Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αγαπη που δεν μπορω να ξεπερασω

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

achinos

# 41 στην 1/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Lena_7_

Μια λυση θα σου προτεινω κυρα μου...πλακωσε τον στις ψιλες την επομενη φορα που θα σε απαξιωσει με οποιον τροπο

Αν μετα τις ψιλες νιωσεις ικανοποιηση και συνεχισεις να τον θες 

, μετά απ αυτό, περίμενα να διαβάσω

"ξαναπλάκωσέ τον στις ψιλές κ ούτω καθεξής..."

ε, σκέφτηκα, προιόντος του χρόνου, βγαίνουν κ γούστα...όλο φασολάδα κάθε μέρα, βαρετό...

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, giorgos170

broomstick

# 42 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

ρε αχινε 

παμε στο αλλο θεμα τοτε...οταν λεω εγω οτι το βιαιο το γουσταρεται εσεις οι γυναικες μου τα χωνετε

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από achinos

ε, σκέφτηκα, προιόντος του χρόνου, βγαίνουν κ γούστα...όλο φασολάδα κάθε μέρα, βαρετό...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

-tsilipirdoni-

# 43 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

μ΄ αρέσει όμως ,  που συνεννοούμαστε ...

achinos

# 44 στην 1/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από broomstick

ρε αχινε 

παμε στο αλλο θεμα τοτε...οταν λεω εγω οτι το βιαιο το γουσταρεται εσεις οι γυναικες μου τα χωνετε

όχι ρε μπρούμι...δεν κατάλαβες, για τους άνδρες λέμε, αν γουστάρουν μερικές κοπέλες να τους πλακώνουν στις ψιλές...

το θέμα που λες, είναι για άλλο πράμα.

broomstick

# 45 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

δεν καταλαβα τοτε εγω...

αλλα το ενα φερνει και το αλλο

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από achinos

όχι ρε μπρούμι...δεν κατάλαβες, για τους άνδρες λέμε, αν γουστάρουν μερικές κοπέλες να τους πλακώνουν στις ψιλές...

το θέμα που λες, είναι για άλλο πράμα.

giorgos170

# 46 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.429

ρε παιδια

για
ποιες
ψηλες
μιλάτε
...??

broomstick

# 47 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

για ψηλομυτες...

που ριχνουν και καποιες ψιλες

για το σεξ εννοειται

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από giorgos170

ρε παιδια

για
ποιες
ψηλες
μιλάτε
...??

broomstick

# 48 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

ματια μου...

ειλικρινα δεν συμμετεχεις μονη σου στο φορουμ...εσυ μπορει για δικους σου λογους να γραφεις ατελειωτα κατεβατα...
αλλα αν θελεις να συμμετασχεις κανονικα και να παιξεις το παιχνιδι καλως η κακως πρεπει ο αλλος να σε διαβαζει...εχω κανει προσπαθεια να διαβασω 2-3 απο τα ποστ σου...μεχρι εκει ομως...δεν ξερω τι πρεσβευεις???ουτε καμμια απο τις ιδεες σου...θελεις να το συνεχισεις ετσι...δικαιωμα σου...

στα λεω τελειως φιλικα...στο φιναλε μονο εγω μπορει να μην τα διαβαζω...
Αρέσει στα μέλη John_John_40, somebody961

MiltosRNLI1930

# 49 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Aπο ενδειξεις

Κριος 100% εκτος αν εχει αλλαξει ζωδιο

Αρέσει στα μέλη somebody961, broomstick

matiamou12

# 50 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ε τι να κανω εδω το θεμα εχει πολλες περιπτωσεις...Το πιανεις απο ολες τις πλευρες...αφου οταν το ειδα λεω αντε παλι πολλα βγηκαν...μην με διαβαζεις ειλικρινα δεν παρεξηγω βασικα μονο η θεματοθετρια/της πρεπει να τα διαβαζει.

Εχεις δικαιο αλλα ετσι γραφω.Κοινος λεω να τα ξανα βρει γιατι καιγεται απο ερωτα για τον συγκεκριμενο και λογικα και αυτος.Δεν τους τελειωσε.το βλεπω ρε παιδακι μου και αναρωτιεμαι τι να συμαζεψω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από broomstick

ματια μου...

ειλικρινα δεν συμμετεχεις μονη σου στο φορουμ...εσυ μπορει για δικους σου λογους να γραφεις ατελειωτα κατεβατα...
αλλα αν θελεις να συμμετασχεις κανονικα και να παιξεις το παιχνιδι καλως η κακως πρεπει ο αλλος να σε διαβαζει...εχω κανει προσπαθεια να διαβασω 2-3 απο τα ποστ σου...μεχρι εκει ομως...δεν ξερω τι πρεσβευεις???ουτε καμμια απο τις ιδεες σου...θελεις να το συνεχισεις ετσι...δικαιωμα σου...

MiltosRNLI1930

# 51 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Souper Μπρουμη

Εγω την διαβαζω

Εν συγκρισει με κατι αλλες σφηκες εχει καλα στοιχεια μεσα της .Τη λυπαμαι ομως που καθεται και γραφει μεγαλα κειμενα .Ισως αυτος ειναι τροπος να εκφρασει την καλωσυνη της

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από broomstick

ματια μου...

Lena_7_

# 52 στην 1/7/2016
author
Γυναίκα / 52 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744

Αχινε μαρεσει η εκδοχη σου...τοσα χρονια λογια, λογια, λογια και δεν τα σεταρει το μηχανημα...

ναι, γιατι οχι? 

ψιλες ξανα και ξανα...μπορει να παρει μπρος

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από achinos

matiamou12

# 53 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλλαζει πολυ ευκολα γνωμες...συμπεριφερετε σαν εφηβος...πριν δυο εβδομαδες θα περιμενει..και χθες σου ειπε οτι να ναι αλλα πραγματα και το τελειωσατε.Κραταω οτι με χιλιους τροπους σε γυρισε πισω αυτο λεει πολλα...παλι κατι θα γινει και θα αλλαξει..θα σου ερθει...εσυ τι θελεις αυτο ρωταμε ολοι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από LADYA14

Αγαπη που δεν μπορω να ξεπερασω

Εχω μια σχεση εδω και 6 χρονια με καποιον που ειναι διαζευμενος. . 

Χωρισαμε για 6 μηνες γιατι δεν αντεξα να με προσβαλει κ με χιλιους τροπους με ξαναγυρισε πισω.Πριν 2 εβδομαδες μου ειπε οτι με αγαπαει παρα πολυ κ θα με περιμενει μεχρι ο μικρος να ενηλικιωθεί κ να του μιλησουμε για τη σχεση μας. Εχτες μου ειπε οτι κουραστηκε κ θα φυγει γιατι θελει μια γυναικα που να μπορει να αφιερωνει τα σαβ.κα κ να μενουν μαζι. Μπορειτε να μου πειτε τι πρεπει να κανω;

matiamou12

# 54 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν ειναι θεμα καλωσυνης...αν και σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...απλα βλεπω οτι η γυναικα τον θελει ακομη και για να κανει ο αλλος σαν τρελος ετσι πως την ειχε διεκδικησει την θελει και αυτος ακομη ασχετα αν αλλαζει σκεπτικο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από MiltosRNLI1930

Souper Μπρουμη

Εγω την διαβαζω

Εν συγκρισει με κατι αλλες σφηκες εχει καλα στοιχεια μεσα της .Τη λυπαμαι ομως που καθεται και γραφει μεγαλα κειμενα .Ισως αυτος ειναι τροπος να εκφρασει την καλωσυνη της

matiamou12

# 55 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Απο οπου και να το πιασεις κοριτσι ειναι θεμα χρονου βρεθειτε πρωτα...κλειστειτε σε ενα δωματιο και να δειτε πως θα τα βρειτε ομορφα και ωραια και δεν αναφερομαι μονο στο ερωτικο κομματι.

Βρειτε τους και κλειστε τους επιτελους σε ενα ρημαδο δωματιο να δουμε τοτε τι θα ερθεις να μας ξανα γραψεις...χθες εδωσε το τελεσιγραφο κατσε να δεις και που εισαι ακομη μωλις μαθει οτι σε θελουν εχει να ξανα στειλει ραβασακια...

θα με τρελανεις -  τσαλικης κοπελια δες το απο 2:32...μην τρελενεσαι απλα τα πραγματα τον καρα γουσταρεις ακομη μανταμ που εχεις και θεση και σε καρα γουσταρει ακομη και αυτος.αιντε πανε μιλησε του ασε τις αναστολες.Μεγαλοι ανθρωποι ειστε.

https://www.youtube.com/watch?v=y_V9oPhfdLI

syntrofissa-Klelia

# 56 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από matiamou12

.κλειστειτε σε ενα δωματιο 

α .. εδω συναδελφισσα θα διαφωνησω.

στην εξοχη.. στη θαλασσα... σε ενα παρκο...επ ουδενι σε δωματιο!

matiamou12

# 57 στην 1/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

δωματιο θες με θεα θαλασσα...θες με θεα εξοχη...αντε θες με θεα παρκο...γιατι θα τα κανουν λαμπογυαλο..λεφτα εχουν ας τα σπασουν να τελειωνουμε.Γιατι ο τυπος τετοια ονειρευεται μαλλον.Ετοιμη ειναι και η αλλη αντε μην μας λεει οτι καθετε τουμπεκι και δεν μιλαει και μονο εξηγει.Ε μα συντροφισσα θελει να τα ακουσει και εκεινη.Τραβατε μας και ας κλαιω.Ας παει να τον βρει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από syntrofissa-Klelia

α .. εδω συναδελφισσα θα διαφωνησω.

στην εξοχη.. στη θαλασσα... σε ενα παρκο...επ ουδενι σε δωματιο!

inioxos52

# 58 στην 1/7/2016
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Ομολογω πως κατι τετοιες περιπτωσεις απαξιωσης και προσβλητικης συμπεριφορας που υφιστανται καποιες απο διαφορους μαλακοπιτουρες παραμενοντας παρ' ολα αυτα στην "σχεση", δειχνοντας εν πολλοις και τις ανασφαλειες και τις φοβιες που κουβαλανε μεσα τους, καθως και την ελλειψη αυτοσεβασμου η οποια τις διακρινει, με ξεπερνουν. Θεωρω λοιπον, πως ειναι αξιες της μοιρας τους.

Υπο αυτες τις συνθηκες, και μεχρι να αποφασισουν οι κυριες να αντιδρασουν δυναμικα σηκωνοντας το κεφαλι και απαιτωντας καλυτερες συμπεριφορες με ευγενεια αλλα και αποφασιστικοτητα, προτεινω να τις αφησουμε στην γκρινια και στην μιρλα τους!!!

Αρέσει στα μέλη mili10, broomstick
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

LADYA14

# 59 στην 1/7/2016
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 56
Η κοπελα ειναι αξιολογη γιατι γραφει ολα αυτα προσπαθωντας να το πιασει απολες τις πλευρες. Κ μπραβο της που ασχολείται. Και την ευχαριστω που εκατσε κ το σκεφτηκε απο ολες τις πλευρες.

broomstick

# 60 στις 2/7/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

τρολλακι εεε!!!

γιατι διεκοψες το συγγραμμα???επειδη σου την ειπα???

καλα γραψιματα και κανα σεναριο στην τηλεοραση...να εχει κωμικα στοιχεια ομως γιατι αλλιως δεν τα βλεπω

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από LADYA14
Η κοπελα ειναι αξιολογη γιατι γραφει ολα αυτα προσπαθωντας να το πιασει απολες τις πλευρες. Κ μπραβο της που ασχολείται. Και την ευχαριστω που εκατσε κ το σκεφτηκε απο ολες τις πλευρες.

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε