Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μου λειπει πολυ

Σελίδα : 1

marakii95

# 1 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μου λειπει πολυ

Γεια σας! Εχει δυο μερες που χωρισα( συγκεκριμενα με χωρισε) και δεν μπορω να ηρεμησω..μου λειπει απιστευτα το φιλι του η αγκαλια του..το αρωμα του ολα! Το βραδυ ειδικα μου ερχονται στο μυαλο...τον βλεπω συνεχεια στον υπνο μου δεν μπορω να ηρεμησω τρελαινομαι...θα ηθελα παρα πολυ αυτην την στιγμη να δω τι κανει...μου λειπει η καληνυχτα του .. τι να κανω; πειτε μου ..πως να αντιμετωπισω την κατασταση; 

wish_

# 2 στις 27/4/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195
'Aρεσαν+: 0%

γιατί σε χώρισε?

Αρέσει στο μέλος aladdin30

barbie200

# 3 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ακριβως τα ιδια συμπτωματα ειχα κ εγω στον πρωτο μου ερωτα...εβγαινα για καφε κ νομιζα πως τν εβλεπα παντου!!!αν εχεις κανει προσπαθειες κ βλεπεις οτι οντωςτου περασε ο ερωτας και εχει παει για αλλα ,θα πρεπει να παρεις αποφαση οτι ολα τελειωσαν μεταξυ σας ,και τωρα π ερχεται καλοκαιρι να βγαινεις πιο συχνα εξω να γνωριζεις καινουργια ατομα μεχρι να ξεχασεις τελειως κ με τη βοηθεια του χρονου εννοειται!

Alpenglow

# 4 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το βράδυ όταν πηγαίνεις για ύπνο και το πρωί όταν ξυπνάς... οι χειρότερες ώρες...

elsa82

# 5 στις 27/4/2016
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 251
Είναι ομορφο να σου λείπει κάποιος και να κοιμάσαι και να ξυπνάς με την σκέψη του... Ακόμα κι αν για κάποιους λόγους δεν μπορείτε να είστε μαζί... Ο χρονος θα γιατρέψει τις πληγές σου και κάποια στιγμη όλο αυτό θα γίνει μια γλυκιά ανάμνηση.. Ολα καποτε τελειώνουν... Σημαντικό είναι να ξερεις τον λογο που σε χώρισε ώστε να δεις ξεκάθαρα την κατασταση χωρίς ερωτηματικά..
Αρέσει στο μέλος broomstick

marakii95

# 6 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Με χωρισε γιατι ηταν παθολογικος ζηλιαρης ...δεν ηθελε να βγαινω πουθενα τις ωρες που δεν ημασταν μαζι..και γενικα οταν βγαιναμε μαζι δεν ηθελε ουτε να βαφομαι..ουτε να ντυνομαι ωραια...αφου μου ελεγε συνεχεια μακαρι να εισουν ασχημη να μην σε κοιταει κανεις...και διαφορα τετοια...ο λογος που με χωρισε δηλαδη πριν τρεις μερες, ηταν γιατι εγω το πρωι ειχα βρεθει με δυο φιλες μου για καφε..και η μια φιλη μου θα εφερνε αλλους φιλους της..συγκεκριμενα ηρθαν δυο κοπελες και δυο αγορια..και τον πηρα τηλεφωνο να του πω που καθομαστε του ειπα οτι εχει και αλλα παιδια αγορια..και τοτε αρχισε να μου φωναζει..ωσπου ηρθε με βρηκε..πηγαμε λιγο πιο περα απο την καφετερια..εκει τρελαθηκε..αρχισε να μου φωναζει και να μου φωναζει σκασε σκασε! Δεν με αφηνε να μιλησω..να εξηγησω τα ανεξηγητα και εγω η ηλιθια..και τελος παντων μου φωναζε και ελεγε οτι ολα τα οργανωσα ολα για να βρεθω με καποιον κτλπ..και μου ειπε χωριζουμε τερμα δεν θελω να με ξαναενοχλησεις και εφυγε.. ομως η φαση ειναι οτι απο την ημερα που με χωρισε την κυριακη δηλαδη με παιρνει συνεχεια με αποκρυψη ..το σηκωσα μερικες φορες και δεν μιλαει...τωρα το τι ζηταει απο μενα δεν κατλαβαινω...

barbie200

# 7 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ετσι οπως τν περιγραφεις σιγουρα αν τν θες τοσο πολυ οσο λες υπαρχει τροπος να τν κερδισεις...απλα θα του στειλεις ενα μνμ...ζητωντας συγνωμη π βγηκες γα καφε χωρις τν αδεια του,θα τν ενημερωσεις πως θα ξεκοψεις απο τις φιλες φιλους κλπ...κ θα βγαινεις μαζι του ,σε μερη π δεν υπαρχουν αλλοι αντρες γτ ισως να σ τν πεσει κανεις κ εκει!ετσι θα ειστε για παντα μαζι!

achinos

# 8 στις 27/4/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Nα του πει ακόμα, πως ανακάλυψε μια φοβερή κρέμα, που μόλις τη βάζεις γίνεσαι σαν ογδόντα χρονώ, ξεχειλώνει το δέρμα σου, εμφανίζονται ρυτίδες σε στυλ να γίνεσαι πλισέ στη μούρη, το βυζί κ ο κ΄λος, πέφτουν απ τον ουρανό στην κόλαση, κ γεμίζεις κρεατοελιές. Κ φυτρώνει κ μια μεγάλη καφέ στην άκρη της μύτης.

Να δεις μετά!

Όλο καληνύχτες θα σου στέλνει, με καρδούλες.

εννοείται πως δεν ξεμπλέκεις από τέτοια βαμπίρ έτσι, χωρίς ν ανοίξει μύτη.

amnesia_haze

# 9 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

θα περάσει...να σου πω και σε πόσους μήνες;

από έναν μέχρι έξι (στις βαριές καψούρες)

Αν όχι, να το κοιτάξεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από marakii95

Μου λειπει πολυ

τι να κανω; πειτε μου ..πως να αντιμετωπισω την κατασταση; 

aladdin30

# 10 στις 28/4/2016
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Αφου σε παιρνει με αποκρυψη αυτο δειχνει οτι σε θελει. Καλο θα ηταν να του λεγες να ερχοταν κι αυτος μαζι στην παρεα για τον καφε. Οποτε ετσι εισαι κουλ. Εγω λεω να κανεις αυτα που λεει η μπαρμπυ πιο πανω, τα λεει πολυ καλα κ πιστευω θα ηρεμησει. Θα τα ξαναβρειτε. Να εφαρμοσεις αυτα που λεει η μπαρμπυ που την παω παρα πολυ κιολας.

wish_

# 11 στις 28/4/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195
Εγώ απορω πως δε σου σκασε κ κάνα σκαμπιλι. δεν πάμε καλά μου φαίνεται.Εντομεταξυ στο τέλος αποδυκνυεται ότι κάτι τέτοιοι με ακραίες συμπεριφορές κάνουν αυτά τα οποία κατηγορούν τους άλλους. Λογικό να σου λείπει αφού δεν ξέρεις πως είναι να έχεις μία νορμαλ σχέση,να ενδιαφέρεται ο άλλος για σένα χωρίς να σε πνιγεί,δε σου λείπει αυτός αλλά η ανάγκη σου να ερθεις με κάποιον κοντά,μόλις τον βρεις κ έχεις νέα αγκαλιά θα σου περάσει. Τρεξε μακρια ειναι η απαντηση κ μη κοιταξεις πισω!!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost