Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοηθεια !!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Alpenglow_

# 21 στις 13/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τότε να μην έκανες σχέση μαζί του και να μην ασχοληθείς άλλο. Άκου είναι ψυχάκιας. Ωραίες προσφωνήσεις για έναν άνθρωπο που ήσασταν μαζί.

pure-form

# 22 στις 13/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τετοιες καργιες ειστε !

ακου κολπο ητανε 

ειχες το καλυτερο παιδι 

ποιος ξερει τι τραβουσε

για να εχει τετοια συμπεριφορα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Βοηθεια !!

Το βραδυ συναντηθηκα με μια φιλη και βαλαμε στο φβ μια φωτοφραφια μας παλια σε μια εξοδο μας.Μετα απο μιση ωρα πηρα ενα μηνυμα που ελεγε ετσι εγινε τωρα?Βγαινουμε και διασκεδαζουμε και σου σε φλερταρει ο καθενας?Γιατι ειχε δει ενα μηνυμα απο ενα ξαδερφο μου...Μην μου ξαναστειλεις μου εγραψε ειλικρεινα τελειωσες για μενα ..Προσπαθησα να του εξηγησω οτι ητανε ξαδερφος μου και οτι ητανε κολπο για να δω αν θα ενδιαφεροταν για μενα.Και οπως φαινεται μπηκε στο προφιλ μου και ελεγξε,τελικα με μπλοκαρε

του εστειλα και αλλα μην και του ειπα οτι με ενοχλησε πολυ η συμπεριφορα του .Οτι ηταν αδικη και ανωριμη και οταν ηρεμισει θα καταλαβει τι ατομο ειχε διπλα του και δεν το εκτιμησε...Δεν απαντησε τιποτα παιδια στα τοσα μηνυματα που του εστειλα .Νοιωθω χαμενη γιατι εδωσα πολλα και πηρα αχαριστια.Τι να κανω αλλο??Βοηθεια !!!

inioxos52

# 23 στις 13/7/2016
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Psaraki1986

..ο ανθρωπος ειναι ψυχακιας και περνει χαπια

,,,και συ τωρα ρε κοπελα τι ζητας απο τον ψυχακια?  Να μοιραστητε τα χαπια του?

...(ελα  ...νι στον τοπο σου!!!)

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

ginakk

# 24 στις 13/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν ειναι περιεργο που δεθηκες μαζι του σε τοσο συντομο διαστημα...ετσι κανουν οι ανθρωποι που δεν μπορουν να διαχειριστουν την μοναξια και τον εαυτο τους.Υ.Γ.Πως στο καλο γινεται η παραθεση απο κινητο???

achinos

# 25 στις 14/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Psaraki1986
καλα ρε συ achinos εσυ βλεπεις ωριμη την συμπεριφορα του??Ειπαμε ολοι εχουμε θεματα αλλα αυτό με ξεπερνα ..ο ανθρωπος ειναι ψυχακιας και περνει χαπια

Παιδί μου, εσύ που κολλάς στον κάθε άσχετο μόνο κ μόνο που σου λέει καλημέρα, το βρίσκεις φυσιολογικό;

Ξεχώρισε λίγο τί θέλεις να δω κάτι.

Psaraki1986

# 26 στις 14/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
achinos με αυτο τον τυπο το μονο που μου αρεσε ηταν η εξωτερικη εμφανιση και ειπα να δοκιμασω και δεν βγηκε. Για μενα τερμα οι σχεσεις...Ειμαι πολύ απογοητευμενη?

Psaraki1986

# 27 στις 14/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Ειμαι πολυ απογοητευμενη!!

achinos

# 28 στις 14/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Psaraki1986
achinos με αυτο τον τυπο το μονο που μου αρεσε ηταν η εξωτερικη εμφανιση και ειπα να δοκιμασω και δεν βγηκε. Για μενα τερμα οι σχεσεις...Ειμαι πολύ απογοητευμενη?

Μα είναι δυνατόν βρε ψαράκι, να κάνεις σχέσεις τόσο κοντινές ΜΟΝΟ μ αυτό το κριτήριο;;;

Δλδ άντε το παιδί να αρέσει, δεν υπάρχει τίποτ άλλο που χρειάζεται για να μπορείς να κάνεις παρέα με κάποιον;;;

είναι δυνατόν 30 χρονω γυναίκα να σκέφτεσαι όπως ένα δωδεκάχρονο;

Τί να σου πω, καλύτερα τέρμα οι σχέσεις μεχρι να μεγαλώσεις, γιατί έτσι όπως το βλέπεις είναι πολύ επιφανειακό, κ σε βάζει διαρκώς σε μπελάδες.

Τέρμα οι σχέσεις λοιπόν, διάβασε κ κανένα βιβλίο, να ανοίξει το μάτι σου, σκέψου κ λίγο όλα τα χαζά που έχεις κάνει...

από σένα τις τραβάς τις ταλαιπωρίες, δε σου φταίει κανείς, στρουθί που το παίρνει ο άνεμος, που λέει κ ο παπαδιαμάντης...

Psaraki1986

# 29 στις 14/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Εχεις δικαιο ...Το μόνο που θελω ειναι να ηρεμησω και να μην σκεφτομαι τα οσα περασα τον τελευταιο καιρο..Θα μου πεις υπομονη ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος ...αλλα ποτε θα περασει ο χρονος???Ο ατιμος εμεινε κολλημενος

Elena_90

# 30 στις 14/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άσε τα λόγια, στην πράξη τι συμβαίνει?Σε έκανε χαρούμενη, σε γέμιζε? Αν όχι τι ψάχνεις βρε κορίτσι μου και στενοχωριέσαι που έφυγες απο μια σχέση που έτσι κι αλλιώς σε στενοχωρούσε? Αν θελει να πιστεύει πως δεν άξιζες, άστον δικαιωμά του, αυτός είναι ο τρόπος του να ξεπερνάει τις καταστάσεις.

hitokirii

# 31 στις 14/7/2016
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ασπρόπυργος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5

Ο κυριος δεν δινει δεκαρα για σενα. Η ζηλια του βγαινει απο εγωισμό και ειναι προφανές πως στη σχεση θελετε διαφορετικα πραγματα. Εσυ θελεις  στοργη και αγαπη και να μιλατε συχνα κτλπ αλλα αυτος δεν γουσταρει τετοια φαση.

Προτεινω να προχωρήσεις μπροστά και να βρεις καποιον που νιωθει πραγματικά οτι νιωθεις και εσυ γι αυτον.

Psaraki1986

# 32 στις 14/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
δεν δινει δεκαρα για μενα??Σκληρο αλλα αληθινο.Ετσι και αλλιως αν νοιαζοταν θα εκανε μια προσπαθεια να τα βρουμε
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost