Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

γνωριμια

Σελίδα : 1

tigrhs11

# 1 στις 10/1/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

γνωριμια

γεια σε ολους και ολες...

γνωρισα μια κοπελα πολυ χαριτωμενη ομορφη και βγαινουμε με τον καιρο και επισης κανουμε καλη παρεα.δηλαδη ειναι ευχαριστος ανθρωπος και να πω οτι σιγα σιγα την ερωτευτηκα και πιστυεω αυτη το ιδιο.το βλεπω στα ματια της.απλα εχουμε διαφορα ηλικιας και ομως απο οτι μου εχει πει αυτη της εχω κανει εντυπωση μεγαλη με συμπαθει κ.λ.π.τι να κανω παιδια να της κερδισω το ενδιαφερον?

BagPower

# 2 στις 10/1/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Αγιά
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 36
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tigrhs11

γνωριμια

γνωρισα μια κοπελα πολυ χαριτωμενη ομορφη και απο οτι μου εχει πει αυτη της εχω κανει εντυπωση μεγαλη με συμπαθει κ.λ.π. 
<<τι να κανω παιδια να της κερδισω το ενδιαφερον?>>

Της έχεις κάνει ήδη με αυτό που είπες... 
Τι άλλη εντύπωση θέλεις να της κάνεις? Μίλα της γι'αυτά που νιώθεις, και μην σκέφτεσαι τίποτα... 
Όσο πιο νωρίς, τόσο το καλύτερο για σας..

kosmas38

# 3 στις 10/1/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Απλα συνεχισε να εισαι ο εαυτος σου. Δειξε ομως και οτι την θελεις ερωτικα (ειτε με λογια ειτε με πραξεις) για να μην καταντησετε στο τελος φιλεναδες

achinos

# 4 στις 10/1/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Δλδ, για πόση διαφορά μιλάμε παιδί μου;

Κ είναι προς τα πάνω η προς τα κάτω;

Enikos

# 5 στις 10/1/2016
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.273

Και...με τι,  θα καταλαβεις οτι ενδιαφερεται?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tigrhs11

γνωριμια

γνωρισα μια κοπελα πολυ χαριτωμενη ομορφη και βγαινουμε με τον καιρο και επισης κανουμε καλη παρεα.δηλαδη ειναι ευχαριστος ανθρωπος και να πω οτι σιγα σιγα την ερωτευτηκα και πιστυεω αυτη το ιδιο.το βλεπω στα ματια της.απλα εχουμε διαφορα ηλικιας και ομως απο οτι μου εχει πει αυτη της εχω κανει εντυπωση μεγαλη με συμπαθει κ.λ.π.τι να κανω παιδια να της κερδισω το ενδιαφερον?

tigrhs11

# 6 στις 10/1/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

απλα κατι παιδια την κραταει ακομη επειδη περασε πολλα στην ζωη της η ιδια οπως και εγω περασα πολλα στην ζωη μου...

ενα πολυ θετικο που εχουμε ειναι οτι ανταποκρινεται ο ενας για τον αλλον...δεν θελω να βιαζομαι ομως...επειδη οποιος βιαζεται σκονταφτει που λενε...

tzoulia59

# 7 στις 10/1/2016
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

στην βραση κολλαει το σιδερο ,,,

και μην αφηνεις καθολου χρονο ,,,η καλη μερα απο το πρωι φαινεται ,,,

οι γυναικες δεν θελουν χρονο ,,,πρεπει να τις αρπας απο τα μαλλια και στην σπηλια ,,,

αν τ αφησεις να ωριμασει το πραμα πολυ φοβαμαι οτι θα βρωμισει ,,,

ετσι τα βλεπω εγω σαν γυναικα ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από tigrhs11

απλα κατι παιδια την κραταει ακομη επειδη περασε πολλα στην ζωη της η ιδια οπως και εγω περασα πολλα στην ζωη μου...

ενα πολυ θετικο που εχουμε ειναι οτι ανταποκρινεται ο ενας για τον αλλον...δεν θελω να βιαζομαι ομως...επειδη οποιος βιαζεται σκονταφτει που λενε...

Αρέσει στο μέλος Nicole91
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε