Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συμβουλη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

EROSVEROS

# 21 στις 16/12/2015
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Βγάλε μια καρτούλα ...επισκευη επιδιόρθωση ηλεκτρονικών υπολογιστών με χαμηλή αμοιβή...ενα σέρβις καθαρισμου σε μικρο =επαγγελματίες που εχουν υπολογιστή καιειναι μόνο χρήστες...γραψε κι ενα ΔΩΡΕΑΝ αντιβάριους...με αμοιβη 10 -15 ευρω τον μήνα ...ολο και θα βρεθουν 10-20 που θα θέλουν ...εσύ ξ'έρεις καλλιτερα...ολοι ψαχνουν  φθηνές τιμές ...φθηνά λοιπόν κι εσυ να μπεις στον χορό αρχικά...κι οταν μπεις σε συνεργασία ...αριαδιάζεις κι ενα σωρο εξτρα ηλεκτρονικές εργασίες που εσυ ξερεις καλλιτερα απο εμενα...λεγοντας τα νέα κόστη...παραλληλα δε και ναυαγοσωστης...και οτι αλλο προκύψει...οι εργατικοί δεν χανονται !!!

Αρέσει στα μέλη Valfar26, anemona_62

EROSVEROS

# 22 στις 16/12/2015
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9

βγαλε και ενα αυτοκόλλητο  που θα το κολήσεις εξω απο θεραπετηρια-νοσοκομεία...ενέσεις κατ οικον...νοσηλευτική σπουδασες...αρα εισαι ειδικός...

Αρέσει στο μέλος anemona_62

fire_fly

# 23 στις 17/12/2015
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 397

Μα δεν έχεις να ρισκάρεις και κάτι απ οτι λες. Ουσιαστικά σε μαστιγώνουν για ψίχουλα. Εγώ θα πρότεινα (χωρίς να ξέρω αν σ αρέσει αυτό με το οποίο ασχολείσαι ή οχι) να πας αυτό το οποίο σπούδασες ένα βήμα παραπέρα. Εδω για παράδειγμα οι προγραμματιστές κάνουν καριέρα απο τα 25 τους με εκπληκτικές προοπτικές. ¨Ολα αυτά φυσικά με την προυπόθεση να έχεις τη διάθεση, τη θέληση και τη δύναμη να βγείς έξω απο τα σύνορα της Ελλάδας. Στεναχωριέμαι ειλικρινά όταν βλέπω ανθρώπους με θέληση για δουλειά να τρώνε τέτοια εκμετάλλευση και να πνίγονται στ αδιέξοδα. Εύχομαι καλή τύχη στα όποια σχέδια σου. 

Αρέσει στο μέλος Valfar26

Pantelis50

# 24 στις 20/1/2016
author
Ανδρας / 69 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 27

Για άλλη μια φορά θα συμφωνήσω με την Παραλία 48.  Μου αρέσει όμως και η επαναστατικότητα της VLEMMA.  Εγώ λοιπόν θα έλεγα να κοιτάξεις που  και πως θέλεις να είσαι 30 χρόνια μετά.  Παράτησε αυτό που κάνεις ΜΟΝΟ αν δεν σε ικανοποιεί τελικά.  Μην το παρατάς όμως μόνο για την περιπέτεια.   Περιπέτεια είναι η ίδια η ζωή όπως μας την έχουν καταντήσει.  Την περιπέτεια μπορείς να ζήσεις και από την ίδια τη δουλειά σου.  Ξεκίνησε τη δική σου δραστηριότητα (καλές οι συμβουλές της Παραλία).  Προαπάθησε να βρεις και άλλους συναδέλφους σου που είναι στον ίδιο χώρο.  Οργανώστε μια "κομπανία"  με πολύ συγκεκριμμένους στόχους.  Ψάξετε για αγορές, καινοτομίες και πως μπορείτε να διαφοροποιηθείτε από ανταγωνιστές.  Μόνος του ο καθένας, λίγα θα καταφέρει.  Τους μοναχικούς λύκους τους τρώει το σκοτάδι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost