Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

voithia...kathe gnomi dekti

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Psaraki1986

# 1 στις 15/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%

Χωρίσαμε και ουτε καν εκανε μια προσπαθεια να επικοινωνησει.Ουτε καν μπηκε στον κοπο να απαντησει το τηλεφωνο.Ειναι δυνατον να με κανει block στο φβ γιατι ζηλεψε που σχολιασε τη φωτο μου ενας φιλος μου?

Δεν του εδωσα ποτε αφορμες να ζηλεψει,εδειχνα το ενδιαφερον μου καθημερινα και αυτος εδινε ψιχουλλα.Ητανε ερωτευμενος λεει αλλα εγω δεν εβλεπα κανενα ερωτευμενο.Εγω μηνυματα εγω τηλεφωνα εγω να πηγαινω να τον βλεπω...Αυτος λιγοστα πραγματα...Ενοιωθα σαν ζητιανα...Τι λαθος εκανα??Ετσι ειναι τελικα οι ανθρωποι?Αχαριστοι ??Θελω τοσο να του μιλησω...Νοιωθω μεγαλη μοναξια και απογνωση.Ειχα πει πως δεν θα αφηνα κανενα να με ξαναπληγωσει..Και παλι αφεθηκα ,πιστεψα και προδωθηκα.Νοιωθω χαμενη.Συγνωμη που σας ζαλισα αλλα δεν εχω που να μιλησωΚαι να προσπαθησω να επικοινωνησω μαζι του δεν θα ανταποκριθει...3 φορες τον πηρα οτσν χωρισαμε και δεν απαντησε.Πως θα μου περασει αυτος ο πονος?Μια φιλη του μου ειπε αν θελω να του μιλησει και να μεσολαβησει να τα βρουμε.ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΣ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΗΔΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ..Αν με ηθελε δεν θα εκανε μια προσπαθεια???

MiltosRNLI1930

# 2 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Η κυθνος

απεχει απο το Λαυριο 26 ναυτικα μιλια .Τα Λουτρα τωρα με τους μαιστρους ειναι λιμην καταφυγης για ηρεμια και λυση των ερωτικων προβληματων .Για απολυτη μοναξια με βαρκα στο μικρο ερημο νησακι της Κυθνου το Πιπερι.

Εκει δεν υπαρχει κανενας μπαγλαμας να σε απορριπτει η να σου κανει τη ζωη δυσκολη

Αρέσει στα μέλη gold_girl_, siopi13 και σε ακόμα 2 μέλη.

archagellos

# 3 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.370

Δηλαδη βρε καλο μου εσυ ...αξιοπρεπεια δεν εχεις ?

Ο αλλος σε φτυνει και εσυ λες ποιο δυνατα για να λουστο κιολας ?
Νιωθεις μοναξια λες ...Ωραια...και τον θες παλι πισω για να σε φτυνει ? για σε εχει για τον ...φουτσο ? και εσενα σου αρεσει αυτο ?
Λιγο αξιοπρεπεια ρε γμτ ...
Εισαι λες στα πατωματα ...ωραια ...μεινε εκει μεχρι να καταλαβεις τι σου συμβαινει ...διοτι αμα σηκωθεις ...χωρις να ξερεις ...παλι τις ιδεις  ...ώμες θα κανεις .

Στειλτον στο διαολο ...και βρες εναν αθρωπο που να θελει να ειναι μαζι σου .

Keep Walking 
Αρέσει στο μέλος siopi13

Koula___

# 4 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

πονάς πολύ

χρήματα για ψυχολόγο υπάρχουν?

μπορεί και να σε βοηθούσε

somebody961

# 5 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Οταν βλέπω καθαρά πατώματα τρελαίνομαι.

Αρέσει στο μέλος archagellos

tangerinedream

# 6 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...στα αγγλικά θα σε αποκαλούσα "παθέτικ"...τώρα στα Ελληνικά πως να σε αποκαλέσω και πως να σε χαρακτηρίσω; ...όχι πες μου πως; ...μήπως σούπερ-άξια της μοίρας σου; ...ευτυχώς πριν όλοι οι φίλοι σου είπαν μερικά πράγματα...διάβασέ τα και βάλτα καλά στο μυαλουδάκι σου που δεν λειτουργεί κανονικά...βεβαίως συμφωνώ με το "μπαγλαμάς" που αναφέρθηκε κάπου πριν!!! ...βάλε λοιπόν μυαλό και συμμορφώσου και οργανώσου σωστά και δείξε σεβασμό στον εαυτό και στην γυναίκα που είσαι και σύνελθε!!! ...και αυτά που σου λέω δεν είναι σκληρά λόγια αλλά λόγια αγάπης!!!

Alpenglow_

# 7 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το πρόβλημά σου δεν είναι ο συγκεκριμένος άνθρωπος κ το ότι δε σε θέλει. Είναι γενικότερο. Είσαι απεγνωσμένη. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν σου παρουσιάζονται καλά παιδιά με τα οποία θα περνούσες όμορφα. Απλά προφανώς δεν τα θέλεις. Κολλάς στο φτύσιμο, γιατί δε νιώθεις καλά μέσα σου κ ψάχνεις λόγους να υποφέρεις.

Κανένας δε θέλει να κρεμαστείς πάνω του. Αυτές οι ζήλειες κλπ που κάνεις είναι παιδιάστικα πράγματα. ούτε κοριτσάκια στα 15 δεν τα κάνουν καλά-καλά. Τι θα δει κ θα μείνει μαζί σου κάποιος; Αν δε σε γουστάρει ο άλλος για το είναι σου κ την προσωπικότητά σου όποια κ αν είναι αυτή δεν μπορείς να τον κρατήσεις με παιχνιδάκια. Αυτά είναι αστεία πράγματα.

MiltosRNLI1930

# 8 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Η αλλη Μανταμιτσα

εκτος απο τις παρατηρησεις σε αυστηρο τονο απο την αφεντικινα του Υπερ-λουξ ταχυφαγειου με τα μικρα δωματια ,ειναι αναγκασμενη μ'αυτη τη ζεστη να μεταφερει γαλοπουλες με καροτσι σε ολισθηρα πατωματα.

Αντιθετως το Ψαρακι δεν εχει τι να κανει και μας δουλευει μεσημεριατικα

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από somebody961

Οταν βλέπω καθαρά πατώματα τρελαίνομαι.

Αρέσει στα μέλη somebody961, Enikos

Enikos

# 9 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.690

Εγω παντως, τοσες "βοηθειες" που σκουζει ο λαος, δεν μποραω να ντις παρεχω.

Κολωνω.

Αρέσει στα μέλη siopi13, MiltosRNLI1930

Koula___

# 10 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

όντως

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Enikos

Εγω παντως, τοσες "βοηθειες" που σκουζει ο λαος, δεν μποραω να ντις παρεχω.

tangerinedream

# 11 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...νιώθω πολυ όμορφα για την απάντηση της γλυκειά μας άλπεν!!! ...όχι ώς απάντηση προς το ψαράκι μας αλλά ώς εκφραζμένη θέση απο την άλπεν μας!!! ...επιτέλους αρχίζω και νιώθω ένα δροσερό αλπινικό -και πολλά υποσχόμενο- αεράκι αλλαγής να φυσά απαλά γύρω της!!! :-) 

...επιτέλους αρχίζω και νιώθω ένα δροσερό αλπινικό -και πολλά υποσχόμενο- αεράκι αλλαγής να φυσά απαλά γύρω της!!! :-) 

tangerinedream

# 12 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...εννοείται και ώς απάντηση στο ψαράκι μας είναι πολυ δυνατή!!!

siopi13

# 13 στις 15/7/2016
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 2.197

Μιλτιαδη ...Μπαγλαμιδης , σε παρακαλω Σαλονικιωτικα   

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από MiltosRNLI1930

Η κυθνος

απεχει απο το Λαυριο 26 ναυτικα μιλια .Τα Λουτρα τωρα με τους μαιστρους ειναι λιμην καταφυγης για ηρεμια και λυση των ερωτικων προβληματων .Για απολυτη μοναξια με βαρκα στο μικρο ερημο νησακι της Κυθνου το Πιπερι.

Εκει δεν υπαρχει κανενας μπαγλαμας να σε απορριπτει η να σου κανει τη ζωη δυσκολη

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

eyaggelos2

# 14 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

πσαρακι!!

χεσετον δεν σου αξιξει θα βρεις αλλον καλυτερο!!

wish_

# 15 στις 15/7/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195
Επειδή χαμένο θα πάει ότι πούμε του στυλ "αστον,γλυτωσες..κ αλλά τετοια" να ξέρεις...δεν έκανες ότι περνούσε απ το χέρι σου... να βάλεις τη φίλη οπωσδήποτε..κ αν δε πιάσει?κάτω από το σπίτι,μηνυματα,κουδουνια μέχρι να απαντήσει,μεχρι να πάρεις μία απάντηση βρε αδελφε.στην οφείλει στην τελική.δε χωρίζουμε κ μπλοκαρουμε για ένα σχόλιο.κατι άλλο παίζει..να τον παρακολουθήσεις...σίγουρα κάτι παίζει.αν κ νομίζω ότι περισσότερες πιθανότητες έχεις άμα τον γράψεις ν ασχοληθεί μαζί σου.οπως κ να χει να ξέρεις από τι στιγμή που σε τρώει μη το αφήσεις.του αξίζει να του κανείς τη ζωή δύσκολη να μάθει να είναι ξεκάθαρος.

Koula___

# 16 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από wish_
Επειδή χαμένο θα πάει ότι πούμε του στυλ "αστον,γλυτωσες..κ αλλά τετοια" να ξέρεις...δεν έκανες ότι περνούσε απ το χέρι σου... να βάλεις τη φίλη οπωσδήποτε..κ αν δε πιάσει?κάτω από το σπίτι,μηνυματα,κουδουνια μέχρι να απαντήσει,μεχρι να πάρεις μία απάντηση βρε αδελφε.στην οφείλει στην τελική.δε χωρίζουμε κ μπλοκαρουμε για ένα σχόλιο.κατι άλλο παίζει..να τον παρακολουθήσεις...σίγουρα κάτι παίζει.αν κ νομίζω ότι περισσότερες πιθανότητες έχεις άμα τον γράψεις ν ασχοληθεί μαζί σου.οπως κ να χει να ξέρεις από τι στιγμή που σε τρώει μη το αφήσεις.του αξίζει να του κανείς τη ζωή δύσκολη να μάθει να είναι ξεκάθαρος.

Giwrgosqqq

# 17 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 27 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 4

εγώ πιστεύω πως πρέπει να επιδιώξεις οπωσδήποτε μια συνάντηση!Απλά για εξηγήσεις...και μετά να δράσεις αναλόγως

achinos

# 18 στις 15/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Koula___

, μην τα γουρλώνεις καθόλου κούλα,

τρόλλεψε κ η wish μας...

καιρός της ήτανε 

wish_

# 19 στις 15/7/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195
Δε την παλευω

pythagoras

# 20 στις 15/7/2016
author
Ανδρας / 66 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.541

Βρε δεν λες .

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Χωρίσαμε και ουτε καν εκανε μια προσπαθεια να επικοινωνησει.Ουτε καν μπηκε στον κοπο να απαντησει το τηλεφωνο.Ειναι δυνατον να με κανει block στο φβ γιατι ζηλεψε που σχολιασε τη φωτο μου ενας φιλος μου?

Δεν του εδωσα ποτε αφορμες να ζηλεψει,εδειχνα το ενδιαφερον μου καθημερινα και αυτος εδινε ψιχουλλα.Ητανε ερωτευμενος λεει αλλα εγω δεν εβλεπα κανενα ερωτευμενο.Εγω μηνυματα εγω τηλεφωνα εγω να πηγαινω να τον βλεπω...Αυτος λιγοστα πραγματα...Ενοιωθα σαν ζητιανα...Τι λαθος εκανα??Ετσι ειναι τελικα οι ανθρωποι?Αχαριστοι ??Θελω τοσο να του μιλησω...Νοιωθω μεγαλη μοναξια και απογνωση.Ειχα πει πως δεν θα αφηνα κανενα να με ξαναπληγωσει..Και παλι αφεθηκα ,πιστεψα και προδωθηκα.Νοιωθω χαμενη.Συγνωμη που σας ζαλισα αλλα δεν εχω που να μιλησωΚαι να προσπαθησω να επικοινωνησω μαζι του δεν θα ανταποκριθει...3 φορες τον πηρα οτσν χωρισαμε και δεν απαντησε.Πως θα μου περασει αυτος ο πονος?Μια φιλη του μου ειπε αν θελω να του μιλησει και να μεσολαβησει να τα βρουμε.ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΣ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΗΔΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ..Αν με ηθελε δεν θα εκανε μια προσπαθεια???

,... ότι απαλαχτηκες ανέξοδα!

Να κανεις την προσευχή σου και να ευχαρηστείς τον Κύριο που έφυγε έτσι απλά!

(Η βοήθεια εδώ έχει φόρο δωρεάς; ΦΠΑ; για να ξέρω ...)

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε