Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Και κερατάς και γδαρμένος !

Σελίδα : 1

Bikekiller

# 1 στις 11/6/2016
author
Ανδρας / 34 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43
'Aρεσαν+: 0%

Και κερατάς και γδαρμένος !

Διαβάζοντας το θέμα του χρηστη somebody961 ένιωσα να ξανά έρχεται στο μυαλο μου ενα κεφάλαιο της ζωης μου που εχω δώσει αγωνα να το κανω στάχτη και να σβηστεί απο μεσα μου , να πω οτι ,που εχω καταναλώσει λιτρα αλκοολ για να μην το σκεφτομαι !!

Ηταν πριν 3α χρόνια που τελείωσε και εγω ένιωσα ξοφλημένος , ένιωσα σκουπίδι , ένιωσα τιποτα και αηδιασμένος για τις γυναίκες !

Ας τα παρω απο την αρχη !

Ηταν παραμονές πασχα του 2012 , την ειδα την ερωτευτηκα αμέσως και εβαλα σκοπο ζωης να γινει δικη μου , (αυτη τοτε 18-19 εγω 24-25 ) ένιωσα οτι ειχα απέναντι μου ενα αγγελο , η δευτερη σκεψη μου ηταν να νιώσω κατώτερης ομορφιάς και πως αυτη δεν θα μου έριχνε βλέμμα !

Σε μια βδομαδα την κατάκτησή  αλλα ολο αυτο ξεκινούσε με 2 αρνητικά :

1ον σπούδαζε μακριά

2ρον Ηταν ολοι οι δικοι της αρνητικοί γιαυτην την σχέσει !

Ηταν απο ενα κοντινό μου χωριο απο οικογένεια που ειχε καβαλήσει καλάμι ,πολυ  κολλημένοι με την θρησκεία και ψάχνοντας το ιστορικο τους έμαθα οτι ο πατερας τους ξεκίνησε πάμφτωχος απλα ειχε την τυχη (μεγαλώνοντας) με το μέρος του και του κάτσανε κάποιες τρελες ευκαιριες που τις άρπαξε απο τα μαλλιά !

Ειμουν αποφασισμένος να κανω τα παντα γιαυτην , ειχα δαγκώσει λαμαρινες ,σιδερα και οτι  μεταλλικό υπήρχε απο την καψούρα μου !

Βέβαια εξαρχής της ειχα ξεκαθαρίσει οτι δεν ειμαι κανένας πλούσιος κτλπ κτλπ και έδειξε να μην την απασχολη !!

Οταν είχαμε καποιο πρόβλημα δεν καυγαδίζαμε αλλα μου ζήταγε να παμε στον πνευματικότης για εξομολόγηση.

Μετα απο 1 χρονο εγινε ολοκληρωτικά δική μου ,δεν την πίεσα ποτέ γιαυτο μου το ζήτησε η ίδια οτι ήταν έτοιμη και σίγουρη για την αγάπη μου και θα ήθελε αυτο το κομμάτι να ειμαι εγω αυτος που θα το μοιραστεί !

Λίγους μηνες μετα την γνώρισα στους δικούς μου και αυτη τους δικούς της , ερχόταν και έμενε σε εμάς οποτε ανέβαινε  (άλλες κρυφά απο τους δικούς της και αλλες φανερά) .

Είχαμε αρχίσει να κάνουμε και σχέδια για αρραβώνα κτλπ..

Εκει άρχισαν ομως τα προβλήματα άρχισε να μου ζητάει πράγματα που δεν ειχα την οικονομική δυνατότητα να τα κάνω και της ζήταγα υπομονή (δεν είχα και δουλειά τοτε και ειμουν σε δύσκολη φάση της ζωης μου) .

Με πίεζε σε σημείο να αρχίσω να χανω τον εαυτό μου , να αρχίζω να σπάω απο τα νευρα μου οτι βρίσκω μπροστά μου ,με έπνιγε δεν με καταλάβαινε αλλα ενω ειχε τα χρηματα να βοηθήσει περίμενε απο εμένα αλλα παρόλα αυτα σε αυτην μιλούσα όμορφα !

Πήρα τοτε την απόφαση να την χωρίσω ,πέσανε ολοι να με φανε αυτη με απειλούσε οτι θα αυτοκτονησει , τα συγγενικά της πρόσωπα ερχόντουσαν συνέχεια να μου αλλάξουν γνώμη και τοτε του εξηγούσα γιατι το έκανα αυτό και οτι ακομα την αγαπω .

Ο χωρισμός μας κράτησε ενα μηνα που δεν άντεξα χωρις αυτήν και της είπα να τα ξανα  βρούμε και δέχτηκε αμέσως !

Ενα μηνα λοιπον μετα που τα βρήκαμε και χωρις καποια εξήγηση εξαφανίστηκε για κάποιες μερες , εγω εβαλά λιτούς και δεμένους αλλα  κανείς δεν μου ελεγε γιατι το εκανε αυτο. ώσπου ενα μεσημέρι εμφανίστηκε να μου πει οτι έχουμε τελειώσει και γιαυτην ειχα τελειώσει καιρό πριν και το έκλεισε .

Μετα απο ενα μηνα μαθαίνω οτι αρραβωνιάζεται στην περιοχή που σπούδαζε της ζήτησα να μιλήσουμε να μου εξηγήσει .

Δέχτηκε μετα απο την πίεση μου οταν ηρθε στο χωριο της!

Οταν ηρθε λοιπον με έκανε σκουπίδι , δηλαδή οτι εγω της φερόμουν όπως δεν τις άξιζε , οτι 2 χρόνια μαζι μου ηταν χρόνος χαμένος , οτι ειμαι άχρηστος και άξιος για τίποτα... δεν απάντησα σε τίποτα απο ολα αυτα , απλά έφυγα σαν χαμένος .

Ειμουν χαμένος !!

Έμαθα οτι ελεγε παντού οτι την κακο μεταχειριζομουν και οτι την έδερνα.

Έχουν περάσει απο τοτε 2 χρονια, αν και προχώρησα στην ζωη μου υπαρχουν στιγμες που την σκέφτομαι , ειναι σα να την βλεπω γυρω μου !

Ενα βραδυ που ήμουν τελειωμένος απο το ποτο της έστειλα ,ρώτησα τι κανει αυτη, ο δικος της, η οικογένεια της, και μου απάντησε μετα απο μερικες μερες οτι μην την ξανα  ενοχλήσω γιατι περνάει πολυ καλα με αυτον που ειναι και δεν θελει να ειμαι η αιτία να τις το χαλάσω και αν το ξανά κανω θα βαλει τον πατερα της και τον δικο της να επιληφθεί του θέματος ,βεβαια ουτε απάντησα και ουτε ξανα πέρασε απο το μυαλο μου καν να μπω στο κόπο να δω τι κανει !

Τωρα ειμαι σε μια σχέσει που με αγαπάει και με προσέχει αλλα δυστυχώς υπάρχουν που μου φέρνουν την αλλη στο μυαλό και την σκέφτομαι  !!

Οχι αν μια στο εκατομμύριο γύρναγε δεν θα ηθελα να γυρίσει σε μενα αλλα νομίζω πως την αγαπω ακομα !

Οποτε θα συμφωνήσω [email protected]@ μεντολες !!

somebody961

# 2 στις 11/6/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Ναι, μόνο που το θέμα δεν είναι δικό μου
αλλά τού φίλου eimaimakria.

Ελα πιο κοντά να διαβάσεις καλύτερα το νικ!

ΥΓ: Δαρμένος είναι.

jane-doe

# 3 στις 11/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πρέπει   να αλλάξει επειγόντως πνευματικό η (πρώην)  κοπελιά.

ΥΓ.Συνήθως τα "σημάδια"  υπάρχουν από την αρχή φίλε θεματοθέτη,άλλο αν μας τυφλώνει η καψούρα και δεν βλέπουμε μπροστά μας.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 11/6/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Eιναι ποτε δυνατον

Χρηστης που εχει παρει Master σπουδων και μελετων στο Σχεσεις ,εχει ξεσκονησει ολα τα Θεματα μου περι συνηθειων των θαμωνων εξω απο το Εverest ,αποφευγει τις γυναικες με χοντρα κοντα δαχτυλα ,δεν συνοδευει ποτε καινουργια κατακτηση σε σουβλατζιδικα κλειστου τυπου, παρα μονο την ανοιξη στο πεζοδρομιο ,να γραψει τετοιο Θεμα ?

Αρέσει στα μέλη giorgos170, somebody961

matiamou12

# 5 στις 11/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το οτι τον ειχε ετοιμο και στο παιζε παρθενα...?το οτι εξαφανηστηκε και μετα σου ηρθε αρραβωνιασμενη απο αλλον?το οτι εκλαιγε να μην την αφησεις και  εβαζε ολο το σοι του χωριου να ερχεται να σε πριζει?το οτι τι αλλο να πω απο αυτα που εγραψες...το οτι διεδωσε οτι την χτυπουσες?μιλαμε τοσα ψεματα...αυτα λεει η εκκλησια να κανουμε?ειμαστε σοβαροι τωρα?δηλαδη μας χρωστουσαν μας πηραν και το βοδι... το εριξες μετα εσυ στο ποτο...

Η κοπελα ηταν και απαιτητικη...ηθελε χρηματα που ηδη τα ειχε...σε σχεση με εσενα.Ρε αγορι μου ληγμενα παιρνεις?γιατι την σκεφτεσαι θα με τρελανεις?επρεπε να την στειλεις να μην διανοηθει να σε δει ουτε στο απεναντη πεζοδρομιο...και θα επρεπε να ντρεπεται για αυτα που ελεγε οποιος και να τα ελεγε για εσενα...οτι ησουν σκατοχαρακτηρας ενω δεν ησουν.Πλακα με κανεις?καθεσαι και την σκεφτεσαι?κουνα λιγο το μυαλο σου ρε αγορι μου μετα απο τοσα χρονια?θα με τρελανεις?ποσο θες δηλαδη να μας γειωσεις.

Κοιτα μην χασεις και την κοπελα που σ αγαπαει και σε φροντιζει...να αυτα ειναι καταλαβες?υπαρχουν κοριτσακια?γυναικες που οταν χωριζουν ετσι για το γαμω το  τους κανουν μια κινηση ετσι ρε για να σου την σπασει και να σου μεινει εσενα στο μυαλο και να τυραννιεσαι...γιατι ειναι ο τροπος που το κανουν οχι το τι λενε...και μαμανε τις ζωες των αντρων καταλαβες?ποσο μπιπ ειμαστε?και μετα ερχεται καλη ωρα σαν και την κοπελα σου μια ωραια ψυχη και εσυ απλα συνυπαρχεις μαζι της και εννοειτε κανετε πραγματα αλλα που και που το μυαλο ειναι στην αλλη που σου φαιρεται παραλογα...μα τοσο μαζοχισμος ρε αγορια...τοσο?Δεν σου ριχνω ευθυνη αγορι μου απλα μερικες τελικα θελουν να ερθει καποιος αλλος και να τις μαμησει την δικια τους την ζωουλα να δουμε θα τις αρεσει?φυσικα και οχι.

Αλλα σε αυτην την ζωη ενα να ξερεις και δεν ειναι εκδικητικο αυτο που λεω...οπως εχεις φερθει θα το βρεις μπροστα σου και θα σου φερθουν...ολα δεν μπορεις να τα υπολογισεις ορθα καπου θα χασεις την μπαλα και τον λογαριασμο.
Συνεχισε την ζωη σου κοψε το ποτο...και δωσε οση αγαπη σου στερησε η αλλη κοπελα και δωσε οτι ονειρο ειχες σε αυτην την κοπελα που σαγαπα και σε προσεχει.Να την ερωτευεσαι καθε μερα...και να δημιουργησετε τις δικες σας εμπειριες...μην μπλοκαρεις και μην κολλας...Αλλαξε τηλεφωνω δεν θα πω να σβησεις της αλλης το τηλ...καλυτερα αλλαξε.Σεβασου την κοπελα που εχεις διπλα σου και ακομη καλυτερα...σεβασου τα παντελονια που φορας...σεβασου τον ιδιο σου τον εαυτο και υστερα ολους τους αλλους.

Συγνωμη που σε μιλαω ετσι...αλλα δεν μπορω να διαβαζω τετοια πραγματα που αδικουν καποιους τοσο ασχημα επειδη ετυχε να εχουν εψιλον 1 και οχι εψιλον 9...(εννοω φορολογικη δηλωση ισον εισοδημα αν δεν καταλαβες αγορι).

https://www.youtube.com/watch?v=yBruW7H2VQE

Να θυμασαι οποιος κοιταει τα παλατια...χανει πολλα στην ζωη...εσυ να μεινεις αυτος που εισαι...

eyaggelos2

# 6 στις 11/6/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Bikekiller

, την ειδα την ερωτευτηκα αμέσως  !!

εχεις προβλημα

Αρέσει στο μέλος giorgos170

sissy108

# 7 στις 12/6/2016
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 440

πραγματικα απορω με κατι αντρες και με αυτα που γραφουν...!!εδω φαινεται ξεκαθαρα οτι η κοπελα ειναι τελειως συμφεροντολογα και εντελως χαμηλου επιπεδου..σχεσεις στα 20 και που γνωριζονται γονεις και σχεδιαζονται γαμοι εγω δεν τις καταλαβαινω..φυσικα και η κοπελα εψαχνε να βρει καλο γαμπρο απο τα 18 της...και αφου ειδε οτι μπορει να τυλιξει καποιον καλυτερο σε αφησε...απλα τα πραγματα...!!

αντι οπως ολες οι κοπελες τις ηλικιας της να κοιταξει να τελειωσει τις σπουδες της να βρει δουλεια να ωριμασει και μετα να κανει οτι κανει..αυτη απο τα 18 εψαχνε να τυλιξει καλο γαμπρο..!!με πονηρια βεβαια..γιατι φυσικα οταν ειχε εσενα εψηνε και τον αλλο παραλληλα  την παντρευτει..!!και ολα αυτα στην ηλικια των 20...!!δεν  υπαρχουν αυτα ειναι που διαβαζα..!!πολυ χαμηλο επιπεδο κατα την γνωμη μου αλλα και εσυ δεν πρεπει να πας πισω αφου ασχολεισαι ακομα μαζι της..!!μαλλον και εσυ εισαι του ιδιου επιπεδου...για να προτιμας ακομα αυτη..και οχι μια κοπελα σοβαρη της εποχης σου!!διαβαζα αυτα που εγραφες και αναρωτιομουν αν οντως ηταν αληθεια ολα αυτα και αν γινονται ολα αυτα το 2016 στην ελλαδα...!κοιταξε λενε ο ομοιος τον ομοιο αν εσυ ησουν παιδι πιο συγκροτημενο και σοβαρο με αυτη ουτε που θα ξαναασχολιοσουν..ισα ισα θα σου φαινονταν και εσενα ολα αυτα πολυ περιεργα..και γελοια..!!αρα ο καθενας σε αυτην την ζωη παιρνει αυτο που του αξιζει..!!αν με ρωτας για τους αρραβωνες της συγκεκριμενης  κοπελας εχω να σου πω οτι με μεγαλη βεβαιοτητα οτι και γαμος να γινει θα καταληξει πολυ συντομα χωρισμενη...και μετα θα ψαχνει παλι το επομενο της θυμα..αφου βεβαια θα εχει και εσενα καβατζα...κοιτα εσυ να μην χασεις αυτην την ευκαιρια!!

μπραβο σου ευχομαι τελικα να την κατακτησεις  καποια στιγμη στην ζωη σου ..μην την χασεις γιατι ειναι μεγαλο κελεπουρι και απο οτι φαινεται σου ταιριαζει απολυτα και εσενα για να κανεις ετσι ακομα γι αυτην..

και μετα λεμε οτι μας φταιει η τυχη μας..τα ριχνουμε εκει...!!στην κοπελα που εχεις τωρα σε παρακαλω ξεκαθαρισε της την κατασταση να βρει και αυτη κατι το αναλογο με αυτην και οχι να καθεται να ασχολειται με εσενα και την αλλη..γιατι αυτη νμου φαινεται πολυ πιο φυσιολογικη... απο εσας..!!

Bikekiller

# 8 στις 12/6/2016
author
Ανδρας / 34 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Σε ομορφιά καλύτερος δεν ήταν αυτός ίσα ίσα που γελάει κόσμος για την "ομορφιά του" τέλος πάντων δεν μαρεσει να κρίνω κάποιο για τα εξωτερικά του χαρακτηριστικά.. Ξεκαθαρισα ότι δεν με μπορώ να φανταστώ ξανά μαζί της. Κοιτάξτε όταν έχεις φέρει μια κοπέλα που έχουν γνωρίσει οι συγγενείς και φίλοι ως "αραβωβιαστικια" που δεν είχαμε αλλά σε όλους έμεινε έτσι, που ακομα και τώρα όλο και κάτι θα πουν γιαυτην, ότι την είδαν εκεί, η τι προσβολή ήταν αυτή που έκανε σε εσάς, η το καλύτερο που είμαι αναγκασμενος να την βλέπω ακόμα και τώρα γτ όπως προ είπα είναι από διπλανό χωριό. Μην ξεχνάτε επίσης ότι είμαι σε χωριό και όλοι έβλεπαν και ήξεραν. Θα πας στο καφενείο θα σου πετάξουν κάτι, θα σου πετάξει κάτι και η γειτονισα φτάνει νομίζω. Ξέρετε πως είναι στα χωριά η ακόμα έχει και το θράσος να πάει να χαιρετα άτομα δικά μου που της λένε ένα τυπικό γειά.

Bikekiller

# 9 στις 12/6/2016
author
Ανδρας / 34 / Σε σχέση
Τατζικιστάν
Μάλιστα έτυχε σε πρόσφατη δουλειά που ειμουν να έρθει ο πατέρας της ως πελάτης και με ύφος διατατικτο και απαξιοτικο μου ζήτησε να τον εξυπηρέτησω φυσικά με κίνδυνο να απολυθω τότε, ζήτησα διακριτικά από άλλων συνάδελφο να ασχοληθεί μαζί του.

matiamou12

# 10 στις 14/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ρε κοπελια ειπαμε ενταξει με το γαντι αλλα εσυ μην τον γειωνεις τοσο πολυ...ναι και ομως στα χωρια και στις μικρες πολεις  ετσι ειναι ακομη παλια μυαλα και οπως λεει το παλικαρι συζυτανε στα χωρια και δεν μπορει να ησυχασει...εσυ μενεις στην πρωτευουσα...εκει χανει το παιδι την μανα και η μανα το παιδι...τιποτα δεν ακουγεται αλλα τα νεα απο την μικρη πολη στην πρωτευουσα φτανουν και περισσευουν...

Αν δεν εχεις ζησει σε μικρη πολη δεν ξερεις δεν ειναι ολα απροσωπα και δεν μιλαω για το τι θα πει ο κοσμος αυτο ειναι το ελαχιστο μιλαω το οτι θα σε βλεπουν καθημερινα θα σε χαιρεταν και μπορει να σε λυπουνται κι ολας ειναι ασχημο να νιωθουν λυπηση για εσενα που στο κατω κατω το παιδι δεν εκανε τιποτα κακο.

Νομιζω περιγραφει την κατασταση που βιωνει ακομη και τωρα...και επισης σχετικα σε αυτη την ζωη που λες οτι παιρνεις οτι σου αξιζει...μερικες φορες δεν παιρνεις αυτο που σου αξιζει...γιατι εσυ ησουν καθαρος και ενταξει απεναντη στον αλλον και ο αλλος δεν ηταν.Παιρνεις αυτο που ειναι γραμμενο να παρεις.Κισμετ λεγετε...μοιρα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από sissy108

πραγματικα απορω με κατι αντρες και με αυτα που γραφουν...!!εδω φαινεται ξεκαθαρα οτι η κοπελα ειναι τελειως συμφεροντολογα και εντελως χαμηλου επιπεδου..σχεσεις στα 20 και που γνωριζονται γονεις και σχεδιαζονται γαμοι εγω δεν τις καταλαβαινω..φυσικα και η κοπελα εψαχνε να βρει καλο γαμπρο απο τα 18 της...και αφου ειδε οτι μπορει να τυλιξει καποιον καλυτερο σε αφησε...απλα τα πραγματα...!!

αντι οπως ολες οι κοπελες τις ηλικιας της να κοιταξει να τελειωσει τις σπουδες της να βρει δουλεια να ωριμασει και μετα να κανει οτι κανει..αυτη απο τα 18 εψαχνε να τυλιξει καλο γαμπρο..!!με πονηρια βεβαια..γιατι φυσικα οταν ειχε εσενα εψηνε και τον αλλο παραλληλα  την παντρευτει..!!και ολα αυτα στην ηλικια των 20...!!δεν  υπαρχουν αυτα ειναι που διαβαζα..!!πολυ χαμηλο επιπεδο κατα την γνωμη μου αλλα και εσυ δεν πρεπει να πας πισω αφου ασχολεισαι ακομα μαζι της..!!μαλλον και εσυ εισαι του ιδιου επιπεδου...για να προτιμας ακομα αυτη..και οχι μια κοπελα σοβαρη της εποχης σου!!διαβαζα αυτα που εγραφες και αναρωτιομουν αν οντως ηταν αληθεια ολα αυτα και αν γινονται ολα αυτα το 2016 στην ελλαδα...!κοιταξε λενε ο ομοιος τον ομοιο αν εσυ ησουν παιδι πιο συγκροτημενο και σοβαρο με αυτη ουτε που θα ξαναασχολιοσουν..ισα ισα θα σου φαινονταν και εσενα ολα αυτα πολυ περιεργα..και γελοια..!!αρα ο καθενας σε αυτην την ζωη παιρνει αυτο που του αξιζει..!!αν με ρωτας για τους αρραβωνες της συγκεκριμενης  κοπελας εχω να σου πω οτι με μεγαλη βεβαιοτητα οτι και γαμος να γινει θα καταληξει πολυ συντομα χωρισμενη...και μετα θα ψαχνει παλι το επομενο της θυμα..αφου βεβαια θα εχει και εσενα καβατζα...κοιτα εσυ να μην χασεις αυτην την ευκαιρια!!

μπραβο σου ευχομαι τελικα να την κατακτησεις  καποια στιγμη στην ζωη σου ..μην την χασεις γιατι ειναι μεγαλο κελεπουρι και απο οτι φαινεται σου ταιριαζει απολυτα και εσενα για να κανεις ετσι ακομα γι αυτην..

και μετα λεμε οτι μας φταιει η τυχη μας..τα ριχνουμε εκει...!!στην κοπελα που εχεις τωρα σε παρακαλω ξεκαθαρισε της την κατασταση να βρει και αυτη κατι το αναλογο με αυτην και οχι να καθεται να ασχολειται με εσενα και την αλλη..γιατι αυτη νμου φαινεται πολυ πιο φυσιολογικη... απο εσας..!!

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε