Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα πρώτα φιλιά και το πρώτο αγόρι..!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

syntrofissa-Klelia

# 41 στις 11/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από kosmas38
Δηλαδη το αν θα δωσεις ευκαιρια εξαρταται απο το αν φιλαει καλα και εχει εμπειρια ?

οχι φυσικα !

αν  δεν το 'χει στην οδηγηση γιατι να μπεις στον κοπο ?

υγ. το  καλο φιλι ειναι προϋποθεση γι'αυτους /ες που  χρειαζονται να νιωθουν ανατριχιλα για να "παιξουν".

δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι  οι ιδιοι. 

macbook

# 42 στις 11/2/2016
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.583
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από tangerinedream

χαχαχαχαχαχχα...όχι εγώ δεν έχω τέτοιες αρνητικές μνήμες απο τα ερασιτεχνικά χρόνια...αντίθετα μάλιστα...μια πολυ δυνατή μπλιάχ εμπειρία είχα πριν λίγα χρόνια με μια τύπισσα που ενώ όλη η εικόνα και η παρουσία της ήταν πολυ όμορφη, το στόμα της είχε μια τοσο απαίσια γεύση που έφτασα πολυ κοντά στον εμετό...κυριολεκτικά...

Αν ήταν τόσο έντονο, τότε ίσως να μην οφειλόταν απλά σε κακή στοματική υγιεινή. Υπάρχουν και άλλα προβλήματα που μπορεί να προκαλέσουν έντονη κακοσμία στην ανάσα, όπως η γαστροοισοφαγική παλινδρομική νόσος.

Αρέσει στο μέλος giorgos170

tangerinedream

# 43 στις 11/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...σωστό αλλά δεν κάθησα να περιμένω τα αποτελέσματα της γαστροσκόπησης!!! :-)

macbook

# 44 στις 11/2/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από nuvola

από περιέργεια το έκανα περισσότερο ...χάλια ήταν , (δε του το είπα όμως ,) πίστευα ότι μπορεί να έφταιγα εγώ που ήμουν ''πρωτάκι ΄΄
 μεγάλη απογοήτευση,...  

Αμ' γι' αυτό πήρες τα βουνά!

Έριξε τουλάχιστον κανένα καλό χιόνι εκεί ψηλά στο Συρράκο, ή κοντεύουν ν' ανθίσουν οι κερασιές;

macbook

# 45 στις 11/2/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από tangerinedream

...σωστό αλλά δεν κάθησα να περιμένω τα αποτελέσματα της γαστροσκόπησης!!! :-)

Όντως! Απλά το λέω για όσους έχουν πρόβλημα επίμονης κακοσμίας. Ίσως μερικοί να χρειάζεται να δουν κάποιο γιατρό, εκτός από την προφανή ειδικότητα (τον οδοντίατρο). Καμιά φορά υπάρχουν σοβαρά προβλήματα πίσω από κάτι φαινομενικά αθώο.

tangerinedream

# 46 στις 11/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...απόλυτα σωστό! ...και καλό είναι σε κάθε θέμα που απαντάμε και προκύπτει ένα στοιχείο που αφορά την υγεία μας να αναφέρουμε ότι γνωρίζουμε!!!

achinos

# 47 στις 11/2/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από kosmas38
Αν δεν την βρει εχεις προβλημα οποτε αλλαξε αγορι

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από kosmas38
Δηλαδη το αν θα δωσεις ευκαιρια εξαρταται απο το αν φιλαει καλα και εχει εμπειρια ? Και οχι απο το αν σε ελκυει ως ανθρωπος,ως εξωτερικη εμφανιση, ως προσωπικοτητα, αν περνας καλα μαζι του?Ω ρε φουστη μου, να γιατι βγαινει μετα η ταμπελα "δεν καταλαβαινω τις γυναικες"

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από kosmas38
Δηλαδη το αν θα δωσεις ευκαιρια εξαρταται απο το αν φιλαει καλα και εχει εμπειρια ? Και οχι απο το αν σε ελκυει ως ανθρωπος,ως εξωτερικη εμφανιση, ως προσωπικοτητα, αν περνας καλα μαζι του?Ω ρε φουστη μου, να γιατι βγαινει μετα η ταμπελα "δεν καταλαβαινω τις γυναικες"

Dλδ συνάδελφε, λέμε κάτι διαφορετικό;

Πες πως σε έλκει σε όλα τα υπόλοιπα, αν δεν τόχετε εκεί, πώς θα συνεχιστεί η φάση;

Αν πάλι εσύ θες να βγάλεις την ταμπέλα δεν καταλαβαίνω τις γυναίκες βγάλτην.

Μακ, το φιλί έρχεται μετά απ αυτήν την κατάσταση που περιγράφεις σαν πιθανότητα να κάνεις μια σχέση, δείτε το σεμινάριο ρε παίδες, λέει, δε βγαίνουμε δεξιά κ αριστερά κ αρχίζουμε να φιλάμε όποιον νάναι. 

macbook

# 48 στις 11/2/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από achinos

Μακ, το φιλί έρχεται μετά απ αυτήν την κατάσταση που περιγράφεις σαν πιθανότητα να κάνεις μια σχέση, 

Μόνο σ' αυτό το πλαίσιο μπορώ να φανταστώ το φιλί στα χείλη. Εξάλλου, όταν φιλάς κάποιον εκεί επειδή το επιθυμείς, έχεις ήδη μια στενή σχέση μαζί του. Κάτι σαν μικρογραφία αυτού που συνήθως εννοούμε με τον όρο "σχέση".

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από achinos

δείτε το σεμινάριο ρε παίδες, λέει, δε βγαίνουμε δεξιά κ αριστερά κ αρχίζουμε να φιλάμε όποιον νάναι. 

Μα σχολίασα αφού είδα το βίντεο. Και παρά την καταληκτική φράση του, το μήνυμα δεν αλλάζει. Μέσα από τις συμβουλές που δίνει, φαίνεται ότι θεωρεί το φιλί σαν εργαλείο ρουτίνας στην εξερεύνηση. Μ' αυτό αναιρεί ως ένα βαθμό τη βαρύτητα που προσπαθεί να προσδώσει στο τέλος σ' αυτή την πράξη.

Δεν αντιλέγω βέβαια ότι ως προς το φυσικό μέρος το βίντεο είναι άψογο.

-tsilipirdoni-

# 49 στις 11/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγώ ...  σκέφτομαι τώρα ,  πόσο όμορφα φιλούσε ...  ένα άσχημο αγόρι .

kosmas38

# 50 στις 11/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ρε συ αχινε η ερωτηση της θεματοθετριας ειναι "Δηλαδη αξιζει να του δωσω μια ευκαιρια ?". Εχει σημασια -στην συγκεκριμενη περιπτωση- αν φιλαει καλα? Μιλαμε για 2 ατομα χωρις εμπειριες. Δεν μιλαμε για σεξ για φιλι μιλαμε. Τι σημαινει "αν δεν το χει εκει πως θα συνεχιστει η φαση"

nuvola

# 51 στις 11/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από macbook

Αμ' γι' αυτό πήρες τα βουνά!

Έριξε τουλάχιστον κανένα καλό χιόνι εκεί ψηλά στο Συρράκο, ή κοντεύουν ν' ανθίσουν οι κερασιές;

Συρράκο χιόνι γιοκ,κρύο και βροχές ,κερασιές όχι ακόμη.

(ας όψεται η δυσμενής  μετάθεση ,οσονούπω ευελπιστούμε να πιάσουμε θάλασσα...   )

achinos

# 52 στις 11/2/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από kosmas38
Ρε συ αχινε η ερωτηση της θεματοθετριας ειναι "Δηλαδη αξιζει να του δωσω μια ευκαιρια ?". Εχει σημασια -στην συγκεκριμενη περιπτωση- αν φιλαει καλα? Μιλαμε για 2 ατομα χωρις εμπειριες. Δεν μιλαμε για σεξ για φιλι μιλαμε. Τι σημαινει "αν δεν το χει εκει πως θα συνεχιστει η φαση"

Αυτή την ερώτηση δεν την είδα ρε συνάδερφε, εγώ είχα προχωρήσει μετά το φιλί, ε είμαι κ βιαστικιά...

macbook

# 53 στις 12/2/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από nuvola

Συρράκο χιόνι γιοκ,κρύο και βροχές ,κερασιές όχι ακόμη.

(ας όψεται η δυσμενής  μετάθεση ,οσονούπω ευελπιστούμε να πιάσουμε θάλασσα...   )

Νόμιζα ότι ήταν επιλογή σου. Εγώ πάντως αν μπορούσα να διαλέξω, δε θα κατέβαινα κάτω από τα 1500 μέτρα υψόμετρο. Εκεί είναι η ζωή, να χάνεσαι με τις βουνοκορφές μέσα στα σύννεφα, στη σιωπή του ουρανού.

-tsilipirdoni-

# 54 στις 12/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ωραία ,  που το είπες ...  αλλά κι η θάλασσα ,  έρωτας .

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από macbook

Εκεί είναι η ζωή, να χάνεσαι με τις βουνοκορφές μέσα στα σύννεφα, στη σιωπή του ουρανού.

nuvola

# 55 στις 12/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από macbook

. Εγώ πάντως αν μπορούσα να διαλέξω, δε θα κατέβαινα κάτω από τα 1500 μέτρα υψόμετρο. 

στο όνειρο ...

καμιά ταβέρνα ''παίζει'' εκεί κοντά   ; 

macbook

# 56 στις 15/2/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από nuvola

στο όνειρο ...

καμιά ταβέρνα ''παίζει'' εκεί κοντά   ; 

Σε ορισμένες τοποθεσίες τέτοιου υψομέτρου, ναι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost