Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

voithia...kathe gnomi dekti

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Koula___

# 21 στις 15/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

δεν την παρακολουθούσα και πολύ

νόμιζα πως αυτό ήταν το φυσικό της

ζήτω τα τρολλ

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από achinos

, μην τα γουρλώνεις καθόλου κούλα,

τρόλλεψε κ η wish μας...

καιρός της ήτανε 

mixfrag

# 22 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το θέμα που θίγεις είναι πολύ μεγάλο και αρκετά πολύπλοκο. Συμφωνώ απόλυτα με την Κούλα σχετικά με τον ψυχολόγο, διότι περί ψυχολογικού προβλήματος πρόκειται.

Με βεβαιότητα μπορώ να σου πω ότι ο άνθρωπος για τον οποίο μιλάς (από αυτά που περιέγραψες) δεν αξίζει ούτε δευτερόλεπτο από τον χρόνο σου. Η εκμετάλλευση είναι καταφανής και η συμπεριφορά του φανερώνει αυτό που κάποιοι ονομάζουν ''ενεργειακό βαμπίρ'' (βάλε τον όρο στο google και θα βρεις αρκετή πληροφορία). 

Αντί να εστιάσεις σε αυτόν, πρέπει να εστιάσεις στον εαυτό σου. Γνωρίζω ότι είναι άσχημο να το ακούει (για την ακρίβεια ''διαβάζει'') κανείς, όμως καλή μου στην πραγματικότητα φέρεις το μισό της ευθύνης. Αυτός μπορεί και ξέρει να σε εκμεταλλευτεί, εσύ γιατί πρέπει να είσαι εύκολο θύμα; Γιατί πιστεύεις ότι το αξίζεις; Μάλλον πιο σωστά, γιατί δεν πιστεύεις ότι αξίζεις κάτι πολύ καλύτερο;

Όταν αρχίσεις να εκτιμάς τον εαυτό σου, να τον αγαπάς και να τον σέβεσαι, θα αρχίσεις να προσελκύεις άτομα που δεν έχουν σκοπό να σε εκμεταλλευτούν. Εύκολα λέγεται, αλλά η διαδικασία στην πραγματικότητα είναι δύσκολη και επίπονη. Εκεί ακριβώς, χρειάζεσαι καθοδήγηση από έναν που ξέρει να το κάνει, π.χ έναν ψυχολόγο.

Θα γλιτώσεις από πολύ κόπο και χρόνο αν σταματήσεις να εστιάζεις σε αυτόν και αρχίσεις να εστιάζεις στον εαυτό σου. 

Psaraki1986

# 23 στις 16/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%
Mixfrag,εχεις δικαιο.Θα προσπαθησω απο δω και περα να εστιαζω στον εαυτο μου και να μαι εγω καλα.Αυτο που με πληγωνει ομως ειναι το γεγονος οτι η ζηλια του ηταν αδικαιολογητη .Ζηλεψε γιατι μιυ εκανε σχολιο σε μια φωτο μου ενας φιλος μου .Ειναι δυνατο να αντιδρασε ετσι??Του ειπα να χωρισουμε λιγες ωρες πιο πριν και δεν απαντησε τιποτα.Μολις ειδε τη φωτο και τα σχολιο απο τον γνωστο μου ειπε να μην του ξαναστειλω και οτι τελειωσα γιαυτον.Ειναι δυνατον??

mixfrag

# 24 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Φυσικά και είναι δυνατόν. Το αποδεικνύει άλλωστε η πράξη. Αν ο άνθρωπος θέλει να ζηλέψει, έχει κάθε δικαίωμα να το κάνει. Είναι καθαρά δικό του θέμα και δικό του πρόβλημα.

Εσένα προσωπικά όμως, γιατί πρέπει να σε νοιάζει;

Psaraki1986

# 25 στις 16/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Mixfrag εγω ημουνα πολυ ενταξει απεναντι του αν και ειχα δει πολλες φορες σημαδια ζηλιας και κτητικοτητας.Προσπαθησα να του εξηγησω οτι ητανε απλα ενας γνωστος μου και οτι το σχολιο δεν ειχε κατι πονηρο...Δεν απαντησε στα μηνυματα ,ουτε καν στο τηλ δεν απαντησε τον πηρα 3 φορες.Με εκανε και block sto fbσημερα 4μερες χωρις επικοινωνια...Λες να επικοινωνησει?Θελω πολυ να του πω καποια πραγματα

LordosLordas

# 26 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ξεκινώ λέγοντας σου, πως είσαι σε μια ηλικία που θα έπρεπε να κοιτάζεις ΜΟΝΟ μπροστά.

Κόκκινα σημείωση μέσα στο μήνυμα σου: είδες τα σημάδια αλλά συνέχισες. Άρα έχεις την ευθύνη απέναντι στον εαυτό σου για τα όσα έγιναν. Αυτός είναι αυτός που είναι. Εσύ γιατί συνέχισες και πολύ περισσότερο, γιατί του επέτρεψες να εκδηλώσει τις δικές του ανασφάλειες σε σένα;

Μπλε σημείωση μέσα στο μήνυμα σου: άμυνα! Να του εξηγήσεις τι; Εφόσον όπως λες όλα ήταν "αθώα" και χωρίς κάτι το πονηρό, δεν είχες κανένα λόγο να εξηγήσεις τίποτα. Ήθελες να του εξηγήσεις, ωθούμενη από την ανασφάλεια σου...να μη τον χάσεις!

Μωβ σημείωση μέσα στο μήνυμα σου: "Λες να επικοινωνήσει"; Κραυγή ανασφάλειας. Τα υπόλοιπα - η εξήγηση "θέλω πολύ να του πω κάποια πράγματα", είναι η προσπάθεια σου να αποδυναμώσεις την κραυγή ανασφάλειας που βγάζεις.

Εάν είχες πειστεί ότι αυτός ο άνθρωπος δεν είναι για σένα, δεν θα το συζητούσες τώρα. Και μόνο ότι ζητάς "συμβουλές" από τρίτους / ξένους, για το τι να κάνεις, είναι μια κίνηση που δηλώνει πόσο ανασφαλής είσαι. Δεν χρειάζεσαι τρίτους για να σου πουν ότι πρέπει να εστιάσεις στον εαυτό σου. Απλά έχεις "μηδενίσει" τον εαυτό σου και κάθε φορά που σου συμβαίνει κάτι για το οποίο έχεις την ευθύνη (όπως εδώ που ενώ είδες τα σημάδια συνέχισες), αναζητάς στηρίγματα.

Εσύ έχεις και την πίτα και το μαχαίρι της ζωής σου. Είναι αποκλειστικά δική σου ευθύνη με ποιους θα την μοιραστείς και το αν θα την μοιραστείς με άτομα που θα την σεβαστούν ή που θα την ποδοπατήσουν.

Στην παρούσα φάση, θα συμφωνήσω με την σειρά μου πως όντως χρειάζεσαι ψυχολόγο...αρκεί όμως να πας εκεί για να βρεις τον τρόπο να εστιάσεις σε σένα και όχι για να πείσεις τον εαυτό σου ότι προσπάθησες...αλλά τελικά φταίνε οι άλλοι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Psaraki1986
Mixfrag εγω ημουνα πολυ ενταξει απεναντι του αν και ειχα δει πολλες φορες σημαδια ζηλιας και κτητικοτητας.Προσπαθησα να του εξηγησω οτι ητανε απλα ενας γνωστος μου και οτι το σχολιο δεν ειχε κατι πονηρο...Δεν απαντησε στα μηνυματα ,ουτε καν στο τηλ δεν απαντησε τον πηρα 3 φορες.Με εκανε και block sto fbσημερα 4μερες χωρις επικοινωνια...Λες να επικοινωνησει?Θελω πολυ να του πω καποια πραγματα

sakis377

# 27 στις 16/7/2016
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Καβάλας / Ελευθερούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 107

πιστευω οτι κατι φταιει με τον τροπο σκεψης σου
ισως ο τροπος με τον οποιο αντιλαμβανεσαι τον ερωτα
μιλα με τον εαυτο σου

flat_line

# 28 στις 16/7/2016
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 5.962

Γεια σου Psaraki1986

Να τα πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή, για ποιο λόγο του ζήτησες να χωρίσετε; 

Εφόσον υπήρξε θέμα χωρισμού τότε η συμπεριφορά του μπορεί και να μην ήταν "κεραυνός εν αιθρία". 
Ένα μεμονωμένο like κάποιου φίλου σου, προφανώς και δεν σημαίνει κάτι ιδιαίτερο, το μυαλό του ζηλιάρη ανθρώπου, ένα like σε συνδυασμό με την απαίτηση για χωρισμό, μπορεί να οδηγηθεί σε σκοτεινούς ατραπούς σκέψεων και συμπερασμάτων. Γιατί δεν γράφεις απο την αρχή τι συνέβη προκειμένου να γίνει περισσότερο κατανοητή η ιστορία σου.
Αρέσει στο μέλος Giwrgosqqq

mixfrag

# 29 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μα δεν λέω ότι δεν είσαι εντάξει απέναντί του. Απέναντι σε εσένα θεωρώ ότι δεν είσαι. Το εξήγησες μία, το εξήγησε δύο, φτάνει. Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα και εσύ το κάνεις δικό σου. Σε αδικείς. 

Από προσωπική πείρα σου λέω να το διαγράψεις το θέμα και να μην ασχοληθείς ξανά μαζί του. Μετά από καιρό θα επικοινωνήσει σίγουρα, αλλά μέχρι τότε θα έχεις καταλάβει και μόνη σου το πόσο χαμένος χρόνος ήταν αυτός που του αφιέρωσες και όχι απλά δεν θα σε νοιάζει, αλλά δεν θα θες και να του μιλήσεις.
Επίσης δεν ξέρω αν σε βοηθήσει αυτό που θα σου πω, αλλά φαίνεται να είσαι επιρρεπής και ανεκτική στην ψυχολογική βία, την οποία πιθανότατα να μην αναγνωρίζεις καν.

mixfrag

# 30 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Α ναι... και το όνομά μου είναι Μιχάλης

Psaraki1986

# 31 στις 16/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
mixfrag ψυχολογικη βια?Εννοεις οτι βιωσα ψυχολογικη βια μεσα στην σχεση αυτη χωρις να το καταλαβω?Η ζηλια του εννοεις?

mixfrag

# 32 στις 16/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λες ''Θελω τοσο να του μιλησω...Νοιωθω μεγαλη μοναξια και απογνωση'', λες να μην το ξέρει;

Λες επίσης " Χωρίσαμε και ουτε καν εκανε μια προσπαθεια να επικοινωνησει.'' και παρακάτω λες "Ενοιωθα σαν ζητιανα''.
Σου παρουσιάζω την όλη συμπεριφορά με απλά λόγια. Ένας άνθρωπος φοβάται τη μοναξιά και θέλει σιγουριά σε μία σχέση. Κάνει τα πάντα γι'αυτό σε σημείο να ''ζητιανεύει'' παρέα. Μέχρι εδώ καλά. Είναι ένα απόλυτα κατανοητό συναίσθημα και πολύ ανθρώπινο. Δεν έχεις κανένα λόγο να νιώθεις άσχημα επειδή έχεις ανάγκη από παρέα.Ένας άλλος άνθρωπος, βλέποντας τις προσπάθειες του προηγούμενου για παρέα, κολακεύεται, φουσκώνει τον εγωισμό του και νιώθει σπουδαίος, κάτι που πάντα επιθυμούσε. Επίσης ανθρώπινο και κατανοητό. Κάπου το πράγμα χαλάει και ο 2ος αρχίζει να απαιτεί έντονα την προσοχή του πρώτου, προκειμένου να ικανοποιήσει τον εθισμό του στην αυταρέσκεια. Δεν ξέρει πώς αλλιώς να το πετύχει, επομένως εκμεταλλεύεται τον πόνο του άλλου. Η αδιαφορία και η απόρριψή του, προκαλούν έντονο πόνο στον 1ο, διότι αυτή είναι η μεγάλη του ανάγκη.Ο 1ος συμμορφώνεται και εκδηλώνει ακόμα πιο έντονο ενδιαφέρον. Κλείνει φαύλος κύκλος και το πράγμα γίνεται όλο και πιο έντονο, μέχρι τον χωρισμό ή την πλήρη υποταγή του 1ου.
Η ψυχολογική βία έγκειται στον τρόπο που σου προκαλεί πόνο, προκειμένου να συμμορφωθείς. Το να σε απορρίπτει, στην δική σου περίπτωση είναι καθαρός εκβιασμός και το ξέρει. Ο μόνος που δεν το ξέρει, φαίνεται να είσαι εσύ.
Οι επιλογές σου όπως είπα, είναι δύο. Χωρισμός ή πλήρης υποταγή. Διαλέγεις και παίρνεις.
Το κακό είναι ότι σε περίπτωση χωρισμού, θα δημιουργήσεις, προκαλέσεις, εντείνεις μία παρόμοια συμπεριφορά από τον σύντροφό σου. Αν δεν αλλάξεις εσύ αντιμετώπιση, δύσκολα θα βρεις κάτι διαφορετικό.

flat_line

# 33 στις 17/7/2016
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 5.962

Psaraki1986

Δεν είναι εύκολο να χειριστούμε την παράλογη ζήλεια του συντρόφου μας, διότι οι αιτίες της βρίσκονται στο βαθύ ξεχασμένο παρελθόν του κάθε ανθρώπου. Οι εμπειρίες από το παρελθόν μας καθορίζουν σε συναισθηματικό επίπεδο. Για παράδειγμα δύο συναισθηματικά απόμακροι γονείς, η ένα γονικό διαζύγιο, μπορεί να δημιουργήσουν ένα ανασφαλή υπερεμπλεκόμενο ψυχισμό, με αποτέλεσμα την παράλογη ζήλεια, και τελικά τον φόβο εγκατάλειψης.

Έχεις σκεφτεί για πιο λόγο επιλέγεις ανθρώπους που δεν σου προσφέρουν την αγάπη που θα ήθελες να πάρεις σε μια σχέση; Είναι σημαντικό να καταφέρεις να εντοπίσεις ένα επαναλαμβανόμενο μοτίβο συμπεριφοράς μέσα από τις ανεπιτυχείς σχέσεις σου, διότι με αυτό τον τρόπο θα μπορέσεις να γνωρίσεις καλύτερα και τον εαυτό σου.Πολλές φορές οι επιλογές μας καθοδηγούνται από ασυνείδητα κίνητρα.Για παράδειγμα  ενδέχεται να αναζητούμε  ένα σύντροφο που να μας θέλει, που να μας αγαπήσει, αλλά να επιλέγουμε τελικά ανθρώπους που δεν ενδιαφέρονται και τόσο προκειμένου να εκπληρώσουμε το σενάριο μοναξιάς και εγκατάλειψης που βιώσαμε σαν παιδια, με αυτό τον τρόπο η ψυχή αναζητά το γνώριμο.
 Μην τον πιέσεις άλλο προκειμένου να απαντήσει στα μηνύματα σου η να επικοινωνήσει μαζί σου. Η παράλογη ζήλια συνοδεύεται πάντα και απο  έντονο θυμό. Δώσε λίγο χρόνο προκειμένου να εκτονωθεί η κατάσταση και κατόπιν όταν επικοινωνήσει ξανά, εξήγησε του ήρεμα ότι ήταν ένα απλό "like" και τίποτα παραπάνω. Επίσης οι χωρισμοί διαβρώνουν έντονα το υφάδι της κάθε σχέσης, δηλαδή είναι ο χειρότερος τρόπος διαχείρισης των συγκρούσεων και της έκφρασης δυσαρέσκειας. Είναι πιθανόν κάτι που θα πρέπει να δουλέψεις προκειμένου να απομακρύνεις απο τις σχέσεις σου.
Αρέσει στο μέλος elsa82

matiamou12

# 34 στις 18/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τα ειπαν τα παιδια πολυ ωραια ολοι...το θεμα ειναι οτι εσυ αγαπας φιλη και αγαπας πολυ δυνατα...και δινεσαι...αυτο το καταλαβενει ο αλλος και αν βρισκεται σε μια φαση του χαλαρου...ο ενας πιστευει δηλαδη οτι εχει σχεση κανωνικη και φυσιολογικη (στελνει μηνυματα,ενδιαφερεται..θελει να βρισκεται με τον ανθρωπο του)και ο αλλος ειναι ελα μωρε οκ συμφωνω να παμε για καφε,φιλακια,αγγαλιτσες κ.τ.λ απλα βλεπει τον αλλον να κανει κινησεις και απλα συμμετεχει σημαινει οτι δεν ηταν ετοιμος για σχεση και επρεπε να στο πει...

Επρεπε να στο πει για να μην εχεις επλιδες στο σχεσιακο κομματι...τωρα συνηθως οι ζηλιες βγαινουν ευκολα σε τυπακια που το παιζουν αυταρχικοι και δεν θελει κανεις αλλος να αγγιζει ή να μιλαει ή να βλεπει την κοπελα που τρελενεται μαζι τους αλλα αυτοι εξακολουθουν να το παιζουν ανετοι.Παει πακετο αυτη η συμπεριφορα σε αυτες τις ανωμαλες σε εισαγωγικα καταστασεις συμπεριφορας κ.τ.λ.

Αυτοι οι τυποι με τετοιες συμπεριφορες πληγωθηκαν πολυ απο καποια αλλη σχεση και βγαζουν τετοιες συμπεριφορες απωθυμενων χειραγωγησεις...γιατι η αλλη τυπισα που τους παρατησε μπορει να κωλοπηδηχτηκε με καποιον αλλον που της εδινε περισσοτερα...και μια ωραια μερα τον αφησε μπουκαλα.Οποτε αποφασισε να βγαλει τα σπασμενα και του ελαχες εσυ μπροστα αφου ειδε προσφορο εδαφος το οποιο του το δινεις απλοχερα γιατι ΕΣΥ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ..ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ αυτος μαλλον δεν το εχει ξακαθαρισει μεσα του και βγαζει νταιλικια.

Εσυ που βρησκεσαι...? Καταρχειν μην ανακατεβεις φιλες και φιλους,ξεκαθαρισε το με την φιλη σου αν το ειπε ή οχι.Επισης σε κοβω να εχεις πολλα μεσα σου...πανε βρες τον δεν θα παθεις τιποτα...ασε τα τηλ..και τα μηνυματα...και πες του για την παιδιαστικη συμπεριφορα του.Επισης ρωτησε τον αν ειχε καποια απωθυμενα και ηθελε να τα βγαλει πανω σου...γιατι δεν φταις πες του εσυ σε  τιποτα να δινεις και αυτος να ψαχνει αφορμη για να τελειωσετε.Ρωτησε τον αν ηταν αφορμη για να εχει καποια αλλη γιατι σου αρεσουν πες του οι ξεκαθαρες κουβεντες.Πες του οτι νιωθεις..ακομη για το ποσο ηλιθια σε εκανε να νιωθεις και απλα ηθελες να του τα πεις και να  τα ακουσει...γιατι μαλλον δεν ξεπερασε καποια αλλη...οποτε πες του να παει να την βρει και να μην βγαζει τα σπασμενα σε εσενα.

Αυτα και αν εργαζεσε και εχεις χρηματα παρε τον εαυτο σου και πανε σε ενα νησακι και κατσε δυο μερουλες και ξανα γυρνα...ακομη καλυτερα αν εχεις φιλες που θελουν να ερθουν για παρεα...να πατε και να διασκεδασετε.

Καμια φορα αγαπας εσυ και δεν σε αγαπανε...ομως οταν τους αφησεις και δεν ασχοληθεις θα δεις ποσο εγωιστικη αγαπη τους βγαινει...σε καθε περιπτωση ομως δεν αξιζει να χαλιεσαι εσυ για αφορμες που βολευουν τον αλλον να χωρισει.Αν ηταν σωστος θα σου ελεγε ενα τελος αλλα μαλλον σε θελει για καβαντζα...

Πες του οι καβαντζες και τα βιτσια τελος.Αντε κοριτσι καλοκαιριατικα καθεσαι και σκας...εχει και ζεστη...παρε παρεα και πηγεναι βολτες...γνωρισε νεα ατομα.

Γιατι αυτος αν θυμαται παλιες αγαπες που μαλλον κατι τετοιο παιζει...και εμεινε πισω...δεν φταιες εσυ..να αναρωτιεσαι μετα σαν τον παντελιδη στο θυμαμαι...

https://www.youtube.com/watch?v=snI6SY-YYKw

Psaraki1986

# 35 στις 19/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
matiamou12 ευχαριστω πολυ για τα παρηγορα λογια που ειπες.Τα λογια δεν εχουν καμια αξια αν δεν συνοδευονται και απο πραξεις.Δεν βλεπω ο συγκεκριμενος να καιγεται και πολυ γιατι αν ενδιαφερεσαι για κατι το κυνηγας.Δεν ξερω γιατι συμπεριφερεται ετσι το μονο που ξερω ειναι οτι εγινα ΔΕΔΟΜΕΝΗ και το εκμεταλλευτηκε.Απο δω και περα ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ μηπως και κανει καποια κινηση?

matiamou12

# 36 στις 19/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μην το κανεις για να κανει κινηση...καντο ΜΟΝΟ για εσενα...οτι και αν επιλεξεις...οταν ο αλλος εχει πετρινη καρδια τελικα...δεν μπορεις να κανεις τιποτα...απλα αποχωρεις.Οσο και αν σε ποναει τωρα κατι καλο θα ερθει αργοτερα δεν μπορει...κατι θα εχει και για εσενα που θα σου δινει και δεν θα δινεις μονο εσυ.

https://www.youtube.com/watch?v=mUummfiX4Fc

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Psaraki1986
matiamou12 ευχαριστω πολυ για τα παρηγορα λογια που ειπες.Τα λογια δεν εχουν καμια αξια αν δεν συνοδευονται και απο πραξεις.Δεν βλεπω ο συγκεκριμενος να καιγεται και πολυ γιατι αν ενδιαφερεσαι για κατι το κυνηγας.Δεν ξερω γιατι συμπεριφερεται ετσι το μονο που ξερω ειναι οτι εγινα ΔΕΔΟΜΕΝΗ και το εκμεταλλευτηκε.Απο δω και περα ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ μηπως και κανει καποια κινηση?

Psaraki1986

# 37 στις 19/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
matiamou12 σκεφτομαι να παω να τον βρω να μιλησουμε.Αλλα παλι εγω ρε γμτ να ριξω τα μουτρα μου??Για ενα ανθρωπο που δεν κανει την παραμικρη κινηση να τα βρουμε??Και αν δεν δεχτει να μου μιλησει??

MiltosRNLI1930

# 38 στις 19/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Mπορει

ο ανθρωπος να εχει κανονισει για διακοπες και η παρουσια σου να του στοιχισει ψυχολογικα

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Psaraki1986
matiamou12 σκεφτομαι να παω να τον βρω να μιλησουμε.Αλλα παλι εγω ρε γμτ να ριξω τα μουτρα μου??Για ενα ανθρωπο που δεν κανει την παραμικρη κινηση να τα βρουμε??Και αν δεν δεχτει να μου μιλησει??

matiamou12

# 39 στις 19/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μην σκεφτεσαι οτι θα ριξεις τα μουτρα σου...τοσο καιρο αυτο εκανες και το ξερει...και το ξερεις...τουλαχιστον θα ξεκαθαρισεις μεσα σου...και θα πεις αυτα που εχεις τοσο καιρο...δεν εχεις να χασεις τιποτα.Τοσο καιρο τα ελεγες ας πας να τα ξανα πεις για τελευταια φορα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Psaraki1986

matiamou12

# 40 στις 19/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μπα οταν εισαι αναισθητος σε εισαγωγικα και στην καρα κοσμαρα σου βοδι πας βοδι γυρνας και απο τις διακοπες.Τι να καταλαβουν μερικοι απο ευαισθησιες και ψυχολογιες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από MiltosRNLI1930

Mπορει

ο ανθρωπος να εχει κανονισει για διακοπες και η παρουσια σου να του στοιχισει ψυχολογικα

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε