Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μου την έπεφτε η αφεντικίνα μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

dio1991

# 21 στις 2/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Παντρεμένη χωρισμένη με παιδιά κι εγγόνια και έχει έναν φίλο τώρα... Μερικοί βλέπω βγάζετε ι ότι νανε συμπεράσματα. Γιατί κοπέλα μου να νομίζω πως όλες οι γυναίκες μου την πέφτουν? Μου είναι δύσκολο στο 2016 να βρω να κάνω την ανάγκη μου? Μέχρι και μαγαζιά υπάρχουν γιαυτό το πράγμα..η μήπως θα επέλεγα μια 54 από μια 20αρα?? Με ένα 50αρικο θα μπορούσα να έχω ποιότητα και όχι ποσότητα.Και φυσικά δεν πήγαινα τίποτα στο πονηρό..δηλαδη σε εσάς όποιος σας καλεί σπίτι του πιστεύετε πως θα είναι μόνο για...??? Αν είναι δυνατόν. Τι να πω...ο καθένας ότι καταλαβαίνει

sweetheart44

# 22 στις 2/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συνηθως

...την αναγκη μας την κανουμε στην τουαλετα.

Και αφου η γυναικα εχει φιλο εσενα τι νομιζεις οτι σε θελει???

Παρερμηνευεις στασεις, λογια, και αυτα που διαβαζεις εδω μεσα.

Enikos

# 23 στις 2/6/2016
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 19.853
'Aρεσαν+: 0%

Τι το λες και δεν το κανεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από dio1991
 Μέχρι και μαγαζιά υπάρχουν γιαυτό το πράγμα..η μήπως θα επέλεγα μια 54 από μια 20αρα?? Με ένα 50αρικο θα μπορούσα να έχω ποιότητα και όχι ποσότητα.

broomstick

# 24 στις 2/6/2016
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.503

φιλαρακι μπορει να μην την χειριστηκες σωστα την δουλεια  αλλα το αποτελεσμα μετραει...και το αποτελεσμα ειναι οτι εσυ εστω και εν αγνοια σου ξεκαθαρισες την θεση σου και την εβαλες στο τρυπακι να το σκεφτεται...τωρα πρεπει να εχεις αποφασιστηκοτητα στην επομενη κινηση σου...αυτη σε συντομο χρονικο διαστημα θα κανει κινηση (εαν ενδιαφερεται)...

εκει πρεπει να ορμησεις στο ψαχνο...αυτες οι πετυχημενες 50αρες θελουν αποτελεσμα(αν καταλαβες τι εννοω)...

σαν ξερολουκουμο σε βλεπει

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από dio1991
Παντρεμένη χωρισμένη με παιδιά κι εγγόνια και έχει έναν φίλο τώρα... Μερικοί βλέπω βγάζετε ι ότι νανε συμπεράσματα. Γιατί κοπέλα μου να νομίζω πως όλες οι γυναίκες μου την πέφτουν? Μου είναι δύσκολο στο 2016 να βρω να κάνω την ανάγκη μου? Μέχρι και μαγαζιά υπάρχουν γιαυτό το πράγμα..η μήπως θα επέλεγα μια 54 από μια 20αρα?? Με ένα 50αρικο θα μπορούσα να έχω ποιότητα και όχι ποσότητα.Και φυσικά δεν πήγαινα τίποτα στο πονηρό..δηλαδη σε εσάς όποιος σας καλεί σπίτι του πιστεύετε πως θα είναι μόνο για...??? Αν είναι δυνατόν. Τι να πω...ο καθένας ότι καταλαβαίνει

Mileni

# 25 στις 2/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ναι, και μετά - ούτε αυτό που λέει στο #21 θα μπορέσει να κάνει, γιατί απλά θα φάει μια ωραιότατη απόλυση

Dio, αυτο που λες:

''Γιατί κοπέλα μου να νομίζω πως όλες οι γυναίκες μου την πέφτουν? Μου είναι δύσκολο στο 2016 να βρω να κάνω την ανάγκη μου?''

...σμίκρυνε το λίγο, ντε!

Εσύ είπες πως σου την πέφτει. Πώς το διαπίστωσες αυτό;

επειδή εσύ έχεις τέτοια ανάγκη, (άκου ...ανάγκη!!! )

κάνεις σαν πεινασμένο κοτόπουλο που ...κεχρί ονειρεύεται;

η γυναίκα, τι ανάγκες έχει; Έχει;

Σύντομα, θα χρειαστεί νέο υπάλληλο, αφού δεν εκτίμησες πως σου πρόσφερε εργασία, αυτό ήταν και είναι ανάγκη σήμερα

Mileni

# 26 στις 2/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από somebody961

Αυτή, αδιαμφισβήτητα.

Αν δεν ακούμπαγε επάνω του, θα έπεφτε από τη λακκούβα στο πεζοδρόμιο, κορίτσι μου!!

η Μενεγάκη, αναρωτιέμαι αν την ''πέφτει'' ακόμα σε όλους, ήταν επάνω τους συνέχεια

wish_

# 27 στις 3/6/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.324

Κοίτα να δεις..,ακόμα και φιλικά να σ΄εβλεπε και φιλικά να την έβλεπες,στην τελική τα πράγματα ήρθα έτσι που το μυαλό και των δύο από λάθος κινήσεις πήγε αλλού.Μην κάτσεις να εξηγήσεις τίποτα,το να την καλέσεις σπίτι σου,ανάλογα με τον τρόπο που το έκανες μπορεί να φάνηκε κάπως...δεν είναι κακό να κάνουμε παρέα με μεγαλύτερους,να βγαίνουμε και να περνάμε όμορφα αλλά εδώ προφανώς κάτι παρεξηγηθήκε και από τους δύο.

.

ALTER1974

# 28 στις 3/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Από 'δω και στο εξής, αν σε ενδιαφέρει η δουλειά σου, κοίταξε να είσαι τυπικός, καθ' όλα συνεπής και εντάξει με τις υποχρεώσεις σου και να μην δίνεις καθόλου δικαιώματα.

broomstick

# 29 στις 3/6/2016
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος

φιλε ενημερωσε μας για την ιστορια...συνεχιζει καλα??? στραβα???

εχεις τιποτα προβληματα στην δουλεια???εκαμε καμμια κινηση???

ολοι οσοι συμμετασχαμε στην συζητηση θα θελαμε να μαθουμε για την εκβαση

nuvola

# 30 στις 3/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
γω άλλο θέλω να ρωτήσω,
σε πληρώνει καλά ;  γενική συλλογική ,bonus  πριμ παραγωγικότητας; 

broomstick

# 31 στις 3/6/2016
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος

για τα εξτραδακια ενδιαφερεσαι...πονηρο μυαλο

ασε που μας εκανες ανω κατω εδω μεσα...στο κραταω αυτο

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από nuvola
γω άλλο θέλω να ρωτήσω,
σε πληρώνει καλά ;  γενική συλλογική ,bonus  πριμ παραγωγικότητας; 

nuvola

# 32 στις 3/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από broomstick

ασε που μας εκανες ανω κατω εδω μεσα...στο κραταω αυτο

κράτα το να μη σου φύγει  

MiltosRNLI1930

# 33 στις 3/6/2016
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.767

Πολυ σωστος και σουπερ-προοδευτικoς ,αλλα οταν μιλαμε για γυναικα δεν λεμε ποτε " Να κανω την αναγκη μου " Πρεπει να εισαι και λιγο ρομαντικος ρε man

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από dio1991

Αρέσει στα μέλη VarethikaOla, mili10

ALTER1974

# 34 στις 3/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από MiltosRNLI1930

Πολυ σωστος και σουπερ-προοδευτικoς ,αλλα οταν μιλαμε για γυναικα δεν λεμε ποτε " Να κανω την αναγκη μου " Πρεπει να εισαι και λιγο ρομαντικος ρε man

... Όπως δε ρωτάμε ποτέ την ηλικία της ακόμα κι αν έχει μόλις περάσει τα 27 με 28.

Caroline76

# 35 στις 4/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγώ ξέρω πως η αλήθεια ενοχλεί. Εκείνο που δεν ξέρω, είναι γιατί ρωτάει κανείς όταν δεν αντέχει/θέλει να ακούσει όλες τις πλευρές.

dio1991

# 36 στις 4/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η στάση που κρατούσα απέναντι της από την αρχή ήταν φιλική, ναι μου έχει δωσει παρα πολύ μεγάλη αύξηση, μου έχει κάνει πάρα πολλά ανεξήγητα προσωπικά δώρα.Η συνέχεια μετά από αυτό είναι ότι όταν είναι πλέων κι άλλοι μπροστά είναι κάπως επιφυλακτική, όταν είμαι κάπου μόνος μου έρχεται κοντά μου, μου στέλνει μηνύματα σε ώρες εκτός δουλειάς.γελαει με την κάθε βλακεία που θα πω, ακόμα κι αν ξεχάσω να κάνω κάποια πράγματα της δουλειάς, σε άλλους θα φώναζε ενώ σε εμένα γελάει.νομιζα πως θα κρατούσε μια στάση απόμακρη ύστερα από αυτό, δεν το έκανε, ίσα ίσα την βλέπω πιο ευδιάθετη πια.Σε καμιά περίπτωση δεν πρόκειται να κάνω κάτι, και λάθος μου που έκανα κι αυτήν την κίνηση,αλλα αν θέλετε να μάθετε πως άλλαξε η συμπεριφορά της ύστερα από όλο αυτό, η αλήθεια είναι ότι ήταν λίγο απόμακρη την πρώτη μέρα, δεν μου είπε τίποτα, αλλά της επόμενες ήταν ολα και πάλι όπως πριν... Δεν πρόκειται να κάνω κάποια κίνηση που θα με φέρει σε δύσκολη θέση.λαθος μου να το αναφέρω εδώ μιας και κανένας δεν είναι σε θέση να μου απαντήσει λογικά εφόσον τα συμπεράσματα βγαίνουν από μια δημοσίευση ,χωρίς να βλέπετε την εικόνα.τα άτομα που με γνωρίζουν κι έχουν δει μερικά σημάδια, μου το λένε κι εκείνοι ξεκάθαρα πως είναι περίεργη η συμπεριφορά της, γιατί εξαιτίας αυτής της συμπεριφοράς στην δουλειά μου με ζηλεύουν όλοι οι συνάδελφοι μου γιαυτη την περίεργη σχέση που έχει δημιουργηθεί μεταξύ εμένα και της αφεντικίνας μου,δεν με χαλάει ας είναι έτσι ,γιατί έτσι κερδίζω

1Christina

# 37 στις 4/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε αν δεν ηθελες να σου πουμε εδω τις δικες ΜΑΣ αποψεις αλλα τις δικες σου, γιατι εβαλες θέμα

Αντε επειδη ποναει το ποδι μου ακομη και ειμαι εγλωβισμενη σημερα θα σου πω μια ιστορια να δεις πως ζουν και οι αλλοι

Στη δουλεια μου προφανως ειμαι απο τους μεγαλυτερους στην ηλικια και τωρα πλεον ειμαι και στο top level management...ανεκαθεν δυναμικος χαρακτηρας, κανω ευθεως παρατηρησεις και στο αφεντικο!
Οι περισσοτεροι συνεργατες μας (καποιες δεκαδες ατομα) ειναι γυρω στα 30. Αρκετα κοριτσια, οι ανδρες κατα μεσο ορο λιγακι μεγαλυτεροι ... Εγω ειμαι ανθρωπος γελαστος παντα που μιλαει σε ολους και γενικα μιλαω ευθεως (εκτος δουλειας δεν εχω και πολλα πολλα με συναδελφους... Θελω να εχω τη δικη μου ζωη εξω απο τη δουλεια)

Για να φαινομαι προσιτη στους νεους (ε ομαδικα δουλευουμε) χαζολογω πολλες φορες σκοπιμα, με τα κοριτσια μιλαμε απο ρουχα, ψωνια, διαιτα μεχρι και για ανδρες...εις επηκοον ολων...οχι σε μια γωνιτσα  Ε ειναι και δυο τρια αγορια ΧΨΖ που εχουν περισσοτεροι ανεση να μου μιλησουν (υποθετω εχουν φιλιες με τα κοριτσια και τους εχουν πει οτι ειμαι οκ αλλα μπορει και να μην ειναι μονο αυτο) ε θα μιλησω και με αυτους, θα αστειευτω το ιδιο...με ενα συναδελφο Α (αρκετα νεωτερο μου) που γνωριζομαστε χρονια, καποιος θα ελεγε οτι ψιλοφλερταρω, επειδη ειμαι πιο διαχυτικη κλπκλπ...δεν ισχυει, απλα εχουμε περισσοτερα κοινα... Δηλαδη να ξεκινουσε ο Α ή ο ΧΨΖ και να μου εκανε στα σοβαρα "ασεμνες" προτασεις???
Θα τον εβαζα στον παγο για λιγο και αν εβλεπα οτι το πηρε το μηνυμα και δεν το συνεχιζει θα επεστρεφα στην παλια μου συμπεριφορα...Αυτο δεν εγινε και στη δικη σου περιπτωση???

Αεσενα σου εκανε και αυξηση, δωρακια κλπ...εγω αυξησεις δεν κανω ακριβως, αλλα τα οφελη τους τα εχουν, θεωρω οτι ειμαι δικαιη και οχι επειδη τους συμπαθω ...ασε που δεν ισχυει το "συμπαθω" (παρα για 1-2 ατομα)  περισσοτερο "εκτιμω" ειναι ...μικροδωρακια κανω με καποια αφορμη δικη μου (πχ απο διακοπες, ταξιδι)

Δεν ξερω το δικο σου αφεντικο αν σου κολλαει (σαν πιθανοτητα υπαρχει), ξερω ομως οτι εσυ εχεις κολλησει στο θεμα...αυτο ειδαν και οι υπολοιποι εδω και πιθανολογουν οτι ειναι ιδεα σου αδικο εχουν???

matiamou12

# 38 στις 4/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εσυ δεν ειχες τετοια προθεση αλλα εδω και ενα χρονο...τετοια προθεση ειχε αυτη και μωλις και εσυ λιγο το επαιξες με διπλωματια θα ελεγα το θεματακι το μιλησες καλα...η γυναικα ταλαντευεται...να γινει βουκινο ή να μην γινει..και τωρα σου κραταει μια αμυντικη σταση(οχι οτι φταις εσυ μην ανχονεσαι...)ασε πια τις βοηθειες μην κολλας στις βοηθειες.Πολλοι φιλανθρωποι υπαρχουν τελευταια και τους βγαινει να βοηθανε γενικως και ειδικως.

Ηρεμισε δεν εγινε τιποτα ισως θελει το χρονο της να σκεφτει τι να κανει με τον αντρα της (σε περιπτωση που εχει)να το κανει?να μην το κανει?ειναι ενα διλημμα και αυτο μην νομιζεις θελει σκεψη.Κοιτα μπορει η γυναικα να θελει κατι απο εσενα διαφορετικο εσυ τωρα?αφου δεν θελεις κρατησε την ιδια σταση.Πολυ απλα πανε και πες την θελω να σου πω κατι πες της.Συγνωμη αν σε πειραξε που πηρα το θαρρος να αναφερω το σπιτι μου.Χιλια συγνωμη πες της δεν θα ξανα γινει.

Εκει φιλε μου δυο τινα θα συμβουν και προετοιμασου.Α) η θα συνεχισει να ειναι αδιαφορη π.χ. οκ δεν εγινε τιποτα μην στεναχωριεσαι ή Β) μπορει να σου πει με επιασες απροετοιμαστη δεν περιμενα απο εσενα να μου πεις κατι τετοιο αλλα ισως να μπορουσαμε να το κανονίσουμε καποια αλλη στιγμη.(εκει μην ψαρωνεις το καποια αλλη στιγμη δεν θα επελθει γρηγορα). Μιλησε της και τυπικα βρες δικαιολογια πανε στο γραφειο της και ριχτο το ρημαδι.Ξερεις τι γινεται στα γραφεια?της πουτάνας γινεται...αλλοι θα τρελενοντουσαν στην θεση σου..ξερεις τι θρασσος υπαρχει ειδικα απο τις γυναικες...λιγο χτενισματακι λιγο φουστιτσα αεροσυνοδου...τακουνακι γοβιτσα...χαμοοος.Μετα ο αλλος που να παρει το ματι...παει στο σπιτι πηδαει επιτοπου την γυναικα του και τελειωνει με την γραμματεα.

https://www.youtube.com/watch?v=PoC3d5ujipY

1Christina

# 39 στις 5/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Που ζει εσυ καλε? στην TV η σε εκεινα τα γραφεια που γινονται ολα  αυτα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από matiamou12

Εσυ δεν ειχες τετοια προθεση αλλα εδω και ενα χρονο...τετοια προθεση ειχε αυτη και μωλις και εσυ λιγο το επαιξες με διπλωματια θα ελεγα το θεματακι το μιλησες καλα...η γυναικα ταλαντευεται...να γινει βουκινο ή να μην γινει..και τωρα σου κραταει μια αμυντικη σταση(οχι οτι φταις εσυ μην ανχονεσαι...)ασε πια τις βοηθειες μην κολλας στις βοηθειες.Πολλοι φιλανθρωποι υπαρχουν τελευταια και τους βγαινει να βοηθανε γενικως και ειδικως.

Ηρεμισε δεν εγινε τιποτα ισως θελει το χρονο της να σκεφτει τι να κανει με τον αντρα της (σε περιπτωση που εχει)να το κανει?να μην το κανει?ειναι ενα διλημμα και αυτο μην νομιζεις θελει σκεψη.Κοιτα μπορει η γυναικα να θελει κατι απο εσενα διαφορετικο εσυ τωρα?αφου δεν θελεις κρατησε την ιδια σταση.Πολυ απλα πανε και πες την θελω να σου πω κατι πες της.Συγνωμη αν σε πειραξε που πηρα το θαρρος να αναφερω το σπιτι μου.Χιλια συγνωμη πες της δεν θα ξανα γινει.

Εκει φιλε μου δυο τινα θα συμβουν και προετοιμασου.Α) η θα συνεχισει να ειναι αδιαφορη π.χ. οκ δεν εγινε τιποτα μην στεναχωριεσαι ή Β) μπορει να σου πει με επιασες απροετοιμαστη δεν περιμενα απο εσενα να μου πεις κατι τετοιο αλλα ισως να μπορουσαμε να το κανονίσουμε καποια αλλη στιγμη.(εκει μην ψαρωνεις το καποια αλλη στιγμη δεν θα επελθει γρηγορα). Μιλησε της και τυπικα βρες δικαιολογια πανε στο γραφειο της και ριχτο το ρημαδι.Ξερεις τι γινεται στα γραφεια?της πουτάνας γινεται...αλλοι θα τρελενοντουσαν στην θεση σου..ξερεις τι θρασσος υπαρχει ειδικα απο τις γυναικες...λιγο χτενισματακι λιγο φουστιτσα αεροσυνοδου...τακουνακι γοβιτσα...χαμοοος.Μετα ο αλλος που να παρει το ματι...παει στο σπιτι πηδαει επιτοπου την γυναικα του και τελειωνει με την γραμματεα.

https://www.youtube.com/watch?v=PoC3d5ujipY

Paralia48

# 40 στις 5/6/2016
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 7.782

Λοιπόν κανόνας νούμερο 1 : Δε φλερτάρουμε ποτέ με αφεντικό !
Αυτή μπορεί : Να δοκιμάζει, να θέλει να δημιουργήσει καλό εργασιακό κλίμα, να σε βοηθήσει,  να βασανίζει λίγο τον υφιστάμενο, να φλερτάρει στ΄αλήθεια, να κάνει στρες τεστ ...
Αυτή είναι αφεντικό, τα κάνει όλα. Όχι ότι είναι καλό, αλλά ποιος θα την ελέγξει; Και τι θα της πει; Κόλλαγες στο μικρό; Σιγά μην το παραδεχτεί ! Ούτε δικαστήριο την πιάνει, ούτε τίποτα. Δεν έκανε δα και κάτι κακό.
Γιαυτό ξέχνα τα όλα, γύρνα το στο τυπικό, σταμάτα τα υπονοούμενα και κοίτα τη δουλειά σου και μόνο!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε