Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως φλερταρουν οι ανδρες σημερα;

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

nuvola

# 41 στις 29/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
   δεν ξέρω για τους άνδρες    πάντως κάποιες γυναίκες το κάνουν περίφημα    
   έχω μια φιλενάδα (δυστυχώς μένει μακρυά μου γιατί θα την έβαζα να με κάνει φροντιστήριο ίσα με 5 ωρες τη  μέρα )
 δεν ξέρω τι κάνει ,πως το κάνει ...αλλά μου δίνει  μόνιμα την αίσθηση  ότι φλερτάρει  τους πάντες...
τα αρσενικά χαίρονται τόσο πολύ με την παρουσία της που κάνουν σαν τα  μελίσσια γύρω της ... στην καθημερινότητα της  είναι   απλή,ευγενική ΄,με ένα χαμόγελο εύκολο στα χείλη της (όχι γέλιο )... δίνει την αίσθηση ότι ειναι χαλαρή ,με κινήσεις ήρεμες σχεδόν αργές αλλά όχι σαν να βαριέται αλλά σαν να δίνει ξεχωριστό νόημα σε κάθε τι που καταπιάνεται...

δε μιλάει πολύ ,αλλά απαντάει  σε ότι την ρωτάς κοιτώντας σε  πάντα στα μάτια,χωρίς βιασύνη αλλά με μια δόση  αποδοχής  στο βλέμμα ...σαν να  δίνει στον άλλον την αίσθηση της μοναδικότητας του ... 

αυτό το κορίτσι δε χρειάστηκε ποτέ ούτε  οδηγίες ,ούτε ειδικά  κόλπα  και φίλτρα ...ξέρει να φλερτάρει  και το κάνει όχι μόνο με τους ανθρώπους ,αλλά με την ίδια της την υπόσταση ...

όταν το συζητήσαμε μου είπε απλά ' 'μου αρέσει να προσεγγίζω ανθρώπους ...'' 
 επί της ουσίας  αυτό ακριβώς είναι το φλερτ,η προσέγγιση...     

johnaloisi

# 42 στις 29/10/2015
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Αυτο ειναι μια αποψη σεβαστη,και τη συμμεριζομαι.Ομως στις μερες μας που οι ανθρωπινες σχεσεις ειναι επιφανειακες, και οι σχεσεις των 2 φυλων φυσικα περνουν κριση, το να γινει μια ανταλλαγη αποψεων μεσα απο ενα φορουμ,δεν νομιζω οτι ειναι κακο,σχετικα με το φλερτ, που καθημερινα ακουμε οτι τινει να εξαλειφθει και γινομαστε θυματα μιας σεξιστικης και παραλληλα απομακρης κοινωνιας.Μαλλον δεν σε ενδιαφερει το θεμα πραγματικα, επειδη εισαι και παντρεμενη οποτε θεωρω οτι δεν χρειαζετε να ασχολησε με αυτο το φορουμ.Τελος ουτε ζητησα ουτε θα δωσω οδηγιες σε κανενα απλα ανταλλαγη αποψεων θα κανουμε,γιατι με αποπηρεσ;Α παρεμπιπτόντως ωραιος ο σταύρος παράβας αλλα εμενα μου αρεσε στο ''φίφης ο ακτύπητος''.

Να εισαι καλα φιλη μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από iisida

βρε αγορι μου τι δεν καταλαβαινεις?? Δεν υπαρχει μπουσουλας..Αυτο σου λεμε..Αλλιως θα φλερταρω με τον α και αλλιως με το β..Αλλιως φλερταρα χτες κι αλλιως σημερα..Διοτι αλλιως ειμαι ψυχολογικα...Οποτε τι να σου πουμε?

Και με τους ιδιους ανθρωπους αν βρισκομουν  σε διαφορετικη ψυχολογια διαφορετικα θα το πηγαινα...

Οπως σου ειπαν και πιο πριν..Η το χεις η δεν το χεις..Και οδηγιες αδικα θα δωσεις και θα παρεις διοτι στη θεωρια κολυμπι δεν μαθαινεις 

johnaloisi

# 43 στις 29/10/2015
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από nuvola
   Δεν ξέρω για τους άνδρες    πάντως κάποιες γυναίκες το κάνουν περίφημα    
   Έχω μια φιλενάδα (δυστυχώς μένει μακρυά μου γιατί θα την έβαζα να με κάνει φροντιστήριο ίσα με 5 ωρες τη  μέρα )
 Δεν ξέρω τι κάνει ,πως το κάνει ...Αλλά μου δίνει  μόνιμα την αίσθηση  ότι φλερτάρει  τους πάντες...
Τα αρσενικά χαίρονται τόσο πολύ με την παρουσία της που κάνουν σαν τα  μελίσσια γύρω της ... Στην καθημερινότητα της  είναι   απλή,ευγενική ΄,με ένα χαμόγελο εύκολο στα χείλη της (όχι γέλιο )... Δίνει την αίσθηση ότι ειναι χαλαρή ,με κινήσεις ήρεμες σχεδόν αργές αλλά όχι σαν να βαριέται αλλά σαν να δίνει ξεχωριστό νόημα σε κάθε τι που καταπιάνεται...

Δε μιλάει πολύ ,αλλά απαντάει  σε ότι την ρωτάς κοιτώντας σε  πάντα στα μάτια,χωρίς βιασύνη αλλά με μια δόση  αποδοχής  στο βλέμμα ...Σαν να  δίνει στον άλλον την αίσθηση της μοναδικότητας του ... 

Αυτό το κορίτσι δε χρειάστηκε ποτέ ούτε  οδηγίες ,ούτε ειδικά  κόλπα  και φίλτρα ...Ξέρει να φλερτάρει  και το κάνει όχι μόνο με τους ανθρώπους ,αλλά με την ίδια της την υπόσταση ...

Όταν το συζητήσαμε μου είπε απλά ' 'μου αρέσει να προσεγγίζω ανθρώπους ...'' 
 Επί της ουσίας  αυτό ακριβώς είναι το φλερτ,η προσέγγιση...     

Nuvola εισαι φοβερη.Εισαι απο τους αλλαχιστους που μπηκε στο θεμα.Μας περιγραφεις ακριβως αυτο που ζητησα, μια προσωπικη εμπειρια μιας φιλης σου σχετικα με το φλερτ.Μπορει κυριως να αφορα αντρες το φορουμ, αλλα ειμαι σιγουρος πως μια γυναικα που θα διαβασει αυτο που περιγραφεις θα βοηθηθει πολυ,μπορει και καποιος αντρας.

Σε ευχαριστω πολυ που με καταλαβες και ασχοληθηκεσ

υ.Γ.

Οριστε σε αυτο το στυλ θα ηταν καλο να απαντατε ωστε να κανουμε ολοι κατι χρησιμο

Egw-eimai-leme

# 44 στις 29/10/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 964

Δεν υπάρχει σωτηρία...

αλλάχιστοι...οι πιστοί του Αλλάχ?

Mick-Machiavelli

# 45 στις 29/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το χρησιμο ειναι να μαθουν καποιοι την τεχνη του φλερτ; Στο ειπαν οι περισσοτεροι, η σου βγαινει η δεν σου βγαινει. Κουβεντα να γινεται;

johnaloisi

# 46 στις 29/10/2015
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Egw-eimai-leme

Δεν υπάρχει σωτηρία...

Αλλάχιστοι...Οι πιστοί του αλλάχ?

''Ελαχιστοι'' ειχα γραψει με κεφαλαια, αλλα μαλλον η ''λογοκρισια'' το μετεφερε λαθος οπως διορθωσε και τα κεφαλαια σε μικρα.

Καλο το λογοπαιγνιο σου αλλα γιατι δεν υπαρχει σωτηρια;

myrto40

# 47 στις 29/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κουβέντα να γίνεται..

iisida

# 48 στις 29/10/2015
author
Γυναίκα / 55 / Διαζευγμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 194

ΑΚΡΙΒΩς !! κουβεντα να γινεται.

και δε μου λες βρε αγορι μου...αντε και το διαβασε μια γυναικα...(που δεν  το χει )...αντε και προσπαθησε να το κανει...λες να της βγει???

αυτο που δεν μπορεις να καταλαβεις ειναι οτι στο φλερτ...ΟΔΗΓΙΕΣ δεν χωρανε...οσο κι αν το συζητησουμε..οτι βιβλια κι αν διαβασουμε...

εχει ο  αντρας μου ενα φιλο χροονια τωρα...στα φοιτητικα τους χρονια...ειχε μπλοκακι και σημειωνε τι ελεγε ο αντρας μου να τα λεει κι αυτος τον ρωτουσε και τι να κανει...του ελεγε αλλαεπιτυχια μηδεν...κι ολο παραπονιοταν οτι σε αυτον δεν πιανανε...εμ...δεν πιανανε βεβαια...αλλο ο ενας .αλλο ο αλλος...

Παράθεση:α
Σχόλιο # 43 από johnaloisi

Nuvola εισαι φοβερη.Εισαι απο τους αλλαχιστους που μπηκε στο θεμα.Μας περιγραφεις ακριβως αυτο που ζητησα, μια προσωπικη εμπειρια μιας φιλης σου σχετικα με το φλερτ.Μπορει κυριως να αφορα αντρες το φορουμ, αλλα ειμαι σιγουρος πως μια γυναικα που θα διαβασει αυτο που περιγραφεις θα βοηθηθει πολυ,μπορει και καποιος αντρας.

Σε ευχαριστω πολυ που με καταλαβες και ασχοληθηκεσ

υ.Γ.

Οριστε σε αυτο το στυλ θα ηταν καλο να απαντατε ωστε να κανουμε ολοι κατι χρησιμο

freeman21

# 49 στις 30/10/2015
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604

Προσέγγισε την κοπέλα που σε ενδιαφέρει και χωρίς να σκεφτείς πολύ ξεκίνα κάνοντάς της μια ερώτηση και αν δεις ότι σου απαντάει ευγενικά και πρόσχαρα και δεν είναι ψυχρή και απόμακρη συνέχισε την κουβέντα με σκοπό να δημιουργηθεί οικιότητα μεταξύ σας και να παίξεις μπάλα όπως εσύ γουστάρεις. Πολύ βασικό πιστεύω το χαμόγελο και η ευγένεια.

Ξεκίνα να το κάνεις και σιγά σιγά θα σου αρέσει όλο και πιο πολύ και θα σου βγαίνει από μόνο του χωρίς να το ψάχνεις ιδιαίτερα.Τώρα για το αν θα προχωρήσει κάτι από εκεί και πέρα είναι καθαρά θέμα τύχης-συγκυριών, αν είναι καλά(στην ψυχολογία εννοώ) το πρόσωπο απέναντί σου, τι ψάχνει, τι δεν ψάχνει κ.τ.λ.
   Προσπάθησε μόνο να μην έχεις ιδιαίτερες προσδοκίες γιατί τότε συνήθως δεν γίνεται τίποτα.
  Παίξε τι έχεις να χάσεις?
Αρέσει στο μέλος anemona_62

UFO-MUFO

# 50 στις 30/10/2015
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 280

Απορία ψάλτου...

Εσένα... η δικιά σου,

γιατί σε χώρισε???

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Mick-Machiavelli

το φλερτ ειναι ωραιο και δεν το κανεις για να ριξεις στο κρεβατι τη γυναικα. Ουτε κρεας ειναι να το αγοραζεις με το κιλο, Η το εχεις μεσα σου το σπορ η δεν το εχεις. Αν το εχεις κανεις και τις γυναικες να νιωθουν ομορφα και νιωθεις και εσυ ομορφα

somebody961

# 51 στις 30/10/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από iisida

εχει ο  αντρας μου ενα φιλο χροονια τωρα...στα φοιτητικα τους χρονια...ειχε μπλοκακι και σημειωνε τι ελεγε ο αντρας μου να τα λεει κι αυτος τον ρωτουσε και τι να κανει...του ελεγε αλλαεπιτυχια μηδεν...κι ολο παραπονιοταν οτι σε αυτον δεν πιανανε...εμ...δεν πιανανε βεβαια...αλλο ο ενας .αλλο ο αλλος...

Είναι που λέτε 2 φίλοι διακοπές, και ο ένας τις ρίχνει και πέφτουν σαν λιωμένο κερί,

και ο άλλος ..τζίφος. Τίποτα.

Τι να κάνει ο άτυχος τής ιστορίας μας, ζητάει τα φώτα του.

-Ακου να δεις λοιπόν φίλε μου, μάλλον, παρακολούθα με.
Βλέπεις εκείνο το ξανθό που έρχεται; Κοίτα!

Με σίγουρο και αποφασισμένο ύφος τη πλησιάζει και της λέει:
-"Πες μου τι ώρα να έρθω το βράδυ στο δωμάτιο σου;"
-Ελα στις 7!

Τρελαίνεται ο δικός μας, πάει και κάνει ακριβώς το ίδιο σε μια επόμενη που ερχόταν.

-Πες μου τι ώρα να έρθω το βράδυ στο δωμάτιο σου;
-Στις 8
-Στις 7, έχασες!

Αυτά έχουν οι αντιγραφές!

Αρέσει στα μέλη -Avra-16, anemona_62

Mick-Machiavelli

# 52 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πεθανε

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από UFO-MUFO

Απορία ψάλτου...

Εσένα... η δικιά σου,

γιατί σε χώρισε???

johnaloisi

# 53 στις 30/10/2015
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από freeman21

προσέγγισε την κοπέλα που σε ενδιαφέρει και χωρίς να σκεφτείς πολύ ξεκίνα κάνοντάς της μια ερώτηση και αν δεις ότι σου απαντάει ευγενικά και πρόσχαρα και δεν είναι ψυχρή και απόμακρη συνέχισε την κουβέντα με σκοπό να δημιουργηθεί οικιότητα μεταξύ σας και να παίξεις μπάλα όπως εσύ γουστάρεις. Πολύ βασικό πιστεύω το χαμόγελο και η ευγένεια.

Ξεκίνα να το κάνεις και σιγά σιγά θα σου αρέσει όλο και πιο πολύ και θα σου βγαίνει από μόνο του χωρίς να το ψάχνεις ιδιαίτερα.Τώρα για το αν θα προχωρήσει κάτι από εκεί και πέρα είναι καθαρά θέμα τύχης-συγκυριών, αν είναι καλά(στην ψυχολογία εννοώ) το πρόσωπο απέναντί σου, τι ψάχνει, τι δεν ψάχνει κ.Τ.Λ.
   Προσπάθησε μόνο να μην έχεις ιδιαίτερες προσδοκίες γιατί τότε συνήθως δεν γίνεται τίποτα.
  Παίξε τι έχεις να χάσεις?

Φιλε freeman21, οπως εχω γραψει πολλακις, αν ανατρεξεις στις προηγουμενες απαντησεις μου θα το διαπιστωσεις, ξεκινησα αυτο το φορουμ, επειδη με ενδιαφερει το τι κανουν και οι αλλοι σημερα σχετικα με τον τομεα φλερτ, και κυριως οι πιο νεοι οπως εσυ.Δεν ζηταω ουσιαστικα συμβουλες, απλα θελω να δω πως φλερταρουν οι πιο πολλοι νεοι στις μερες μας.Εγω λιγο εως πολυ φλερταρω και βρισκω γυναικεσ  κυριως οταν βγαινω τα βραδια, αλλα δεν ξερω αν το κανουν ολοι αυτο, 'η αν κανουν κατι καλυτερο απο αυτο.Γι' αυτο με πολυ απλα λογια ζηταω απο οποιον εχει την καλη διαθεση να μοιραστει την εμπειρια του μαζι μας απλα για να δουμε εν ολιγοις τι ''παιζει'' σημερα.Οι πλοιοψηφια που εχει γραψει στο φορουμ μεχρι στιγμης δεν μπορει να καταλαβει τι ζηταω.Επισης αν αυτο που μου εγραψες ειναι αυτο που κανεις εσυ κυριως, τοτε καλως, εχεις απαντηση στο ερωτημα μου.Απλα αν θες γραψε και τιποτα παραπανω να μας διαφωτισεις περισσοτερο.

Να εισαι καλα

Koula___

# 54 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

φορουμοθέτη,

μου αρέσει πολύ, όταν κάποιος μου κάνει φλερτ, να έχει σιγουριά

δεν πα να λέει ό,τι @@ριά... αρκεί να έχει σιγουριά και πιστεύει αυτό που λέει

με πάει και στο φεγγάρι

sotos-1

# 55 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Φίλε εαν θέλεις ντε και καλά να φλερτάρεις,καν'το μόνο σε τουρίστριες.Ακόμα και αν σε απορρίψουν,το κάνουν με χαμόγελο.Άμα πας και μιλάς στο ξεκάρφωτο σε Ελληνίδες,και μόνο που θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο,σού κόβουν κάθε όρεξη να προχωρήσεις.Στην καλύτερη,μπορεί να σου δώσουν το fb τους,μόνο και μόνο για να σε ξεφορτωθούν.Και φυσικά δεν πρόκειται ποτέ να σου μιλήσουν εκεί.

Δυστυχώς το παιχνίδι στην Ελλάδα γίνεται μόνο μέσω παρέας,σχολής,δουλειάς κλπ.Άγνωστη κοπέλα θα γνωρίσεις μόνο εαν σου την πέσει η ίδια ή εαν συχνάζετε στο ίδιο στέκι όπου ναι μεν δεν σε ξέρει αλλά δεν της είσαι κι εντελώς άγνωστος(εφόσον σ'έχει προσέξει.)

nuvola

# 56 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
σχόλιο # 55 από sotos-1

Δυστυχώς το παιχνίδι στην Ελλάδα γίνεται μόνο μέσω παρέας,σχολής,δουλειάς κλπ.Άγνωστη κοπέλα θα γνωρίσεις μόνο εαν σου την πέσει η ίδια ή εαν συχνάζετε στο ίδιο στέκι όπου ναι μεν δεν σε ξέρει αλλά δεν της είσαι κι εντελώς άγνωστος(εφόσον σ'έχει προσέξει.)

λίγα  τα λες  τα παραπάνω Σώτε μας ;

βάλε και τις αγγελίες,τα γραφεία συνοικεσίων...

είδες βρε πόσα γίνονται; 

fire_fly

# 57 στις 30/10/2015
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 397

Και ποιός σου είπε πως φλερτάρεις μόνο στα μπαράκια που βγαίνεις τα βράδυα; αν σου βγεί και στο σούπερμαρκετ φλερτάρεις! Και φυσικά δεν υπάρχει εγχειρίδιο του φλέρτ γιατί αν υπήρχε θα γίνονταν όλοι αστέρια. Σκέψου εσύ που λες φλερτάρεις τα βράδυα που βγαίνεις, όλες με τον ίδιο τρόπο τις πλησιάζεις; Κάτι τέτοιο ακυρώνει τα πάντα και εξαφανίζει και τη μαγεία. Αλλά... αν επιμένεις ακόμη... τα είπε καλύτερα 

https://www.youtube.com/watch?v=idrFl_fnnZw 

Αρέσει στο μέλος freeman21

johnaloisi

# 58 στις 30/10/2015
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από sotos-1

φίλε εαν θέλεις ντε και καλά να φλερτάρεις,καν'το μόνο σε τουρίστριες.Ακόμα και αν σε απορρίψουν,το κάνουν με χαμόγελο.ΆΜα πας και μιλάς στο ξεκάρφωτο σε ελληνίδες,και μόνο που θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο,σού κόβουν κάθε όρεξη να προχωρήσεις.Στην καλύτερη,μπορεί να σου δώσουν το fb τους,μόνο και μόνο για να σε ξεφορτωθούν.Και φυσικά δεν πρόκειται ποτέ να σου μιλήσουν εκεί.

Δυστυχώς το παιχνίδι στην ελλάδα γίνεται μόνο μέσω παρέας,σχολής,δουλειάς κλπ.ΆΓνωστη κοπέλα θα γνωρίσεις μόνο εαν σου την πέσει η ίδια ή εαν συχνάζετε στο ίδιο στέκι όπου ναι μεν δεν σε ξέρει αλλά δεν της είσαι κι εντελώς άγνωστος(εφόσον σ'έχει προσέξει.)

Φιλε sotos-1, η απαντηση σου εμπεριεχει μια μεγαλη δοση αληθειας, κι επισης εισαι μεσα στο θεμα μου.Το παιχνιδι οντως δεν ειναι οπως ηταν παλια,ευκολο δηλαδη,αλλα δεν ειναι και ακατορθωτο.Στο λεω εκ πειρας.Ελπιζω αυτο που γραφεις να αποτελεσει τροφη για σκεψη για πολλους.

Να εισαι καλα

matiamou123

# 59 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μαγκακι καλα ξηγεσαι...κοιτα σημερα δεν φλερταρουν κατε με γιατι τους φλερταρουν...λυσαμε λες και δεν θα ξανα δουμε αντρα...σημερα με τα ταμπλετ και τα σχετικα εχουν γινει τα κοριτσακια τολμηρα και τα αγορακια ατολμα...υπαρχει και ενα χαζο ποσοστο που ακομη περιμενει το πριγκιπα της...αστο ζουν σε αλλη εποχη...

συμπερασμα μην την ψαχνεις καθε περιπτωση και διαφοερτικη.

sotos-1

# 60 στις 30/10/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 59 από matiamou123

κοιτα σημερα δεν φλερταρουν κατε με γιατι τους φλερταρουν...λυσαμε λες και δεν θα ξανα δουμε αντρα...

Λυσάτε μόνο για συγκεκριμένους άντρες όμως.Που συνήθως λυσάνε πολλές ακόμα γι'αυτούς.

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε