Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ρωσιδα

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Cynicality

# 21 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
I never said you are. Nonetheless, we are not talking about you. We are talking about those that are indeed stupid. And there's lots of them. Bummer. Χεσε μας ρε κειμενο, την ειδαμε αποψε αγγλικα.

Bliss_

# 22 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κοίτα, έχω καταλάβει εδώ και χρόνια ότι δεν είμαι το κέντρο του κόσμου...

(και σιγά να μην το έλεγες κιόλας  ...έλα, φιλάκια,καλό βράδυ)

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Cynicality
I never said you are. Nonetheless, we are not talking about you. We are talking about those that are indeed stupid. And there's lots of them. Bummer. Χεσε μας ρε κειμενο, την ειδαμε αποψε αγγλικα.

sissy108

# 23 στις 14/10/2015
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 552
'Aρεσαν+: 0%

καλησπερα..

εγω θα προτεινα να μην κανεις τιποτα απολυτως αφου εχεις ενδοιασμους για το παιδακι...βεβαια προσωπικα αυτους τους ενδοιασμους δεν τους καταλαβαινω..αλλα αφου εσυ τους εχεις οκ..τι να πω...δεν χρειαζεται να βαλεις δυο ανθρωπους να ερθουν εδω απο τοσο μακρυα αφου οπως λες εχεις θεμα...αλλιως θα εισαι απαραδεκτος...και θα παιζεις με δυο ζωες...!!

η κοπελα μου φαινεται πολυ νορμαλ απο τις κινησεις της...και δικαιωμα της να θελει να δοκιμασει για μια καλυτερη ζωη...ολοι προσπαθουμε για το καλυτερο...το να παιξεις ομως μαζι της και με το μωρο θα ειναι ανηθικο...και σε αυτα τα ζητηματα ιδιως οταν εμπλεκονται παιδια ..θα πρπει να εισαι σιγουρος για τις αποφασεις σου και πολυ ωριμος..κατι που δεν μου το εβγαλες παρολο την ηλικια σου...οποτε αστο καλυτερα...!!
Αρέσει στο μέλος somebody961

Cynicality

# 24 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Χμ, παρερμηνευεις τις προθεσεις μου αλλα δεν πειραζει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Bliss_

κοίτα, έχω καταλάβει εδώ και χρόνια ότι δεν είμαι το κέντρο του κόσμου...

(και σιγά να μην το έλεγες κιόλας  ...έλα, φιλάκια,καλό βράδυ)

somebody961

# 25 στις 14/10/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από broomstick

φερε εδω την κοπελα για κανα τριμηνο μονη χωρις το παιδι...αν τα συναισθηματα σου επιβεβαιωθουν και μπορεσετε να συμβιωσετε αρμονικα αφομοιωνοντας τις διαφορετικες κουλτουρες τοτε να εισαι σιγουρος οτι θα γουσταρεις και το παιδι της...και θα φερεις μονος σου... 

Με δικά του έξοδα όμως.

Αλλά εδώ, έχουμε τις νορμάλ - δια ζώσης γνωριμίες, και πάλι,
όταν φτάσουμε στο στάδιο που απ' έξω γράφει "ευθύνες"
τότε μας φταίει το ότι έχει μια ελιά πίσω απ' τ' αυτί, στο πόδι, ότι ότι ότι - συμπληρώστε ελεύθερα..

Αλλά, είναι από φέις, είναι και Ρωσίδα.. Πιάσε και κατάλαβε τώρα..

Πότε πια θα καταλάβουμε πως δεν υπάρχουν συμπεριφορές χωρίς ευθύνες;
Ακόμα και ένα "γεια" σε μιαν άγνωστη στο φέις...

Αρέσει στο μέλος broomstick

Mileni

# 26 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από somebody961

Πότε πια θα καταλάβουμε πως δεν υπάρχουν συμπεριφορές χωρίς ευθύνες

Γιατι δεν υπάρχουν συμπεριφορές χωρίς ...τις συνέπειες τους.

inioxos52

# 27 στις 14/10/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Πριν κανεις οτιδηποτε με την κοπελλια, φροντισε να πληροφορηθεις απο ρωσοπαθόντες ποσο πληρωσαν αυτο το "ειναι ενταξει κοπελλα", και μετα πραξε οπως σε φωτισει.

Η προτροπη μου να μιλησεις προηγουμενως με ατομο η ακομη καλυτερα ατομα που ειχαν η και εχουν σχεση με Ρωσιδες, ειναι για να μπορεσεις να μαθεις και να καταλαβεις κατα το δυνατον καλυτερα την ψυχοσυνθεση τους, αλλα κυριως τους τροπους με τους οποιους αντιδρουν μεσα σε μια σχεση, που σε καμμια περιπτωση δεν μοιαζουν με τους τροπους που αντιδρουν οι δικες μας στις οποιες και ειμαστε συνηθισμενοι.

Και αφου προτιμας να γνωριζεις κοπελλιες μεσω f.b, και μαλιστα ξενες, θα σου προτεινα να κυνηγας αποκλειστικα Ρουμανες, που και κουκλες ειναι, και πηγαινοερχονται συνεχως με τα πουλμαν λογω μικρης σχετικα αποστασης, και στην νοοτροπια μοιαζουν με τις δικες μας, αν εξαιρεσεις πως ειναι πιοτερο παθιαρες, αλλα και ζηλιαρες απο τις δικες μας, και ειναι και χριστιανες ορθοδοξες, οποτε πας κατευθειαν εκκλησια εαν χρειαστει. Με εναν σμπαρο φιλε μου, πολλα τρυγονια οπως βλεπεις.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

ROCK-54

# 28 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο'κ, θα εκφρασω την προσωπικη μου αποψη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Leigh-Cheri

Ροκ, αν έχεις διάθεση και αν δεν γίνομαι αδιάκριτη,

μπορείς να γράψεις δυο πραγματάκια παραπάνω;

Αν μπορείς και παραπάνω από δυο, ακόμα καλύτερα.

...αλλα ειναι φυσικα υποκειμενικη κ ο καθενας την ερμηνευει, αναλογα με το πως ειναι...κουρδισμενος...

Η Ρωσια φρονω πως ειναι μια απο τις πιο ενδιαφερουσες χωρες του κοσμου με τεραστια ιστορια, πολιτισμο, μεγαλες αντιθεσεις και σπανιες φυσικες ομορφιες. Απο την τεραστια χωρα αυτη ο καθενας μας θα βρει οπωσδηποτε κατι ενδιαφερον και ναι διδαχτει. Η εκπληκτικη αρχιτεκτονικη της παλιας Αγ.Πετρουπολης δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απ'αυτην του κεντρου του Παρισιου η τα καναλια της Gent, Bruges k Amsterdam. Oσο για την Μοσχα στεκει επαξια διπλα στις μεγαλυτερες πρωτευουσες του κοσμου με την ιστορια,τους τεραστιους δρομους κ πλατειες,με ενα απο τα ομορφοτερα και καλα οργανωμενα μετρο ,τα μουσεια (απο τα καλυτερα που εχω δει),με τα παλια αναγεννησιακα κτιρια, διπλα στα τεραστια γκριζα σταλινικα  και τις ομοιομορφες εικοσαοροφες προκατ πολυκατοικιες των προαστειων οπου ζει ο απλος κοσμος,πολλες φορες κατω απο το οριο της φτωχειας...

Αν τον μεσο Αγγλο τον χαρακτηριζαμε φλεγματικο, τον Γαλλο constipe κ υπολογιστη,τον Γερμανο πειθαρχιμενο κ ρεβανσιστη,τον Ελληνα πονηρουλη,ανυπομονο κ ημιμαθη (μη βαρατε ρε,την αληθεια ειπα) τον μεσο Ρωσο προσωπικα θα τον χαρακτηριζα ψυχουλα με τεραστια υπομονη,που αρχιζει κ ξυπναει,ανακαλυπτει τον εξω κοσμο (αν του δωθει η ευκαιρια) κ υιοθετει γρηγορα τον δυτικο τροπο ζωης με μεγαλη ευχαριστηση...

Κατα την ταπεινη μου αποψη πολυ κακως η Ρωσιδα εγινε συνωνυμο της πορνης . Ο'κ, θα συμφωνησω πως οπου υπαρχει καπνος υπαρχει κ φωτια, αλλα η πουτανια δεν θα ελεγα πως ειναι κατι που χαρακτηριζει γενικα την Ρωσιδα  και μαλλον καμμια γυναικα. Ειναι ισως τροπος επιβιωσης για μερικες γυναικες, σε μια χωρα,οπου απο την μια στιγμη στην αλλη τα πανω ηρθαν κατω και η χωρα οπου ο περισσοτερος κοσμος ζουσε φτωχα και με ελαχιστη ελευθερια εκφρασης (οχι σκεψης), αλλα με ασφαλεια κ δουλεια για ολους,ξαφνικα επεσε στα βαθια, βιωνοντας ξαφνικα ισως τον πιο αγριο κ απανθρωπο καπιταλισμο,οπου γκρεμιστικαν ολες οι δομες του κοινωνικου κρατους που η εδω κριση που ζουμε τωρα φανταζει χαδι...

Η μεση ρωσιδα ειναι αντρακι,προσγειωμενη,μορφωμενη,ομορφη (στις περισσοτερες περιπτωσεις) και κοκετα. Αν σε γουσταρει δεν θα κωλωσει να κανει αυτη το πρωτο βημα. Εδω θα σταθω περισσοτερο για να το εξηγησω,μια και το εψαξα,αφου ηταν κατι που με εντιπωσιασε στην αρχη. Τον Β΄παγκ.πολεμο σκοτωθηκαν 22 εκατομμυρια ρωσοι. Απ'αυτους 14 εκατ.ηταν αντρες.Απο τοτε περασαν 70 χρονια, χωρις να γινει αναπληρωση αντρων, και η φτωχεια η υπογεννητικοτητα και ο αλκοολισμος (38% του πληθισμου) - 72% αντρες κ 28% γυναικες δημιουργησαν ελλειψη αντρων με τεραστια προσφορα γυναικων. Σ'αυτα προσθεστε το χαμηλο προσδοκιμο ζωης Μ.Ο 66 ετη στους αντρες κ 73  στις γυναικες και ετσι ευκολα καταλαβαινει καποιος γιατι οι ρωσιδες αν τους δωθει μια καλη ευκαιρια δεν την χανουν με τιποτα κ μην με πειτε καποιες προοδευτικες σεξιστη. Ναι, εζησα λιγους μηνες με μια ρωσιδα εκει,αλλα δεν ηταν αυτο το φτηνο,οπως ενδεχομενως το φανταζεται η achinos με την καπως περιορισμενη φαντασια κ επαρχιωτικη νοοτροπια...Και ναι Τζουλια,η μεση ρωσιδα εχει διαφορετικη σφαιρικη κουλτουρα,ισως δεν θα σου ραψει το κουμπι και να σου κανει γιουβαρλακια,αλλα θα σε κανει να αιστανθεις αντρας,θα σε γοητευσει,θα διατηρει αμειωτο το ενδιαφερον σου γιαυτην με την  μορφωση, το τακτ, κ  την αξιοπρεπεια κ χωρις να λογαριαζει τι θα πει ο κοσμος,ασχετα αν εισαι ρωσος,τουρκος,η ιαπωνας,αρκει να αιστανθει πως την σεβεσαι και την θελεις πραγματικα οχι τοσο για γαμο, αλλα σαν γυναικα.Και να με συμπαθας Τζουλια,αλλα εμεις μαλλον ειμαστε περισσοτερο ρατιστες,επειδη ετσι απερισκεπτα μας αρεσει να βαζουμε ταμπελες,γενικευοντας κ τσουβαλιαζοντας,μη μπορωντας να σκεφτουμε τις αιτιες πολλων πραγματων, και να ξεφυγουμε πολλες φορες απο τον μιζερο κ θλιβερο μικροκοσμο μας, και δεν μιλαω προσωπικα για σενα κ μην αρπαχτεις...

Ο τροπος ζωης,το κλιμα κ τα υπαρχοντα του μεσου ημιεξαθλιωμενου τωρα Ελληνα, φανταζουν τεραστιο πλουτο στα ματια των περισσοτερων ρωσων,που ζουν μια μετρια ζωη σε σκληρο κλημα κ κοινωνια κ χωρις  ιδιαιτερες προσδοκιες για αμεση βελτιωση και ετσι αν τους δωθει ευκαιρια, φευγουν ευχαριστως απο την χωρα τους αναζητωντας καλυτερη ευκαιρια. Μηπως κ το ιδιο δεν συμβαινει εδω με τους μορφωμενους κ σκεπτομενους Ελληνες (νεοι κ μεσηλικες), που φευγουν απο μια χωρα που ζει στην παρακμη κ την ουτοπια του προσωπικου βολεματος,οπου οι κυβερνησεις αλλαζουνε,η κριση επιδεινωνεται και παντου πλεον βλεπουμε ολοι αδιεξοδα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Leigh-Cheri

Ροκ, αν έχεις διάθεση και αν δεν γίνομαι αδιάκριτη,

μπορείς να γράψεις δυο πραγματάκια παραπάνω;

Αν μπορείς και παραπάνω από δυο, ακόμα καλύτερα.

MiltosRNLI1930

# 29 στις 14/10/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

Τωρα βεβαια δεν υπαρχουν ,αλλα οι Ελληνες ναυτικοι ελεγαν

Ποτε

Μην αγορασεις σπιτι στην Κων/πολη

Καραβι στη Μαυρη Θαλασσα

Γυναικα απο τη Ρουμανια

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από inioxos52

Πριν κανεις οτιδηποτε με την κοπελλια, φροντισε να πληροφορηθεις απο ρωσοπαθόντες ποσο πληρωσαν αυτο το "ειναι ενταξει κοπελλα", και μετα πραξε οπως σε φωτισει.

Η προτροπη μου να μιλησεις προηγουμενως με ατομο η ακομη καλυτερα ατομα που ειχαν η και εχουν σχεση με Ρωσιδες, ειναι για να μπορεσεις να μαθεις και να καταλαβεις κατα το δυνατον καλυτερα την ψυχοσυνθεση τους, αλλα κυριως τους τροπους με τους οποιους αντιδρουν μεσα σε μια σχεση, που σε καμμια περιπτωση δεν μοιαζουν με τους τροπους που αντιδρουν οι δικες μας στις οποιες και ειμαστε συνηθισμενοι.

Και αφου προτιμας να γνωριζεις κοπελλιες μεσω f.b, και μαλιστα ξενες, θα σου προτεινα να κυνηγας αποκλειστικα Ρουμανες, που και κουκλες ειναι, και πηγαινοερχονται συνεχως με τα πουλμαν λογω μικρης σχετικα αποστασης, και στην νοοτροπια μοιαζουν με τις δικες μας, αν εξαιρεσεις πως ειναι πιοτερο παθιαρες, αλλα και ζηλιαρες απο τις δικες μας, και ειναι και χριστιανες ορθοδοξες, οποτε πας κατευθειαν εκκλησια εαν χρειαστει. Με εναν σμπαρο φιλε μου, πολλα τρυγονια οπως βλεπεις.

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

Bliss_

# 30 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλημερούδια!

δεν παρερμήνευσα βρε! απλά έχω τον δικό μου (μ@λ@κισμένο) τρόπο έκφρασης 

και φυσικά, δεν πειράζει. Φιλιά!

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Cynicality

Χμ, παρερμηνευεις τις προθεσεις μου αλλα δεν πειραζει.

Bliss_

# 31 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ζατί;

(ειδικά ένα σπίτι στην Πόλη δεν θα με χαλούσε καθόλου.)

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από MiltosRNLI1930

Ποτε

Καραβι στη Μαυρη Θαλασσα

Γυναικα απο τη Ρουμανια

Leigh-Cheri

# 32 στις 14/10/2015
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από ROCK-54

Ο'κ, θα εκφρασω την προσωπικη μου αποψη...ειναι φυσικα υποκειμενικη

Μα την προσωπική σου άποψη ζήτησα, αλλιώς θα διάβαζα τουριστικό οδηγό

Πολύ ενδιαφέροντα όσα παραθέτεις, μακάρι να έγραφες και περισσότερα (μην τρομάζεις )

και σ' ευχαριστώ για την ανταπόκριση και για τον κόπο,

αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα.

Εκτός και αν δεν το κατάλαβα.

Πίστευα πως πίσω από τη συμβουλή να πάει οπωσδήποτε στο σπίτι της με τους γονείς της και να τον φιλοξενήσουν

'κρυβόταν' κάτι περισσότερο.

achinos

# 33 στις 14/10/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

Δεν μου έκανε εντύπωση τόσο, το φτηνό κ επαρχιώτικο που λέμε,

αλλά πόσο πολύ και πόσοι πολλοί, θέλουν τόσο πολύ,

να φύγουν.

Μου φάνηκε πως βλέπουν ελλάδα,
όπως βλέπαμε εμείς αμερική το 1960.

pigassos71

# 34 στις 14/10/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Leigh-Cheri

Πίστευα πως πίσω από τη συμβουλή να πάει οπωσδήποτε στο σπίτι της με τους γονείς της και να τον φιλοξενήσουν

'κρυβόταν' κάτι περισσότερο.

η πεθερα

THANKA

# 35 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Παιδιά δεν μασαω με το παιδί και φυσικά δεν πάμε για γάμο τώρα αυτό που με κολλάει είναι ότι δεν ξέρει καθόλου ελληνικά τώρα μαθαίνει και που θα βρει δουλειά εδώ και ότι θα είναι δύσκολο να τα βγάλω πέρα μόνος μου τουλάχιστον για αρχή με το παιδί δεν έχω κανένα θέμα. Τώρα κανονισαμε να πάω 10 μέρες και εγώ πάνω και τις είπα να έρθει να μείνει κάνα 2 μηνο να δει την όλη φάση πως είναι και μόνος μένω δεν εξαρτουμαι από τους δικούς μου και δουλειά έχω απανταω στα παραπάνω μνμ όσο για το παιδί πατέρας δεν υπάρχει εξαφανίστηκε 3 χρόνια .

Paralia48

# 36 στις 14/10/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761

Νομίζω , το πρόβλημα δεν είναι η καταγωγή της, αλλά το παιδί. Η δοκιμή έγινε τις 10 μέρες που έμειναν μαζί και το πείραμα πέτυχε. Αλλά το παιδί δεν μπορεί να το πετάξει. Αν τη δεχτείς, θα τη δεχτείς με το παιδί της. Ξαφνικά, το να βρεθείς με ένα ξένο παιδί στην αγκαλιά είναι ένα σοκ. Αλλά αν αξίζει τον κόπο, μπορεί να σου φέρει ευχάριστες εκπλήξεις. Δεν ξέρεις!
Για γονείς και σόγια, δε νομίζω να κολλάει κανείς, είσαι και 38 χρονών, δε νομίζω ν΄αποφασίζει η μαμά με ποια θα ζήσεις.
Δύσκολη η απόφαση πάντως, γιατί αναλαμβάνεις μεγάλες ευθύνες, αλλάζουν πολλά στη ζωή σου. Είσαι ο τύπος των επαναστάσεων? Τότε δοκίμασε! Φοβάσαι το ρίσκο και τις μεγάλες αλλαγές?  Τότε άστο!

nuvola

# 37 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

άρα η χώρα από την οποία προερχόμαστε ,είναι αυτή που προσδιορίζει τον οικονομικό και κοινωνικό μας ιστό... 

τον τρόπο που αντιμετωπίζουμε τους έρωτες μας ,και τι προσδοκάμε απ αυτούς ... 

μάλιστα...'εχει κ αυτό την λογική του 

( μ αυτά και μ αυτά  έχασα  κ όλες οι ελπίδες που είχα να γνωρίσω τον Ελβετό της ζωής μου 
αυτός θα ακούσει Ελληνίδα και θα τρέχει να κρυφτεί σαν τον τύπο στην ταινία ''κ οι θεοί τρελάθηκαν '' ... )

Egw-eimai-leme

# 38 στις 14/10/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 964

και γαμω τις ταινίες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από nuvola

άρα η χώρα από την οποία προερχόμαστε ,είναι αυτή που προσδιορίζει τον οικονομικό και κοινωνικό μας ιστό... 

τον τρόπο που αντιμετωπίζουμε τους έρωτες μας ,και τι προσδοκάμε απ αυτούς ... 

μάλιστα...'εχει κ αυτό την λογική του 

( μ αυτά και μ αυτά  έχασα  κ όλες οι ελπίδες που είχα να γνωρίσω τον Ελβετό της ζωής μου 
αυτός θα ακούσει Ελληνίδα και θα τρέχει να κρυφτεί σαν τον τύπο στην ταινία ''κ οι θεοί τρελάθηκαν '' ... )

nuvola

# 39 στις 14/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
αν θυμάμαι είχε και νούμερα...

1 ...2...
τικτοκτικιντικ

inioxos52

# 40 στις 14/10/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από MiltosRNLI1930

Ποτε

Καραβι στη Μαυρη Θαλασσα

Γυναικα απο τη Ρουμανια

Για να το λενε λοιπον οι ναυτικοι, ολο και κατι παραπανω θα γνωριζαν.

Μονο που εγω δεν ειμαι ναυτικος, και οι γνωμες που εξεφρασα για τις αλλοδαπες, στηριζονται σε σχόλια αποψεις και ιστοριες που λεγονται σε παρακμιακά μπαρ του Δενδροπόταμου και του Κορδελλιού και αναμεσα στα ξυδια απο πρωίας, εως βαθέος όρθρου!!!

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε