Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συμβασεισ

Σελίδα : 1

eleni1986hg

# 1 στην 1/2/2016
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Έβρου / Αλεξανδρούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Συμβασεισ

Γεια σας..Θα ηθελα να ρωτησω κατι..Υπαρχει καποιος που να γνωριζει τι επιδοματα δικαιουται καποιος μετα απο 5μηνη συμβαση?

Captain_Jack_Sparrow

# 2 στην 1/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εννοείς από ΟΑΕΔ; 

Κάπου στα 60 ένσημα πρέπει να είναι το όριο για το τρίμηνο βοήθημα (τελευταία φορά που το πήρα εγώ ήταν γύρω στα 217 ευρώ το τρίμηνο). Με 5 μήνες αυτό το έχεις άνετα, ρώτα μήπως μπαίνεις κανονικά και ταμείο ανεργίας . Λίγο δύσκολο βέβαια αλλά δεν θυμάμαι καλά τις προϋποθέσεις αυτή την στιγμή.

eleni1986hg

# 3 στην 1/2/2016
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Έβρου / Αλεξανδρούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

επειδη ειναι τα πρωτα μ ενσημα μου ειπανε οτι δικαιουμε 200 ε τ μηνα για 3 φορες..5μηνη συμβαση

Captain_Jack_Sparrow

# 4 στην 1/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αν είναι τα πρώτα σωστά σου είπανε, έτσι είναι. Το τρίμηνο είναι για ένα χρόνο, 3 δόσεις από 217 ευρώ (αν θυμάμαι καλά έχει 2-3 χρόνια που το είχα πάρει το τρίμηνο) θα πάρεις δηλαδή γύρω στα 650 σύνολο. Δεν θυμάμαι και τα δικαιολογητικά αν και δεν πρέπει να θέλει μεγάλη μανούρα. 

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost