Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Νομιζα οτι θελω να χωρισω και τελικα με χωρισε αυτη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Costantin12

# 1 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καισαριανή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπερα σε ολους καλως σας βρηκα! Ειμαι καινουργιος εδω και θελω να σας πω την ιστορια μου!

Εδω κι εναν χρονο περιπου ειχα σχεση με μια κοπελα η οποια ομως πριν ηταν 10 χρονια φιλη μου. (Καταλαβαινετε βεβαια οτι αφου καναμε σχεση δεν ειναι δυνατον να ξαναυπαρξει φιλια)Εγω λοιπον γενικα ημουν πολυ διαπιστος μαζι της και πιστευα αυτο που λενε πολυ καλο για να ειναι αληθινο ενω αυτη μου τα προσφερε ολα και να φανταστειτε οτι ημουν ερωτευμενος μαζι της ολα αυτα τα χρονια. Δεν το πιστευα οταν την κερδισα κι ουτε αυτη πιστευε οτι της εβγαλα ολο αυτο. Να μην τα πολυλογω στην αρχη ζουσαμε τον απολυτο ερωτα μετα αρχισα να γινομαι δισπιστος κι ετσι να συμπεριφερομαι αλοπροσαλα και με τετοιο τροπο οπου ο καθενας θα καταλαβαινε οτι δεν την ηθελα αλλο. Εγω ομως παλευα μεσα μου για το τι θελω κο εκανα μεγαλο λαθος που το κρατησα μεσα μου και δεν της ανοιχτηκα. Ετσι φτασαμε σε ενα σημειο οπου αδιαφορουσα πληρως και ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι θελω να χωρισω αλλα δεν μπορουσα να της πω γιατι ηδεν ηθελα να την πληγωσω κι ομως απο την αλλη ενιωθα οτι την αγαπουσα πολυ. εκεινη συνεχισε να κανει τα παντα για μενα αλλα εγω ολο και απομακρυνομουν και ειχα νευρα μαζι της . Φτανω λοιπον στις τελευταιες μερες οπου ερχεται σπιτι μου ενω εχω παλι νευριασει μαζι της και με παιρνει αγκαλια και μου λεει νιωθω παρα πολλα πραγματα για σενα γιατι εισαι ετσι κι εγω απλα δεν απαντησα. Μετα απο 2 μερες εντασης απο μερια μου παλι της ειπα να χωρισουμε στο τηλ και μου απαντησε οπως θες. Αυτο ηταν δεν το περιμενα εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου. Λες κι εφαγα ενα χαστουκι και ξυπνησα απ το ληθαργο. Σε αυτο εδω το σημειο θελω να επισημανω οτι δεν υπηρχε κανενα σημαδι χωρισμου απο την μερια της. Κι επανερχομαι λοιπον αμεσως την πηρα τηλ αργοτερα και της ειπα οτι θελω να μιλησουμε απο κοντα. Αρνηθηκε μου ειπε οτι αδειασε παγωσε κι οτι θελει να μεινει μονη να σκεφτει. την αφησα λοιπον λιγες μερες κ την ξαναπηρα τηλ να βρεθουμε και μου ειπε οκ. Λιγο εργοτερα μου το ακυρωσε λεγοντας μου τα ιδια. Περναει καμια βδομαδα μου στελνει μιλαμε τυπικα. Περνανε αλλες 2-3 μερες και περνω μια ανθοδεσμη και παω να τη βρω ποσο εχω μετανιωσει κι οτι την αγαπαω πολυ κι ολα αυτα που ενιωθα αλλα εκεινη μου ειπε τα ιδια. Ε λεω κι τελειωσε δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο. Φυσικα απο τη μερα που χωρισαμε και μεχρι τωρα ποναω πολυ . Θεωρω σημαντικο να σας πω επισης οτι οταν πηγα να τη βρω δεν αντεξα κι εκλαιγα μπροστα της.Τελικα αφου περασε αλλη μια βδομαδα μου εστειλε καιμου ειπε οτι με ειδε στον υπνο της κακο ονειρο και μιλισαμε τυπικα. την επομενη μερα την καλεσα σπιτι για φαγητο και ηρθε αμεσως κι αφου φαγαμε κι αρχισα να μιλαω για μας και μου ειπε οτι στην αρχη ειχε θυμωσει πολυ και δεν ηθελε τιποτα αλλα τωρα εχω αρχισει και της λειπω αλλα και παλι δεν ξερει αν της λειπει απλα η παρεα μου. Στη συνεχεια καναμε ερωτα κι εφυγε. Την επομενη μερα μιλισαμε τηλ και της ειπα να βρεθουμε αλλα αρνηθηκε γιατι ηταν κουρασμενη. την μεθεπομενη μου ειπε απλα οχι και να σταματησω να της το λεω συνεχεια. Ετσι κι εγω δεν την ξαναπηρα αλλα ουτε αυτη εδω και 5 μερες. ΥΓ:οταν χανεις κατι λενε το εκτιμας κι ετσι επαθα. Δενξερω τι να κανω δεν θελω να την χασω

achinos

# 2 στις 21/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Ρε κονσταντιν...κανε παρέα με την αδαμαντια από το προηγούμενο θεματάκι...

http://www.sxeseis.gr/forum/43677/%CE%A4%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CF%89%CF%83%CE%B1.php

μα έχετε πολύ πλάκα ρε παιδιά ! 

Ν ανοίξω ένα section

"Για όσους χωρίζουν από δική τους πρωτοβουλία για να συρθεί ο άλλος στα πατώματα να τους παρακαλάει κ τελικά μένουν με το χωρισμό στο χέρι"

Η να το κάνω πιο λακωνικό,

"Γιαυτούς που δεν ξέρουν τί τους γίνεται"

Η ακόμα καλύτερα, να έχει κ λίγο ψυχοψάξιμο...

"Μέχρι πότε νομίζετε πως οι άλλοι μπορούν ν αντέξουν τα συμπλέγματα σας;"

Η ναναι κ παραινετικό, 

"Σκεφτείτε, τί τόχετε σε αχρηστία το ρημάδι;"

ε;

Αρέσει στο μέλος Costantin12

giorgos170

# 3 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.418

Κάνε

και καμιά δουλειά
εκεί
στο Βουδιστάν...

barbie200

# 4 στις 21/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Με τετοια συμπεριφορα κ λιγα τραβας..εγω αν ημουν στη θεση της ουτε σ ενα μνμ δε θα απαντουσα,η κοπελα φαινεται οτι ειναι ακομα καψουρα μαζι σου,προσπαθει να κρατησει αποστασεις αλλα δεν μπορει,οσο για το φιλικο που σου ειπε οτι δλδ μπορει να της λειπει η παρεα σου μαλλον ειναι μπουρδες αλλιως δε θα σου καθοταν...ετοιμη ειναι να ξαναπεσει θελει να την διεκδικισεις να δειξεις ενα ενδιαφερον ,και εννοειται να μην ξανακανεις τα ιδια...απλα σκεψου καλα αν εισαι πραγματικα τσιμπημενος μαζι της και δν ειναι απλα εγωισμος ,μη τν ταλαιπωρεις αδικα!!

achinos

# 5 στις 21/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από barbie200
Με τετοια συμπεριφορα κ λιγα τραβας..εγω αν ημουν στη θεση της ουτε σ ενα μνμ δε θα απαντουσα,η κοπελα φαινεται οτι ειναι ακομα καψουρα μαζι σου

Κάτι τέτοια έξυπνα κάνουμε...

κ τη χαλάμε την πιάτσα

Κ νομίζει κι ο άλλος ότι δεν έχει όρια

κ γίνεται γάιδαρος κ το χαίρεται κιόλας.

somebody961

# 6 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Αλλη φορά να είσαι πιο γρήγορος.

Οταν η φιλία γίνεται σχέση, προσθέτουμε τη σχέση, δεν αφαιρούμε τη φιλία.

Αυτή, όταν υπάρχει, είναι ευλογία. Η, ευλογιά!, ανάλογα με το πώς υπάρχει στη σχέση, πώς ήρθε.
Αν είναι κατάντια (έφυγε το ερωτικό) ή επιδίωξη (πλήρες άνοιγμα σε όλα και στους 2).

Αλλά για εσάς, το αντίθετο γιατί όχι; (Δοκιμάσαμε, δεν μας πήγε - και για τους 2 -, επιστρέφουμε).

Ειλικρινά, όμορφα και κυρίως ώριμα. Τα 10 χρόνια φιλίας μού λένε πως αυτό, γίνεται.

Αρέσει στα μέλη mili10, broomstick

broomstick

# 7 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

θα σε παρει παλι σε κανενα δεκαημερο που θα εχει αναγκη το σεξακι...

κοιταξε μεγαλο παιδι εισαι και πρεπει να ξερεις οτι οι μαλακιες πληρωνονται...τωρα αυτην την αλλοπροσαλλη συμπεριφορα σου μονο εσυ μπορεις να την εξηγησεις...και δεν μπορω να καταλαβω την λεξη δυσπιστος???να το ηξερες 1-2 μηνες το κοριτσι να το καταλαβω αλλα μετα απο 10 χρονια???
απο οτι μπορω να καταλαβω πρεπει να σου τελειωσε το ερωτικο στοιχειο...αλλα και παλι δεν εξηγειται η συμπεριφορα σου σε μια γυναικα που οπως λες σε ειχε στα οπα-οπα και μαλιστα μετα απο τοσα χρονια φιλιας θα ηταν σωστο εντιμο αντρικιο θα το πω να καθησεις να της το εξηγησεις να το συζητησεις πρωτα και μετα να παρετε τις αποφασεις σας

παντως επειδη εσπασε το γυαλι το καλυτερο ειναι να ψαξετε το μελλον σας σε διαφορετικους δρομους...και αν ακομη τα ξαναβρειτε ελαχιστα θα διαρκεσει
Αρέσει στα μέλη elsa82, mili10

tzoulia59

# 8 στις 21/5/2016
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

οταν ακουω γι ανθοδεσμες μου γυριζει το ματι ,.,,

και κυριως για ανθοδεσμες που καταβαλονται μετα το περας της σχεσης ,,,

θα του την ειχα δωσει να την φαει ,,,ενιοτε θα την πεταγα να την φαει κι ο γαιδαρος ,,

ας προσεχες ,,,οταν εμεις αγαπαμε εσεις πετατε αιτο ,,,τωρα τρεχα πεσε στα γονατα και παρακαλα ,,,

ε ποση υπομονη πια να κανει η γυναικα ,,,ενα χρονο υπομονη κι εσυ το μονο που εδειχνες ηταν αδιαφορια κι οτι την βαρεθηκες αναμενοντας την ωρα που θα σου ερθει να την χωρισεις ,,,

το μηνυμα η κοπελα το πηρε και απαντησε σ αυτο που επιθυμουσες ,,,

τωρα να εισαι 10 χρονια μ ενα ατομο φιλος και να κοβεται μαχαιρι η επαφη ...θεωρω οτι εκει ειναι το κυριως προβλημα ,,,

χαλασε η συνηθεια των 10 χρονων ,,,

θεωρω οτι καλυτερα ν αφησεις την κοπελα να τραβηξει τον δρομο ,της ,,,μην την καθυστερεις γιατι αξιζει κι ολο και καποιος αλλος θα την αγαπησει περισσοτερο απ οτι εσυ ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Costantin12

Καλησπερα σε ολους καλως σας βρηκα! Ειμαι καινουργιος εδω και θελω να σας πω την ιστορια μου!

Εδω κι εναν χρονο περιπου ειχα σχεση με μια κοπελα η οποια ομως πριν ηταν 10 χρονια φιλη μου. (Καταλαβαινετε βεβαια οτι αφου καναμε σχεση δεν ειναι δυνατον να ξαναυπαρξει φιλια)Εγω λοιπον γενικα ημουν πολυ διαπιστος μαζι της και πιστευα αυτο που λενε πολυ καλο για να ειναι αληθινο ενω αυτη μου τα προσφερε ολα και να φανταστειτε οτι ημουν ερωτευμενος μαζι της ολα αυτα τα χρονια. Δεν το πιστευα οταν την κερδισα κι ουτε αυτη πιστευε οτι της εβγαλα ολο αυτο. Να μην τα πολυλογω στην αρχη ζουσαμε τον απολυτο ερωτα μετα αρχισα να γινομαι δισπιστος κι ετσι να συμπεριφερομαι αλοπροσαλα και με τετοιο τροπο οπου ο καθενας θα καταλαβαινε οτι δεν την ηθελα αλλο. Εγω ομως παλευα μεσα μου για το τι θελω κο εκανα μεγαλο λαθος που το κρατησα μεσα μου και δεν της ανοιχτηκα. Ετσι φτασαμε σε ενα σημειο οπου αδιαφορουσα πληρως και ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι θελω να χωρισω αλλα δεν μπορουσα να της πω γιατι ηδεν ηθελα να την πληγωσω κι ομως απο την αλλη ενιωθα οτι την αγαπουσα πολυ. εκεινη συνεχισε να κανει τα παντα για μενα αλλα εγω ολο και απομακρυνομουν και ειχα νευρα μαζι της . Φτανω λοιπον στις τελευταιες μερες οπου ερχεται σπιτι μου ενω εχω παλι νευριασει μαζι της και με παιρνει αγκαλια και μου λεει νιωθω παρα πολλα πραγματα για σενα γιατι εισαι ετσι κι εγω απλα δεν απαντησα. Μετα απο 2 μερες εντασης απο μερια μου παλι της ειπα να χωρισουμε στο τηλ και μου απαντησε οπως θες. Αυτο ηταν δεν το περιμενα εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου. Λες κι εφαγα ενα χαστουκι και ξυπνησα απ το ληθαργο. Σε αυτο εδω το σημειο θελω να επισημανω οτι δεν υπηρχε κανενα σημαδι χωρισμου απο την μερια της. Κι επανερχομαι λοιπον αμεσως την πηρα τηλ αργοτερα και της ειπα οτι θελω να μιλησουμε απο κοντα. Αρνηθηκε μου ειπε οτι αδειασε παγωσε κι οτι θελει να μεινει μονη να σκεφτει. την αφησα λοιπον λιγες μερες κ την ξαναπηρα τηλ να βρεθουμε και μου ειπε οκ. Λιγο εργοτερα μου το ακυρωσε λεγοντας μου τα ιδια. Περναει καμια βδομαδα μου στελνει μιλαμε τυπικα. Περνανε αλλες 2-3 μερες και περνω μια ανθοδεσμη και παω να τη βρω ποσο εχω μετανιωσει κι οτι την αγαπαω πολυ κι ολα αυτα που ενιωθα αλλα εκεινη μου ειπε τα ιδια. Ε λεω κι τελειωσε δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο. Φυσικα απο τη μερα που χωρισαμε και μεχρι τωρα ποναω πολυ . Θεωρω σημαντικο να σας πω επισης οτι οταν πηγα να τη βρω δεν αντεξα κι εκλαιγα μπροστα της.Τελικα αφου περασε αλλη μια βδομαδα μου εστειλε καιμου ειπε οτι με ειδε στον υπνο της κακο ονειρο και μιλισαμε τυπικα. την επομενη μερα την καλεσα σπιτι για φαγητο και ηρθε αμεσως κι αφου φαγαμε κι αρχισα να μιλαω για μας και μου ειπε οτι στην αρχη ειχε θυμωσει πολυ και δεν ηθελε τιποτα αλλα τωρα εχω αρχισει και της λειπω αλλα και παλι δεν ξερει αν της λειπει απλα η παρεα μου. Στη συνεχεια καναμε ερωτα κι εφυγε. Την επομενη μερα μιλισαμε τηλ και της ειπα να βρεθουμε αλλα αρνηθηκε γιατι ηταν κουρασμενη. την μεθεπομενη μου ειπε απλα οχι και να σταματησω να της το λεω συνεχεια. Ετσι κι εγω δεν την ξαναπηρα αλλα ουτε αυτη εδω και 5 μερες. ΥΓ:οταν χανεις κατι λενε το εκτιμας κι ετσι επαθα. Δενξερω τι να κανω δεν θελω να την χασω

tzoulia59

# 9 στις 21/5/2016
author

μπρουμυ να σε ενημερωσω για να ξερεις ,,,

οτι της γυναικας της λειπει η συναισθηματικη ασφαλεια σε πρωτη φαση και μετα σε δευτερη φαση  το σεξ ...

το εχω ακουσει να  το λενε αντρες  .//  οταν του λειψει  το σεξ θα εμφανιστει //  αντε καλα ...

οπως λενε και στην σαλονικη ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από broomstick

κοιταξε μεγαλο παιδι εισαι και πρεπει να ξερεις οτι οι μαλακιες πληρωνονται...τωρα αυτην την αλλοπροσαλλη συμπεριφορα σου μονο εσυ μπορεις να την εξηγησεις...και δεν μπορω να καταλαβω την λεξη δυσπιστος???να το ηξερες 1-2 μηνες το κοριτσι να το καταλαβω αλλα μετα απο 10 χρονια???
απο οτι μπορω να καταλαβω πρεπει να σου τελειωσε το ερωτικο στοιχειο...αλλα και παλι δεν εξηγειται η συμπεριφορα σου σε μια γυναικα που οπως λες σε ειχε στα οπα-οπα και μαλιστα μετα απο τοσα χρονια φιλιας θα ηταν σωστο εντιμο αντρικιο θα το πω να καθησεις να της το εξηγησεις να το συζητησεις πρωτα και μετα να παρετε τις αποφασεις σας

παντως επειδη εσπασε το γυαλι το καλυτερο ειναι να ψαξετε το μελλον σας σε διαφορετικους δρομους...και αν ακομη τα ξαναβρειτε ελαχιστα θα διαρκεσει

amnesia_haze

# 10 στις 21/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

κυνικέ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από broomstick

broomstick

# 11 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

ρε τζουλια 

ουτε ενα χιουμουρακι  δεν μπορουμε να κανουμε???

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από tzoulia59

μπρουμυ να σε ενημερωσω για να ξερεις ,,,

οτι της γυναικας της λειπει η συναισθηματικη ασφαλεια σε πρωτη φαση και μετα σε δευτερη φαση  το σεξ ...

το εχω ακουσει να  το λενε αντρες  .//  οταν του λειψει  το σεξ θα εμφανιστει //  αντε καλα ...

οπως λενε και στην σαλονικη ,,,

tzoulia59

# 12 στις 21/5/2016
author

α χιουμορ ηταν οκ ,,,πασο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από broomstick

ρε τζουλια 

ουτε ενα χιουμουρακι  δεν μπορουμε να κανουμε???

Αρέσει στο μέλος broomstick

Enikos

# 13 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.676

Νομιζεις!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Costantin12

Αρέσει στο μέλος somebody961

Costantin12

# 14 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση

Παιδια καλησπερα κι ευχαριστω για τις απαντησεις!

Εχετε δικιο να με κραζετε κι εγω με κραζω εκανα λαθος και το μετανιωσα.Μακαρι να ειχα μια ευκαιρια και θα εκανα τα παντα γι αυτην.Ενα μηνα τωρα την διεκδικω και δεν ξερω τι αλλο να κανω.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα ειναι πως γινεται ενας ανθρωπος τη μια μερα να σε κραταει τοσο σφιχτα στην αγκαλια του και να λεει Σ'αγαπω και νιωθω πολλα πραγματα για σενα και την αλλη μερα να σου λεει μου εφυγε αδειασα.Πως γινεται ενας ανθρωπος που σ'αγαπαει αληθινα να βαζει τελος τοσο ευκολα.Σας μιλαω ειλικρινα πρωτη φορα νιωθω ετσι στη ζωη μου καθε μερα νιωθω και χειροτερα ειναι η γυναικα που θα ηθελα να κανω το επομενο βημα και τα χαλασα ολα. 

Costantin12

# 15 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση

Ειμαι αληθινα ερωτευμενος μαζι της και την αγαπαω παρα πολυ και την διεκδικω εδω κι ενα μηνα τωρα. Την 1η βδομαδα εκεινη μου ειπε οτι της εφυγε δεν ειναι ερωτευμενη πια δεν νιωθει οπως πριν και την ρωτησα πως γινεται αυτο απο την μια μερα στη αλλη και μου ειπε ετσι ειμαι εγω.Την αφησα και μετα εκεινη πρωτη μου εστελνε και μολις ανταποκρινομουν απομακρυνοταν παλι. μετα εκανα εγω κινηση και ξανα απο την αρχη. ειπε επισης στην συναντηση μας οτι δεν μπορει να το διαχειριστει και να με χασει ετσι απο την ζωη της. Δεν ξερω τι αλλο να κανω..

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από barbie200
Με τετοια συμπεριφορα κ λιγα τραβας..εγω αν ημουν στη θεση της ουτε σ ενα μνμ δε θα απαντουσα,η κοπελα φαινεται οτι ειναι ακομα καψουρα μαζι σου,προσπαθει να κρατησει αποστασεις αλλα δεν μπορει,οσο για το φιλικο που σου ειπε οτι δλδ μπορει να της λειπει η παρεα σου μαλλον ειναι μπουρδες αλλιως δε θα σου καθοταν...ετοιμη ειναι να ξαναπεσει θελει να την διεκδικισεις να δειξεις ενα ενδιαφερον ,και εννοειται να μην ξανακανεις τα ιδια...απλα σκεψου καλα αν εισαι πραγματικα τσιμπημενος μαζι της και δν ειναι απλα εγωισμος ,μη τν ταλαιπωρεις αδικα!!

Costantin12

# 16 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση

Καλησπερα Τζουλια ειμασταν πολυ καλα τους τελευταιους 2 μηνες με ειχε πιασει αυτο. Οσο για την ανθοδεσμη πηγα απλα να της ζητησω συγγνωμη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από tzoulia59

οταν ακουω γι ανθοδεσμες μου γυριζει το ματι ,.,,

και κυριως για ανθοδεσμες που καταβαλονται μετα το περας της σχεσης ,,,

θα του την ειχα δωσει να την φαει ,,,ενιοτε θα την πεταγα να την φαει κι ο γαιδαρος ,,

ας προσεχες ,,,οταν εμεις αγαπαμε εσεις πετατε αιτο ,,,τωρα τρεχα πεσε στα γονατα και παρακαλα ,,,

ε ποση υπομονη πια να κανει η γυναικα ,,,ενα χρονο υπομονη κι εσυ το μονο που εδειχνες ηταν αδιαφορια κι οτι την βαρεθηκες αναμενοντας την ωρα που θα σου ερθει να την χωρισεις ,,,

το μηνυμα η κοπελα το πηρε και απαντησε σ αυτο που επιθυμουσες ,,,

τωρα να εισαι 10 χρονια μ ενα ατομο φιλος και να κοβεται μαχαιρι η επαφη ...θεωρω οτι εκει ειναι το κυριως προβλημα ,,,

χαλασε η συνηθεια των 10 χρονων ,,,

θεωρω οτι καλυτερα ν αφησεις την κοπελα να τραβηξει τον δρομο ,της ,,,μην την καθυστερεις γιατι αξιζει κι ολο και καποιος αλλος θα την αγαπησει περισσοτερο απ οτι εσυ ,,,

iisida

# 17 στις 21/5/2016
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 194

καλα.εσυ λες οτι την αγαπουσες και την ηξερες 10 χρονια 

και μολις σου εκατσε.αρχισες να εισαι δυσπιστος

και σου τλειωσε και η καψουρα και την εψησες τη χριαστιανη...

και σε κανει να απορεις πως και γιατι σαλταρε τελικα η κοπελα???

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Costantin12

Παιδια καλησπερα κι ευχαριστω για τις απαντησεις!

Εχετε δικιο να με κραζετε κι εγω με κραζω εκανα λαθος και το μετανιωσα.Μακαρι να ειχα μια ευκαιρια και θα εκανα τα παντα γι αυτην.Ενα μηνα τωρα την διεκδικω και δεν ξερω τι αλλο να κανω.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα ειναι πως γινεται ενας ανθρωπος τη μια μερα να σε κραταει τοσο σφιχτα στην αγκαλια του και να λεει Σ'αγαπω και νιωθω πολλα πραγματα για σενα και την αλλη μερα να σου λεει μου εφυγε αδειασα.Πως γινεται ενας ανθρωπος που σ'αγαπαει αληθινα να βαζει τελος τοσο ευκολα.Σας μιλαω ειλικρινα πρωτη φορα νιωθω ετσι στη ζωη μου καθε μερα νιωθω και χειροτερα ειναι η γυναικα που θα ηθελα να κανω το επομενο βημα και τα χαλασα ολα. 

και..πως δηλαδη ηθελες νακανεις το επομενο βημα αφου λες οτι ηθελες να χωρισεις??

ΣΥΝΕΛΘΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ...

Αρέσει στο μέλος danah_40
το εγκεφαλικό προϋποθέτει εγκέφαλο μην αγχώνεστε μερικοί

MiltosRNLI1930

# 18 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Αυτη την ιστορια ,οπως την εγραψες ακριβως ,να τη βγαλεις κοπιες και να τη μοιρασεις στου φιλους σου στην καφετερια που παιζεται με τα 7 κινητα ο καθενας να καταλαβουν τις μ...ιες που κανουν και την πληρωνουν οι γυναικες .

Αρέσει στα μέλη somebody961, Enikos

achinos

# 19 στις 21/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Costantin12

Την 1η βδομαδα εκεινη μου ειπε οτι της εφυγε δεν ειναι ερωτευμενη πια δεν νιωθει οπως πριν και την ρωτησα πως γινεται αυτο απο την μια μερα στη αλλη και μου ειπε ετσι ειμαι εγω.

"Απο τη μια μέρα στην άλλη', το βλέπεις εσύ, απ το δικό σου το φακό, που εκ των υστέρων βλέπουμε πως δεν λειτουργεί κ καλά

Ποτέ δεν "σου φεύγει" μέσα σε μια μέρα, σε ξεζουμίζει σιγά-σιγά, η βαμπιροσχέση, σου τρώει την υπομονή σου, την αντοχή σου, το χιούμορ σου, την αυτοεκτίμησή σου, το ποιος είσαι κ το τί μπορείς να κάνεις, τη μνήμη κ τις δεξιότητές σου...κ τελικά το κέφι για ζωή.

Κ κάποια μέρα, σώνεσαι.

Αυτή τη μέρα βλέπεις εσύ, όχι εσύ, ο άλλος δλδ...

Κ επειδή δεν έχει πάρει χαμπάρι τί γινόταν τόσο καιρό, πέφτει από το σύννεφο.

Ε, πρόσεχε καλε, περνάει κ κόσμος.

Ασ την ήσυχη την κοπέλα, η "διεκδίκηση" το μόνο που κάνει είναι να σπάει ακόμα πιο πολύ το τσόφλι που μέσα του προστατεύει τον εαυτό της.

Πάρε στα σοβαρά τουλάχιστον την απόφασή της. Αφού δεν μπόρεσες να πάρεις στα σοβαρά τη σχέση σας.

Αν θέλει αυτή θα γυρίσει, αν της τέλειωσε, δεν έχει νόημα.

Αρέσει στο μέλος somebody961

Costantin12

# 20 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Achinos πολυ σωστα τα λες κι εγω αυτο ηθελα να κανω αλλα μου δειχνει ακομα οτι θελει. Στην αρχη λεει δεν ηθελε τιποτα τις πρωτες μερες αλλα οσο περνανε οι μερες τις λειπω. Κραταω επισης οτι τις ειπα να με κοιταξει στα ματια και να μου πει οτι δεν με θελει αλλο και μου ειπε δεν μπορει να το πει. Της ειπα εγω θελω μονο να εισαι καλα εισαι καλα χωρις εμενα; Την ρωτησα πολλες φορες και το μονο που μου ειπε ειναι ασε με τα εχω κανει σκατα δεν ξερω τι θελω. Μετα απο αυτο δεν την ξαναενοχλησα ειναι 4 μερες τωρα χωρις επικοινωνια. Και παιδια να πω και κατι δεν την βασανιζα κιολας ουτε της φερθηκα ασχημα να την προσβαλω αδιαφορουσα ομως τον. Τελευταιο καιρο. Δεν εχουμε τσακωθει και δεν εχουμε χωρισει ποτε. Τωρα εγινε αυτο πρωτη φορα. Σιγουρα επρεπε να παρω το μαθημα μου και το πηρα ειλικρινα. αλλα την αγαπαω και δεν μπορω αλλο και νομιζω οτι εχω τημωρηθει πολυ παραπανω για την συμπεριφορα μου αλλα δεν με νοιαζει εγω θελω μονο αυτην και δεν ξερω τι να κανω
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε