Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Παρελθον vs μελλον

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

dipos24

# 1 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Παρελθον vs μελλον

Γεια σας,

ειναι αντρας 29 ετων και πολυ προσφατα γνωριστηκα η μαλλον επανασυνδεθηκα με μια κοπελα που ειχα γνωρισει πριν 10 και βαλε χρονια με την οποια τοτε ειχαμε καποια επαφη μετα ομως χαθηκαμε και η μονη εποικοινωνια ηταν τα τελευταια χρονια ενα γεια στην καφετερια που συχναζαμε οταν βρισκομασταν τυχαια και παντα σε διαφορετικες παρεες.Η κοπελα αυτη (που σημερα ειναι 29 με 31 δεν ειμαι σιγουρος) το διαστημα 2008 με 2014 περιπου  εκτος του οτι αλλο εκανε, εκανε και σεξ επι πληρωμη (να το πω κοσμια).Τωρα λοιπον που βρεθηκαμε ηρθαμε αρκετα κοντα και μεταξυ μας υπαρχει φλερτ το οποιο και απο τη μερια μου και απο τη μερια της αφηνει ξεκαθαρη προοπτικη σχεσης.Εγω στις σχεσεις μου με τις γυναικες ημουν παντα αποφασισμενος και ηξερα τι ηθελα ειτε μια γυναικα για μια βραδια ειτε για σχεση ποτε δεν "εμπλεξα". Θεωρω οτι ειχα παντα το πανω χερι, εκανα κουμαντο να το πω διαφορετικα.Ειναι η πρωτη φορα στα 29 μου που νιωθω τοσο μπερδεμενος.Απο την μια εχω απεναντι μου μια πολυ ομορφη κοπελα, σοβαρη, καλλιεργημενη με πτυχιο, σοβαρη δουλεια και απο την αλλη βλεπω μια κοπελα που εκανε οτι εκανε σιγουρα οχι για βιοποριστικους λογους.Δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που θα ρωτησω τι θα κανω, αλλα ειμαι απο τους ανθρωπους που εχω ανοιχτα ματια και αυτια και οι γνωμες των αλλων παντα με ενδιαφερουν.Περιμενω τα σχολια σας.

barbie200

# 2 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οχι δεν το εκανε για βιοποριστικους. λογους ...χαχαχαχα ελα τωρα τα λες κ τα πιστευεις;;;αν το εκανε για την κ@υλα της να στο πω απλα δεν θα επερνε λεφτα...οποτε προσεχε το δικο της το ενδιαφερον γτ μπορει να κρυβει αλλα κινητρα

archagellos

# 3 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.320

Man...μαλλον σε εχει θαμπωσει η ομορφια της ...και δεν βλεπεις ουτε μεχρι την μυτη σου .

Βαλε τα ,κατω και κανε τις αναλυσεις σου .
Που πας ? τι θες ? πως το θες ? και γιατι το θες ?
Επισης ,βαλε στη λιστα σου και κανε μια αναλυση ...γιατι τοσα χρονια δεν ηρθατε ποιο κοντα ? ...γιατι τωρα ?
Μεσα απο τις κουβεντες που εχεις κανει μαζι της θα το καταλαβεις ...αρκει να εχεις πραγματικα τα ματια σου ανοιχτα ...ανοιχτα ομως .

Keep Walking 

nuvola

# 4 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από archagellos

Man...μαλλον σε εχει θαμπωσει η ομορφια της ...και δεν βλεπεις ουτε μεχρι την μυτη σου .

Keep Walking 

αμ  το πτυχίο βεβαίως βεβαίως 

και τη σοβαρή δουλειά, που τα πας ; 

archagellos

# 5 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.320

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από nuvola

αμ  το πτυχίο βεβαίως βεβαίως 

και τη σοβαρή δουλειά, που τα πας ; 

Νουβ ,

αυτα ...δεν πανε πουθενα

nuvola

# 6 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
που το ξες ότι το κανε αυτό ;το ρωτώ γιατί καμιά φορά  ο φίλος ,του γείτονα του μπατζανάκη  ,λέει καμιά μπαρούφα 
και βγαίνει φιρμάνι σ όλο το χωριό , κ έτσι έχει ''τροφή'' για καμιά βδομάδα η γειτονιά... 

Lioutsia

# 7 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μία γυναίκα που ξέρει τη δύναμη της μπορεί πολύ εύκολα να πετάει από κλαδάκι σε κλαδάκι ακόμη κι αν σου δίνει ένα βλέμμα γεμάτο υπόσχεση.

Κι αυτό δεν αλλάζει ποτέ. Δεν είναι κακό να το ζήσεις, απλά να ξέρεις τί σε περιμένει.

broomstick

# 8 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

αμα σε ενδιαφερουν οι γνωμες των αλλων μακρυα και αγαπημενοι...δηλαδη θα κανεις σχεση με μια που οι αλλοι θα την χαρακτηριζουν με την συγκεκριμενη λεξη???αρα πεφτεις σε αντιφαση...

επειδη εδω σε ενδιαφερει πολυ η αποφαση που θα παρεις αλλιως δεν θα το εκανες θεμα...πρεπει πρωτα να καθαρισεις το μυαλουδακι σου απο τις προκαταληψεις και την ενοχικοτητα πανω σε αυτο το θεμα...μπορεις???

αν ναι τοτε προσπαθησε το...δες αν σου βγαινει και την συμβατοτητα σας πανω στην σχεση...χωρις κομπλεξ και ενοχες...δυσκολο δεν ειναι ομως???αν ησουν τοσο ακομπλεξαριστος θα το ειχες κανει ηδη...

αρα δεν ειναι για σενα αυτη η περιπτωση...βρες την σχεση που σου ταιριαζει...μην παιδευεσαι και χαραμιζεις χρονο σε κατι που θα σε ταλαιπωρει το μυαλο
Αρέσει στο μέλος somebody961

Elena_90

# 9 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Υπάρχει μια δυνατή συγκρουση μέσα σου την παρούσα στιγμή, ένας άνθρωπος που σε γεμίζει και παράλληλα ενας άνθρωπος που το παρελθόν του προσβάλλει την ηθική σου. Για να γείρει κάπου ο ζυγός όμως  και να καταφερεις να επιλέξεις είτε να βουτήξεις είτε να βρεις την έξοδο θα πρέπει να λυθεί αυτή η σύγκρουση. Αυτό θα επιτευχθεί μόνο με βαθύτερη γνωριμία. Μέχρι τότε δεν υπάρχει καμία προοπτική σχέσης.
Αναπτύτε μια φιλία αρχικά και μια ανθρώπινη επαφή και θα δεις πως μετά από κάποιο διάστημα θα είσαι σιγουρος για την απόφαση που θα πάρεις.

LordosLordas

# 10 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θέλω να κάνω μια απλή ερώτηση: εσύ πόσο βέβαιος είσαι για το "παρελθόν" της; Ήσουν ποτέ αυτόπτης μάρτυς; Στο εξομολογήθηκε η ίδια; Ή μήπως παίζει το all time classic "θάψιμο" από άλλα άτομα; Τα χαρακτηριστικά που της αποδίδεις (μια πολυ ομορφη κοπελα, σοβαρη, καλλιεργημενη με πτυχιο, σοβαρη δουλεια), είναι συνήθως και αυτά που μια τέτοια γυναίκα την κάνουν και "απλησίαστη" σε κάποιους, κατά συνέπεια θα είναι αρκετοί κι εκείνοι που μπορεί να έχουν "χτίσει" μια - ανυπόστατη - φήμη.

Κάποτε υπήρχε στην γειτονιά μου, μια αληθινά πανέμορφη γυναίκα, η οποία όμως δεν έδινε ποτέ σημασία (και αξία) στους "πέφτουλες" της περιοχής. Γρήγορα κυκλοφόρησε η φήμη ότι ήταν "μασαντζού". Φήμη που ενισχυόταν και από το γεγονός ότι στο σπίτι της μπαινόβγαιναν αρκετά άτομα (στο 90% με αναπηρικά αμαξίδια, πατερίτσες κλπ). Οι φήμες οργίασαν και κάποιοι έφτασαν να την "έχουν δει" να κάνει πιάτσα στην Γλυφάδα στον παράδρομο της "αμαρτίας" (βλέπε παράδρομος παραλιακής στο ύψος της ΥΠΑ)... Η γυναίκα αυτή ήταν φυσιοθεραπεύτρια, παντρεμένη με οικογένεια και κάθε βράδυ που έφευγε από το "σπίτι" της (βλέπε φυσιοθεραπευτήριο), πήγαινε στην οικογένεια της!

Συγγνώμη για το μακροσκελές του παραδείγματος μου, αλλά εάν εσύ δεν έχεις απτές αποδείξεις για το παρελθόν της κοπέλας, μπορεί όχι μόνο να την αδικείς, αλλά να στερείς και από τον εαυτό σου την ευτυχία.

dipos24

# 11 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος

Καταρχην ευχαριστω για τις πολλες και ωραιες απαντησεις σας.

Εχουμε και λεμε:ειμαι 100% σιγουρος για αυτο που εκανε καθως σαν παιδι και εγω εχω περπατησει πολυ στο χωρο του αγοραιου ερωτα και οι κοπελες που το κανουν αυτο εχουν ολες τα ιδια χαρακτηριστικα (δεν εννοω εμφανισιακα) και την ιδια συμπεριφορα.Λοιπον η συγκεκριμενη δεν εχει αμεσο οικονομικο λογο να το κανει, οταν εμεις βγαιναμε με 15 ευρω πιτσιρικαδες και γυρνουσαμε ολη μερα και μας εμεναν κιολας αυτη ηταν με 50 και βαλε και δε της εφταναν.Οι περισσοτερες κοπελες σε αυτο το χωρο τρελαινονται απο το ευκολο χρημα και κακα τα ψεματα το χρημα ειναι το ισχυροτερο ναρκωτικο.
Τοσα χρονια δεν ειχαμε επαφη γιατι αφενος γιατι αδιαφορουσα αφετερου δεν ειχε τυχει να βρεθουμε σε κοινη παρεα.Αν και μενω στην Αθηνα η περιοχη που μενω ειναι σαν χωριο, τα μαγαζια εχουν στανταρ πελατες οι παρεες εχουν στανταρ στεκια κλπ.
Οσον αφορα μια ενδεχομενη σχεση οσο περνα απο το χερι μου θα ηθελα μια εντονη σχεση και ας κρατησει λιγο, νομιζω απο αυτο καταλαβαινετε τις προθεσεις μου .

somebody961

# 12 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Α όχι φίλε μας, θα πληρώσεις και εσύ!

Αρέσει στο μέλος giorgos170

dipos24

# 13 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από LordosLordas

Θέλω να κάνω μια απλή ερώτηση: εσύ πόσο βέβαιος είσαι για το "παρελθόν" της; Ήσουν ποτέ αυτόπτης μάρτυς; Στο εξομολογήθηκε η ίδια; Ή μήπως παίζει το all time classic "θάψιμο" από άλλα άτομα; Τα χαρακτηριστικά που της αποδίδεις (μια πολυ ομορφη κοπελα, σοβαρη, καλλιεργημενη με πτυχιο, σοβαρη δουλεια), είναι συνήθως και αυτά που μια τέτοια γυναίκα την κάνουν και "απλησίαστη" σε κάποιους, κατά συνέπεια θα είναι αρκετοί κι εκείνοι που μπορεί να έχουν "χτίσει" μια - ανυπόστατη - φήμη.

Κάποτε υπήρχε στην γειτονιά μου, μια αληθινά πανέμορφη γυναίκα, η οποία όμως δεν έδινε ποτέ σημασία (και αξία) στους "πέφτουλες" της περιοχής. Γρήγορα κυκλοφόρησε η φήμη ότι ήταν "μασαντζού". Φήμη που ενισχυόταν και από το γεγονός ότι στο σπίτι της μπαινόβγαιναν αρκετά άτομα (στο 90% με αναπηρικά αμαξίδια, πατερίτσες κλπ). Οι φήμες οργίασαν και κάποιοι έφτασαν να την "έχουν δει" να κάνει πιάτσα στην Γλυφάδα στον παράδρομο της "αμαρτίας" (βλέπε παράδρομος παραλιακής στο ύψος της ΥΠΑ)... Η γυναίκα αυτή ήταν φυσιοθεραπεύτρια, παντρεμένη με οικογένεια και κάθε βράδυ που έφευγε από το "σπίτι" της (βλέπε φυσιοθεραπευτήριο), πήγαινε στην οικογένεια της!

Συγγνώμη για το μακροσκελές του παραδείγματος μου, αλλά εάν εσύ δεν έχεις απτές αποδείξεις για το παρελθόν της κοπέλας, μπορεί όχι μόνο να την αδικείς, αλλά να στερείς και από τον εαυτό σου την ευτυχία.

Οπως ειπα και στην προηγουμενη απαντηση μου ειναι σιγουρος βασιζομενος μονο σε στοιχεια δικα μου.

Η κοπελα δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα να τη σχολιασουν οπως και οι περισσοτερες σε αυτο το χωρο. 

1Christina

# 14 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε μπαρμπι, δεν ειναι βιοπορισμος το να αγορασω τη λουι βουιτον

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από barbie200
Οχι δεν το εκανε για βιοποριστικους. λογους ...χαχαχαχα ελα τωρα τα λες κ τα πιστευεις;;;αν το εκανε για την κ@υλα της να στο πω απλα δεν θα επερνε λεφτα...οποτε προσεχε το δικο της το ενδιαφερον γτ μπορει να κρυβει αλλα κινητρα

1Christina

# 15 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θεματοθετη θα συμφωνησω απολυτα!!!

Αν ομως η προθεση σου ηταν για "σχεση" θα σου ελεγα, σε αντιθεση με οσα ειπωθηκαν παραπανω:

Οι ανθρωποι ειμαστε και το παρελθον μας και το παρον μας και το μελλον μας...και οκ ολοι εχουμε δικαιωμα στο λαθος, αλλα αυτη η κοπελα δεν εκανε "λαθος"' ειναι λαθος...σκεφτεται και πραττει με διαφορετικη "ηθικη" απο τη δικη μου... Απο τη δικη σου???

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από somebody961

Α όχι φίλε μας, θα πληρώσεις και εσύ!

matiamou12

# 16 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σε εμποδιζει το γεγονος της πληρωμης δεν πειραζει τι να κανουμε υπαρχει και αυτο το επαγγελμα...ανεκαθεν υπηρχε αυτο και θα υπαρχει (ειτε το κανουν αντρες ειτε το κανουν γυναικες).Δικο της θεμα εσυ ομως εν τελει αν προχωρησεις σε ενδιαφερει η κοινη γνωμη του κοσμου...το οτι κανεις ενα φλας μπακ...και ενα πισωγυρισμα στην συγκεκριμενη κοπελα..σημαινει οτι ναι μεν την γουσταρες απο παλια αλλα σε εκοψε αυτο...καλο ειναι να προσπερασεις το τι εκανε στο παρελθον δικο της ηταν μπορει να εκανε οτι ηθελε και τωρα να μετανιωσε.Αυτο θα το διαπιστωσεις εσυ.

Φροντισε να μαθεις αφου εχεις ανοιχτα αυτια και ματια τι εστι τωρα...ποια ειναι η ζωη της...συνεχιζει?εχει καποιον ενδιαμεσο που της κλεινει δουλειες?γιατι αν το συνεχιζει εσενα αυτο θα σε πειραζει και λογικο.Φροντησε να ψαξεις...αν ειναι ολα καθαρα μπορεις να κανεις μια σχεση...αν παλι δεν ειναι πρεπει να το δεις και να το συζητησεις μαζι της...αν μπορεις να το δεχτεις εσυ...γιατι μαλλον θα θελει να το συνεχισει...εσυ δεχεσαι να ζεις με αυτο?

Περα τις σπουδες και τα πτυχια κ.τ.λ και την καλλιεργεια αυτα δεν πανε πακετο.Δεν εχουν καμια σχεση...Μας τα αναφερεις για να δουμε οτι ειναι οκ κοριτσι?Ας εχει εκατο πτυχια και ενα και κανενα...εσυ θες να το δικαιολογησεις μεσα σου ωστε να προχωρησεις..

Παρελθον ή μελλον σου εμεινε στο μυαλο και θες να κανεις κατι και μαλλον σοβαρο..αλλος ισως σου ελεγε μην το αφηνεις κανε κατι γιατι θα σε κυνηγαει μεχρι το μελλον και δεν θα εχεις και ζωη...θα παιδευεσαι...και θα λες μετανιωσα που δεν εκανα κινηση τοτε...για να μην παιδευεσαι ή το ζεις...ή σου μενει και θα μιλας και θα παραμιλας.Δεν ξερω αν ειναι μαγκακι (δεν αναφερομαι στο παρελθον της κοπελας)και σε κανει εσενα στο τελος να παραμιλας.

Λοιπον για να μην εισαι με ερωτηματικα αποφασισε εσυ μεσα σου τι θες...ρωτησε της πραγματα...και δες...γιατι αν ειναι μετα να θυμασαι που λεει και το τραγουδι...αστα. 

https://www.youtube.com/watch?v=snI6SY-YYKw

LordosLordas

# 17 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

@ dipos24
Όπως και να έχει το θέμα, εάν την θέλεις και σε θέλει, να το ζήσεις χωρίς δεύτερες σκέψεις. Προσωπική μου συμβουλή, μην αφήσεις τις ενδείξεις να καταστρέψουν εν τη γενέσει του, κάτι που ακόμα είναι νωρίς να κρίνεις εάν θα πάει μακριά ή κοντά. Σου εύχομαι ολόψυχα να τα καταφέρεις και να ευτυχήσεις αληθινά. Μην ακούς τίποτα παρά μόνο την καρδιά σου.

dipos24

# 18 στις 28/6/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από 1Christina

Θεματοθετη θα συμφωνησω απολυτα!!!

Αν ομως η προθεση σου ηταν για "σχεση" θα σου ελεγα, σε αντιθεση με οσα ειπωθηκαν παραπανω:

Οι ανθρωποι ειμαστε και το παρελθον μας και το παρον μας και το μελλον μας...και οκ ολοι εχουμε δικαιωμα στο λαθος, αλλα αυτη η κοπελα δεν εκανε "λαθος"' ειναι λαθος...σκεφτεται και πραττει με διαφορετικη "ηθικη" απο τη δικη μου... Απο τη δικη σου???

Απο τη δικη μου ηθικη δεν διαφερει κατα πολυ και εξηγουμαι.

Σαν αντρας μιλωντας ειλικρινα θα εκανα σεξ με οποιαδηποτε κοπελα-γυναικα ικανοποιει καποια στανταρς μου. Το οτι θα εκανα σεξ μαζι της δε σημαινει οτι θα καναμε σχεση η θα παντρευομασταν.

Και επειδη και οι γυναικες ανθρωποι ειναι θεωρω οτι και εκεινη θα εκανε σεξ σαν και εμενα με οποιον ικανοποιουσε τα στανταρ της ειδικα δε αν ειχε και σημαντικο κερδος.

Το λαθος γινεται μια φορα αντε δυο αντε τρεις αντε δεκα. Απο εκει και περα ειναι συνιδειτο, και μιας και οπως ειπα εχουν περασει κοπελες τετοιου ειδους απ τα χερια μου εχω να πω οτι οι περισσοτερες μην πω ολες ειναι πιο ηθικες απο εκεινες που για ενα δωρεαν ποτο η εισοδο σε ενα νυχτερικο κεντρο πανε μαζι σου.

matiamou12

# 19 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αρα εισαι και εσυ αλανι...αρα ρε μεγαλε δεν καταλαβαινω τους ενδιασμου σου...και καθομαστε και σου γραφουμε...αφου εισαι και εσυ χωρις ενδιασμους(δικαιωμα σου καλα κανεις δεν σε κρινω) τι θες ακριβως?φοβασαι επειδη ειναι σαν και εσενα στον χαρακτηρα στο κρεβατι?τι φοβασαι μην κολλησεις?ή φοβασαι τα λογια απο πισω που θα σου πουν...δεν σε κοβω και πολυ να σε νοιαζει ο κοσμος οποτε ποιο το ερωτημα σου δεν καταλαβα ακομη.

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα στο να κανεις σχεση με την συγκεκριμενη κοπελα ανοιχτομυαλο σε βρισκω...να ησουν ενας τυπας που θα ησουν των φραγμων...εδω ουτε φραγματα σε ενδιαφερουν ουτε οδοφραγματα.Συνεχισε ρε αγορι μου με την κοπελα και ασε τα σουξου μουξου...αφου ξερεις τις γυναικες απο την εμπειρια σου και καλα κανεις...μηπως ομως φοβασαι επειδη ειστε ιδιοι χαρακτηρες μην κολλησεις αγρια μαζι της?εμ εκει ελα ξανα γραψε μας ενα ποστ.

Εμεις θα στα λεμε με τοσες εμπειριες που εχεις και το αναφερω χωρις να θελω να σε θιξω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από dipos24

Σαν αντρας μιλωντας ειλικρινα θα εκανα σεξ με οποιαδηποτε κοπελα-γυναικα ικανοποιει καποια στανταρς μου. Το οτι θα εκανα σεξ μαζι της δε σημαινει οτι θα καναμε σχεση η θα παντρευομασταν.

Και επειδη και οι γυναικες ανθρωποι ειναι θεωρω οτι και εκεινη θα εκανε σεξ σαν και εμενα με οποιον ικανοποιουσε τα στανταρ της ειδικα δε αν ειχε και σημαντικο κερδος.

Το λαθος γινεται μια φορα αντε δυο αντε τρεις αντε δεκα. Απο εκει και περα ειναι συνιδειτο, και μιας και οπως ειπα εχουν περασει κοπελες τετοιου ειδους απ τα χερια μου εχω να πω οτι οι περισσοτερες μην πω ολες ειναι πιο ηθικες απο εκεινες που για ενα δωρεαν ποτο η εισοδο σε ενα νυχτερικο κεντρο πανε μαζι σου.

1Christina

# 20 στις 28/6/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οκ τοτε...εισαι και ανεργος...βρηκες και κοπελα και δουλεια

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από dipos24

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε