Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

είναι σφιχτός η μου φαίνεται

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

siopi13

# 21 στις 27/7/2016
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197
'Aρεσαν+: 0%

Εμπειριες Ματακια ...Εμπειριες !!!  

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από jane-do

Εμ για αυτό ξαναγράφτηκα στο φόρουμ...Ένας Ευάγγελος την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα.

jane-do

# 22 στις 27/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Και τι εμπειρίες! Ανεπανάληπτες!

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από siopi13

Εμπειριες Ματακια ...Εμπειριες !!!  

MiltosRNLI1930

# 23 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από ROCK-54

Ο τυπος ειναι

οχι σφιχτος,αλλα ενας μιζερος τσιγκουνης κ μικροεκμεταλευτης!

Ανθρωποι σαν αυτον ειδικα οταν εχουν χρηματα ,αλλα ευκολα ξεχνουν η παραληπουν ειναι σφιχτοκολοι σε ολα,ακομα και στα αισθηματα.Στειλ'τον απο'κει που ηρθε,διαφορετικα αυριο θα χρονομετρα ποση ωρα δουλευει ο θερμοσιφωνας και πως και που ξοδευεις τα δικα σου χρηματα.Δεν υπαρχει χειροτερος απο τον ψευτη,τον στενοκαρδο κ τον τσιγκουνη !

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από ROCK-54

Ο τυπος ειναι

οχι σφιχτος,αλλα ενας μιζερος τσιγκουνης κ μικροεκμεταλευτης!

Ανθρωποι σαν αυτον ειδικα οταν εχουν χρηματα ,αλλα ευκολα ξεχνουν η παραληπουν ειναι σφιχτοκολοι σε ολα,ακομα και στα αισθηματα.Στειλ'τον απο'κει που ηρθε,διαφορετικα αυριο θα χρονομετρα ποση ωρα δουλευει ο θερμοσιφωνας και πως και που ξοδευεις τα δικα σου χρηματα.Δεν υπαρχει χειροτερος απο τον ψευτη,τον στενοκαρδο κ τον τσιγκουνη !

siopi13

# 24 στις 27/7/2016
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη

Εε μαα ...απορω τι εχω κανει εγω με δαυτες μεχρι τα 53 μου ? Χαχαχαχαχαχαχααα...Ματακια ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από jane-do

Και τι εμπειρίες! Ανεπανάληπτες!

Αρέσει στο μέλος eyaggelos2

eyaggelos2

# 25 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

καλα ρε κοριτσια μου φτανει που σας εκανα για λιγο να γελασετε

Αρέσει στο μέλος siopi13

siopi13

# 26 στις 27/7/2016
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη

Αυτο αξιζει Ευαγγελε ...οτι μπορεις να μας κανεις ...Να γελαμε , ετσι Σαγαπαμε !!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από eyaggelos2

Αρέσει στο μέλος somebody961

jane-do

# 27 στις 27/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Α ρε Ευάγγελε...αφού είσαι καλό παιδί μωρέ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από eyaggelos2

somebody961

# 28 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από eyaggelos2

λοιπον εχουμε και λεμε...

5 ευρα τα λουλουδια αν ειναι καινουρια σχεση...

.
.
ε, ειναι πολλα...

Εεε ναι, είναι η εγγραφή!

Αρέσει στα μέλη eyaggelos2, siopi13

jane-do

# 29 στις 27/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από somebody961

hitokirii

# 30 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ασπρόπυργος
Απαντήσεις: 5
Το γεγονός οτι ξενερωσες τοσο γρήγορα με τη σχεση δεν ειναι καλο σημάδι. Σε καθε περίπτωση ομως συμφωνώ μαζι σου στο ότι μπορείτε να τα πληρώνετε μισα μισα και οποτε γίνεται καποιος να κερναει. Πριν τελειώσεις τη σχεση προσπάθησε να το συζητήσεις ηρεμα μαζι του. Μπορει ο συγκεκριμένος άνθρωπος να γινει πολυ σημαντικος για σενα και θα ηταν κριμα να μην προσπαθήσεις επειδή ξενερωσες ασχημα με το θεμα αυτο.
Αρέσει στο μέλος Veron123

Arxontoula_

# 31 στις 27/7/2016
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744

https://www.youtube.com/watch?v=iT9muPPDCYg

Κουβαρντάς (το λέει και στο 5.02)

Αρέσει στο μέλος achinos

wish_

# 32 στις 27/7/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.181
Θυμήθηκα ένα επεισόδιο από μία σειρά "τα υπέροχα πλάσματα" κάθε φορά που πλήρωνε αυτός την πήγαινε σε σουβλακερι κ κάθε φορά που ήταν ή σειρά της αυτός λιγουρευοταν αστακούς!!! Μέχρι που είδε κ αποειδε κ τον πήγε στ ακριβά έφαγε του σκασμου κ την έκανε κρυφά στέλνοντας του το λογαριασμό κ ένα ακριβό πούρο! Να μην παίρνεις το αμάξι σου,να βρίσκεστε σε μέρη ουδέτερα...επίσης για τα υπόλοιπα...δεν ξέρω...άσε να δεις πως θα πάει κ βλέπεις...κ μένα μου χει τύχει να πειναει κ όλο να μην έχει χρήματα!δεν έδινα σημασία αλλά άρχισε να το κάνει γενικώς σε πολλά.οπως κ να το κάνεις..σου κακοφαινεται.
Αρέσει στο μέλος Veron123

Paralia48

# 33 στις 27/7/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.086

...ax  , ... ax  βαχ!
Καθένας με τις ανάγκες του...Τι αξία έχει το χρήμα...,
Αν σου έλεγαν <<τι θέλεις, ένα καρπούζι μια ζεστή μέρα στη σκιά ενός δέντρου, πλάι στην εθνική Αθηνών Κορίνθου, συντροφιά με το Μίλτο και τις ιστορίες του,  ή ένα κουστούμι BOSS>> τι θα διαλέγατε;
Εγώ τώρα θα έλεγα <<το καρπούζι, το καρπούζι  ! >>
(Μίλτο, αν θες και συ να φας, ζήτα δικό σου...μην απλώσεις χέρι στο δικό μου...)

)

eyaggelos2

# 34 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Απαντήσεις: 942

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από somebody961

ε αφου τους αρεσουν τα σαλιαρισματα

Enikos

# 35 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.643

Απλα...πολυδειχνεις εσυ την οικονομικη σου ανεση...

Καπου εκει εχετε μπερδεψει ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Veron123

είναι σφιχτός η μου φαίνεται

Γεια σας !! Για να μπω κατευθείαν στο θέμα.  Είμαι μαζί με ένα παιδι εδω και ένα μηνα περίπου ( μικρό χρονικό διάστημα). Έχει δικιά του δουλειά εγω μέχρι πρόσφατα ήμουν φοιτήτρια. Το πρόβλημα είναι οτι η θεωρεί οτι μπορεί να μου τρέχουν απ τη τσέπη η είναι τσιγκούνης και έχει βρει κορόιδο. Γενικότερα λόγω της εποχής και της οικονομικής δυσχέρειας αλλα και λόγω του χαρακτήρα μου δεν μ αρεςει ο άντρας να πληρώνει πάντα. Είμαι της άποψης οτι ναι πρέπει ενιοτε να πληρώνει χωρίς αυτο να σημαίνει πάντα. Αυτο και λόγω του προτύπου άντρα που έχει δημιουργηθεί κατα καιρούς απ τις γυναίκες και την ιδια τη κοινωνία. Ομως Θεωρω ως καλύτερη και πιο δίκαιη λυςη μισά μισά για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Και αυτο δεν με πειράζει καθόλου. Anyway - ειδικότερα τις 2 πρώτες φορές που βγήκαμε κέρασε εκείνος και το δέχτηκα . Μετα για να μη αισθάνομαι και εγω άσχημα κέρασα. Και έπειτα τις επόμενες φορές του πέρασα το στυλ μισά μισά. Εκείνος όμως μάλλον το έχει εκλάβει αλλιώς διότι π.χ πάμε κάπου με το αμάξι μου δεν μου βάζει ποτε βενζίνη και δεν δίνει ούτε πχ διόδια η καφέ κτλ ( προφανώς αυτο το λέω για μακρινές αποστάσεις όχι για κοντινές ). Επιπλέον δυο ακόμα φορές που βγήκαμε και μου έκαναν εντυπωςη τη μια ξέχασε να βγάλει λεφτά απ τη τράπεζα και έτυχε κιόλας εκείνη τη μέρα εκτός απο ποτό να θέλει και να φάει σε εστιατόριο ( που τελικώς εγω πλήρωσα και δεν μου έδωσε καν τα μισά ισχυριζόμενος οτι θα μου τα έδινε την επόμενη ) και άλλη μια παρόμοια κατάσταση όπου πλήρωσε μεν αλλα πολυ λιγότερα σε σχέση μ εμένα. Επίσης κινείται με το δικό μου αμάξι εφόσον εκείνος ακόμα δεν έχει. Σαν υποσημείωση θέλω να αναφέρω οτι δεν πεινάει ξερω οτι έχει αρκετά χρήματα για την εποχή. Δεν ξερω τι να κάνω ήμουν πολυ ενθουσιασμενη και μ αρεςει σε όλο τα υπόλοιπα θέματα αλλα το συγκεκριμένο με ξενερώνει πολυ όχι απ θέμα χρημάτων μονο που στη ουσία είναι διπλάσια έξοδα όσο στη σκέψη και μονο οτι μπορεί να εκμεταλλεύεται το γεγονός οτι δεν απαιτώ και δεν τα ζητάω. Εντάξει σχέση σχέση αλλα στο τέλος δεν θα μείνει τιποτα

MiltosRNLI1930

# 36 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Paralia48

...ax  , ... ax  βαχ!
Καθένας με τις ανάγκες του...Τι αξία έχει το χρήμα...,
Αν σου έλεγαν <<τι θέλεις, ένα καρπούζι μια ζεστή μέρα στη σκιά ενός δέντρου, πλάι στην εθνική Αθηνών Κορίνθου, συντροφιά με το Μίλτο και τις ιστορίες του,  ή ένα κουστούμι BOSS>> τι θα διαλέγατε;
Εγώ τώρα θα έλεγα <<το καρπούζι, το καρπούζι  ! >>
(Μίλτο, αν θες και συ να φας, ζήτα δικό σου...μην απλώσεις χέρι στο δικό μου...)

)

Enikos

# 37 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από MiltosRNLI1930

To ατυχες

γεγονος που δεν το πολυσκεπτεται η γυναικα επανω στον ενθουσιασμο της ,ειναι οτι ο "σφιχτος " εκτος απο το χρημα ειναι και σφιχτος στο σαπουνι και το νερο και περιμενει τις εκπτωσεις να αγορασει καινουρια σωβρακα .

Enikos

# 38 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από MiltosRNLI1930

Ασε

που αγοραζει κολωνια χυμα απο ταμιτζανα απο το ψιλικατζιδικο της γειτονιας του και ολα τα τραπεζια στο Υπερ-λουξ ταχυφαγειο τους κοιταζουν περιεργα

1Christina

# 39 στις 27/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω εχω 2-3 αντιπαραδειγματα...τυπου φιλου παραλιας...πολυ large στα δικα του ρουχα, κοσμηματα-ρολογια κλπ αξεσουαρ, αρωματα καλοπεραση γενικα και σφιχτος σε οτι εχει σχεση με μοιρασμα/συμμετοχη χρηματων με συντροφο, φιλους κλπ

Βγαινει και σε ανδρα και σε γυναικα αυτο το μοντελο

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από MiltosRNLI1930

To ατυχες

γεγονος που δεν το πολυσκεπτεται η γυναικα επανω στον ενθουσιασμο της ,ειναι οτι ο "σφιχτος " εκτος απο το χρημα ειναι και σφιχτος στο σαπουνι και το νερο και περιμενει τις εκπτωσεις να αγορασει καινουρια σωβρακα .

giorgos170

# 40 στις 27/7/2016
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.385

ειναι

η εχεμύθεια
που έχει σχέδιο
τετραπέρατο...