Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Για Παντρεμένους- Παντρεμένες

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Mileni

# 81 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nipavo

Για Παντρεμένους- Παντρεμένες

Παρακαλώ για τις απόψεις και συμβουλές σας, άνδρες και γυναίκες με πείρα στο χώρο.

Παντρεμένος πλέον, αποφασισμένος για το επόμενο στάδιο και προς αναζήτηση ερωτικής συντροφιάς.

https://www.youtube.com/watch?v=jkU9FAxUE1Q

Pistonhead

# 82 στις 22/1/2016
author
Ανδρας / 47 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Δυτική) / Φυλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 34
'Aρεσαν+: 0%

Μαλλον ειναι η ωρα που θα μπει στην ζωη σου η Σβιτλάνα,η  2μετρη ρωσιδα που θα σε κανει να ξεχασεις γαμο,παιδια κλπ.

Πλακα σου κανω,ομως το γεγονος ειναι αυτο που περγραφεις ,οτι δηλαδη σαν παντρεμενος θελεις λιγο ξενο φαγητο.Εγω σε καταλαβαινω οι γυναικες μαλλον οχι.Τωρα το ποιος ''φταιει'' και χανετε το ερωτικό σκιρτιμα στον γαμο,δεν μπορω να το προσδιορισω,αλλα μαλλον η καθημερινότητα,οι υποχρεωσεις τα παιδια που σπαταλανε πολλύ απο τον χρονο του ζευγαριου,ειναι και αυτο που λενε οι παλιοι ''καθε μερα κρεας'' θελεις δηλαδη και την φασολαδα απο καμμια @γάμητη παντρεμενη...το βρισκω θεμιτό.Αν ζουσαμε βορεια θα ηταν ευκολα τα πραγματα-πατε στο κλαμπ ψαρευει αυτη ενα εραστη,ψαρευεις εσυ μια άλλη ,βγαζετε τα ματια σας και το πρωι ουτε γατα ουτε ζημια.Εδω ομως ειναι βαλκανια και τα παντα γινωνται στο σκοταδι...αλλα γινωνται.Ψαξε και εχε κατα νου το σουνγκ που ειπε καποιος φιλος πιο πανω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε