Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Mission Impossible

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

aladdin30

# 1 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
'Aρεσαν+: 0%

Mission Impossible

Λοιπον παιδια εδω στο Λουτρακι beach εχει πολλες καφετεριες με πολυ ωραιες σερβιτορες. Ειδικα μερικες που εχω σταμπαρει ειναι κλασεις ανωτερες απο γκομενες που βλεπουμε στην τιβι. Βαζουν κατω τα μοντελα, φοβερες. Το ερωτημα ειναι πως ριχνεις τη γκαρσονα? Σε ενα συγκεκριμενο καφε εχω παει καποιες φορες αλλα δεν μενει πολυ η τυπισσα στο τραπεζι, αντε να πουμε μια ατακα παραπανω αλλα μετα πρεπει να φυγει. Δεν ξερω καποιο αλλο στοιχειο γι αυτην και δε μπορω να σκεφτω καποιο τροπο να γνωριστουμε καλυτερα. Θελω ν ακουσω τις γνωμες σας για το πως ριχνεις τη γκαρσονα, εκτος αν το θεωρειτε ανεφικτο.

giorgos170

# 2 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.678

Της κάνεις το δισκο

όχι χρυσό...
φιλντισένιο...

wish_

# 3 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Θ αρχίσω να πιστεύω ότι είσαι τρολ :p

aladdin30

# 4 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από wish_
Θ αρχίσω να πιστεύω ότι είσαι τρολ :p

Γιατι ρε γους? ειναι πολυ συνηθισμενο το σεναριο που περιγραφω. Πες οτι ησουνα γκαρσονα, πως θα μποσουσε να γινει μια γνωριμια εφοσον δεν υπαρχει καποια οικειοτητα, ή ειναι κατι που δε γινεται?

ROCK-54

# 5 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βασικος κανονας

Εκει που βγαζεις το ψωμι σου μην βγαζεις το π&%λ# σου!

Αν εισαι καψουρης και δεν σου κολλαει υπνος, πηγαινεις πρωι-πρωι,οταν δεν εχει πολυ κοσμο, παντα καλοντυμενος κ χαμογελαστος,παραγγελνεις καφε και πληρωνεις με δεκαευρω. Οταν σου φερνει τα ρεστα της λες χαμογελωντας,πως τα 10 ευρω δεν εχουν καμια εξια μπροστα στην ευχαριστηση να σου σερβιρει αυτη τον πρωτο καφε,αφηνοντας της τα ως pour boire.Aυτο το κανεις τουλαχιστον 5-6 μερες καθε πρωι,παντα με την ιδια διαδικασια.Καποια στιγμη πληρωνεις με εικοσαευρω,της αφηνεις τα ρεστα ως pour boire και αντι της συνηθισμενης παπαριας της ζητας να βρεθειτε εξω οταν δεν εργαζεται,ζητωντας της και το τηλεφωνο. Αν σου αρνηθει υπαρχουν δυο περιπτωσεις - η δεν βλεπεσαι, η ακολουθει τον βασικο κανονα... 

wish_

# 6 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χαχα θα του βγει ο κουκος αηδονι!

εχω κανει σερβιτόρα πρόσφατα...αν ο άλλος εχει ένα κατι θα τον προσεξεις όπως και να χει ή αν της πεις κάτι έξυπνο.πρέπει εσυ να δημιουργήσεις την οικειότητα.Καθαρος..περιποιημένος..με αυτοπεποιθηση...ο ιδιος καφες κάθε φορά για να τον θυμάται.Πιστεψε με αν θέλει η άλλη να σε προσέξει θα το κάνει και θα σου πει και κατι μόνη της.

Εκτος και αν την φωνάζεις κάθε τρεις και λίγο ό τι κάτι θέλεις.ζάχαρη...νερό...τόστ...ρίξεις τον καφέ όταν τον φέρει...παντως για μενα ξεκιναν όλα λεγοντας κατι αστειο ή εξυπνο.αν γελάσει η άλλη εισαι σε καλό δρόμο,το τι θα πεις όμως είναι στο χέρι σου.μη θες και τις ατάκες από μας!

syntrofissa-Klelia

# 7 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

λες να απεριψε δουλεια στην πρεσβεια για να δουλευει γκαρσονα?

φροντισε να αφηνεις καλο πουρμπουαρ ...  χωρις να της ριχνεις ματια.και θα ρθει μονη της.

nuvola

# 8 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από aladdin30

Mission Impossible

Το ερωτημα ειναι πως ριχνεις τη γκαρσονα? 

πρώτα βράζεις σε δυνατή φωτιά ...

(είσαι περιποιημένος, αρωματισμένος,πηγαίνεις τις ίδιες ώρες καθημερινά ,πίνεις τον ίδιο καφέ κάθε φορά ,δε κάθεσαι κοντά στο μπαρ ή σε σκαμπό ,  χιούμορ /όχι για να γελάσεις εσύ αλλά αυτή / άνεση και ευγένεια )άπαξ και γελάσει είσαι σε καλό δρόμο...

τώρα θα βάλεις το φαί στο φούρνο για χρώμα 

(λες όνομα .ζητάς όνομα,  κουβεντούλα ,κάθε μέρα και κάτι άλλο αλλά σε μικρή δόση ,μη ξεχνάς ότι δουλεύει  πχ αν γνωρίζει για την τάδε εκδήλωση στο τάδε μπαρ που θα γίνει στις τάδε του μήνα , δείχνεις ότι σου αρέσει ,χαμογελάς )

βγάζεις το φαί και το αφήνεις να κρυώσει ...

(πας Δευτέρα και ξαναεμφανίζεσαι... Παρασκευή )

ή που θα ανταλλάξετε τηλέφωνα  ή που δε θα σε θυμάται ...

Captain_Jack_Sparrow

# 9 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Είναι πιο εύκολο να επαναλάβεις τα stunts του Τομ Κρουζ από το τελευταίο mission impossible από το να ρίξεις σερβιτόρα. 

https://www.youtube.com/watch?v=eZjsZCMBT-s

Heptamer

# 10 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Αποχωρώντας, "ξεχνας" τα κλειδιά της BMW σου δηθεν τυχαια στο τραπεζι, μαζι με ένα σημείωμα τυπου: "εχω και κοτερο, παμε μια βολτα?"

Αν είναι Μαρθα Καραγιαννη, μπορει και να τσιμπησει...

tzoulia59

# 11 στις 7/2/2016
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

η αληθεια ειναι οτι μεχρι εκει δεν εχει φτασει η χαρη μου ,,,

ασε που στην εποχη μου οποια κοπελα δουλευε σαν σερβιτορα εθεωρουταν και κακης ποιοτητος γυναικα ,,,

σ αυτην την εποχη ειμαι κοματακι μεγαλη για να το κανω αλλα και ουτε θα το εκανα ,,,σιγα μην χαλαω ενεργεια στο πηγαινε ελα φορτωσε ξεφορτωσε ,,,

επι του θεματος ,,,μην αφηνεις κατ εξακολουθησην μπορμπουαρ γιατι πιστευω οτι θα το παρεξηγησει ,,,

ειναι κατι σαν επι πληρωμη ,,,

πηγαινε συχνα ,,,κανε τον μονιμο πελατη αυτα αρεσουν στα μαγαζια ,,,και ριξε κανενα χιουμορακι εξυπνο ,,,

ενιοτε χυσε και τον καφε κατα τυχη ,,,

αν η εξυπναδα της ταιριαζει με την δικη σου και το χιουμορ της επισης και εισαι κανενας ομορφος ισως κατι να γινει ,,,

εκτος κι αν εχει αγορι ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από ROCK-54

Βασικος κανονας

Εκει που βγαζεις το ψωμι σου μην βγαζεις το π&%λ# σου!

Αν εισαι καψουρης και δεν σου κολλαει υπνος, πηγαινεις πρωι-πρωι,οταν δεν εχει πολυ κοσμο, παντα καλοντυμενος κ χαμογελαστος,παραγγελνεις καφε και πληρωνεις με δεκαευρω. Οταν σου φερνει τα ρεστα της λες χαμογελωντας,πως τα 10 ευρω δεν εχουν καμια εξια μπροστα στην ευχαριστηση να σου σερβιρει αυτη τον πρωτο καφε,αφηνοντας της τα ως pour boire.Aυτο το κανεις τουλαχιστον 5-6 μερες καθε πρωι,παντα με την ιδια διαδικασια.Καποια στιγμη πληρωνεις με εικοσαευρω,της αφηνεις τα ρεστα ως pour boire και αντι της συνηθισμενης παπαριας της ζητας να βρεθειτε εξω οταν δεν εργαζεται,ζητωντας της και το τηλεφωνο. Αν σου αρνηθει υπαρχουν δυο περιπτωσεις - η δεν βλεπεσαι, η ακολουθει τον βασικο κανονα... 

Αρέσει στο μέλος aladdin30

sissy108

# 12 στις 7/2/2016
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 552

αλλαντιν ποσο χρονων ειναι η κοπελα..??ειναι σαν και εσενα η μικροτερη???

Paralia48

# 13 στις 7/2/2016
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761

Αλλαντίνο, το έχω ήδη παρατηρήσει ότι σε όλα τα τουριστικά μέρη, αλλά και τα όχι τουριστικά, όλες οι σερβιτόρες (και οι σερβιτόροι) είναι πολύ εντυπωσιακές, περιποιημένες, βαμένες...γκομενίτσες! Φαντάζομαι για να τραβούν πελάτες. και φαντάζομαι θα ξέρουν να αντιμετωπίζουν το φτηνοκαμάκι.
Γιαυτό , αν κάνεις καμάκι, θα πρέπει να είναι υψηλής ποιότητας. Να βάλεις όλα τα δυνατά σου, αυτά που συμβουλεύεις εμάς να τα εφαρμόσεις εσύ. και για να διαφέρεις από τους πολλούς θαυμαστές, κάνε κάτι ασυνήθιστο. Κάτι τρελό ! Τρέλα έχεις μπόλικη...
Χρησιμοποίησε τα δυνατά σημεία σου. Π.χ. απ΄ ότι έχω καταλάβει, έχεις σχέση με φυσικές επιστήμες. Λες  λοιπόν ένα τρελλό για το πόση απόσταση έχει η σελήνη από τη γη,  ή πόσο μήκος έχει η περιφέρεια της γης  και αν έρθει μαζί σου σε ένα αερόστατο θα χρειαστείτε οι δυο σας ...τόσους μήνες να γυρίσετε τη γη...ή κάτι άλλο τρελούτσικο...όχι τετριμένα, που τα ακούει συνεχώς

Αρέσει στο μέλος somebody961

MiltosRNLI1930

# 14 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

Αν ειχες αγορασει τα Τιμπερλαντ απο το Μακρο τωρα δεν θα ρωταγες σαν δοκιμος !

Heptamer

# 15 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Paralia48

Γιαυτό , αν κάνεις καμάκι, θα πρέπει να είναι υψηλής ποιότητας.

χρυσο 28+ καρατιων το ελαχιστο!

kosmas38

# 16 στις 7/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αντι να τρεχεις στο Λουτρακι...δεν την πεφτεις στη wish...και η κοπελα σερβιτορα δουλευε προσφατα

aladdin30

# 17 στις 7/2/2016
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από kosmas38
Αντι να τρεχεις στο Λουτρακι...δεν την πεφτεις στη wish...και η κοπελα σερβιτορα δουλευε προσφατα

Mπα, she can't handle it! Ειναι κ μεγαλη για μενα...

isixos_geroulis

# 18 στις 8/2/2016
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Νέα Κίος
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 7.996

Εγω παλι...

...εχω μια απορια...
Πως γινεται ο Αλλαδινος να τρεχει σε ολα τα "κοριτσιστικα" θεματακια και να δινει συμβουλες...
Κι οταν ερχεται η ωρα για την παρτη του να κανει τον ανιδεο...
Αν θελεις παντως την ταπεινη γνωμη ενος ηλικιωμενου ενας τροπος υπαρχει να ριξεις γκαρσονα..
Απλωνεις το ποδι σου την ωρα που περναει διπλα σου...
Αρέσει στα μέλη Negative, anemona_62 και σε ακόμα 2 μέλη.
Το χειροτερο σε μια τραγωδια ειναι οι γνωμες που ακολουθουν...

Paralia48

# 19 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από isixos_geroulis

Εγω παλι...εχω μια απορια...
Πως γινεται ο Αλλαδινος να τρεχει σε ολα τα "κοριτσιστικα" θεματακια και να δινει συμβουλες...
Κι οταν ερχεται η ωρα για την παρτη του να κανει τον ανιδεο...
Αν θελεις παντως την ταπεινη γνωμη ενος ηλικιωμενου ενας τροπος υπαρχει να ριξεις γκαρσονα..
Απλωνεις το ποδι σου την ωρα που περναει διπλα σου...

...και σπάνε όλα τα ποτήρια και τα πιάτα και τον παίρνει στο κυνήγι και έτσι να που αυτή τρέχει από πίσω του!

tzoulia59

# 20 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.490

ρε συ αλαντιν θα μας τρελανεις; 

πριν καμια 4 ετια δεν μας ξεδιπλωνες ερωτικο εσταντανε με 40 χρονη μιλφαρα ,,,κι εσυ 28ρης;

α και μην με αποκαλεσεις κυρια τζουλια με μεγαλωνεις ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από aladdin30

Mπα, she can't handle it! Ειναι κ μεγαλη για μενα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε