Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Mission Impossible

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

aladdin30

# 21 στις 8/2/2016
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από sissy108

αλλαντιν ποσο χρονων ειναι η κοπελα..??ειναι σαν και εσενα η μικροτερη???

Γιστι ρωτας Σισσυ? Δεν γνωριζω ποσο ειναι, την κοβω να ναι λιγα χρονια μικροτερη, τυπου 27-28. ΚΑτι αλλο Σισσυ, θελω να μου στειλεις στο μεηλ μου για να σε εχω υποψη να σε ρωτησω και για αλλα θεματα να μου λες τη γυναικεια σου γνωμη.

Paralia48

# 22 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από tzoulia59

ρε συ αλαντιν θα μας τρελανεις; 

πριν καμια 4 ετια δεν μας ξεδιπλωνες ερωτικο εσταντανε με 40 χρονη μιλφαρα ,,,κι εσυ 28ρης;

α και μην με αποκαλεσεις κυρια τζουλια με μεγαλωνεις ,,,

Τζούλια, δεν ξέρεις; Ο Αλαντίν όταν ήταν 28 ήθελε 40 άρες. Όταν έγινε 31 ήθελε 19άρες!

Αρέσει στο μέλος aladdin30

tzoulia59

# 23 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

αυτο ειναι που μ ανησυχει μανταμ παραλια ,,,

πολυ ανησυχω γι αυτο το παιδι ,,,

πλενει σκουπιζει μαγειρευει ..ζυμωνει ,,,γραφει τσελεμεντεδες  και δινει οδηγιες σε απελπισμενους ,,,

πολυεργαλειο ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Paralia48

Τζούλια, δεν ξέρεις; Ο Αλαντίν όταν ήταν 28 ήθελε 40 άρες. Όταν έγινε 31 ήθελε 19άρες!

Αρέσει στα μέλη Paralia48, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

achinos

# 24 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Αλαντινντίν...

Είναι σε σχέση,  θέλει ρομαντζάδες..., θέλει να ρίξει τη γκαρσόνα...

πιο σχιζοφρένεια είσαι για ηλεκτροσόκ!!! 

kosmas38

# 25 στις 8/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ! Μπραβο ρε Τζουλια... Λοιπον Αλαντιν θα πας στην σερβιτορα και θα της πεις "Ειμαι το πολυεργαλειο Αλαντιν μπλα,μπλα,μπλα.. καλυτερος κ απο ντολμαδοπαρασκευαστη μπλα,μπλα,μπλα... γινομαι δικος σου στην προνομιακη τιμη του ενος ραντεβου για καφε...μπλα,μπλα,μπλα"

sissy108

# 26 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 552

αλλαντιν με την αλλη την κοπελα τι εγινε τελικα?ρωταω την ηλικια  γιατι παιζει ρολο η ηλικια γενικα...σ αυτη την περιπτωση νομιζω οτι πρεπει για αρχη να πηγαινεις πολυ συχνα εκει... ισως και καθε μερα αν μπορεις ...για να αποκτησετε μια οικειοτητα...!!

αν πηγαινεις συχνα σιγουρα θα βρεις την ευκαιρια καποια στιγμη να γνωριστειτε καλυτερα..!!επισης να εισαι  ευγενικος και χαλαρος...!!νομιζω οτι αυτα σιγουρα θα βοηθησουν...!!

achinos

# 27 στις 8/2/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

Καλεεεέ, μ αρέσει που νομίζετε πως η σκεπτομορφή του αλαντινντιν...υπάρχει...

Elena_90

# 28 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγώ αλαντίν σου προτείνω να πας μια μέρα αρκετά πρωί τις ώρες δηλαδή που έχει ανοίξει το μαγαζί και δεν έχει μαζέψει καθόλου κόσμο ακόμη.
συνάμα θα μπορούσες να πεις στην παρέα σου να έρθει καμία ώρα αργότερα και εσύ να αράξεις με ένα βιβλίο μόνος σου.
και κάπως έτσι θα είναι πιο ευκολα τα πράγματα στο να πιάσετε μια κουβέντα..

makis112

# 29 στις 9/2/2016
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 126

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από ROCK-54

Βασικος κανονας

Εκει που βγαζεις το ψωμι σου μην βγαζεις το π&%λ# σου!

Αν εισαι καψουρης και δεν σου κολλαει υπνος, πηγαινεις πρωι-πρωι,οταν δεν εχει πολυ κοσμο, παντα καλοντυμενος κ χαμογελαστος,παραγγελνεις καφε και πληρωνεις με δεκαευρω. Οταν σου φερνει τα ρεστα της λες χαμογελωντας,πως τα 10 ευρω δεν εχουν καμια εξια μπροστα στην ευχαριστηση να σου σερβιρει αυτη τον πρωτο καφε,αφηνοντας της τα ως pour boire.Aυτο το κανεις τουλαχιστον 5-6 μερες καθε πρωι,παντα με την ιδια διαδικασια.Καποια στιγμη πληρωνεις με εικοσαευρω,της αφηνεις τα ρεστα ως pour boire και αντι της συνηθισμενης παπαριας της ζητας να βρεθειτε εξω οταν δεν εργαζεται,ζητωντας της και το τηλεφωνο. Αν σου αρνηθει υπαρχουν δυο περιπτωσεις - η δεν βλεπεσαι, η ακολουθει τον βασικο κανονα... 

Εγώ  θα  συμπήρώσω,  να  της  πείς  για  αστείο   <<αφου  μού  σερβίρεις τον  πρώτο  καφέ  της  ημέρας,   δεν έρχεσαι απο το  βράδυ σπίτι  μου,  να  μην τρέχω  πρωί  πρωί  εδώ;>>, να  δείς τι θα  πεί?   Να σεβρίσει  πάντως  αποκλείεται.

Αρέσει στο μέλος Paralia48

macbook

# 30 στις 9/2/2016
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.583

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από aladdin30

Mission Impossible

Λοιπον παιδια εδω στο Λουτρακι beach εχει πολλες καφετεριες με πολυ ωραιες σερβιτορες. Ειδικα μερικες που εχω σταμπαρει ειναι κλασεις ανωτερες απο γκομενες που βλεπουμε στην τιβι. Βαζουν κατω τα μοντελα, φοβερες. Το ερωτημα ειναι πως ριχνεις τη γκαρσονα?

Έτσι όπως τα λες δεν την "ρίχνεις", γιατί μάλλον την έχει ήδη "ρίξει" κάποιος άλλος.

isixos_geroulis

# 31 στις 9/2/2016
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Νέα Κίος
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 7.996

Μου αρεσει...

...που του απαντατε ακομα...
Το χειροτερο σε μια τραγωδια ειναι οι γνωμες που ακολουθουν...

syntrofissa-Klelia

# 32 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από isixos_geroulis

Μου αρεσει...που του απαντατε ακομα...
α(νε)ργια μητηρ πασης   ([email protected])κακιας...

tangerinedream

# 33 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...θα της αφήνεις πάντα μεγάλο τίπ...κάποια στιγμή θα σε ρωτήσει τον λόγο...κάπου εκεί θα αρχίσει η ιστορία...αλλά μεγάλο τίπ λέμε...δυσανάλογο πάντα του λογαριασμού...

τίπ...κάποια στιγμή θα σε ρωτήσει τον λόγο...κάπου εκεί θα αρχίσει η ιστορία...αλλά μεγάλο τίπ λέμε...δυσανάλογο πάντα του λογαριασμού...

nuvola

# 34 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
η αλήθεια είναι  
ότι πιο εύκολα   θα πιεις καφέ με το αφεντικό του μαγαζιού, παρά με την σερβιτόρα ...
(μένα αυτός  ο Αλαδίνος μ αρέσει πολύ γι αυτό του απαντώ )

tangerinedream

# 35 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...το θέμα είναι ότι συνήθως οι δυνατές σερβιτόρες είναι ψιλοκαβατζωμένες απο τα αφεντικά και την παρέα τους (που δεν αφήνουν τα κοτοπουλάκια να τριγυρίζουν έξω απο το κοτέτσι εύκολα)...πιστεύω ότι λειτουργεί κάπως παρόμοια με τους παραγωγούς ταινιών, σκηνοθέτες κλπ με τις εποχούμενες στάρλετς...

nuvola

# 36 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από tangerinedream

...θα της αφήνεις πάντα μεγάλο τίπ...κάποια στιγμή θα σε ρωτήσει τον λόγο...κάπου εκεί θα αρχίσει η ιστορία...αλλά μεγάλο τίπ λέμε...δυσανάλογο πάντα του λογαριασμού...

εεε μη τα λέμε μισά...

πόσο κάνει ένας καφές εκεί στο κλεινόν  άστυ, 3 ευρώ , 4, 5...;;

τι τιπ να αφήσει;;

500

1000

2000

3000;  

tangerinedream

# 37 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...στο Λουτράκι μπήτς είπε όχι στην Αθήνα... 

tangerinedream

# 38 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

5 ο καφές; 10 το τιπ 35 το μενού καπάκι 50 το τιπ  50 το μενού  100 το τίπ  κλπ κλπ κλπ...

nuvola

# 39 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από tangerinedream

...στο Λουτράκι μπήτς είπε όχι στην Αθήνα... 

ακόμη πιο χάλια!!! 

tangerinedream

# 40 στις 9/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...έτσι σε 2-3 μήνες η σερβιτόρα θα έχει κάνει πακέτο (γιατί υποθέτω λόγω καψούρας θα πηγαίνεις και θα καταναλώνεις κάθε ημέρα εκεί!) και θα φύγει για άλλα, εσυ θα έχεις στεγνώσει και δεν θα ξαναπάς στο μπήτς (θα έχει φύγει και το πρόσωπο) οπότε τέλος της ιστορίας και των προβληματισμών...και εκεί που πίστευες ότι η ζωή είναι στο λουτράκι μπήτς θα μονολογείς και θα λές ότι η ζωή τελικά είναι μπήτσςς, ξεφυλλίζοντας τα βιβλιάρια καταθέσεων και βλέποντας σε όλα τα υπόλοιπα 0 ή μείον (άν κάπου έχεις δικαίωμα υπερανάληψης :-))...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε