Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ερωτηση !!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tzoulia59

# 21 στις 29/5/2016
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292
'Aρεσαν+: 0%

και πως θα γινει αυτο ;

θα ξυπνησει ενα πρωι και θα του εχουν φυγει  ολα  τα μαλλια ;

αυτοι που εχουν την ταση φαινονται απο νεαροι ,,,

και δεν μιλαω να εχω εναν γαμο και εναν συντροφο που θα ειμαι μαζι του για χρονια και στην πορεια θα του αραιωσουν τα μαλλια ,,,

εκει παρ οτι δεν θα μου αρεσει θα το αποδεχτω ,,,κι αλλο η αραιωμενη κομη των μεγαλων αντρων και αλλη η καραφλα ,,,

παντως ημουν μ αντρα που σταδιακα του επεσαν  καποια  μαλλια επειδη μεγαλωσε ,,,και ναι αρχισε να με ξενερωνει κι ας ηταν σχεση ζωης ,,,

βεβαια χωρισαμε οχι γι αυτο τον λογο ,,,αλλα επειδη ειχε καραφλη  ψυχη ,,,

στην επομενη γνωριμια που εκανα ,,,ειχε τα πιο ωραια γκριζα  μαλλια που εχω δει  σε αντρα ,,,ηταν 55 ετων ..

και ειχε  μαλλι 25 ρη ,,,

ωραιο ελκυστικο στομα και μυαλο ξουραφι ,,,

για ποιες ορμονες μιλαμε ,,,ηταν αυτο που μου αρεσει ,,,και το πακετο το ειχε αυτος ,,,μην πουμε τωρα για την εξελιξη δεν κανει ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από nuvola
(αυτό πάντα ήθελα να το ρωτήσω)

και αν του πέσουν τα μαλλιά του στη πορεία της σχέσης  ; θα αλλάξει στα μάτια σου  η ''εικόνα του''  ;

Caroline76

# 22 στις 30/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εγώ αρχικά "στέκομαι" στο βλέμα, τα χείλη και ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ το μυαλό. Δεν αντέχω βραδύνους τύπους για πάνω από 15' (ίσως λέω και πολύ). Επίσης θέλω να έχει και χιούμορ...(μα όχι σάχλα)... 

Να σημείωσω πως κι εγώ δεν μπορώ κάποιον πιο κοντό από εμένα, νοιώθω... "κάπως"... άβολα... (να τον κυκλοφορώ )Βέβαια αυτά απαντούν στην ερώτηση "τί κοιτάμε σε έναν άνδρα" (και φαντάζομαι.. στην αρχή), διότι είναι άλλο το "τί μας κρατάει με έναν άνδρα"!

tangerinedream

# 23 στις 30/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...πολυ ενδοιαφέρουσα σπουδή!!!
@μπάρμπυ 200
χαχαχαχαχαχχαχαχαχα (για τα μούσια!!!)...

matiamou12

# 24 στις 31/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παιδια αν σας πω δεν παρατηρω κατι δηλαδη πρεπει να ειμαι στον κοσμο μου.Μερικες και μερικοι γραψατε τα θελω σας σε εναν αντρα και οχι τι κοιτατε..ή διευκρινειστε λιγο τα θελω ειναι το τι κοιταμε?

Σαν πρωταρα κανω...βλεπω καποιες γυναικες που αποκτανε παντως αυτα τα θελω..?το αγορι δηλαδη που εχουν βαλει στο ματι...πως γινεται αυτο?Δηλαδη ξερω κοπελες που ειπαν θελω αυτον και θα τον παρω...και τον πηραν και κανανε οικογενεια..

πως το εξηγειτε αυτο?θεωρειτε οτι ειναι καθαρα θεμα τυχης...?ή εβαλαν στοχο και το πετυχαν?

Εμενα με ενδιαφερει να ειναι ανθρωπος προς εμενα...και να ΑΓΑΠΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ...γινετε?να σεβετε οτι υπαρχω και εγω και προσφερω με τον τροπο μου.Τι σας λεω τωρα...αυτα τα καθημερινα που τελικα φθειρονται και γινονται θεμα μετα εδω στο σαιτ...

matiamou12

# 25 στις 31/5/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τωρα που το σκεφτομαι εγω παλι θα θελα να μην ειναι μικροτερος μου  και τελικα πεφτω σε πολυ μικροτερους μου...τι βασανο και τουτο.Ζηταω παραλογα?ε δεν ζηταω και 60 ή 50 χρονων...αλλα οχι και μικροτερος βρε παιδια για σταθειτε...

Θα μου πειτε σπανια βρισκεις 38?42?τεσπα 40 και κατι χωρις οικογενεια...ακομη και 37αρη δηλαδη σπανιο..Υπαρχουν αλλα δεν εμφανιζονται ειναι υπο εξαφανιση μαλλον.

otinanai26

# 26 στις 2/6/2016
author
Γυναίκα / 32 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 643

Το βασικότερο στοιχειο είναι να είναι μεγαλύτερος μου. Απο κει και πέρα έχω κάποια στάνταρντς εξωτερικά που με τραβάνε πολύ αλλά στην τελική ποτέ δεν τα φτιάχνω με το ιδανικό μου εξωτερικα. Όταν αισθάνομαι για κάποιο λόγο αυτο το (κλικ) στην καρδούλα μου, τελείωσε. Δεν πα να ναι ο άλλος κουασιμόδος, έχω πέσει...χαχαχαχα

jane-doe

# 27 στις 2/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το βασικότερο στοιχείο είναι να έχει το ίδιο χιούμορ με εμένα(ανύπαρκτο δηλαδή.).

Caroline76

# 28 στις 4/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτό κούκλα μου ισχύει (πιστεύω) σε όλες μας τελικά, ανεξάρτητα τι σκεφτόμασταν (πριν)... πως.. "ψάχναμε"  

Και θεωρώ πως είναι και το πιο υγιές!

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από otinanai26

Το βασικότερο στοιχειο είναι να είναι μεγαλύτερος μου. Απο κει και πέρα έχω κάποια στάνταρντς εξωτερικά που με τραβάνε πολύ αλλά στην τελική ποτέ δεν τα φτιάχνω με το ιδανικό μου εξωτερικα. Όταν αισθάνομαι για κάποιο λόγο αυτο το (κλικ) στην καρδούλα μου, τελείωσε. Δεν πα να ναι ο άλλος κουασιμόδος, έχω πέσει...χαχαχαχα

iisida

# 29 στις 5/6/2016
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 194

το βλεμμα...(οκ..ναμην ειναι και κουασιμοδος..)

...λεει πολλα...
Αρέσει στο μέλος achinos

tzoulia59

# 30 στις 5/6/2016
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.292

κι εγω ξερω αλλες τοσες 

που ενω ειπαν αυτον τον αντρα θα τον παντρευτω και τον κυνηγησαν μεχρι εσχατων 

ουτε τον παντρευτηκαν ουτε  καταφεραν να τον κρατησουν κοντα τους ...

ακομα τον ψαχνουν ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από matiamou12

.βλεπω καποιες γυναικες που αποκτανε παντως αυτα τα θελω..?το αγορι δηλαδη που εχουν βαλει στο ματι...πως γινεται αυτο?Δηλαδη ξερω κοπελες που ειπαν θελω αυτον και θα τον παρω...και τον πηραν και κανανε οικογενεια..

πως το εξηγειτε αυτο?θεωρειτε οτι ειναι καθαρα θεμα τυχης...?ή εβαλαν στοχο και το πετυχαν?

Αρέσει στο μέλος achinos

1Christina

# 31 στις 5/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πολυ σωστη

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από tzoulia59

κι εγω ξερω αλλες τοσες 

ακομα τον ψαχνουν ,,,

achinos

# 32 στις 5/6/2016
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από tzoulia59

κι εγω ξερω αλλες τοσες 

ακομα τον ψαχνουν ,,,

Κ εγώ ξερω κι άλλες

που τον κυνήγησαν τον παντρεύτηκαν...

αλλά ακόμα τον ψάχνουν

Αρέσει στο μέλος otinanai26

achinos

# 33 στις 5/6/2016
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από matiamou12

Σαν πρωταρα κανω...βλεπω καποιες γυναικες που αποκτανε παντως αυτα τα θελω..?το αγορι δηλαδη που εχουν βαλει στο ματι...πως γινεται αυτο?Δηλαδη ξερω κοπελες που ειπαν θελω αυτον και θα τον παρω...και τον πηραν και κανανε οικογενεια..

Εμενα με ενδιαφερει να ειναι ανθρωπος προς εμενα...και να ΑΓΑΠΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ...γινετε?να σεβετε οτι υπαρχω και εγω και προσφερω με τον τροπο μου.Τι σας λεω τωρα...αυτα τα καθημερινα που τελικα φθειρονται και γινονται θεμα μετα εδω στο σαιτ...

Να σου πω εγώ που είμαι κ μεγαλύτερη ρε μάτια.

Κατ αρχήν, άμα τα κάνεις ανάποδα είναι πολύ πιο εύκολο.

Πρώτα "οικογένεια" δλδ κ μετά γάμος.

Κατ δεύτερον δεν είναι κ ιδιαίτερα δύσκολο, βρίσκεις τη σωστή μέρα του μήνα...κ σκοντάφτεις.

Αν δλδ αυτό είναι το ζητούμενό σου...σιγά τα λάχανα.

Το να αγαπά μόνο εσένα τώρα, σηκώνει πολύ κουβέντα.

Πρωτάρα είσαι καλέ, μικρό κορίτσι.

Αρέσει στο μέλος otinanai26

achinos

# 34 στις 5/6/2016
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
https://youtu.be/6OlY4vrvpDM
ιδού κ η σχετική βιβλιογραφία.

πιο παλιά κ από μένα.

Bikekiller

# 35 στις 11/6/2016
author
Ανδρας / 33 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43
Οι γυναίκες 3 πράγμα κοιτάζουν και όλα τα άλλα είναι μπαρουφες που λέτε.. Να έχει οικονομική άνεση, να είναι αρκετά κοινωνικός (celebrity τύπος) και να έχει τούμπανο σώμα. Αυτός ο τύπος άνδρα έχει όποια θέλει!!

jane-doe

# 36 στις 12/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άλλος Ευάγγελος μας βρήκε.

dimitris_nalbantis

# 37 στις 23/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χμμμ εμεις οι αντρες τι κοιταμε πρωτα στις κοπελες???

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε