Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να πω και ' γω τον πόνο μου...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Paralia48

# 41 στις 23/4/2016
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761
'Aρεσαν+: 0%

τι γίνεται ρε Κοσμά με το κορίτσι; για πες μας!

Αρέσει στο μέλος Leigh-Cheri

Negative

# 42 στις 4/5/2016
author
Ανδρας / 81 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 79

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Paralia48

τι γίνεται ρε Κοσμά με το κορίτσι; για πες μας!

Ε τι να γίνει, παράφαγε με τα κεφτεδάκια και τις πατάτες και του πέρασε ο έρωτας τωρα.   

Caroline76

# 43 στις 15/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Φαντάσου τι ξινάγγουρο ήταν ο Αδάμ...  

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από freeman21

Μη μασάς ρε Κοσμά προχώρα με το κεφάλι ψηλά.!!!

Η Εύα είχε τον παράδεισο και δεν της έφτανε ήθελε το μήλο...

psaromallis

# 44 στις 15/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ενώ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Caroline76

Φαντάσου τι ξινάγγουρο ήταν ο Αδάμ...  

...η Ευούλα...

Το καλύτερο κορίτσι, ε;

Caroline76

# 45 στις 16/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και... Μοναδικο!!! (Κυριολεκτικά )

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από psaromallis

ενώ...

...Η ευούλα...

Το καλύτερο κορίτσι, ε;

somebody961

# 46 στις 16/5/2016
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Caroline76

Και... Μοναδικο!!! (Κυριολεκτικά )

Αν εξαιρέσουμε το γεγονός πως είχε πάει

με όλο τον αντρικό πληθυσμό τού πλανήτη!

Αρέσει στο μέλος broomstick

Enikos

# 47 στις 16/5/2016
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.273

Θελει να σου πει...οτι...αν δεν της βγει αφτο που την ενδιαφερει ΤΩΡΑ, νά εισαι εκει γυρω για ΜΕΤΑ!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kosmas38

Να πω και ' γω τον πόνο μου...

Πριν 1 μήνα περίπου γνώρισα μια κοπέλα και βγήκαμε 2 φορές. Όμορφη, ευδιαθετη ,με χιουμορ , μπορούσες να συζητήσεις μαζί της, καθόλου υφακι ...και τις 2 φορές πήγε καλά και κατάλαβα ότι δεν της είμαι αδιάφορος. Μετά από 2 ημέρες σκάει μήνυμα " δεν είμαι έτοιμη για τόση επικοινωνία, ούτε για το φιλί ήμουν, δεν μου βγαίνει ακόμα τέτοια συμπεριφορά, περνά πολύ καλά μαζί σου αλλά έχω δρόμο μπροστά μου ίσως επειδή είμαι ακόμα προσκολλημένη  στο παρελθόν"(χώρισε πριν 6 μήνες). Της απάντησα πολύ ευγενικα ότι δεν βιαζομαι κ δεν θέλω να πιεζω καταστάσεις κ θέλω να την γνωρίσω καλύτερα.Παραμονή Χριστουγέννων με παίρνει τηλ. ευδιαθετη , μιλάμε κ μου λέει θα κανόνισει για ποτακι. Τελικά βγήκαμε παραμονή Πρωτοχρονιάς, περάσαμε πολύ ωραία, της είπα ότι από το μην. της καταλαβαίνω ότι θέλει χώρο και χρόνο, της έδωσα ένα μικρό δωράκι και χωρίς να κάνω κίνηση εγώ με αγκάλιασε και με φίλησε. Έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Ή μάλλον της έστειλα ένα μήνυμα Πέμπτη , μου απάντησε και μου είπε ότι θα τα πούμε και από κοντά.

Αν όντως ενδιαφέρεται για μένα , τι κερδίζει από αυτα τα κενά διαστήματα χωρίς επικοινωνία? Είμαι καβαντζα? Γιατ επιλέγεις να γνωρίζεις κάποιον αν δεν είσαι έτοιμος να προχωρήσεις παρακάτω?  Και αν δεν ενδιαφέρεται γιατί δεν το λέει απλά?Και το βασικό... Είμαι μ...ς εκ γενετής ή έγινα στην πορεία?Όταν κάνω λάθη κ μα...κιες αναλάμβανω την ευθύνη μου...αλλά έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι με το να τα κάνω όλα καλα και να μην βλέπω αποτέλεσμα. Ή τελευταία σχέση μου , μου είπε είσαι πολύ καλός, ευγενικός,με σεβασμό, εύστροφος, ότι έψαχνα ...αλλά δεν νιώθω αυτά που θα έπρεπε να νιώθω.Συγγνώμη αν σας κουρασα, περιμένω τις απόψεις σας.Και τώρα με συγχωρείται πάω να πνιξω τον πόνο μου σε σπιτικά κεφτεδακια με πατάτες τηγανητές..

Enikos

# 48 στις 16/5/2016
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.273

Το δωρακι, εσυ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Paralia48

Πάντως Κοσμά, νομίζω πως είσαι πολύ  Ο.Κ. καθόλου μλκ.ς. Πώς έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα, δεν ξέρω. Ο Αλαντιν, μπορεί να σου δώσει πιο αλάνικες λύσεις.
 Πάρε την βρε εσύ την κοπέλα εφόσον σ΄αρέσει. Το  δωράκι της άρεσε...μάλλον της αρεσουν οι εκπλήξεις. Κάνε της πού και πού καμιά.  Εξαφανίστηκε αυτή, αλλά και εσύ. Πάρε πάλι και πρότεινέ της εσύ βόλτα. κανένα σινεμαδάκι και ό,τι προκύψει...

amnesia_haze

# 49 στις 16/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από somebody961

psaromallis

# 50 στις 16/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ναι!

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από somebody961

Κυ-ριο-λε-κτι-κά!

kosmas38

# 51 στις 21/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Update γιατι βλεπω οτι ο λαος το ζηταει ( λεμε τωρα)... Αφου τελικα καταληξαμε να εχουμε μια αλφα επικοινωνια τυπου βγαινουμε μια φορα την εβδομαδα και μιλαμε στο viber σχεδον καθημερινα...αρχες Μαρτιου μου λεει τα ιδια πραγματα" δεν ξερω, δεν μου βγαινει, θελω χρονο κλπ"...Μαιστα λεω οτι πει το αφεντικο . Γυρω στα μεσα Απριλη μου λεει να βγουμε κ λεει "νομιζω οτι δειλα δειλα ειμαι ετοιμη να ξαναμπω στο παιχνιδι της ζωης, ο χρονος θα δειξει κλπ". Βγηκαμε κανα 2 φορες, δεν ειδα κατι διαφορετικο, μαλλον βγαιναμε ως φιλεναδες(μονο το πλεξιμο μου ελειπε) κ το σχολασα (αυτο που δεν ειχαμε) . Κ μετα μνμ πως ειναι το προγραμμα μου, να βγουμε για καφε, για φαγητο κλπ. Νταξει εισαι 35 κ εχεις ωριμοτητα 20χρονης

tzoulia59

# 52 στις 21/5/2016
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

με συγχωρεις αν σε πληγωσω αλλα δεν εχει να κανει με την ανωριμοτητα αλλα με την επιθυμια ,,,

1,,δεν εισαι ο τυπος της 

2,,,ονειρευεται αλλον ...

υγ ,,,

αν αναρωτηθεις για ποιο λογο σκαει μυτη αν δεν γουσταρει θα σου απαντησω οτι αιτια ειναι η μοναξια με αποτερο σκοπο τον γαμο ,,,

τα ειπα ολα ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από kosmas38
Update γιατι βλεπω οτι ο λαος το ζηταει ( λεμε τωρα)... Αφου τελικα καταληξαμε να εχουμε μια αλφα επικοινωνια τυπου βγαινουμε μια φορα την εβδομαδα και μιλαμε στο viber σχεδον καθημερινα...αρχες Μαρτιου μου λεει τα ιδια πραγματα" δεν ξερω, δεν μου βγαινει, θελω χρονο κλπ"...Μαιστα λεω οτι πει το αφεντικο . Γυρω στα μεσα Απριλη μου λεει να βγουμε κ λεει "νομιζω οτι δειλα δειλα ειμαι ετοιμη να ξαναμπω στο παιχνιδι της ζωης, ο χρονος θα δειξει κλπ". Βγηκαμε κανα 2 φορες, δεν ειδα κατι διαφορετικο, μαλλον βγαιναμε ως φιλεναδες(μονο το πλεξιμο μου ελειπε) κ το σχολασα (αυτο που δεν ειχαμε) . Κ μετα μνμ πως ειναι το προγραμμα μου, να βγουμε για καφε, για φαγητο κλπ. Νταξει εισαι 35 κ εχεις ωριμοτητα 20χρονης

thanos293

# 53 στις 23/5/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 743

Μην τα ρίχνεις στην κοπελούδα.Τι να κάμει κ αυτή που τσουρουφλίστηκε,αλλά όχι με σένα.
Κεφτεδάκια εσύ και ανοίγει ο καιρός,μέχρι να μπει ο κιμάς στα γεμιστά αντί για τον κιοφτέ.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε