Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αδιέξοδο και νέα σχέση

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

xristina000

# 121 στις 15/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

αληθειες.

Ειμαι παντρεμενη 22 χρονια, με 2 παιδια. Το γεγονος οτι μετα απο τοσο λιγα χρονια, ενιωσες την αναγκη να στραφεις αλλου, δειχνει πολλα. Ειμαι σιγουρη οτι δεν αγαπας τον αντρα σου. Δεν ειναι υποχρεωτικο αλλωστε. Εχεις καθε δικαιωμα να κανεις τη ζωη σου οτι θελεις. Το μονο ερωτιματικο ειναι τα ΠΑΙΔΙΑ. Ειναι μικρα. Αρα, δεν θα τα ρωτησεις. Βαλε λοιπον το χερι στη καρδια, και τη γλωσσα σου στο μυαλο, και αποφασησε.!!! Δυσκολο. Το ξερω. Το εζησα. Δεν σου λεω τι εκανα εγω για να μην επιρεαστεις. Δυο πραγματα θα σου πω μονο. 1ο Ειμαι 45 χρονων, και η μαμα μου, μου λεει, " θα κρυωσεις βρε κοριτσακι μου..." , 2ο, Λεω στο γιο μου 21 ετων, "παλι δεν θα φας? Θα αρωστησεις!!! Τοσες ωρες, τοσες δραστηριοτητες νηστικος? ??? Ελπιζω να καταλαβες ...κατι...

aggelosaggelos

# 122 στις 16/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αφού κοπέλα μου είσαι με έναν άνθρωπο 10 χρόνια,έχετε κάνει 2 παιδιά,αυτός ξενιτεύτηκε για το καλό σας και εσύ ξεκίνησες σχέση με άλλον,τι συζητάμε... Άσε τα παιδιά στον άντρα σου,πάρε διαζύγιο και κάνε την αγαπητικιά. Έτσι και αλλιώς δεν σου αξίζει η οικογένεια που δημιουργήθηκε. Δεν θέλω να πω πιο άσχημα πράγματα. Άσε τα παιδιά να πάνε στον πατέρα τους και να διεκδικήσουν ένα καλύτερο μέλλον. Και κάτι τελευταίο. Τα παιδιά έχουν πατέρα εν ζωή και μάλιστα αγωνιστή. Οπότε το ποια είναι η στάση του εραστή σου για το θέμα είναι αδιάφορη. Σε αυτή την περίπτωση δεν χρειάζονται μπαμπά. Μαμά χρειάζονται γιατί η δικιά τους έχει το μυαλό της στο κεχρί αντί για το καλό τους.

kaiti26

# 123 στις 7/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

θα ηθελα να μου πεις τελικα τι εκανες...με ενδιαφερει...

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost