Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Νομιζα οτι θελω να χωρισω και τελικα με χωρισε αυτη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Costantin12

# 21 στις 21/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καισαριανή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%
Θελω να προσθεσω ακομη οτι μου ειπε οτι φοβαται μηπως ξενερωσω και μετα θελει αυτη κι οχι εγω δεν καταλαβαινω τιποτα δεν ειναι και ξεκαθαρη εδω που τα λεμε. Ειμαι απελπισμενος

jane-doe

# 22 στις 22/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ξέρεις...και η αδιαφορία άσχημο φέρσιμο είναι...και μάλιστα πολύ ψυχοφθόρο για αυτόν που το υφίσταται...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Costantin12
 Και παιδια να πω και κατι δεν την βασανιζα κιολας ουτε της φερθηκα ασχημα να την προσβαλω αδιαφορουσα ομως τον. Τελευταιο καιρο. 

nuvola

# 23 στις 22/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κωνσταντίν
βάλε καμιά τελεία.

τέτοια σίριαλ κρατάνε πολλά επεισόδια και δεν προχωράει και το στόρυ τους .

achinos

# 24 στις 22/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Costantin12
Θελω να προσθεσω ακομη οτι μου ειπε οτι φοβαται μηπως ξενερωσω και μετα θελει αυτη κι οχι εγω δεν καταλαβαινω τιποτα δεν ειναι και ξεκαθαρη εδω που τα λεμε. Ειμαι απελπισμενος

Μια χαρά ξεκάθαρη εγώ την ακούω.

Θα σε βρει όταν πια δε θα φοβάται.

(μήπως ξενερώσεις κ μετά θέλει αυτή κ όχι εσύ)

Αν είναι για καλό αυτό,  σίγουρα πάντως για δικό της είναι.

VLEMMA

# 25 στις 22/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ειχατε

Χωρισει 

καιΔεν το ξερατε.

.Καιρο τωρα..

Τωρα μαλλον το αντι-ληφθηκατε...

Costantin12

# 26 στις 24/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Καλησπερα παιδια εχω νεα. Η κοπελα ηρθε χτες το βραδυ σπιτι μου φαγαμε μαζι καναμε παλι ερωτα μου ελεγε οτι μ αγαπαει πολυ και μετα παλι οτι ειναι μπερδεμενη και θελει μα σκεφτει. Εγω της ειπα πρεπει να παρεις μια αποφαςη αλλα αυτη τιποτα δεν ξερω ακομα μου λεει. Μ εχει μπερδεψει παρα πολυ και δεν ξερω πως πρεπει να συμπεριφερθω κι εγω. Καμια συμβουλη;

Paralia48

# 27 στις 25/5/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.094

Κωνσταντίνε, δεν τα διάβασα όλα, διάβασα τον τίτλο και είπα <<αυτός είναι ωραίος! Βγήκε και από τον κόπο !>>.
Και δε μου λες, γιατί να πάρει αυτή μια απόφαση; Πάρε την εσύ.

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Costantin12

# 28 στις 26/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Paralia εγω την εχω παρει την αποφαση μου την θελω εκεινη δεν ξερει τι θελει

Costantin12

# 29 στις 26/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Μιλαμε καθε μερα με μνμ. Δεν μπορω να καταλαβω αφου λεει θελει να σκεφτει γιατι μου στελνει λιγο help ρε παιδια

Mpougatsa

# 30 στις 26/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ξεκολλάτε. Η σχέση σαυτή τη φάση γίνεται ψοφίμι. Και τα ψοφίμια βρωμάνε.

πφ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Costantin12
Μιλαμε καθε μερα με μνμ. Δεν μπορω να καταλαβω αφου λεει θελει να σκεφτει γιατι μου στελνει λιγο help ρε παιδια

Αρέσει στο μέλος giorgos170

achinos

# 31 στις 27/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Costantin12
Paralia εγω την εχω παρει την αποφαση μου την θελω εκεινη δεν ξερει τι θελει

ααα...θα περιμένεις μέχρι να ξέρει.

achinos

# 32 στις 27/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:

Γιατί το λες αυτό, εσύ όταν "σκέφτεσαι" δε στέλνεις;

Ξεκόλλα ρε γμτ...

sissy108

# 33 στις 27/5/2016
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 440

πραγματικα νευριαζω τοσο πολυ οταν ακουω τετοιες συμπεριφορες απο αντρα...δηλαδη τοσο καιρο τι της το επαιζες βαρυ πεπονι???ποιος νομιζες πως ησουν..???επισης η ηλικια σου δεν δικαιολογει σε καμια περιπτωση τετοιες συμπεριφορες...!!πραγματικα απορω με το τι ιδεα εχετε μερικοι αντρες για τον εαυτο σας...!!που ζειτε...???πραγματικα τι νομιζετε οτι εισαστε οι τελευταιοι αντρες πανω στην γη...??δηλαδη...ελεος ...!!πραγματικα το μονο που εχω να πω ειναι οτι καλα να παθεις ...και ελπιζω  η κοπελα να μην ξανακανει το λαθος να ξαναειναι μαζι σου,,,απο την συμπεριφορα της... οπως την περιεγραψες τουλαχιστον καταλαβαινουμε ολοι οτι της αξιζει καποιος πολυ πολυ καλυτερος απο εσενα ..και μακαρι να τον βρει..!! 

Mpougatsa

# 34 στις 27/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επιτέλους βρε Sissy! Επιτέλους! Αναπνέεις!

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από sissy108

πραγματικα νευριαζω τοσο πολυ οταν ακουω τετοιες συμπεριφορες απο αντρα...δηλαδη τοσο καιρο τι της το επαιζες βαρυ πεπονι???ποιος νομιζες πως ησουν..???επισης η ηλικια σου δεν δικαιολογει σε καμια περιπτωση τετοιες συμπεριφορες...!!πραγματικα απορω με το τι ιδεα εχετε μερικοι αντρες για τον εαυτο σας...!!που ζειτε...???πραγματικα τι νομιζετε οτι εισαστε οι τελευταιοι αντρες πανω στην γη...??δηλαδη...ελεος ...!!πραγματικα το μονο που εχω να πω ειναι οτι καλα να παθεις ...και ελπιζω  η κοπελα να μην ξανακανει το λαθος να ξαναειναι μαζι σου,,,απο την συμπεριφορα της... οπως την περιεγραψες τουλαχιστον καταλαβαινουμε ολοι οτι της αξιζει καποιος πολυ πολυ καλυτερος απο εσενα ..και μακαρι να τον βρει..!! 

achinos

# 35 στις 27/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Mpougatsa

Επιτέλους βρε Sissy! Επιτέλους! Αναπνέεις!

Costantin12

# 36 στις 27/5/2016
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Ρε παιδια σας ειπα και πιο πριν εχετε δικιο να με κραζετε αλλα σας λεω εκανα λαθος και το εχω μετανιωσει και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου για να διωρθωσω τα πραγματα αν αυτο βεβαια μου επιτραπει. Μοα δευτερη ευκαιρια Ζηταω και θα κανω τα παντα.

achinos

# 37 στις 27/5/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Costantin12
Ρε παιδια σας ειπα και πιο πριν εχετε δικιο να με κραζετε αλλα σας λεω εκανα λαθος και το εχω μετανιωσει και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου για να διωρθωσω τα πραγματα αν αυτο βεβαια μου επιτραπει. Μοα δευτερη ευκαιρια Ζηταω και θα κανω τα παντα.

Από μας ρε παιδί μου;

Απ αυτήν δεν τη ζητάς;

Στείλ της το θέμα σου, να δούμε τί θα κάνει.

matiamou12

# 38 στην 1/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Της φερθηκες παραλογα γιατι?γιατι δεν ηξερες τι ηθελες περνουσες φαση...εκεινο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι κανατε ερωτα.Αρα σε ηθελε...και μαλλον σε θελει ακομη.Περασε ρε αγορι μου απο πυρ..και μανια...τι γυμνασια της εκανες της κοπελας εδω σε πηρε αγκαλια κι ολας και σε ρωτησε τι εχεις.

Τεσπα αυτο να σου γινει μαθημα.Πες της την αληθεια αυτο που λες και σε εμας...πες της οτι η συμπεριφορα σου δεν ηταν καλη γιατι ειχες τα δικα σου προβληματα και ξεσπουσες πανω της...πες της την αληθεια προσπαθησε να ξανα βρεθειτε για λιγο...μιλα ηρεμα.

Ελα ολα καλα θα πανε.Μιλησε της οπως μιλας εδω.Οτι σκεφτοσουν εδω πες το.

Συγνωμη μου βγηκε αυθορμητα αλλα συνηθως οταν μας φέρονται...ασχημα...κουραζεται ο ανθρωπος.Ομως εσυ εισαι ακομη μικρος και θες να κανεις οικογενεια...προσπαθησε το.

https://www.youtube.com/watch?v=JkiajAH_-ts

Bikekiller

# 39 στις 10/6/2016
author
Ανδρας / 34 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43

Να το πω ? θα το πω ..εμενα γτ μου φαίνεται οτι υπαρχει και καποιος αλλος , εστω και φλερτ .Γιαυτο οτι τα εκανε σκατα και δεν ξερει τι θελει..να παει πισω η μπροστα .

Επειδη αυτα τα κανουμε στα 19 μας αντε 20 ..ειχες δεσει γαιδαρο κουφαλιτσα και ελεγες υποσυνηδητα οτι και να της πως οτι θα χωρισω αν μου κ..ση να ξανα γυρισω αυτη θα ειναι εκει και θα περιμενει !  Αστην ήσυχη ..οσο τρεξιμο ριχνεις αλλο τοσα ακυρα θα σου ριχνει !Αν θελει θα γυρίσει αλλιώς βρες αλλο μωρακι και ηθικό δίδαγμα ποτε δεν δένουμε γαιδαρο γτ δεν ξερουμε ποτε θα την φαμε ...
Υ.Γ 35 χρ εισαι εμεις θα σου τα λεμε αυτα ?
Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

karamelitsameli

# 40 στις 18/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Έχει ΚΑΙ άλλον (ή άλλους) εκτός από εσένα.

Αυτό πιστεύω εγώ.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε