Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισμος και επιστροφη?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

aloutos

# 21 στις 26/5/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Enikos

Α!  Μιλας για στιγμες!  Και μακαρι να περασεις πολυ περισσοτερες στην ζωη σου.

Αλλα να ξερεις οτι δεν θα τις περασεις, επειδη ετσι θες...

Θα τις περασεις επειδη θα ερθουν απο μονες τους!

στιγμες..οπως ερχονται φευγουν..γενικα περνουσαμε πολυ ωραια μεχρι που πηγε ρεθυμνο εκει χαλασαν ολα απομακρυνθηκαμε..ας εχουμε υγεια και τα αλλα τα βρισκουμε.. 

νασται καλα

Αρέσει στο μέλος Enikos

broomstick

# 22 στις 27/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

φιλαρακι αφιερωσε της το παρακατω τραγουδι...

https://www.youtube.com/watch?v=_5EtPAybamw&list=RD_5EtPAybamw
Αρέσει στο μέλος aloutos

broomstick

# 23 στις 27/5/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

και αν δεν συγκινηθει ριξε το παρακατω...ασμα...

https://www.youtube.com/watch?v=chT0bRehlug&list=RDchT0bRehlug
Αρέσει στο μέλος aloutos

aloutos

# 24 στις 29/5/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

ρε παιδια σοβαρα τωρα δεν μπορω να καταλβω γιατι εχω τοσο κολλημα.. με εκανε μπλοκ και μαθαινω απο αλλους οτι ανεβαζει φωτογραφιες απο πολυ τουριστικα μερη που γινεται της πο@#$ας εκει...

πως μπορει καποιος μετα απο 2 χρονια σχεση να παει να γλενταει ετσι ..? (δεν ξερω αν εκανε κατι με αλλον, αλλα σε τετοια μερη τωρα τι να πιστευω και εγω?? ειδικα τωρα που με κανει μπλοκ  σημαινει οτι κατι κρυβει απο μενα)
..τι να κανω πειτε μου θελω να την ξεχασω γιατι στο τελος θα την μισισω

aloutos

# 25 στις 31/5/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

κανενας καμια απαντηση?

jane-doe

# 26 στις 31/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Η κοπέλα έχει "φύγει" από την σχέση εδώ και πολύ καιρό,δεν ξέρω αν ήταν και ποτέ ουσιαστικά  μαζί σου (με βάση όσα γράφεις στο πρώτο σου ποστ),οπότε γιατί απορείς που το γλεντάει τώρα;

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από aloutos

ρε παιδια σοβαρα τωρα δεν μπορω να καταλβω γιατι εχω τοσο κολλημα.. με εκανε μπλοκ και μαθαινω απο αλλους οτι ανεβαζει φωτογραφιες απο πολυ τουριστικα μερη που γινεται της πο@#$ας εκει...

πως μπορει καποιος μετα απο 2 χρονια σχεση να παει να γλενταει ετσι ..? (δεν ξερω αν εκανε κατι με αλλον, αλλα σε τετοια μερη τωρα τι να πιστευω και εγω?? ειδικα τωρα που με κανει μπλοκ  σημαινει οτι κατι κρυβει απο μενα)
..τι να κανω πειτε μου θελω να την ξεχασω γιατι στο τελος θα την μισισω

matiamou12

# 27 στην 1/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλε μου φιλε καρκινακι...τετοιοι μαλακες σορρυ κι ολας ειμαστε...εμεις τα καρκινακια..δινουμε το 100% και ειμαστε εκει και ολοι οι αλλοι ειναι σε παραλληλα συμπαντα και εμεις ειμαστε στον δικο μας μοναδικο γαλαξια?κοσμο μας?στο να δινουμε και να μας πατανε σαν τα κοκκινα χαλακια.Διαλεξε χαλι θες τις μοιραράκης..περσικό?μεταξωτο?παντως οτι μας πατανε ειναι το μονο σιγουρο.

Τωρα στο θεμα μας εμεις δεν περναμε καλα οταν χωριζουμε...τωρα ή θελει να σου δειξει οτι η ζωη συνεχιζετε ή κατα πασα πιθανοτητα και δωσε βαση σε ολο αυτο που θελω να σου πω...οτι σε ψηνει για να τρεξεις να της πεις παλι το ποσο την αγαπας...αστην αστην ας τα πινει με την παρεουλα της...ας πηδηξει και κανεναν...παλι στο καρκινακι θα θελει να γυρισει με βαση τα λεγομενα σου οπως σου ειχε πει...υπαρχει περιπτωση να με δεχτεις στο μελλον.Τι ηταν αυτο?Αν σε θυμηθει δηλαδη και εσυ εχεις καμια σοβαρη σχεσουλα να ερθει να σου μπιπ την ζωη?και να σου φουντωσει εσενα το απωθυμενο?Τι μας λες πες της.

Κοιτα αγορι εσυ δεν θελεις να το διαλυσεις ισως εισαι απο αυτους που δεν δεχονται την ηττα τοσο ευκολα...δηλαδη την γουσταρεις και απλα δεν σου τελειωσε ακομη ρε παιδακι μου.Θελεις εσυ να το τελειωσεις αν το τελειωσεις.
Εχεις σκεφτει να την διεκδικησεις?ασε το τι ειπε αυτη...αυτη μπορει να ειναι παλαβιαρα.Εχεις τα κοτσια να πας με κανενα  κοριτσακι  εκει που συχναζει? και να δεις τι θα παιχτει? γιατι το διαλλειμα δεν σημαινει οτι δεν θα βρεθει ή δεν θα βρεθεις με καποιο αλλο προσωπο αν σου βγει...φανταζεσε να βρεθει στο δρομο σου μια καλη κοπελα που μπορει να την γουσταρεις και να σου στειλει η αλλη μωλις το μαθει οτι της τελειωσε το διαλλειμα ελα πισω...
Εισαι μικρουλης εχεις καιρο ακομη για μονιμα πραγματα...απλα η τυπισα μαλλον κατι αλλο εκανε καλα...και κολλησες εσυ...ξερεις τα καβγαδακια μπορουν σε μερικους να δυναμωσουν την ενταση τους στον ερωτα αποδίδουν καλυτερα.
Κοιτα να περνας καλα με την αγοροπαρεα σου.Μην τους ζαλιζεις για την κοπελα.Πανε βρες την και πες την τελειωσε το διαλειμμα ή να παω οριστικα σπιτι μου ομως πες της εσυ τωρα μην με ξανα παρεις τηλεφωνω.

Ελα τελειωνε και δες τι θα κανεις με την τυπισσα που σε παιζει απο τωρα..γιατι εχει καλο αι2ο.(συγνωμη το ειπα).

aloutos

# 28 στην 1/6/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

ευχαριστω για την απαντηση..

θα ηθελα να συμπληρησω πως εχει σβησει τις φωτογραφιες μας απο  φειςμπουκ κτλπ..δεν αντεξα και της εστειλα..δεν   αντεχα ολη αυτη την πιεση να με κανει να νιωθω πως φταιω εγω χωρις να κανω τπτ..πεταει στα σκουπιδια ετσι απλα οτι ειχαμε λες και της εκανα κατι..
της ειπα "θελω να βρεθουμε να συζητησουμε , αν ειναι να τελειωσει να τελειωσει σωστα" , κανονισαμε να βρεθουμε .. θα τις τα πω ολα οτι βλακειες κανει μεχρι τωρα , δεν ημουν κανενας τυχαιος γκομενος για να κανει οτι εκανε και στους αλλους ας δειξει τη πρεπον συμπεριφορα (δεν λεω να κλειστει μεσα) της εδωσα και εγω το μυνημα τελοςπαντων οτι δεν ενδιαφερομαι ..να μην με εχει σιγουρο γτ αυτο το λαθος πληρωνω τωρα ποτε δεν την εκανα να αμφιβαλει, φοβαται για μενα
οπως και να χει ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας..

aloutos

# 29 στις 13/6/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

ρε παιδια θα με τρελανει η κοπελα δεν μπορω να καταλαβω τι θελει. Δεν δινει κανενα σημαδι τρυφεροτητας,αγαπης η ενα σημαδι οτι μπορει να τα ξαναβρουμε. Ειναι απολυτη λεει συνεχεια δεν θελω να τα βρουμε ειμαι χαρουμενη τωρα κτλπ .. και απο την αλλη λεει ισως στο μελλον , λεει οτι με αγαπαει οτι οταν με φιλαει νιωθει μοναδικα κτλπ κτλπ.. με εχει μπερδεψει εντελως. Γιαυτο της λεω και εγω 2χρονια σχεδον ειμασταν μαζι και εγω ημουν 100% αληθινος μαζι σου και σε αγαπαω τερμα τωρα στο τελος στα χωρισματα θα το παιζω οτι με ενδιαφερει ή οτι το παιζω χαλαρος παμε παρακατω και τετοια φαση? εκτος απο ανωριμο ειναι και γελειο τωρα στο τελος θα ρθω να προσποιουμαι για τα συναισθηματα μου? (της το ειπα μπας και αποφασισει και μιλαει ξεκαθαρα για το τι θα γινει) αν θες να χωρισουμε να το χωνεψω και εγω και να παμε παρακατω απλα πες το μου και δεν θα σε ξαναενοχλησω εσυ νασαι χαρουμενη θελω. και μου λεει να το συζητησουμε απο κοντα γιατι απο τηλεφωνο δεν βγαινει ακρη και μετα μου στελνει ενα κειμενο να διαβασω με τιτλο " Δεν χωριζουν σαν φιλοι οι μεγαλοι ερωτες" .

την επομενη μερα της στελνω και της λεω δεν μου απαντησες χθες θες να το χωνεψω και να παμε παρακατω? και μου λεει ναι θελω...εγω πιστευω πως το κανει για να μεινει το καλοκαιρι μονη της και να περασει ωραια η κατι τετοιο..δν μπορω να το εξηγησω αλλιως

ας απαντησει καμια γυναικα..μηπως και μπορει να την ψυχολογησει

jane-doe

# 30 στις 13/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Έχει καταλάβει ότι είσαι τέρμα κολλημένος μαζί της και σε "παίζει"...Επίσης σε "κρατάει"  για καβάτζα για τις δύσκολες και κρύες μέρες του χειμώνα.

aloutos

# 31 στις 13/6/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

τι κανω σε αυτη την περιπτωση..

εγω απλα δεν θελω να δωσω οριστηκο τελος..επειδη ξερω οτι αμα πω να το χωρισω και το παρω αποφαση..δεν γυρναω με τιποτα πισω

jane-doe

# 32 στις 13/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δηλαδή προτιμάς να είσαι η καβάτζα της;Διότι δεν έχεις να περιμένεις κάτι καλύτερο από αυτήν.

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από aloutos

εγω απλα δεν θελω να δωσω οριστηκο τελος..επειδη ξερω οτι αμα πω να το χωρισω και το παρω αποφαση..δεν γυρναω με τιποτα πισω

aloutos

# 33 στις 13/6/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από jane-doe

Δηλαδή προτιμάς να είσαι η καβάτζα της;Διότι δεν έχεις να περιμένεις κάτι καλύτερο από αυτήν.

οχι αλλα θα θελα ναμασταν μαζι..να εχει αλλαξει ομως! να μην κανει τα ιδια και να καταλαβει τα λαθη της μονο τοτε  θα θελα να μαι μαζι της γτ ξερω οτι εχουμε ενα πολυ σπουδαιο δεσιμο μεταξυ μας..

δεν θελω να μαι η καβατζα της..θελω να κανω κατι να την ταρακουνισω και να ξυπνησει

δεν ξερω πως να το χειριστω τωρα..ειμαι σχεδον 100% σιγουρος οτι δεν θελει να χωνεψω τον χωρισμο μας..απλα το λεει ετσι

τι μου προτεινετε?

aloutos

# 34 στις 16/6/2016
author
Ανδρας / 25 /
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

καμια βοηθεια παιδια?

achinos

# 35 στις 16/6/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από aloutos

to ζήκο μου θύμησες

https://www.youtube.com/watch?v=azqRouhTL2Y

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε