Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισα μετα απο 2 χρονια . με θεωρει δεδομενο (μπορει καποια να με καλυψει στις ερωτησεις μου)

Σελίδα : 1

kostakis84

# 1 στις 27/4/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιοι Ανάργυροι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Χωρισα μετα απο 2 χρονια . με θεωρει δεδομενο (μπορει καποια να με καλυψει στις ερωτησεις μου)

Πως γινετε να μην με θελει ποια διπλα της αλλα καθε φορα που εξαφανιζομαι , να μου στελνει μυνημα και εγω σαν ηλιθιος να απανταω , να με θυματε παντα τα πρωινα μετα απο διασκεδαση . Να μου ζηταει πραγματα ενω δεν ειμαστε μαζι και το αστειο ειναι ξερει οτι θα τα κανω...

Μπορω να αντιστρεψω την κατασταση  και να την κανω να θελει να ξανα ειμαστε παλι μαζι 

somebody961

# 2 στις 27/4/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kostakis84

Πως γινετε να μην με θελει ποια διπλα της

Ποια δεν σε θέλει; Εμάς ρωτάς; Ποιοι, τι να γίνουμε;

Γίνε σαφέστερος γιατί δεν καταλαβαίνουμε τίποτα πια, δεν ξέρουμε τι γίνεται.

amnesia_haze

# 3 στις 27/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από somebody961

Ποια δεν σε θέλει; Εμάς ρωτάς; Ποιοι, τι να γίνουμε;

Γίνε σαφέστερος γιατί δεν καταλαβαίνουμε τίποτα πια, δεν ξέρουμε τι γίνεται.

elsa82

# 4 στις 28/4/2016
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 251
Να μην της απαντας και να μην κανεις τίποτα για κείνη αφού δεν είσαστε πλεον μαζί.. Οταν πάψει να σε θεωρεί δεδομενο θα τρέξει αυτή πίσω σου αλλά δεν ξέρω αν θα την θέλεις εσυ πια..

barbie200

# 5 στις 28/4/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ναι μπορεις να αλλαξεις τη κατασταση...σταματα να εισαι εκει οποτε σε χρειαζεται,ννα δεις τι καλα σε εκτιμαει μετα

aladdin30

# 6 στις 28/4/2016
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Ερωτικα καθεται να της κανεις τιποτα?

tzoulia59

# 7 στις 28/4/2016
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

αλαντιν δωσε βαση ,,,

σου λεει το παιδι οτι δεν τον θελει πια διπλα της ...

δηλ το σεξ με ποιο τροπο θα γινεται τηλεπαθητικα; 

του στελνει μηνυματα μετα απο διασκεδαση ,,και του ζηταει πραγματα ,,,να φανταστω τηλ σεξ; 

η θεληματα ; 

εχεις καμια ιδεα; 

εκτος απο το αν ειναι φιλοι στο φβ  ; 

αυτο θεωρειται πια ξεπερασμενο ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από aladdin30

Ερωτικα καθεται να της κανεις τιποτα?

karamelitsameli

# 8 στις 2/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αξιοπρέπεια , φίλε!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kostakis84

Πως γινετε να μην με θελει ποια διπλα της αλλα καθε φορα που εξαφανιζομαι , να μου στελνει μυνημα και εγω σαν ηλιθιος να απανταω , να με θυματε παντα τα πρωινα μετα απο διασκεδαση . Να μου ζηταει πραγματα ενω δεν ειμαστε μαζι και το αστειο ειναι ξερει οτι θα τα κανω...

Μπορω να αντιστρεψω την κατασταση  και να την κανω να θελει να ξανα ειμαστε παλι μαζι 

Τι είσαι εσύ, δεν κατάλαβα! Το δουλάκι της;

Για σύνελθε σε παρακαλώ 32 χρονων άντρας!

Αφού δεν είστε πιά μαζί και μάλιστα με δική της απόφαση, κανένα δικαίωμα δεν έχει να σου ζητάει ΤΙΠΟΤΑ!!!

Αλλά αν το συνεχίσεις να φέρεσαι σαν δούλος της, εσύ θα φταίς, όχι αυτή!

Και γιατί ακριβώς να τα ξαναβρείς μαζι της;

Μήπως η ζωή ως τώρα σου φέρθηκε τόσο σκληρά, ώστε έχεις συνηθίσει να είσαι στις ανθρώπινες σχέσεις ¨ο αδύναμος κρίκος"; Δε σου αξιζει αυτο!

Για τσαμπουκαλέψου λίγο!

Σιγά το σουργελάκι που θα της κάνεις και τα θελήματα!

Negative

# 9 στις 4/5/2016
author
Ανδρας / 80 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 79

Ναι αμέ. Βρες έναν πλούσιο θείο σου, βάλτον να σου τα γράψει όλα, και σπρώξτον από τις σκάλες 

Αν αυτό το σχέδιο για κάποιο λόγο δεν δουλέψει (πχ δεν έχεις σκαλες στο σπίτι), μπορείς να την κάνεις απλά να ζηλέψει. Βρες μια άλλη κοπέλα, κάνε οικογένεια, μεγάλωσε παιδιά σπούδασέ τα να πάρουν μεταδιδακτορικά, βγες στη σύνταξη και ξόδεψε το εφαπαξ σου σε ταξιδια με το καπή. Θα σε βλέπει στο ινσταγκραμ με την αλλη και θα ζηλεύει.  

matiamou12

# 10 στις 6/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ελα ρε κανεις ολα αυτα?αχ η χρονια μας τελικα κανεις πολλες χαζομαρες...τωρα να σε πω κατι που κανει ενα παλικαρι ψιλο που ξερω?οταν του μιλας εκει που μιλατε δηλαδη και η συζυτηση εχει μια ροη..κανει σαν τον δημαρχο της θεσσαλονικης...δες...

https://www.youtube.com/watch?v=U5r8FSYoHik

δηλαδη σε ποιον να το πω και να με πιστεψει...εκει που μιλαει φευγει...δεν μου εχει ξανα συμβει τον παρομοιαζω με τον μπουταρη δεν εξιγειτε διαφορετικα..βασικα θα τον λεω μπουταρη...Για να μην σου πω οτι μιλαει σαν και αυτον.

Στο θεμα μας πως θα κοψεις βηχα τωρα εσυ ε?ε μα εισαι και σκορπιος παναθεμα σε...αν την θες πισω εχεις εκει το παθος και την ενταση βαλτα σε λειτουργια και θα δεις πως θα τρεξει..βρε εσεις οι σκορπιοι ειστε παθιασμενοι με αυτα που θελετε...εχετε και τον θεατρινισμο λιγο.Διεκδικησε την σαν αντρας αυτο να κανεις...

Τι να σου πω βρε αγορι αν σταματησεις για λιγο τα μηνυματα και της στειλεις ενα ξεκαθαρο να της πεις...μην με παιζεις ρε συ αλλο με εχεις πληγωσει...με αυτην την συμπεριφορα...αποφασισε τι θες γιατι απο εμενα θεληματα και τα σχετικα κομμενα.Αν αρχισει τα εγω...νομιζα...ξεκινα και εσυ να λες αυτα που νιωθεις.Μην κρυβεσαι πισω απο τις λεξεις δεν θα βγει ο Αλεξης...(οπως λεει το τραγουδι)αλλα πρεπει να πεις τα θελω σου και να βαλεις λιγο φρενο στην κοπελα που πιστευει οτι σε εχει ανα πασα στιγμη...

Nicole91

# 11 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 38

κι αν γυρισει ολα καλα; 

Εσυ γιατι ακριβως την θελεις πισω;
Νομιζω πως προκειται για μια κοπελα που εχει δει το θεμα εγωιστικα. Θελει την επιβεβαιωση της κ εσυ της την δινεις! Δεν σε θελει...κ καλα θα κανεις να το συνειδητοποιησεις οσο πιο γρηγορα μπορεις για να ξεκολλησεις κ να συνεχισεις..
Αν την θελεις πισω (αν κ δεν θα ειναι υγιης η σχεση..ΑΝ υπαρξει) το 1ο που εχεις να κανεις σταματησεις να εισαι το σκυλακι της... Φανταζομαι οτι σου ειναι δυσκολο να μην της απαντας αλλα πρεπει να το κανεις,. Μην της εισαι δεδομενος, απομακρυνσου. Ακομη κ αυτο που προτεινε καποιος παραπανω, να σε δει με αλλη. Οχι κατι τραγικο, απλα να σας δει μαζι εξω...Θα ταρακουνηθει που εχει χασει το σιγουρακι της...αλλα και παλι ρωτω. Και να γυρισει, σου αρκει;
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε