Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ενσημα

Σελίδα : 1

marinapapadop

# 1 στις 12/2/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αρτας / Αρτα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

ενσημα

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα...Θέλω να μου πει κάποιος που γνωρίζει από αυτά 25 ένσημα που θέλω να αγοράσω για να μπορέσω να μπω πρώτη φορά Ταμείο ποσό κοστιζουν?

ROCK-54

# 2 στις 13/2/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καλα λεμε

...το παραχ@#&*^με το φορουμ κοπελια!!!

Αν δεν σ'ρεσει το περπατημα παρε τηλεφωνο το ταμειο σου,γκουγκλαρε,πηγαινε σε εργατολογο,ρωτα τον Αυτια,τον (κουκλο) Κατρουγκαλο, ακομα κ τον Παπα και μην μας ζαλιζεις τον...ερωτα κ τις σχεσεις με το αγαρμπο τρολαρισμα σου!

Paralia48

# 3 στις 19/2/2016
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 7.782
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από ROCK-54

Αν δεν σ'ρεσει το περπατημα παρε τηλεφωνο το ταμειο σου, (1)  γκουγκλαρε,πηγαινε σε εργατολογο (2),ρωτα τον Αυτια,τον (κουκλο) Κατρουγκαλο  (3), ακομα κ τον Παπα και μην μας ζαλιζεις τον...ερωτα κ τις σχεσεις με το αγαρμπο τρολαρισμα σου!

καλά, την έσωσες την κοπέλα!!

(1) Ξέρεις εσύ σε υπηρεσία να σηκώνουν τηλέφωνα;

(2)ξέρεις να έχει κάποιος λεφτά για πέταμα. Με πολύ λογότερα τα αγοράζει απευθείας

(3) εδώ συμφωνώ μαζί σου

Πήγαινε απ΄ευθείας κοπέλα και αγόρασέ τα. Πόσο να έχουν 25 ένσημα. Κράτα μερικά χρήματα και στην ανάγκη έχε τη χρεωστική σου κάρτα.

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε