Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αποτίμηση της κορυφαίας δημοκρατικής διαδικασίας

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Ψήφοι: 13

ROCK-54

# 21 στις 24/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Με τα αυτονοητα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από MiltosRNLI1930

Αν και ειμαι σιγουρος οτι ανεβασες το Θεμα σου για να κανεις πλακα εν τουτοις δεν εχεις καταλαβει οτι η Ελλαδα ακομη εχει παραμεινει στην εποχη του κουμπαρου βουλευτη για μια θεση στο Δημοσιο να βολευτουν τα βαπτιστηρια

...φιλε Μιλτο μας χαλασες την διαθεση...

Εγω χαλαστηκα επειδη απουσιαζουν απο τη βουλη λαμπρα μυαλα σαν το Πεταλωτη,  τον Στρατουλη κ τον Πετσαλνικο, βασικοι παικτες του τσιρκου Medrano, οπως η Τασια κ η Ζωη που ολοι τοσο αγαπησαμε.Ευτυχως εχουμε μια καινουργια, που μετα την ορκομοσια μιλησε για γεμιστα κ γιουβαρλακια, σταθερη αξια -  τον Αδωνη,που θελει να γινει (μαλλον) αρχηγος της ΝΔ, οποτε θα γελασει καθε πικραμενος, και ο (φραπε)Λεβεντης που τελευταια δεν του πολυ βγαινει η φωνη...Κουραστηκε τοσα χρονια να περιμενει,  ο Ελληνικος λαος (τα μοσχαρια) να καταλαβει την αξια του...

Enikos

# 22 στις 24/9/2015
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.690
'Aρεσαν+: 0%

Καλημερα Ελληνες-ιδες.

Ψηφισα στα @@ρια μου και θα εξηγηθω...

Το θεμα μου δεν ηταν οι εκλογες και το αποτελεσμα τους, αλλα οι ψηφοφοροι.

Αυτους λοιπον, τους γραφω εκει που προειπα διοτι ειναι αξιοι της μοιρας τους.

Και οχι...δεν εχουμε κοινη μοιρα με ολα αυτα τα θεατρα, που τον Γεναρη δεν θενε μνημονια, τον Ιουλιο επιμενουν με ενα 62 %  και τον Σεπτεμβρη, επικυρωνουν το χειριστο μνημονιο με την ψηφο τους.

Αυτα τα χαζα ανθρωπακια που με ψηφο απαλλασσουν εναν πραξικοπηματια, ο οποιος τους δουλεψε δις και τον πηγαν για παρακατω.

Τωρα ο Δον Φιρικης εδω, επειδη δεν μπορει να κρυψει αλλο το βουκολικον των καταβολων, πισω απο ρεμπετιες και τσιτατα του αποπατου, μας βαζει και διλημμα για τα χειριστα που θα ακολουθουσαν την επιλογη, αναμεσα στο Χριστος η πατατες γιαχνι.

Στα @@ρια μου λοιπον και ο Δον Φιρικης, που επειδη παιρνει καμια μιζα της ταξης ατζεντη, νομιζει οτι ολος ο κοσμος ζει το ιδιο με αυτον και αμολαει τις σανκριστικες του μαλακιες με ανεση ροφου.

Αρέσει στο μέλος Eliz_a

Enikos

# 23 στις 24/9/2015
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τοποθετηθηκα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Koula___

περιμένω στατιστική ανάλυση συνάδελφοι

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά

MiltosRNLI1930

# 24 στις 24/9/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.246

Σε δικαιολογω απολυτα εγω ο μικροαστος με την αιωνια περιορισμενη προσβαση Εσυ αλλα περιμενες !

Αναφορες στο Ιερατειο του Σχεσεις και καταγγελιες οπως εκανες με τις Μανταμιτσες απο τα Σεπολια και τη Μαγκουφανα που ειχες νταραβερια περιβαλλομενος τον κιτρινο μανδυα του executive member

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Enikos

Καλημερα Ελληνες-ιδες.

Ψηφισα στα @@ρια μου και θα εξηγηθω...

Το θεμα μου δεν ηταν οι εκλογες και το αποτελεσμα τους, αλλα οι ψηφοφοροι.

Αυτους λοιπον, τους γραφω εκει που προειπα διοτι ειναι αξιοι της μοιρας τους.

Και οχι...δεν εχουμε κοινη μοιρα με ολα αυτα τα θεατρα, που τον Γεναρη δεν θενε μνημονια, τον Ιουλιο επιμενουν με ενα 62 %  και τον Σεπτεμβρη, επικυρωνουν το χειριστο μνημονιο με την ψηφο τους.

Αυτα τα χαζα ανθρωπακια που με ψηφο απαλλασσουν εναν πραξικοπηματια, ο οποιος τους δουλεψε δις και τον πηγαν για παρακατω.

Τωρα ο Δον Φιρικης εδω, επειδη δεν μπορει να κρυψει αλλο το βουκολικον των καταβολων, πισω απο ρεμπετιες και τσιτατα του αποπατου, μας βαζει και διλημμα για τα χειριστα που θα ακολουθουσαν την επιλογη, αναμεσα στο Χριστος η πατατες γιαχνι.

Στα @@ρια μου λοιπον και ο Δον Φιρικης, που επειδη παιρνει καμια μιζα της ταξης ατζεντη, νομιζει οτι ολος ο κοσμος ζει το ιδιο με αυτον και αμολαει τις σανκριστικες του μαλακιες με ανεση ροφου.

Enikos

# 25 στις 24/9/2015
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πες το στην γλωσσα σου...βελασε και θα καταλαβουμε.

Και για την ταξη...δεν ειμαι τσαμπατζης ωρε ρεμπετη ξηγημενε...

Για προσον προβαλλεις αυτο το προφιλ, της περιορισμενης προσβασης?

Η για το οτι εισαι επαναστατης και οχι τσιπης?

...και συ και οι θεωριες σου.

Τουτουριτες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από MiltosRNLI1930

Σε δικαιολογω απολυτα εγω ο μικροαστος με την αιωνια περιορισμενη προσβαση Εσυ αλλα περιμενες !

Αναφορες στο Ιερατειο του Σχεσεις και καταγγελιες οπως εκανες με τις Μανταμιτσες απο τα Σεπολια και τη Μαγκουφανα που ειχες νταραβερια περιβαλλομενος τον κιτρινο μανδυα του executive member

sxeseis_support

# 26 στις 24/9/2015
author
Ανδρας / 54 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 377

Enikos + Miltos προέγκριση 1 εβδομάδα.

Λάθος μέρα διαλέξατε για "αψιμαχίες". 

Η ανοχή τείνει στο μηδέν σήμερα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)