Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλω να ευχαριστήσω την πρώην μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

nuvola

# 41 στις 27/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Wetcircle
Από * το απόγευμα προέκυψε από τον δεμονα του τυπογραφειου.

το έχω κάνει αμέτρητες φορές στο κινητό , μέχρι που έβγαλα τον αυτόματο πιλότο 

Koula___

# 42 στις 27/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Mileni

ναι, ο ένας με το ''ευχαριστώ'' του, ο άλλος με τις ''εξυπνάδες'' του

για ένα ξεφούσκωμα/εκτόνωση "ζούμε", αμέ 

ναι a010.gif

VLEMMA

# 43 στις 27/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αιωνία η μνήμη

https://www.youtube.com/watch?v=I525vqISDY4

η βεβαιοτητα του Τελους
ειναι η αλλη οψη του "νομισματος"
του αγχους Μας..

Mpougatsa

# 44 στις 27/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καμιά φορά, στη βεβαιότητα (και την επίγνωση) του τέλους, οφείλεται και η τόση κ@λα του είδους.

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από VLEMMA

Αιωνία η μνήμη

https://www.youtube.com/watch?v=I525vqISDY4

η βεβαιοτητα του Τελους
ειναι η αλλη οψη του "νομισματος"
του αγχους Μας..

elsa82

# 45 στις 28/3/2016
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 251
'Aρεσαν+: 0%
Παντα συγκινουμαι με τις ερωτικες ιστορίες και τον τελευταίο καιρο έχω διαβάσει πολλά μυθιστορήματα και με έχουν επιρεασει αρκετά... Παρατηρώ τον τροπο που εκφράζεται ο θεματοθετης και θα θελα να πω οτι έχει ταλέντο... Με τόσες εμπειρίες χρονων θα μπορούσε να γράψει βιβλιο.. Πετάει σαν Μελισσούλα απο λουλούδι σε λουλούδι... Εγώ δεν έχω καταλάβει ποια πρωην ευχαριστεί ή θα έπρεπε να πει το μεγαλυτερο ευχαριστώ;;; στην σύζηγο που έφερε στον κοσμο δυο παιδιά, ή την αλλη που έκανε ατελείωτο αχαλινωτο σεξ;;; η αλλη παλι με τα πράσινα ματια και τα αρκουδακια καινούργια είναι;;Εκτος απο ευχαριστώ πιστεύω οτι θα έπρεπε να ζητησεις και πολλές συγνωμες γιατί σίγουρα στο διάβα σου εχεις πληγώσει πολύ κοσμο...κι εμείς γνωρισαμε έρωτες αλλά δεν τους ρουφυξαμε το αίμα για να γίνουμε αθάνατοι... Και συγνώμη θα ζητησω πρωτη εγώ που προσβαλω τον εγωισμο και την ματαιοδοξία σου και σε καταβαζω απο το βάθρο του επιτυχημένου ...
Αρέσει στο μέλος somebody961

Wetcircle

# 46 στις 28/3/2016
author
Ανδρας / 45 / Σε διάσταση
Ν. Μεσσηνίας / Καλαμάτα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 42
'Aρεσαν+: 0%
Ελσα καλημέρα. Σε ευχαριστώ πολύ πού διάβασες και απάντησες στην ιστορία μου. Πράσινα μάτια έχει του αδελφού μου η κόρη. Ερωτική ιστορία δεν έγραψα ένα μεγάλο ευχαριστώ είπα. Δεν πληγωσα κάποιον είναι το μόνο σίγουρο. Μπορώ να στο εξηγήσω κιόλας. Το όνειρο της πρώτης μου συζύγου ήταν ο γάμος και τα παιδιά ποτέ δεν ήθελε κάτι παραπάνω από αυτό που έδινε. Δεν την πιεσα ούτε ζήτησα ποτέ κάτι παραπάνω από αυτό που πρόσφεραν ο ένας στον άλλο για αυτό και είμαστε φίλοι έχοντας άριστες σχέσεις. Η δεύτερη σχέση μου ένιωσε την ηδονή το μεθυστικο άρωμα της δημιουργίας και φυσικά τα όρια της. Έχω επαφές μαζί της σε καθημερινή βάση απλά δεν υπάρχει κάτι ερωτικό. Μπορεί να τελείωσε μπορεί να φοβόμαστε μπορεί χίλια δύο μπορεί. Δεν θεωρώ λοιπόν ότι ήμουν κάπου ανεντιμος δεν θεωρώ ότι έγινε κάποιο λάθος. Ένα ευχαριστώ είπα γιατί άλλαξε. Πχ. Βλέπω ένα φίλο πλέον που αγόρασε ένα πουκάμισο. Δεν του λέω ωραίο η άσχημο πουκάμισο. Θα τον ρωτήσω γιατί το αγόρασε πως αποφάσισε τα χρώματα το σχέδιο την φίρμα που θα το φορέσει. Αυτός είναι ένας τρόπος σκέψεις που μου έμαθε η πρώην. Με έμαθε να ενδιαφέρομαι επί της ουσίας για όλα τα πράγματα και όλους τους ανθρώπους γύρω μου. Να σου πω και την αλήθεια θα ήθελα όλους εσάς να δημοσιεύεται μια σχέση σας που παρ όλο που έχει τελειώσει σας σημάδεψε θετικά. Γιατί όλοι στο πέρασμα μας έχουμε γνωρίσει σημαντικούς χαρακτήρες και υπέροχες προσωπικοτητες. Ευχαριστώ πολύ και πάλι καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλους.

Mpougatsa

# 47 στις 28/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κακώς! Οκ, δεν είναι απαραίτητο το ρούφηγμα αίματος, αλλά για την αθανασία ερωτεύεται κανείς.

Ο Wet πάντως, μικρός είναι, θέλω να πω, στα 38 του να περιγράφει 2 μεγάλες του σχέσεις, ε και λίγες θα τις έλεγα. Τι λίγες...ελάχιστες!

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από elsa82
κι εμείς γνωρισαμε έρωτες αλλά δεν τους ρουφυξαμε το αίμα για να γίνουμε αθάνατοι...

1Christina

# 48 στις 28/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω γιατι εχω την αισθηση οτι οι μεγαλες σχεσεις σου ηταν πολυ "λιγες" και τις εκθειαζεις για να πιστεψεις οτι ηταν αυτο που χρειαζεσαι: μεγαλες...???

Γιατι νοιωθεις ετσι? εισαι και σε μια ηλικια που αν δεν εχεις νοιωσει κατι μεγαλο (οχι απαραιτητα ερωτα) αν δεν εχεις "πετυχει" κατι μεγαλο...ε σε πιανει μια "τρελλα" καπου στα 40...μεχρι τα 50 θα περασει μη σκας καλε 

Βιαστικη ειμαι και βιαστικα διαβασα το θεμα σου, αλλα η ζωη μου μεχρι σημερα εχει δειξει οτι βιαστικα βγαζω τα καλυτερα συμπερασματα

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Wetcircle
Ελσα καλημέρα. Σε ευχαριστώ πολύ πού διάβασες και απάντησες στην ιστορία μου. Πράσινα μάτια έχει του αδελφού μου η κόρη. Ερωτική ιστορία δεν έγραψα ένα μεγάλο ευχαριστώ είπα. Δεν πληγωσα κάποιον είναι το μόνο σίγουρο. Μπορώ να στο εξηγήσω κιόλας. Το όνειρο της πρώτης μου συζύγου ήταν ο γάμος και τα παιδιά ποτέ δεν ήθελε κάτι παραπάνω από αυτό που έδινε. Δεν την πιεσα ούτε ζήτησα ποτέ κάτι παραπάνω από αυτό που πρόσφεραν ο ένας στον άλλο για αυτό και είμαστε φίλοι έχοντας άριστες σχέσεις. Η δεύτερη σχέση μου ένιωσε την ηδονή το μεθυστικο άρωμα της δημιουργίας και φυσικά τα όρια της. Έχω επαφές μαζί της σε καθημερινή βάση απλά δεν υπάρχει κάτι ερωτικό. Μπορεί να τελείωσε μπορεί να φοβόμαστε μπορεί χίλια δύο μπορεί. Δεν θεωρώ λοιπόν ότι ήμουν κάπου ανεντιμος δεν θεωρώ ότι έγινε κάποιο λάθος. Ένα ευχαριστώ είπα γιατί άλλαξε. Πχ. Βλέπω ένα φίλο πλέον που αγόρασε ένα πουκάμισο. Δεν του λέω ωραίο η άσχημο πουκάμισο. Θα τον ρωτήσω γιατί το αγόρασε πως αποφάσισε τα χρώματα το σχέδιο την φίρμα που θα το φορέσει. Αυτός είναι ένας τρόπος σκέψεις που μου έμαθε η πρώην. Με έμαθε να ενδιαφέρομαι επί της ουσίας για όλα τα πράγματα και όλους τους ανθρώπους γύρω μου. Να σου πω και την αλήθεια θα ήθελα όλους εσάς να δημοσιεύεται μια σχέση σας που παρ όλο που έχει τελειώσει σας σημάδεψε θετικά. Γιατί όλοι στο πέρασμα μας έχουμε γνωρίσει σημαντικούς χαρακτήρες και υπέροχες προσωπικοτητες. Ευχαριστώ πολύ και πάλι καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλους.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.