Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θα ηθελα την συμβουλη σας!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tangerinedream

# 21 στις 8/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...κι εσυ γλυκό μας ψαράκι, εφόσον άρχισες τις διαγραφές θα ήταν καλό και σοφό να τις συνεχίσεις και εκτός δικτύου!!! :-)

tangerinedream

# 22 στις 8/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...δεν έχω  -και δεν είχα ποτε-  fb και δεν γνωρίζω περί τίνος πρόκειται και τι δύναμη έχει ή τι επιρροή ασκεί στους ανθρώπους-μέλη του...

MiltosRNLI1930

# 23 στις 8/6/2016
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250
'Aρεσαν+: 0%

Φουσκωτο και εξοχικο στη Λουτσα εχεις ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από tangerinedream

...δεν έχω  -και δεν είχα ποτε-  fb και δεν γνωρίζω περί τίνος πρόκειται και τι δύναμη έχει ή τι επιρροή ασκεί στους ανθρώπους-μέλη του...

Psaraki1986

# 24 στις 8/6/2016
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
να εισαι καλα tangerinedream.To ασχημο ξερεις πιο ειναι?Οτι πραγματικα ενθουσιαστηκα με τον συγκεκριμενο και τωρα παλι απογοητευση.Και εκανα και την προσπαθεια μου για επικοινωνια .Αυτος τιποτα δεν εκανε και κατα τα αλλα ητανε και ερωτευμενος

Psaraki1986

# 25 στις 8/6/2016
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απο οτι ξερω ομως αν ενας αντρας ενδιαφερεται πραγματικα τιποτα δεν τον σταματα.Η αδιαφορια του συγκεκριμενου μιλα περισσοτερο και απο τα λογια του.Ισως να γλιτωσα απο μελλοντικα προβληματα και αδιεξοδα .

Bikekiller

# 26 στις 10/6/2016
author
Ανδρας / 33 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43
Να τον κάνεις και block.. Αυτό θα τον τσουξει :-P

Psaraki1986

# 27 στις 10/6/2016
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
BikeKiller εκτος απο την πλακα τι νομιζεις εσυ σαν αντρας γιαυτη την ιστορια?

Bikekiller

# 28 στις 12/6/2016
author
Ανδρας / 33 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43

Οτι ειδε οτι εχεις τσιμπήσει και σε τσουρουφλιζει !!

Psaraki1986

# 29 στις 16/6/2016
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Και τι πρεπει να κανω απο δω και περα??Αδιαφορια??

basilis83

# 30 στις 16/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μετά την διαπίστωση απο όλους, οτι τίποτε δεν πάει καλά στην συμπεριφορά του, (ανώριμη, δίχως σεβασμό, ερωτικό πάθος, έντονου εγωισμού και κομπλεξ), το θέμα γίνεται τι συμβαίνει με το δικό σου εγωισμό, αυτοεκτίμηση και λογική..  Τουλάχιστο κάποιο αίσθημα αυτοπροστασίας.. Κράτα τα μαγικά συστατικά σου για κάτι που μπορεί να ανθίσει.. Μακρυά απο την σαπίλα. Εκεί δεν έχει τίποτε να σκεφτείς

sakis377

# 31 στις 16/6/2016
author
Ανδρας / 43 / Διαζευγμένος
Ν. Καβάλας / Ελευθερούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 107

αν δεν σε δυσκολευε θα εμπενες στον κοπο να ...ρωτησεις?
οποτε,,,αστο

Psaraki1986

# 32 στις 17/6/2016
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
ασε που οταν απαντα αργει παρα πολυ!!Ισως εχει και αλλη γκομενα

Elena_90

# 33 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ρε ψάράκι τι έχεις πάθει? Διάβαα όλα τα θέματα που έχεις γράψει τον τελευταιο χρόνο και παρατήρησα ότι διαρκώς βρίσκεσαι σε μια σύγχθση και μια μόνιμη απόγνωση. Μεταπηδάς από περιπτωσάρα σε περιπτωσάρα συμπεριφέρεσαι σπασμωδικά και γενικά έχεις (απ ότι αντιλαμβάνομαι) χάσει τελείως τον εαυτό σου.

Υποψιάζομαι λοιπόν πως έχεις μεταθέσει όλες τις ελπιδες σου για ευτυχία και χαρά σε έναν σύντροφο, πράγμα που είναι εντελώς εσφαλμένο. Μόνο έτσι θα μπορούσα να εξηγήσω την τάση σου να πέφτεις με τα μούτρα διαρκώς και να μας λες ότι έδωσες τόσα πολλά μέσα σε μια σχέση ενός μήνα??? Πώς είναι αυτό εφικτό?

Οσον αφοά το θέμα σου για το αγόρι αυτό σε καταλαβαίνω απόλυτα, είχα παθεί και εγώ πολύ παρόμοιο σκηνικό, κάποιος να μου λεει διαρκώς πόσο ερωτευμένος είναι αλλά στην πράξη να πηγαίνω μόνο εγώ να τον βρίσκω να στέλνω στο fb και να αργεί πάρα πολύ να μου στείλειι κτλ κτλ. Εγώμέσα σε ένα - δύο μήνες ένιωθα πως του έδινα πάρα πολλά σε σχέση με εκείνον και ένιωθα κάπως ταπεινωμένη και έναν θυμό που αργά ή γρήγορα με έκανε να τον χωρίσω. Δεν καάλαβα ποτέ τι πραγματικά ένιωθε και ούτε με ένοιαζε. Στην αρή υπήρχε πονος και θυμός αλλά γρήγορα συνειδητοποίησα ότι όλα στο μυαλό μου. Δεν ήτ αυτό που έψαχνα εν ολίγοις. Δεν με ανε χαρουμενη και δεν υπήρχε λόγος ούτε καν να στενοχωριέμαι. Παρουσιαόταν συναισθηματικά διαθεσιμος ενώ στην ουσία δεν ήταν έτοιμος να δεθεί κάτι που με τόσα λόγια περί έρωτος δεν μπορούσα να καταλάβω τότε. Από τότε λοιπίόν άρχισα να κοιτώ μόνο τις πράξεις και να μην δίνω βάση καν στα λόγια και δεν την ξαναπαθα.

Όμως πρέα από τον συγκεκριμένο άντρα αν δεν ηρεμήσεις μέσα σου δεν δώσεις στον εαυτό σου το χώρο να αναπνεύσει θα συνεχίζεις να πέφτεις σε περιπτωσάρες και θα σαι δυστυχισμένη.

Elena_90

# 34 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ρε ψάράκι τι έχεις πάθει? Διάβαα όλα τα θέματα που έχεις γράψει τον τελευταιο χρόνο και παρατήρησα ότι διαρκώς βρίσκεσαι σε μια σύγχθση και μια μόνιμη απόγνωση. Μεταπηδάς από περιπτωσάρα σε περιπτωσάρα συμπεριφέρεσαι σπασμωδικά και γενικά έχεις (απ ότι αντιλαμβάνομαι) χάσει τελείως τον εαυτό σου.

Υποψιάζομαι λοιπόν πως έχεις μεταθέσει όλες τις ελπιδες σου για ευτυχία και χαρά σε έναν σύντροφο, πράγμα που είναι εντελώς εσφαλμένο. Μόνο έτσι θα μπορούσα να εξηγήσω την τάση σου να πέφτεις με τα μούτρα διαρκώς και να μας λες ότι έδωσες τόσα πολλά μέσα σε μια σχέση ενός μήνα??? Πώς είναι αυτό εφικτό?

Οσον αφοά το θέμα σου για το αγόρι αυτό σε καταλαβαίνω απόλυτα, είχα παθεί και εγώ πολύ παρόμοιο σκηνικό, κάποιος να μου λεει διαρκώς πόσο ερωτευμένος είναι αλλά στην πράξη να πηγαίνω μόνο εγώ να τον βρίσκω να στέλνω στο fb και να αργεί πάρα πολύ να μου στείλειι κτλ κτλ. Εγώμέσα σε ένα - δύο μήνες ένιωθα πως του έδινα πάρα πολλά σε σχέση με εκείνον και ένιωθα κάπως ταπεινωμένη και έναν θυμό που αργά ή γρήγορα με έκανε να τον χωρίσω. Δεν καάλαβα ποτέ τι πραγματικά ένιωθε και ούτε με ένοιαζε. Στην αρή υπήρχε πονος και θυμός αλλά γρήγορα συνειδητοποίησα ότι όλα στο μυαλό μου. Δεν ήτ αυτό που έψαχνα εν ολίγοις. Δεν με ανε χαρουμενη και δεν υπήρχε λόγος ούτε καν να στενοχωριέμαι. Παρουσιαόταν συναισθηματικά διαθεσιμος ενώ στην ουσία κάτι που με τόσα λόγια περί έρωτος δεν μπορούσα να καταλάβω τότε. Από τότε λοιπίόν άρχισα να κοιτώ μόνο τις πράξεις και να μην δίνω βάση καν στα λόγια και δεν την ξαναπαθα.

Όμως πρέα από τον συγκεκριμένο άντρα αν δεν ηρεμήσεις μέσα σου δεν δώσεις στον εαυτό σου το χώρο να αναπνεύσει θα συνεχίζεις να πέφτεις σε περιπτωσάρες και θα σαι δυστυχισμένη.

margo93

# 35 στις 25/9/2016
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
Ας ρωτήσω και εγώ κάτι από εδώ. Θα βγάλω με ένα παλικάρι σύντομα και θα ήθελα να μου πείτε.. Πως θα γίνει στο τέλος να κάνει κίνηση να με φιλήσει (εννοείται ότι αν δεν του αρέσω δεν θα κάνει τίποτα) και επίσης να κρατήσει επικοινωνία μαζί μου. Με όσους έχω βγει πριν δεν ξανά μιλήσαμε. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει, πείτε μου μερικές συμβουλές για να πετύχει.

achinos

# 36 στις 25/9/2016
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Ελενα, δε θα το δει εδώ, πήγαινέ το στο τελευταίο της θέμα, διότι έχει πάθει κ μια τύφλα...

το μικρούλι μας ψαράκι.
μάργκο, γιατί δεν ανοίγεις νέο θέμα, να σε πάρουν είδηση οι ειδικοί;
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost