Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

σχεση απο αποσταση..

Σελίδα : 1

giannhs230

# 1 στις 29/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

σχεση απο αποσταση..

Για σας εχω ενα θεμα και εφτασα στο σημειο να μην ξερω τι να κανω..

Ειμαι απο την αθηνα 22 χρονων και μιλαω με μια κοπελα (19) σκεδον 1 χρονο που ειναι απο το βολο η σχεση μας ξεκινησε επαγγελματικα ειμαστε διαχειριστες σε ενα σιτε(2)...

Καπου το καλοκαιρι της ειπα οτι μου αρεση και θα θελα να παω βολο να την γνωρισω η απαντηση της ηταν αυτο δεν περιμενα δεν θελει καν να με γνωρισει ουτε φιλικα εγω το αποδεχτηκα και σταματησαμε να μιλαμε για λιγο διαστημα,
απο τοτε το ξεχασαμε και μιλαμε οπως παλια..
 Γνωρισα την φιλη της και κανονισαμε και πιγα βολο(πηγα μονο με σκοπο να τις γνωρισω φιλικα) και το εμαθε στην στιγμη που ταξιδευα χαρηκε παρα πολυ που δεν το πιστευε, τελκα βρεφικα πηγαμε για καφε η 3 μας περασαμε καλα μαθαμε πολλα πραγματα για εμας μετα η φιλη της εφυγε μειναμε η δυο μας πηγαμε βολτα να δω λιγω το κεντρο μετα καθισαμε σε ενα παγκακι και οπως μιλαγαμε μου ειπε οτι χαρηκε παρα πολυ που ηρθα και αυτα που ελεγε το καλοκαιρι δεν ισχυουν..μετα φυγαμε (καπιο διαστιμα την πηρα αγκαλια δεν αντεδρασε οτι δεν ηθελε) και φτασαμε που επρεπε να φυγει για 1 ωριτσα σπιτι της..

Γυρισε μαζι με την φιλη της χαρηκα αρκετα καναμε βολτα και την ρωτησα αμα θα ηθελε να μινω αλλη μια μερα για να βγουμε ξανα και λοιπα ειπε οτι δεν μπορει γιατι εχει κανονισει και ουτε να το ακυρωσει μπορει και δεν θελει να μεινω μονος την επομενη μερα...πηγαμε ξανα η 3 μας για καφε (εγω καπως αλλαξα λογου κουρασης) σε καποιο σημειο πηγε τουαλετα, η φιλη της με ρωταει τι εχω δεν ειμαι καλα και λοιπα μου λεει αμα εχει να κανει με την φιλη της δεν εχω ελπιδες λογου "αποστασης" εγω δεν εδωσε μεγαλη σημασια ξερω οτι ειναι προβλημα αυτο αλλα εμενα δεν με πειραζει καθολου...

Τωρα το τελος... μετα εφτασε η ωρα να φυγω η φιλη της εφυγε 10 λεπτα νωριτερα οποτε μειναμε ξανα μονοι μας.. (ααα ξεχασα να πω ειναι πολυ απομακρη με ατομα απο το ιντερνετ και δεν δινει κινητα η μιλαγε σε skype μονο φβ) μιλησαμε για λιγο ολη την ωρα κοιταζομασταν και καπου εφτασε να την χαιρετησω την φιλησα στο μαγουλο αλλα δεν σταματησε εκει κρατιομαστε απο τα χερια και κοιταζομασταν για 3-6 δευτερολεπτα οποτε πηγα να την φιλησω και με σταματησε και μου λεει μονο μαγουλο...

τωρα απο τοτε που γυρισα δεν μου μιλησε και ουτε η φιλη της που μιλαμε καθε μερα οποτε δεν ξερω τι να κανω αναγνωριζω οτι εφαγα ακυρο και λοιπα η οτι δεν επρεπε να κανω το τελευταιο αλλα δεν θελω να την χασω αν ειναι λογω αποστασης (η απλα δεν της αρεσω που δεν το δειχνει)...

οποτε τωρα τι να κανω??? (αν και αναφερθηκε στην 1η μας βολτα να ξαναρθω)
μπορω να το αφησω σαν να μην εγινε τιποτα??
να την ρωτησω τι θα κανουμε??
η περιμενω να μου μιλησει 1η??

σιμιονο ειμαστε δυο μας διαχειριστες ειναι ακομα αυτο δεν αλλαζει θα μεινει οτι κι αν γινει απλος θα αλλαξει πιστευω τα παντα..

""1η μου φορα σε τετοιου ειδους σιτε δεν μου ετυχε κατι παρομοιο και δεν θελω να ρωτησω φιλους για χ λογους..
συγνωμη αμα ειναι μεγαλο το κειμενο εχω να γραψω τοσα απο το λυκειο ""

ευχαριστω...

aladdin30

# 2 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Γιαννη μου οταν ειχες παει Βολο τι λεγατε τις φορες που βγαινατε για καφε? Για περιεγραψε λιγο να καταλαβω.

somebody961

# 3 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

"Αν έγραφες σωστά Ελληνικά, θα μπορούσα και να σε πάρω στα σοβαρά. Παρά λίγο να την πατήσω."
Πιθανές σκέψεις τής κοπέλας, εφόσον λες ότι μιλάγατε στο τσατ.

Υπάρχουν άνθρωποι, που δεν μπορούν να πάρουν στα σοβαρά ανορθόγραφα άτομα. Και καλά κάνουν κατά τη γνώμη μου.

Αυτό το "σιμιόνο" (σημειώνω) βγάζει μάτι. Ακρως απωθητικό! Δηλώνει αμορφωσιά. Δηλώνει έλλειψη λεπτών ευαισθησιών. Και αυτό, οι γυναίκες το απεχθάνονται.

somebody961

# 4 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Πριν λίγες μέρες, αναζητούσα στο youtube τραγούδια με την λέξη "ομπιτσαμ τε", που είναι το "σ αγαπώ" στα Βουλγαρικά, επειδή αναζητούσα ένα συγκεκριμένο, να το στείλω στη σύντροφο μου.

Το έγραψα όμως λάθος στη κυριλλική γραφή, και δεν βρήκα το τραγούδι που έψαχνα.

Καταλαβαίνεις τι θέλω να σου πω..

giannhs230

# 5 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

διαφορα πραγματα βασικα κοινα πραγματα (σιτε θεματα, φιλους και για εμας)

αν και τωρα που το ξανασκεφτικα μπορει να εκανα το λαθος η φιλη της μου μιλαγε πολυ τελεφτεα και αντιστοιχα μιλαγαμε skype δεν αποκλειω να της αρεσα(οχι οτι εμενα δεν μ αρεσει) η απλα να ειναι κατι αλλο...

giannhs230

# 6 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

σχεση απο αποσταση..

κοινα θεματα αν και τα περισσοτερα τα ξεραμε τοσο καιρο που μιλαγαμε (σιτε θεματα, φιλους) δεν ξερω αμα εχει να κανει με αυτα που λεγαμε δεν αφησα ουτε λεπτο να βαριουνται και γενικα ηταν χαρουμενες καφε λεπτο που μιλαγαμε..

υπαρχει και η πιθανοτητα να εκανα το λαθος που δεν το αποκλειω να αρεσα στην φιλη της το οπιο το εδειχνα και εγω πολυ οσο μιλαγαμε(η φιλη της αντιστοιχα μου μιλουσε skype και ειχα το τηλ της)
η απλα να μην ειναι τιποτα απο ολα αυτα..

Cynicality

# 7 στις 30/12/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Καλα αποφασισε πρωτα ποια σου αρεσει και βλεπουμε.

giannhs230

# 8 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

@somebody961 αρα το προβλημα ειναι αυτο?? ευχαριστω παντως

giannhs230

# 9 στις 30/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

(η απαντηση 5 ειναι ακυρη δεν ηξερα οτι θελει εγκριση και ξαναγραψα αλλο)

Cynicality μονο μια μ αρεσει πραγματικα και οχι δεν ειναι η φιλη της..

tzoulia59

# 10 στις 30/12/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

εισαστε διαχειριστες σ ενα σαιτ; 

τι σαιτ; 

19 εκεινη 23 εσυ ,,,πολυ περιεργο μου κανει να διαχειριζεστε σαιτ ,,,στην ηλικια σας... ρωτα και το σαπορτ που ειναι 45 ,,,
κι αν  οντως εχει μια δοση αληθειας αυτο ,,που δεν το βλεπω ,,η μικρη 19 χρονων απο τον βολο πως πηγαινοερχεται στον κυβερνοχωρο με ανεση ,,,; 
κι οχι μονο αυτο ειναι  περιεργο ,,,αλλα κανει και την μυξοπαρθενα ,,
κι υστερα βρε φιλαρακι εσυ απ την αθηνα εκεινη απο το βολο ,,,πως το οραματιζεσαι το σεναριο ,,,
το βλεπεις να ευδοκιμει; 
αλλη νοοτροπια αλλες συνηθειες ,,,
σωθηκαν τα κοριτσια στην αθηνα; 
αν και εχω την αισθηση οτι ουτε κι εσυ εισαι απο την αθηνα ,,,ωστοσο ,,,να μιλας επισης φβ και σκαυπ  και με τις δυο ,,,
λιγο σουλτανος δεν την εχεις δει; ...
οπως και να χει εξαφανισου ,,,χαζοφερνει το κοριτσακι ,,,και εχει απομεινει στην εποχη μεταξυ μπαρμπυ και φβ ,,,
κι αντε τωρα αυτο απο εκει που εισαι να το στρωσεις ,,,
παπουτσι απο τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο λεει ο λαος ,,,
αν απομακρυνθεις αυτη θα σκασει μυτη με την φιλη της να σου τριβονται ,,,
προσεξε την φιλη της βασικα η δικια σου πρεπει να την προσεχει ,,,
πολυ κατινια ,,,
φιλε το κλεινω ,,,δεν αξιζει το υφασμα βρες κοπελα απο τα μερη σου ,,,αυτα ,,,

giannhs230

# 11 στις 31/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

οτι μου λες ειναι σωστα αλλα για μενα τωρα ειναι μονο αυτη.

το προβλημα μου ειναι απο εδω και περα τι να κανω? να το ξεχασω η απλα να επιβεβαιωσω το ακυρο??

giannhs230

# 12 στις 31/12/2015
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

οτι μου λες ειναι σωστα αλλα για μενα τωρα ειναι μονο αυτη.

το προβλημα μου ειναι απο εδω και περα τι να κανω? να το ξεχασω η απλα να επιβεβαιωσω το ακυρο??

aladdin30

# 13 στις 31/12/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Οταν λες αλλαξες λογω κουρασης την αλλη μερα, τι εννοεις?

giannhs230

# 14 στις 2/1/2016
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

@aladdin30 αλλα κουρασμενος απο τις βολτες (τελικα τι προτεινεις??)

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε