Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο δάσκαλος οδήγησης

Σελίδα : 1

anna_1775

# 1 στις 8/11/2015
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Καρδίτσας / Καρδίτσα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Ο δάσκαλος οδήγησης

Καλησπέρα σε όλους.Εδώ και δύο εβδομάδες έχω ξεκινήσει μαθήματα οδήγησης με έναν δάσκαλο περίπου 10 χρόνια μεγαλύτερο,ίσως και παραπάνω.Δεν με απασχολεί όμως αυτό γιατί πάντα μου άρεσαν οι μεγαλύτεροι (σε λογικά πλαίσια μεγαλύτεροι,όχι 50άριδες πχ).Το θέμα είναι ότι όσο περνάνε οι μέρες και τον γνωρίζω λίγο καλύτερα μου αρέσει όλο και περισσότερο.Δεν ξέρω όμως το βασικότερο,αν έχει οικογένεια,σχέση,κάτι τελοσπάντων.Και δεν τολμάω να ρωτήσω,ιδίως την ώρα του μαθήματος.Συνέχεια λέμε να κανονίσουμε για καφέ ή ποτό και τη μια δεν μπορώ εγώ την άλλη αυτός.Προφανώς αυτός με βλέπει φιλικά όπως και όλους τους υπόλοιπους μαθητές του.Τί κάνω σε αυτή την περίπτωση ρε παιδιά;;;

somebody961

# 2 στις 8/11/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Να μάθεις ποδήλατο.

Αρέσει στα μέλη Spamar1an, Paralia48

syntrofissa-Klelia

# 3 στις 8/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

αν ξεπερασετε το οριο των 25 μαθηματων...  και δεν το παιρνεις...εχει δολο.

θελει να σου φαει τα λεφτα!

Mileni

# 4 στις 8/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πας να εξασκηθείς στα ''μαθήματα'' του καφέ και του ποτού, όχι της οδήγησης, σίγουρα τα μπερδεύεις!

Για αυτά, δεν χρειαζεται να πληρώνεις δάσκαλο, κιόλας.

Παρόλα αυτά, αν το μυαλό σου() είναι εκεί και θες να πληρώσεις οπωσδήποτε τέτοιο είδος μάθημα,
θα το ''πληρώσεις'' αργότερα, όχι πριν (όπως έκανες για ''της οδήγησης''). Και εύχομαι να μείνει εκεί.

Διότι, όταν αντικαθιστάς αυτό, για το οποίο εχεις πάει εκεί με κάτι άλλο, συμαινει πως δεν το θελεις και τόσο πολύ, είναι επιφανειακό για εσένα, δεν θα του δώσεις την απαραίτητη σημασία, άρα δεν θα μάθεις καλά και μπορεί να το πληρώσει άλλος/άλλοι γιατι θα είσαι ''επιφανειακή'' και στους δρόμους, που δεν το εύχομαι σε κανένα.

Πάρε ένα σήμα, μπας και συνέλθεις!

nuvola

# 5 στις 8/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

συμβαίνουν συχνά αυτά με τους    ' ' δασκάλους  ' '...

αλλάζεις δάσκαλο  από 50 πλας και πάνω...

του λες να πάτε για καφέ με το δίπλωμα στο χέρι όμως ...

(θα σου χει περάσει μέχρι τότε... ) 

jane-doe

# 6 στις 8/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να μείνεις με τον Αλέξανδρο.

inioxos52

# 7 στις 8/11/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από anna_1775

Ο δάσκαλος οδήγησης

...Εδώ και δύο εβδομάδες έχω ξεκινήσει μαθήματα οδήγησης με έναν δάσκαλο περίπου 10 χρόνια μεγαλύτερο,ίσως και παραπάνω.Δεν με απασχολεί όμως αυτό γιατί πάντα μου άρεσαν οι μεγαλύτεροι .

...Το θέμα είναι ότι όσο περνάνε οι μέρες και τον γνωρίζω λίγο καλύτερα μου αρέσει όλο και περισσότερο.

...Συνέχεια λέμε να κανονίσουμε για καφέ ή ποτό και τη μια δεν μπορώ εγώ την άλλη αυτός.

...Προφανώς αυτός με βλέπει φιλικά(???)

Να λοιπον πως εξηγειται το γεγονος οτι οι περισσοτερες γυναικες δεν μαθαινουν ποτε να οδηγουν επαρκως. Εδικα οσες ειχαν νεαρους και ωραιους δασκαλους.

Επειδη ειχαν στραμμενη την προσοχη τους στον δασκαλο και οχι σε αυτα που τους μαθαινε την ωρα των μαθηματων, τούς εμεινε το κουσουρι, και απο κει και περα, ολο και σε κατι θα υπολειπονται μελλοντικα οδηγικως.

Η που θα πηγαινουν σαν τις χελωνες αριστερα και με 50 στον αυτοκινητοδρομο, η που θα παρκαρουν μονιμως με το αυτι και με τον κωλο εξω, η που θα κολλανε το χερι τους στην κορνα κορναροντας για ψυλου πηδημα μεχρι να  κανουν τα νευρα ολου του κοσμου τσαταλια, η που θα βαφονται μεσα στην κυκλοφορια  εν κινησει και με την τσιμπλα στο ματι, αδιαφορωντας για το που, η κυριως ποιον θα μπορουσαν να χτυπησουν.

Τελικα, ολα εχουν την εξηγηση τους. Ανάθεμα τους ωραιους δάσκαλους της οδηγησης!!!

Αρέσει στο μέλος thanos293
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

nuvola

# 8 στις 8/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να μη σας ακούσουν τίποτε αρσενικά εξεταστές μόνο...

γιατί εκεί δε περνάει η ''στραμμένη προσοχή στο δάσκαλο... '' 

iisida

# 9 στις 8/11/2015
author
Γυναίκα / 55 / Διαζευγμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 194

δεν τον λενε αλεξανδρο κι αυτον ε???

Αρέσει στο μέλος somebody961

Aisina_3_

# 10 στις 8/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και το όνομα αυτού;;;

tangerinedream

# 11 στις 9/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...αυτά είναι τα τυχερά του επαγγέλματος που κάνει ο "δάσκαλος" (τάχουμε ξεφτιλίσει και ευτελίσει όλα!)...άν θα ήθελες να είσαι και εσυ στον κατάλογο με τα τυχερά του, προχώρα...εμείς εδώ θα είμαστε να διαβάζουμε τα ψυχολογικά σου αργότερα...

pigassos71

# 12 στις 9/11/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

δεν εχεις αλλη λύση απο το σύστημα των τριων λεβιεδων.

άπλωσε το χερι σου και τράβηξε ενα λεβιέ, χωρις να παρεις τα ματια σου απο τον δρομο

αν πιασεις τον ταχυτητων, θα παρεις μεν το δίπλωμά σου αλλα το τίμημα ειναι οτι δεν θα τον ξαναδεις ποτε.

αν πιασεις του χειρόφρενου, δεν θα πάρεις το δίπλωμά σου αλλα θα περασετε ενα μηνα μαζι στο ΚΑΤ

αν πιασεις τον τριτο... μην βαλεις πολυ δυναμη στο τράβηγμα

Αρέσει στα μέλη Leigh-Cheri, methismeno_troufaki

Egw-eimai-leme

# 13 στις 9/11/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 964

Τι έχουνε οι 50άρηδες ρε παιδιά?

pigassos71

# 14 στις 9/11/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Egw-eimai-leme

Τι έχουνε οι 50άρηδες ρε παιδιά?

αυτόματο σύστημα ταχυτήτων

Αρέσει στο μέλος Egw-eimai-leme

Egw-eimai-leme

# 15 στις 9/11/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 964

Έχει και αυτο λεβιέ ρε συ...

και πιο kinky μην σου πω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από pigassos71

αυτόματο σύστημα ταχυτήτων

pigassos71

# 16 στις 9/11/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Egw-eimai-leme

και πιο kinky μην σου πω...

αυτο ειναι που μας σωζει

matiamou123

# 17 στις 17/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στην Καρδιτσα...αι λοβ καρδιτσα που λεμε...εισαι φοιτητρια?ή μενεις μονιμα?γιατι στο αναφερω...ο τυπος ειναι φιγουρινι?και μας λες οτι στανταρ εχει πει σε ολους να παει για καφε μαζι τους...ειναι δεκαχρονια και...μεγαλυτερος σου...λες να μην εχει καταλαβει οτι τον ψιλο κανεις κεφι? σε πληροφορω οτι το εχει παρει γραμμη...απλα αυτον τον καφε δεν ξερω ποτε θα τον πιειτε...αλλα θα τον πιειτε να σαι σιγουρη...

τωρα θα ναι καφες?θα ναι ποτο?θα ναι τσιπουρακι με φαγητο μεζε?δεν ξερω...εσυ την επομενη φορα αν εχεις το θαρρος και σε παρει...φροντησε να σε παρει...πως? κανε αναπαντητη στο τηλ του...και σιγουρα θα το δει...κανε την αδιαφορη...σε βλεπω ψηνεσαι ασχημα με αυτον...κανε λοιπον οτι δεν ξερεις...για την αναπαντητη και ξεκινα διαλογο...α πες πατηθηκε...απο οτι βλεπω πες του μισο λεπτο να το τσεκαρω πες του...και πες μετα ααα οντως εχεις δικαιο εκανε κληση το τηλεφωνω μου...με την ευκαιρια πες του...ολο κατι μας τυχαινει πες του και δεν βρησκομαστε...μηπως θα θελες να βρεθουμε πες μια μερα...Δευτερα π,χ, για να δεις αν ψηνεται και αυτος...γιατι αν σου πει...θα δει το προγραμμα του και αν τον βολευει...αστο...απο δω πανε και οι αλλοι αλλα αν σου πει αυτος μια μερα...π.χ. Τεταρτη με βολευει καλυτερα...οποτε τσουπ εχεις το ραντεβουδακι στο τσεπακι σου...
για εξυπνη σε κοβω...οποτε αν βρεθειτε μας γραφεις ενα κειμενακι αν σε γιωσε κανωνικα...και ξενερωσες...η αν επεσε φιλακι στο αμαξι...
αλλα δεν ζειτε σε καμια τεραστια πολη οπως Θεσσαλονικη ή Αθηνα που δεν προκειται να συναντηθειτε ποτε...μονο κατα τυχη...οποτε πως και δεν τον εχεις πετυχει σε κανενα καφε...ωστε να δεις αν τρεχει τιποτα απο αυτα που σκεφτεσαι...παραξενο...τεσπα αν ειναι να βρεθειτε θα βρεθειτε...

σου εδωσα μια ιδεα με το τηλεφωνω..τωρα στο χερι σου ειναι αν θες το κανεις.

MANOS_50

# 18 στις 7/12/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μην μπερδευεις το  αμαξι  μονΤα  μαθηματα  δεν  είναι  μονο  λεβιες  που  εχεις  συνεχως  στο μυαλο  σου... χαχαχαχα

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε