Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Για Παντρεμένους- Παντρεμένες

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

tangerinedream

# 21 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...ναι αλλά το κείμενο της κλιμεντίνης λέει άλλα περί υποστήριξης της μαλακίας...2 αυτοκτόνησαν και 34 εκατομμύρια έχασαν τον ύπνο τους...εσυ το λές αυτό υποστήριξη ή ορνιθοτροφείο;

Climentini

# 22 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από wish_

εγώ αναρωτιέμαι πώς θα σου φαινόταν να ένιωθε έτσι και η γυναίκα σου και να άρχιζε να ψαχνόταν!!!

θα ήσουν τόσο ανοιχτός όσο με άλλες γυναίκες παντρεμένων?

Αλλο ο άντρας, άλλο η γυναίκα. Θέσφατον.

broomstick

# 23 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517
'Aρεσαν+: 0%

επειδη βρεθηκαν 2 που δεν αντεξαν την πιεση (ευθυνοφοβοι η ανισορροποι)δεν σημαινει οτι αμφισβητειται ο κανονας...υπαρχουν και εξαιρεσεις...κι εσυ που ξερεις οτι τα 34 μυρια εχασαν τον υπνο τους...μερικοι μπορει να πανηγυριζαν...και δηλαδη θα εβγαζαν τοσα εκατομυρια ονοματα στη φορα και ποιος θα καθοταν να τα διαβασει???εδω οι δικοι μας 2.000 της λιστας λαγκαρντ και δεν μπορουν να ελεγξουν

syntrofissa-Klelia

# 24 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nipavo

αποφασισμένος για το επόμενο στάδιο και προς αναζήτηση ερωτικής συντροφιάς ,  υποτονική σεξουαλική ζωή,

τουτεστιν κανεις μπαμ απο χιλιομετρα. 

με δεδομενο οτι δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε η τελευταια ,  στην ιδια φαση ...αναρωτησου κι εσυ μαζι μου... γιατι δεν τακτοποιηθηκες απο το εγγυς περιβαλλον σου( ως ειθισται)  και εβαλες κοτζαμαν αγγελία στα φόρα.. ?

ή που μας τρολάρεις...ή που θες αναβαθμιση.

barbie200

# 25 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ευχομαι η γυναικα σου να ειναι σε παρομοιο σαιτ με τις ιδιες αναζητησεις με τις δικες σου.

nipavo

# 26 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4

Απαντησεις

Καλημέρα σε όλους και ευχαριστώ για το "Κράξιμο". Να ξεκαθαρίσω ότι είμαι "μεγάλο παιδί", με πλήρη επίγνωση του τι πάω να κάνω. Οι πιο πολλές απαντήσεις θα είχαν θέση σε διαφορετικό topic, για να Καλυψω και την φίλη παραπάνω το ερώτημα είναι "πως βρεχεις κώλο".Συντρόφισσα ΔΕΝ κάνω μπαμ από χιλιόμετρα, ούτε έχω κουδούνια κρεμασμένα στο λαιμό. Ο περίγυρος λόγω επαρχίας είναι περιορισμένων δυνατοτήτων και εκ πεποιθησεως ειμαι κατα των σχεσεων σε εργασιακο περιβαλλον, οπότε στράφηκα στο online. Τώρα γιατί είναι τρολαρισμα αυτό...Wish αν έβρισκε γκομενο ή γυναίκα μου στη φάση που είμαστε θα το έβρισκα φυσιολογικο, άσχετα αν θα με χαλαγε ή όχι.

inioxos52

# 27 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Ε ενταξει ρε παιδι μου. Επαθες οτι παθαινει η συντριπτικη πλειοψηφια αντρων και γυναικων. Ρουτινιασες.

Ομως να ψαχνεις γκομενα παντρεμενη με την κρυφη σκεψη πως σιγουρα δεν θα τολμησει να σου δημιουργησει προβληματα με τις απαιτησεις της, απο οτι θα μπορουσε να σου δημιουργησει μια ελευθερη, ειναι σοβαρο σου λαθος. Διοτι η γυναικα παντρεμενη η ελευθερη εαν της την βαρεσει και αποφασισει να σε τρεξει, θα σε τρεξει μεχρι να μεινεις ξερος, και κυριως μονος. Χωρις τα παιδια σου πανω απο ολα.

Στις μερες μας, οι εξυπνοι και βαριεστημενοι συζυγοι, καταφευγουν σε στουντια μασάζε, οπου κοπιλίτσες σαν τα κρυα τα νερα, προσφερουν τα καλλη τους σε ολες τις εκδοχες, εναντι καποιου τιμηματος, που εαν το καλοσκεφτεις σε μηνιαια βαση ειναι κατα πολυ μικροτερο και απειρως ασφαλεστερο απο το να μπλεξεις με γκομενα, και μαλιστα παντρεμενη.

Θα μου πεις πως εαν ειναι ετσι ρε φιλε, πως θα αυτοεπιβεβαιωθω πως περναει η μπογια μου ακομη στις γκομενες, και κυριως στις μικροτερες? Αυτο σαν παντρεμενος μπορεις να το πετυχεις με ιστοριες της μιας νυχτιάς μονο, αφου οπως ελεγε και ο μεγας δασκαλος ακαλυπτος, ο παντρεμενος χτυπαει μονο μια φορα, και αμεσως μετα χανεται προς αγνωστη κατευθυνση. Γιατι εαν θελησεις και επαναληψη, εχεις ηδη αρχισει να κουνας την φτέρη, οποτε αργα η γρηγορα θα το φας το κεφαλι σου.

Αυτα φιλε μου ειχα να σου πω εντελως μεταξυ μας δηλαδη, και ως αντρας προς αντρα.

Αρέσει στα μέλη iisida, Rania___
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

aladdin30

# 28 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Να ενταξεις κ τη γυναικα σου στο παιχνιδι, κι αυτη εχει βαρεθει απ οτι φαινεται. Κατι σε σουινγκ σκεφτομαι θα ταν το καλυτερο για σενα.

Αρέσει στα μέλη iisida, Rania___

pigassos71

# 29 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nipavo

Για Παντρεμένους- Παντρεμένες.Και εδώ ανακύπτει το πρόβλημα:Πως φλερτάρεις/κάνεις καμάκι ως παντρεμένος/σε μια παντρεμένη; 

1. ξαφνιάζεσαι με το ποσο ομορφη ειναι σημερα (καθε φορα που την συναντάς)

2. περιποιείσαι λιγο τον εαυτο σου που εχεις καταντήσει λετσος τοσα χρονια έγγαμου βίου

3. βαλε το χερι στη τσεπη και κλεισε ραντεβου σε καλο εστιατοριο και εστίασε στα ενδιαφέροντά της για κανενα δωρακι.

4. λουλουδια, χαμογελο, εκπλήξεις(κι ενα sms με την λεξη "σαγαπω" εκπληξη ειναι)

5. αναγνώρισε το μανικι που τραβα στο επάγγελμά της(τα οικοκυρικά συγκαταλέγονται στα βαρέα ) και ακουσε με προσοχη τα παράπονά της

βεβαια...

ολα αυτα και ακομα περισσότερα μπορεις να κανεις στη γυναικα σου και να φυγεις απο το μηδεν και να πας στο 1000

και οταν σε ρωτησει, γιατι θα σε ρωτησει, "προς τι ολα αυτα; "

μιλα της ειλικρινά.

"μωρο μου, εχει καιρο που σκεφτομαι να βρω γκομενα, αλλα σκέφτηκα γιατι να μην φλερταρω εσενα που εισαι φινο γκομενακι; "

πιστεψε με πολυ θα το εκτιμήσει και οταν σε ρωτησει, γιατι παλι θα σε ρωτησει, "το εννοούσες αυτο με την γκομενα"

πες της "ναι" και ξεκινήστε μια ομορφη συζήτηση για το πως θα τα βρείτε ξανα.

Αρέσει στα μέλη Max1983, blue_wave και σε ακόμα 5 μέλη.
Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

syntrofissa-Klelia

# 30 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από pigassos71

πιστεψε με πολυ θα το εκτιμήσει και οταν σε ρωτησει, γιατι παλι θα σε ρωτησει, "το εννοούσες αυτο με την γκομενα"

πες της "ναι" και ξεκινήστε μια ομορφη συζήτηση για το πως θα τα βρείτε ξανα.

... χμμ...

δηλαδη δεν θα τον πει ουτε αχαριστο ..ουτε αχορταγο... ουτε.. οτι αυτος φταιει που τοσα χρονια εχει παραμελησει τον εαυτο της.. που κοιτα να τον  εχεις ταισμεμνο πλυμμενο σιδερωμενο ...ουτε αμα τολμησει και βρει αλλη  ...και χωρισουν θα κανει οτι εχει και δεν εχει διατροφες . κι οτι το παιδι θα το ξαναδει στο "παμε πακετο" οταν τον ψαξει η Χατζηβασιλειου ?

Climentini

# 31 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ωφου μωρε Πήγασσε...

τί του λες κι εσύ τώρα...

Εδώ ο τύπος βαριέται που ζει.

Και που θέλει να ξενοπηδήσει, από εμας περιμένει να του βρούμε την υποψήφια. Ετοιμοπαράδοτη και με το κλειδί στο χέρι.

Σιγά να μη φλερτάρει τη συμβία.

Εγώ σου λέω, ούτε το πιάτο του στο νεροχύτη δεν σηκώνεται να αφήσει

pigassos71

# 32 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από syntrofissa-Klelia

... χμμ...

δηλαδη δεν θα τον πει ουτε αχαριστο ..ουτε αχορταγο... ουτε.. οτι αυτος φταιει που τοσα χρονια εχει παραμελησει τον εαυτο της.. που κοιτα να τον  εχεις ταισμεμνο πλυμμενο σιδερωμενο ...ουτε αμα τολμησει και βρει αλλη  ...και χωρισουν θα κανει οτι εχει και δεν εχει διατροφες . κι οτι το παιδι θα το ξαναδει στο "παμε πακετο" οταν τον ψαξει η Χατζηβασιλειου ?

φυσικα θα του τα πει και τα περισσότερα απο αυτα θα ειναι αλήθειες.

σάμπως η αλλη η παντρεμένη δεν εχει τα ιδια παράπονα πο τον αντρα της; και απο εκει τα ιδια θα ακουσει. πραγμα που αποδεικνύει οτι το μεγαλυτερο ποσοστο τον ανδρων που νυμφεύονται γινονται αλ μπαντι.

γιαυτο και ειπα ακου με προσοχη τα παραπονα της.

pigassos71

# 33 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Climentini

Εγώ σου λέω, ούτε το πιάτο του στο νεροχύτη δεν σηκώνεται να αφήσει

η αληθεια ειναι οτι φαινεται ο σαψαλης (σ.σ.) ο ανθρωπος

κι επιδη εχεις απόλυτο δικιο σε αυτο με το πιατο, εγω το κανω και μάλιστα οσο πιο σωστα γινεται

τρωω απο το ταψι.

ετσι δεν την αναγκάζω να σηκώνεται 6 φορες για reload it και το πάω και στον νεροχύτη τοσο σκουπισμένο που δεν χρειάζεται ουτε νερο για μούλιασμα να ριξει.

Αρέσει στο μέλος Leigh-Cheri

Climentini

# 34 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θυμήθηκα τώρα σκηνικό

Κάθεται ο κύριος, πενηντάρης, στην ουρά για το ταμείο του σουπερ μάρκετ.

Στο καρότσι, τα γνωστά: τυρι-ρύζι-καφέ-γάλα-Καμπά, συν μια μεγάλη ανθοδέσμη.

Η ταμίας, έχει όρεξη για κουβέντα

- Αχ, καλέ, τί ωραία λουλούδια, για ποιάν είναι?

- Για τη γυναίκα μου

- Γιορτάζετε κάτι?

- Οχι, έτσι τα πήρα

Η ταμίας γυρνάει στη διπλανή της

- Ρούλα, το άκουσες αυτό? Καλέ... να το φωνάξουμε από τα μεγάφωνα!!

Leigh-Cheri

# 35 στις 27/10/2015
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Κλιμεντίνη, μου θύμισες κάποιον

που πήρε λουλούδια στη γυναίκα του

και όταν εκείνη τον ρώτησε: "γιατί, τι είναι σήμερα;"

εκείνος της απάντησε "Πέμπτη"

Αρέσει στα μέλη Chris_d68, pigassos71

pigassos71

# 36 στις 27/10/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Climentini

Θυμήθηκα τώρα σκηνικό

Κάθεται ο κύριος, πενηντάρης, στην ουρά για το ταμείο του σουπερ μάρκετ.

Στο καρότσι, τα γνωστά: τυρι-ρύζι-καφέ-γάλα-Καμπά, συν μια μεγάλη ανθοδέσμη.

Η ταμίας, έχει όρεξη για κουβέντα

- Αχ, καλέ, τί ωραία λουλούδια, για ποιάν είναι?

- Για τη γυναίκα μου

- Γιορτάζετε κάτι?

- Οχι, έτσι τα πήρα

Η ταμίας γυρνάει στη διπλανή της

- Ρούλα, το άκουσες αυτό? Καλέ... να το φωνάξουμε από τα μεγάφωνα!!

εχω καλυτερο...

γυρνάμε με την μηχανη απο τον βολο που ειχαμε παει για σ/κ για να δουμε ενα παιδικο φιλο μου και την σκασουσου

εξω απο την Θεσσαλονικη σταματαμε στα τελευταία διόδια σε μια καντίνα για λιγο νερο(νταλα μεσημέρι) και κανα βρόμικο.

βλεπει η καντινιερισα το τατουαζ που εχω στον ώμο και ρωταει "η γυναικα σου ειναι αυτη; "

"ναι" λεω και κομπαζω σα γύφτικο σκεπάρνι.

αρπάζει το κινητο και καλει τον "πρωην"

και του αρχιζει "εχω ενα ζευγαρι εδω που ο αντρας της το και το που εσυ άχρηστε#[email protected]^&&%^%$$#$%^&&&

και %^$#^&&** αλλα τετοιος %$#@&^%%$$ που εισαι.."

ξαφνικά παγώνει και κλείνει το κινητό. "τι εγινε" την ρωταμε

μου ειπε "για να την κανει μωρη τατουαζ, φαντασου ποσο τον προσεχει και τι γούστα του βγαζει, ας τα εβγαζες κι εσυ σε μενα" και το έκλεισε.

Αρέσει στο μέλος Leigh-Cheri

syntrofissa-Klelia

# 37 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ιστορία από σουπερ μαρκετ νο2

( τοτε που ημουν η διπλανη της Ρουλας..)

ανημερα  της γιορτης μου (μεθεπομενη μιας χοντραδας..)καταφθανει μπουκετο . 
το βλεπει η Ρουλα .  τη νιωθω πως αφριζει εσωτερικως .λεει δυο χαριτωμενα σχολια ,για την εκδηλωση ερωτος και αγαπης . τα ιδια με τις λοιπες συναδελφους. (ευτυχως  ημουν 4ωρη.. γιατι ως 8 ωρη θα τα τρωγα να ησυχασω...)
τη επομενη... στη βαρδια μας παλι με τη Ρουλα,ξαναρχεται ο χθεσινος ανθοπωλης και αφηνει δυο τριανταφυλλα στο ταμειο της.
με κοιτα. "τα συνηθιζει αυτα ο συζυξ! χωρις αφορμη μου στελνει ανθη! "
"και μπραβο του ! στις γιορτες μας θυμαται και η εφορια! " τη λεω...
ε δεν περνα μιση ωρα... ερχεται η Νουλα...   παλια στο μαγαζι  , φιλη και κλαση της Ρουλας!
με κοιτα. " παλι  ? "
πεταγεται η Ρουλα και προσπαθαουσε να της "θυμισει" οτι ειναι μια τις συνηθειες ...του συζυγατου της... 

γυρευε τι ακουσε ο χριστιανος το προηγουμενο βραδυ...

tangerinedream

# 38 στις 27/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...να σας θυμίσω ότι σήμερα είναι παραμονή της Εθνικής Ανεξαρτησίας (και όχι ασυναρτησίας!)...

Leigh-Cheri

# 39 στις 27/10/2015
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από pigassos71 

Είπε και άλλο βρε!

... και του αρχιζει "εχω ενα ζευγαρι εδω που ο αντρας της το και το που εσυ άχρηστε#[email protected]^&&%^%$$#$%^&&& και %^$#^&&** αλλα τετοιος %$#@&^%%$$ που εισαι.."

"Η κοπέλα του είμαι, δεν είμαστε παντρεμένοι"

- εκείνη ωρυόμενη: "και ΔΕΝ είναι και παντρεμένοι παλιο@(%()$(#*(#$*$!!!"

Αρέσει στο μέλος pigassos71

Leigh-Cheri

# 40 στις 27/10/2015
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από syntrofissa-Klelia

γυρευε τι ακουσε ο χριστιανος το προηγουμενο βραδυ...

Γιατί μετά τι νομίζεις ότι άκουσε;

"Μόνο δύο τριαντάφυλλα;" Χωρίς να κάνει μπούγιο; Ούτε ψύλλος στον κόρφο του!

Αρέσει στο μέλος pigassos71
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε