Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι θα κάνατε στην θέση μου;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Catherine86

# 21 στις 20/5/2016
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Μου χρωστάτε κέρασμα.

ή τον καφέ της παρηγοριάς...

σήμερα νομίζω έμμεσα μου ανακοίνωσε οτι δεν θα με κρατήσει...
-ήδη ακύρωσα έξοδο και από τις 9 εχω σαρώσει ίντερνετ και ξεκίνησα αποστολή βιογραφικών-
πέρα από το αρχικό σόκ, και το άγχος στην ιδέα οτι δεν θα βρω τίποτα

(διότι ήρθε να πληρωθεί ο τεχνικός ασφαλείας
και του λέει το κορίτσι τελείωνει τέλος Ιούνη, άρα πως γίνεται τώρα;
ντάαααξει έπρεπε να δείτε το ύφος του ανθρώπου ο οποίος πρέπει να καταλάβε οτι δεν μου είχε κάνει συζήτηση και έμεινε αφού έφυγε και μου έλεγε τι θα κάνω τώρα και να του στείλω το βιογραφικό μου να μέχει υπόψην... )

μου μένει αυτή η πικρία μετά από όσα έχω κάνει (δεν μπορείτε καν να φανταστείτε ( αλλά καλά να πάθω διότι δεν φταίει κανείς άλλος) που δεν είχε το φιλότιμο να με πιάσει να μου το πει και το έκανε έτσι... κρίμα...

οπότε άκυρο το θέμα ... απαντήθηκε μόνο του!
άντε και καλή μας επιτχυχία 

στείλτε θετικά vibes

thanos293

# 22 στις 23/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 734
'Aρεσαν+: 0%

Τουλάχιστον έκανες αυτό που σου λεγε το ένστικτό σου και τώρα ξέρεις να μην ξανακάνεις τέτοιες
μ@λ@κίες.Μέχρι να αποφασίσεις να διαλέξεις με κλειστά μάτια και χάρτη ανοιχτό που θα θελες και
σε τραβάει να πας να αναζητήσεις αυτό που ξέρεις καλύτερα.

Δυστυχώς στην Ελλαδίτσα μας,δεν μπορεί να υπάρχει αναγνώριση κάποιου πραγματικά εργαζόμενου
παρά μόνο κάποιου βυσματία.Και κυρίως μιλάμε για αξιοπρέπεια στον εργασιακό χώρο διότι τα χρήματα
είναι αυτονόητα.(βέβαια αυτά σε λίγο καιρό θα τα τσεκάρουμε στον ονειροκρίτη το τι μπορεί να σημαίνουν)

Elena_90

# 23 στις 30/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μην απογοητεύεσαι και μην το βάζεις κάτω.
Είναι μια δυσκολη εποχή για όλους μας αλλά αυτο δεν αναιρεί ότι λύσεις δεν υπάρχουν.
Πολλές φορές οι λύσεις βρίσκονται σε πράγματα που δεν φανταζόμασταν.
Προσωπικά εγώ ακολουθώ ένα μοτίβο που από τη μία εδραιώνεται το επάγγελμα ως καριέρα και από την άλλη η τέχνη. Θεωρώ πως κάθε άνθρωπος πρέπει πέρα από το επάγγελμα που αγαπάει να εντρυφήσει και στην τέχνη που τον εκφράζει καλύτερα. Δεν είναι μόνο θεραπευτικό αλλά μπορεί να σε βοηθήσει και στα προς το ζειν. Προσωπικά έμαθα να φτιάχνω χειροποίητα πράγματα, μόνη μου μέσα από ένα ίντερνετ και ξέρω πλέον πως ακόμη και να με απολύσουν θα έχω μερικά χρήματα από κάτι που δημιούργησα μόνη μου γιατί το καλοκαιρι ειδικά με τον τουριμό πωλούνται αμέσως!
Όσο για μια σταθερή εργασία ψάξε όσο μπορείς για προγράμματα του έσπα, διαγωνισμούς και προσπάθησε πάντα όταν ζητάς μια δουλειά να πηγαίνεις αυτοπροσώπως.
Το γεγονός ότι το αφεντικό σου κατάλαβε πως ήσουν αρκετά χρήσιμη για να σε προσλάβει δείχνει πόσες ικανότητες έχεις! Μην το βάζεις κάτω ανοιξε κάθε παραθυρο και θα βρεις αυτό που ψάχνεις!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost