Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισμος

Σελίδα : 1

petalotis87

# 1 στις 7/5/2016
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Χωρισμος

Καλησπερα σε ολες και ολους . Νεος εδω , θελω να μοιραστω μαζι σας το εξης . Ειμαι 28 και ειχα μια σχεση 5-6 μηνων που εληξε πριν 2 μηνες με κοπελα της ιδιας ηλικιας (χωρισμος και απο τις 2 πλευρες) . Εγω εξ αρχης εψαχνα κατι σοβαρο και εδωσα αρκετα πραγματα στη σχεση αυτη, ενω εκεινη μου ειχε πει πως δεν ειχε ξανακανει σοβαρη σχεση .Να αναφερω οτι η κοπελα δουλευε χρονια στη νυκτα και ηταν αρκετα εμφανισιμη . Η γνωριμια μας εγινε οταν εκεινη ειχε σταματησει να δουλευει νυκτα και πονταρωντας σε αυτο θεωρησα πως ειχε/ηθελε να αλλαξει τη "ζωη" της . Αυτο ειχε ως αποτελεσμα περνωντας πολυ χρονο μαζι (σπιτι της) να μου εξηγησει οτι πνιγεται .  Διορθωθηκε αυτη η κατασταση μεχρι που ξεκινησε να μου λεει οτι δεν ταιριαζουμε μεταξυ μας και πως δεν ταιριαζω με το φιλικο της περιβαλλον που δεν το ειχα γνωρισει ολο . Μετα απο μια εκδηλωση ζηλειας απο μερους μου και ζητηση εξηγησεων για καποιον "αγαπητικο " που συχναζε στο μαγαζι που δουλευε , μου εξηγησε πως δεν τρεχει κατι αλλα το κλημα ηταν πολυ ασχημο . Οι κουβεντες που ακολουθησαν να γινουμε και παλι οπως παλια ναυαγησαν . Ηρθε ο χωρισμος . Αυτο που με χαλασε περισσοτερο ειναι το γεγονος πως δεν εκτιμησε οτι εκανα για εκεινη σε πολλους τομεις , υγειας,κτλπ ... Δεν υπαρχει καμια επαφη αφου χωρισαμε . Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι : Υπαρχει λογος να γυρισει μια τετοια γυναικα πισω ? Αν ναι , ποιος/οι και γιατι ? 

Ευχαριστω εκ των προτερων

somebody961

# 2 στις 7/5/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από petalotis87

Υπαρχει λογος να γυρισει μια τετοια γυναικα πισω ? Αν ναι , ποιος/οι και γιατι ? 

Ετσι όπως εσύ ο ίδιος την χαρακτηρίζεις, ως "μια τέτοια γυναίκα",

βρίσκεις κανέναν εσύ;

Λίγο αν υπονόησες κάτι σαν "ήσουνα τι ήσουνα μια παξιμαδοκλέφτρα", καλά έκανε και έφυγε.

Στο σπίτι και στην κοινή σας ζωή και στα έξοδα ήσουν σωστός απέναντι της; Είχε σταματήσει να εργάζεται - λες. Αλλά αυτό είναι ανεξάρτητο.. Μήπως για αυτό "πνιγόταν";
Στα θέματα υγείας, εφόσον ήσασταν ζευγάρι, ήσουν υποχρεωμένος!

Σορρυ που μιλώ κάπως απότομα, αλλά αυτό το "μια τέτοια γυναίκα" μου 'κατσε πολύ άσχημα!

Και τέλος, δεν "πουλάμε" ό,τι προσφέρουμε στον άνθρωπο μας, για να απαιτούμε "πληρωμή".

barbie200

# 3 στις 7/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αντε πες οτι γυρνας τι θα γινει;;;εσυ ο ιδιος λες πως θες κατι σοβαρο εκεινη ειναι σε αλλη φαση ακομα...πιο χαλαρη...οποτε ψαχνεται διαφορετικα πραγματα,αυτο σημαινει οτι κ να τα ξαναβρειτε μετα απο καποιο διαστημα θα ξαναερθει ο χωρισμος..

petalotis87

# 4 στις 7/5/2016
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος

Καλησπερα . Ημουν ενταξει ως προς την κοινη μας ζωη και στα εξοδα του σπιτιου και εξω και με το παραπανω . Η κοπελα εργαζοταν κανονικα αν και αυτο δεν αποτελεσε προβλημα . Με ενοχλησε το γεγονος οτι με βαση τα λεγομενα της ιδιας πως στο παρελθον κανεις δεν της σταθηκε τοσο οσο εγω σε διαφορα θεματα καθημερινοτητας , ευρεσης εργασιας , υγειας κτλπ , "βαρεθηκε/πνιγηκε" τοσο συντομα . Σχετικα με το "μια τέτοια γυναίκα" ετσι το εγραψα χωρις να αναφερομαι προς εκεινη με θυμο η κατι αρνητικο . Δεν περιμενω ουτε ελπιζω σε κατι , ωστοσο ρωτησα αν υπαρχει λογος να επιστρεψει στο μελλον για χ,ψ λογους .

wish_

# 5 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195

ήθελες να εισαι οκ,ήθελες να ξεχωρίσεις στα ματια της γιατί πολύ απλά τη γούσταρες και ίσως υποσυνειδητα ηξερες ότι θα μπορούσε να είναι και με κάποιον άλλο "πιο στα γουστα που ειχε μαθει" .

απλά θεωρω ότι της προσφερες όλα αυτά και ήσουν εντάξει για να την έχεις κοντά σου,να δει ότι εισαι ξεχωριστός και ότι σε σχέση με άλλους ξέρεις να προσφερείς και ν΄αγαπάς.Ελα όμως που στα ζητήματα καρδιάς έτσι όπως εχουμε γινει δεν ξέρεις ποτέ πως θα του την βαρέσει του αλλου,και αναλογα με τα βιωματα που ειχε τι θα τον κάνει να σε θέλει.Προφανώς για να ξεκινησει κατι μαζι σου της αρεσες αλλα στην πορεία μάλλον η κοπέλα έχει μαθει αλλιως και έτσι εκεί την έχασες.

Λάθος να μη δινεις χωρο στον ανθρωπο σου αλλά και προβληματικό να μη θες και εσύ το δικό σου χώρο.η κοπέλα ηταν ειλικρινης,δεν ξερει πως είναι να εισαι σε σοβαρη σχέση και δεν μπορεσες να της το αλλαξεις,επισης τ οτι δουλευε βραδυ και σταματησε δε παει να πει ότι τωρα ηθελε κατι σοβαρό στη ζωη της λες και η δουλεια που εκανε ή οποιος δουλευει βραδυ κανει κατι κακό.

Αν γυρίσει που ποτε δεν αποκλειεται είναι γιατί θα δει τι παιζει εκει εξω,ισως φαει τα μουτρα της και τοτε ισως εκτιμήσει καποια πραγματα αλλά και εσύ εδώ που τα λέμε ισως δεν ησουν ο κατάλληλος γι΄αυτην,ισως και εσύ εχεις τα θεματα σου που πρεπει να κοιτάξεις και να διορθωσεις.δεν μπορεις να πνιγεις τον άλλο,να θέλεις ν΄ανταποδωσει η να μεινει στη σχεση επειδή προσφέρεις,οσο για τη ζηλεια λογικό να εχει διαφορους στα ποδια της,θα μπορούσατε να το ξεπερασετε αλλά...προφανως εχει μαθει σε αλλου είδους αντρες.

Αληθεια που γνωριστηκατε?

petalotis87

# 6 στις 8/5/2016
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος

Καλησπερα wish_ . Μπηκες στο νοημα κατευθειαν ! Θεωρησα οτι με την αλλαγη της (οταν τη γνωρισα) να σταματησει να δουλευει νυκτα , ειχε αναθεωρησει καποια πραγματα και στοχους ως προς το εργασιακο κομματι , τις προσωπικες σχεσεις , τα χρηματα κτλπ . Βλεπωντας αυτο , προσπαθησα με το χαρακτηρα και το ενδιαφερον μου να τη στηριξω.  Αυτο που αναφερω οτι δεν ειχε κανει σοβαρη σχεση ειναι απο τα λεγομενα της , πως τα "εμπλεκε" με μικροτερους για ευνοητους λογους χωρις να ζητα το κατι παραπανω . Η γνωριμια μας εγινε σε ενα καφε που λογω οτι το ειχε ενας φιλος πηγαινα καθημερινα και δεν αργησε να εκδηλωθει ενδιαφερον εκατερωθεν .

pure-form

# 7 στις 8/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

29 χρονων και δουλευει ακομη νυχτα 

και ηθελες και κατι σοβαρο 
ελεος ρε φιλε

archagellos

# 8 στις 8/5/2016
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.369

Εγραψες οτι "της εδωσες τα παντα ... "

Το βασικο ερωτημα ειναι man ...στα ζητησε να στα δωσει ?
Καταλαβαινω οτι Οχι ...δεν σου ζητησε τιποτα . Απλα σου κουβεντιασε τους προβληματησμου της ...και εσυ ετρεξε σαν την μαμα Τερεζα να τα κανεις ολα πραγματικοτητα ...
Ξερεις κατι ? Δεν ηθελε αυτο ...και γι αυτο τα μαζεψε και εφυγε .
Ναι υπαρχει περιπτωση να ξαναγυρισει...οταν θα ψαχνει κανενα ηλιθιο να την βοηθηση σε καποια θεματα ...αλλιως δεν εχει λογο .
Το οτι δεν εχει κανει σοβαρη σχεση μεχρι τωρα ...θα επρεπε να σε προβληματισει ...και μαλιστα αρκετα .
Και λαβε υποψη σου κατι ...ενα η κοπελα ειχε παρει αποφαση να αλλαξει τροπο ζωης ...εψαχνε να βρει συντρφο ...και οχι Σωτηρα ...
Παντως λαβε το ολο θεμα σαν ενα καλο μαθημα και κοιτα να το κατανοησεις ...
Keep Walking 

broomstick

# 9 στις 8/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

ρε φιλε η κοτα ηταν αλανιαρα...εκανε μια προσπαθεια μαζι σου μπας και μπορεσει να εξοικοιωθει με τον τροπο ζωης μιας σοβαρης σχεσης αλλα δεν μπορεσε...ειναι μεγαλωμενη με εναν αλλο τροπο ζωης...και αν ποτε κανει σχεση σοβαρη ο τυπος θα ειναι αλανιαρης κι αυτος...να συμπεσουν τα γουστα τους...γι αυτο και δεν προκειται ποτε να ξαναγυρισει

κοιταξε να βρεις μια γυναικα για το καλουπι σου...

https://www.youtube.com/watch?v=hjnORVy69-E&list=RDhjnORVy69-E

achinos

# 10 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Ως φαίνεται, δεν του αρέσαν αυτές του εκτροφείου.

Οι άλλες είναι πιο εμφανίσιμες.
Μέχρι κ για σούπα, καλύτερες είναι.

Elena_90

# 11 στις 8/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν δινεις για να παρεις. Οι σχεσεις δεν ειναι καποιο συμβολαιο,εφοσον πνιγηκε και βαρεθηκε με το ερωτικο σας κομματι σημαινει οτι δεν ηταν ετοιμη η δεν ηθελε το μαζι οσο εσυ. Τα αλλα που της εδωσες της τα προσφερες σαν ανθρωπος προς ανθρωπο και εκεινη με τον ιδιο τροπο σου ξεκαθαρισε πως νιωθει και εκοψε επαφη για να μην σε ταλαιπωρεο. Παντα δινεις και παιρνεις σε αυτη τη ζωη αν ειναι να τα ζυγιζουμε χανεται και καθε νοημα. Και το θεμα ειναι να προχωρησεις και να βρεις μια κοπελα που εχει αναγκη το μαζι ειναι ετοιμη για σχεση και θα εχει να σου δωσει αυτα που χρειαζεται, μια νεα συντροφο με λιγα λογια. Ξεχνα την παλια οντως δεν εισασταν ο ενας γ τον αλλον.

tzoulia59

# 12 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.292

φιλε

ολα δεν  ειναι ομορφια κι εμφανιση,,,

και δεν μπορει ολο κι απο καπου θα ειχες ακουσει οτι τα ατομα της νυχτας  καλυτερα να τ αφηνεις στην νυχτα ,,

οι ανθρωποι εχουν συνηθειες χαρακτηρες και νοοτροπιες κι οπως καταλαβες η γυναικα αυτη αλλα γουστα ειχε ,,,

κι ευτυχως που πνιγηκε στους πρωτους 3 μηνες γιατι για φαντασου να σου πνιγοταν με 2 παιδια ,,,

ολοι οι ανθρωποι δεν κανουν για νυχτα κι αφησε τους να βρουν τους ομοιους τους ,,,

αφου εισαι ατομο της ημερας ψαξε μια γυναικα της ημερας ,,,για να εχετε ταυτοσημα ενδιαφεροντα και παρομοια  αντιληψη για την ζωη ,,,

κατι ιστοριες του τυπου αφησε την νυχτα κι εγινε πολυ καλη συζυγος και μητερα 

ειναι ιστοριες για αγριους ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από petalotis87

Χωρισμος

Καλησπερα σε ολες και ολους . Νεος εδω , θελω να μοιραστω μαζι σας το εξης . Ειμαι 28 και ειχα μια σχεση 5-6 μηνων που εληξε πριν 2 μηνες με κοπελα της ιδιας ηλικιας (χωρισμος και απο τις 2 πλευρες) . Εγω εξ αρχης εψαχνα κατι σοβαρο και εδωσα αρκετα πραγματα στη σχεση αυτη, ενω εκεινη μου ειχε πει πως δεν ειχε ξανακανει σοβαρη σχεση .Να αναφερω οτι η κοπελα δουλευε χρονια στη νυκτα και ηταν αρκετα εμφανισιμη . Η γνωριμια μας εγινε οταν εκεινη ειχε σταματησει να δουλευει νυκτα και πονταρωντας σε αυτο θεωρησα πως ειχε/ηθελε να αλλαξει τη "ζωη" της . Αυτο ειχε ως αποτελεσμα περνωντας πολυ χρονο μαζι (σπιτι της) να μου εξηγησει οτι πνιγεται .  Διορθωθηκε αυτη η κατασταση μεχρι που ξεκινησε να μου λεει οτι δεν ταιριαζουμε μεταξυ μας και πως δεν ταιριαζω με το φιλικο της περιβαλλον που δεν το ειχα γνωρισει ολο . Μετα απο μια εκδηλωση ζηλειας απο μερους μου και ζητηση εξηγησεων για καποιον "αγαπητικο " που συχναζε στο μαγαζι που δουλευε , μου εξηγησε πως δεν τρεχει κατι αλλα το κλημα ηταν πολυ ασχημο . Οι κουβεντες που ακολουθησαν να γινουμε και παλι οπως παλια ναυαγησαν . Ηρθε ο χωρισμος . Αυτο που με χαλασε περισσοτερο ειναι το γεγονος πως δεν εκτιμησε οτι εκανα για εκεινη σε πολλους τομεις , υγειας,κτλπ ... Δεν υπαρχει καμια επαφη αφου χωρισαμε . Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι : Υπαρχει λογος να γυρισει μια τετοια γυναικα πισω ? Αν ναι , ποιος/οι και γιατι ? 

Αρέσει στο μέλος broomstick

mynameisfani

# 13 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 129
Οχι δεν υπαρχει λογος να γυρισει γιατι περασε η φαση της μαζι σου...εγω αυτο καταλαβα...

broomstick

# 14 στις 8/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

μονο για σουπα κανουνε και αυτο πρεπει να τις βρασεις 6-7 ωρες για να μαλακωσουν...

αλλα αν θελεις γουστα με αυτες θα τα βγαλεις...αλλα πρεπει να το αντεχεις το ρημαδι

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από achinos

Ως φαίνεται, δεν του αρέσαν αυτές του εκτροφείου.

Οι άλλες είναι πιο εμφανίσιμες.
Μέχρι κ για σούπα, καλύτερες είναι.

tzoulia59

# 15 στις 8/5/2016
author

κατσε βρε μπρουμυ ποσες ομορφες πια ...

εσεις ολοι ομορφοι ειστε; 

οποιος ειναι ομορφος δικαιωματικα ν αξιωσει και μια ομορφη ..

το προβλημα ειναι οτι τις αρπανε απο το ραφι κατι μετριοι κι εχουμε τα φαινομενα του θεματοθετη ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από broomstick

μονο για σουπα κανουνε και αυτο πρεπει να τις βρασεις 6-7 ωρες για να μαλακωσουν...

αλλα αν θελεις γουστα με αυτες θα τα βγαλεις...αλλα πρεπει να το αντεχεις το ρημαδι

broomstick

# 16 στις 8/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

τζουλια 

δεν ειναι το προβλημα στην ομορφια στην συγκεκριμενη περιπτωση...ειναι στον τροπο ζωης...και ενταξει η κοπελια για να δουλευει στην νυχτα πρεπει καλως η κακως να ειναι εμφανισιμη...

τωρα ολες αυτες που δουλευουν νυχτα δεν ειναι απαραιτητο να πανε με ομορφους...αλλο ειναι το κριτηριο και το ξερεις...

τωρα ο θεματοθετης καλως η κακως θαυμαζει το ωραιο...τον εξιταρει και η προυπηρεσια στην νυχτα αρα εχει σπαταλησει λεφτα στην νυχτα...ξερει οτι για να δουλευεις στην νυχτα εκτος απο ομορφια θελει κοτσια και μυαλο και της την επεσε...(το εχω κανει κι εγω...οχι μονο μια φορα)...προσπαθησε με το μυαλο του να της προσφερει πραγματα συμβατα για μια σχεση αλλα λογαριαζε χωρις τον ξενοδοχο...η κοπελα καλως η κακως εχει διαφορετικο τροπο ζωης...δεν μπορεις να την κλεισεις ξαφνικα σε ενα σπιτι...ολα τα καλα του κοσμου να της δωσεις...και αν δεν εχει μπουχτισει η αποφασισει μονη της να αλλαξει ζωη ολα τα αλλα ειναι χιμμαιρες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από tzoulia59

κατσε βρε μπρουμυ ποσες ομορφες πια ...

εσεις ολοι ομορφοι ειστε; 

οποιος ειναι ομορφος δικαιωματικα ν αξιωσει και μια ομορφη ..

το προβλημα ειναι οτι τις αρπανε απο το ραφι κατι μετριοι κι εχουμε τα φαινομενα του θεματοθετη ,,

Αρέσει στο μέλος somebody961

petalotis87

# 17 στις 8/5/2016
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος

Καλησπερα . Συμφωνω απολυτα με τον φιλο broomstick . Να σημειωσω πως δεν την " εκλεισα " σπιτι , απλα την πετυχα σε περιοδο που δεν εβγαινε πολυ λογω οικονομικων και με την ελευση του χειμωνα δεν ειχαμε πολλες κοινες εξοδους . Ξεκαθαρα ειναι διαφορα στον τροπο ζωης .

achinos

# 18 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από petalotis87

Ξεκαθαρα ειναι διαφορα στον τροπο ζωης .

δλδ ρωτάς αν υπάρχει περίπτωση ν αλλάξει τρόπο ζωής μια τέτοια κοπέλα;

Εσύ το δικό σου τρόπο, πότε θα τον άλλαζες;

Ε, τότε.

tzoulia59

# 19 στις 8/5/2016
author

προσωπικα δεν εχω καθολου σε εκτιμηση τους ανθρωπους της νυχτας ,,μου περνουν μια ανασφαλεια και δεν τους εμπιστευομαι ,,,

ασε που δεν εχουμε σχεση σαν ατομα ,,

ειμαι κατ εξοχην ατομο της ταξης της  καθημερινοτητας 

αλλιως δεν μπορω να λειτουργησω ,,,

και δεν νομιζω να ειναι θεμα κοτσιων κι εξυπναδας  αλλα μπερδεμενου προσανατολισμου ,,,κι ακαταστατης ζωης ,,,

εγω ξερω οτι η φυση μας οπλισε με το βιολογικο οπλο  να δουλευουμε την ημερα και να κοιμομαστε την νυχτα ,,,

ποτε δεν με ελκυαν επαγγελματα νυχτερινα αντρων 

κι ειχα ενα θεμα με επαγγελματα  ναυτικων ,,,

αν μου ελεγε ο γιος μου η η κορη μου γνωρισα καποιον που η δουλεια του ειναι μπαρμαν η μπαργουμαν ,,,

η πορτιερης η dj θα του ελεγα ας προσεχες ,,,

πιστευω οτι δεν θα ηταν στην κατηγορια των ενδιαφεροντων τους ,,,

ο γιος μου φιλοδοξει να γνωρισει μια καλη ηρεμη κοπελα ,,,απ οτι μου εχει πει ,,,

η κορη μου ειναι ωριμη και κατασταλαγμενη της αρεσουν οι ευγενικοι ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από broomstick

τζουλια 

δεν ειναι το προβλημα στην ομορφια στην συγκεκριμενη περιπτωση...ειναι στον τροπο ζωης...και ενταξει η κοπελια για να δουλευει στην νυχτα πρεπει καλως η κακως να ειναι εμφανισιμη...

τωρα ολες αυτες που δουλευουν νυχτα δεν ειναι απαραιτητο να πανε με ομορφους...αλλο ειναι το κριτηριο και το ξερεις...

τωρα ο θεματοθετης καλως η κακως θαυμαζει το ωραιο...τον εξιταρει και η προυπηρεσια στην νυχτα αρα εχει σπαταλησει λεφτα στην νυχτα...ξερει οτι για να δουλευεις στην νυχτα εκτος απο ομορφια θελει κοτσια και μυαλο και της την επεσε...(το εχω κανει κι εγω...οχι μονο μια φορα)...προσπαθησε με το μυαλο του να της προσφερει πραγματα συμβατα για μια σχεση αλλα λογαριαζε χωρις τον ξενοδοχο...η κοπελα καλως η κακως εχει διαφορετικο τροπο ζωης...δεν μπορεις να την κλεισεις ξαφνικα σε ενα σπιτι...ολα τα καλα του κοσμου να της δωσεις...και αν δεν εχει μπουχτισει η αποφασισει μονη της να αλλαξει ζωη ολα τα αλλα ειναι χιμμαιρες...

Nicole91

# 20 στις 8/5/2016
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 38

''Δεν ταιριαζες και με το φιλικο της περιβαλλον..'' Μαλιστα..

29 χρονων κ δεν εχει κανει σοβαρη σχεση.. Μαλιστα..Αρχισατε να περνατε πολυ χρονο μαζι κ πνιγοταν.. ΜαλισταΜαλιστα..
Νομιζω πως χωρις καμια επαφη θα μπορεσεις να συνεχισεις πολυ πιο γρηγορα την απουσια της κ να συνεχισεις..

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε