Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισμός και απόγνωση!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Psaraki1986

# 1 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%

Χωρισμός και απόγνωση!!!

Χωρισμός ...Μιά λέξη 1000 συναισθηματα. Στεναχωρια ,πόνος, αδιεξοδο ,κομματιασμενη καρδια ,αδικια,αχαριστια.

Μια βδομαδα περασε και ουτε ενα μυνηνα δεν εστειλε .Ουτε καν να δει αν ειμαι καλα.Ουτε εγω εστειλα γιατι νοιωθω οτι δεν μπορω να κανω κατι αλλο.Εχασα την αξιοπρεπεια μου ξεφτυλιστηκα.Θελω να ξεχασω.Να τον ξεπερασω.Συντομη σχεση και νοιωθω τοσα πολλα.Πως ξεπερνιεται ο χωρισμος και ειδικα οταν εχεις τοσα πολλα μεσα σου και δεν σου δωθηκε η ευκαιρια να τα πεις???Ποναει πολυ!!!

Enikos

# 2 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.690

Αυτο που χωριζει ο κοσμος, αλλα περιμενει μηνυμα, θα το ανεβασω στο περιοδικο "ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ".

Ε, δεν παει αλλο!

MiltosRNLI1930

# 3 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Αγοραζεις

https://www.youtube.com/watch?v=a3Q2jahnTSY

ενα πιτσιλωτο μαγιο και κανεις τα μπανια σου στο Εδεμ Μια αποχη ενος ετους για ερωτικη αποτοξινωση συνισταται !
Αρέσει στο μέλος Paralia48

Psaraki1986

# 4 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
θα ηταν καλο να αφησεται τις ειρωνειες στην παντα...Γιατι ο πονος του αλλου δεν ειναι για πλακα

Psaraki1986

# 5 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Enikos δεν εννοω οτι χωρισα και θρλω να μου στειλει μηνυμα.Εγιναν καποιες κινησεις για επανασυνδεση αλλα τωρα τιποτα εδω και μια βδομαδα...ειπε θα τα πουμε αλλα τιποτα

Psaraki1986

# 6 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Αραγε πραγματικα δεν ενδιαφερεται?

agaph40

# 7 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 656

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Psaraki1986
Αραγε πραγματικα δεν ενδιαφερεται?

Κάτσε...να ρίξουμε τα χαρτιά και να σου πούμε!!

Δηλώνεις 30 χρόνων και λειτουργείς σαν 15,χρονο στην πρώτη του ερωτική απογοήτευση...,,,Σοβαρεψου και ωρίμασε... διαφορετικά θα πέφτεις στα πατώματα και στη μιζέρια ισοβίως.

achinos

# 8 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

εσύ αγάπη40, τί λες;

ενδιαφέρεται για τον ψάρακλα καθόλου ή όχι;

broomstick

# 9 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

και τι τον νοιαζει καλε αν εισαι καλα???δηλαδη αν δεν ησουν θα σε επαιρνε απο το χερακι και θα σε πηγαινε στους γιατρους???ημαρτον κυριε!!!

κουκλα μου χωριζεις τελειωνεις...αν αρχισεις τα μηνυματα σημαινει οτι σερνει ο κωλος σου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Μια βδομαδα περασε και ουτε ενα μυνηνα δεν εστειλε .Ουτε καν να δει αν ειμαι καλα

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Χωρισμός και απόγνωση!!!

Χωρισμός ...Μιά λέξη 1000 συναισθηματα. Στεναχωρια ,πόνος, αδιεξοδο ,κομματιασμενη καρδια ,αδικια,αχαριστια.

Μια βδομαδα περασε και ουτε ενα μυνηνα δεν εστειλε .Ουτε καν να δει αν ειμαι καλα.Ουτε εγω εστειλα γιατι νοιωθω οτι δεν μπορω να κανω κατι αλλο.Εχασα την αξιοπρεπεια μου ξεφτυλιστηκα.Θελω να ξεχασω.Να τον ξεπερασω.Συντομη σχεση και νοιωθω τοσα πολλα.Πως ξεπερνιεται ο χωρισμος και ειδικα οταν εχεις τοσα πολλα μεσα σου και δεν σου δωθηκε η ευκαιρια να τα πεις???Ποναει πολυ!!!

Psaraki1986

# 10 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
ρε παιδια περα απο το τρολλαρισμα εχετε καμια συμβουλη να δωσετε??μα ουτε μια κινηση να κανει??ουτε ενα μυνημα???

Arxontoula_

# 11 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744

Ψαράκι, εγώ συμπάσχω με τον πόνο σου.
Αν μη τι άλλο, προχτές με τσίμπησε μια σφήκα στην παραλία, και είχα διπλώσει στα δύο και σφάδαζα κι έλεγα δεν αντέχω άλλο, ας με πυροβολήσει κάποιος να τελειώσει το μαρτύριο. Οπότε, σε καταλαβαίνω.

Αλλά.

Αλλά.
Να πάμε να τον βρούμε και να τον πείσουμε να γυρίσει πίσω, δεν δυνάμεθα.
Να του κάνουμε τίποτα βουντού και μαγγανείες να γυρίσει πίσω, πάλι δεν δυνάμεθα.

Να σε παρηγορήσουμε μόνο δυνάμεθα, αλλά κι εσύ, ευλογημένη, δεν θέλεις λόγια, θέλεις πράξεις. Το οποίο, είναι και λογικό, γιατί κι εμένα όταν με τσίμπησε η καταραμένη μου λέγανε σώπα, κάνε υπομονή θα περάσει, αλλά δεν πέρναγε μέχρι που πήγα στο κέντρο υγείας και μου βάλαν κάτι αλοιφές, κάτι γιατροσόφια και όχι οτι πέρασε, αλλά ήταν ένας γιατρούλης πολύ μαναράκι, και ντράπηκα να μουγκανάω σαν το μοσχάρι μπροστά του, και μάζεψα τα κουράγια μου και χαμογέλαγα κι έλεγα ναι, σαν να περνάει λίγο και σαν να το νιώθω καλύτερα.

Οπότενες, όσον αφορά εμένα, το μόνο που έχω να σου πω είναι  feel free να γκρινιάζεις και να μουρμουράς όσο θέλεις και μην ακούς κανένα.

somebody961

# 12 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Κρίνοντας από τα όσα έχω ως τώρα διαβάσει, κατανοώ για ποιο λόγο σε χώρισε.

Εκείνο που νιώθεις, είναι αυτοαπόρριψη επειδή δεν μπόρεσες να τον χειρίζεσαι, επειδή εσύ βλέπω, ήθελες και θέλεις να είσαι το κέντρο τού κόσμου, το κέντρο τού κόσμου του.

Για ποιο λόγο να σε πάρει να μάθει πώς είσαι; ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΙΑ!
Να το ξαναπώ; ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ!

Οταν τον ένοιαζε, εσύ κολυμπούσες αμέριμνη πιστεύοντας πως το κολύμπι σου είναι αρκετό.

ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ!

Αποδέξου τώρα το γεγονός πως "πάει σε άλλες πολιτείες-θάλασσες" να βρει άλλα ψαράκια ε-ξωτικά (χωρίς την παύλα)

και εσύ πλέον οφείλεις στον εαυτό σου να πας σε άλλες, με άλλα μυαλά αυτή τη φορά..

Enikos

# 13 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αφτα τα κανουνε, οσοι δεν εχουνε χωρισει ακομα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Psaraki1986

μα ουτε μια κινηση να κανει??ουτε ενα μυνημα???

Enikos

# 14 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πανε παρακατου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Psaraki1986
Enikos δεν εννοω οτι χωρισα και θρλω να μου στειλει μηνυμα.Εγιναν καποιες κινησεις για επανασυνδεση αλλα τωρα τιποτα εδω και μια βδομαδα...ειπε θα τα πουμε αλλα τιποτα

MiltosRNLI1930

# 15 στις 29/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση

Aυτα

ειναι αποτελεσματα της τηλεορασης ειδικα τα μεσημερια Πιστευω οτι δεν εχεις χασει επεισοδιο απο το σεριαλ " Η Μαρια της γειτονιας "

Αρέσει στο μέλος Enikos

achinos

# 16 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Εγώ μια συμβουλή έχω για σένα, 

για να περνάει το μιμί...

να σου το χαϊδεύουν 
τις περισσότερες φορές, 
πιάνει.

(κ στο μεταξύ περνάει μόνο του)

Αρχοντούλα κ ψαράκι κ για τις δυό σας.

wish_

# 17 στις 29/7/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195
Αυτός ο ίδιος είναι που σ άφησε με αφορμή μία φώτο ή καινούργιος?

Paralia48

# 18 στις 30/7/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.090

νομίζω την καλύτερη συμβουλή στην έδωσε ο Μίλτος στο ποστ 3.
Μπορεί να ακούγεται ως τρολλάρισμα ή δεν ξέρω πώς το ακούς εσύ, αλλά ειλικρινά σ΄αυτές τις περιπτώσεις πας 1-2 εβδομάδες διακοπές, φύση, ηρεμία, μπάνιο στη θάλασσα, κομένοι οι  άντρες, δηλαδή αποτοξίνωση όπως λέει ο Μίλτος και θα δεις σιγά σιγά, πώς όλα θα γίνονται καλύτερα...
Το μαγιώ δε χρειάζεται να είναι πιτσιλωτό απαραίτητα.

MiltosRNLI1930

# 19 στις 30/7/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Paralia48

νομίζω την καλύτερη συμβουλή στην έδωσε ο Μίλτος στο ποστ 3.
Μπορεί να ακούγεται ως τρολλάρισμα ή δεν ξέρω πώς το ακούς εσύ, αλλά ειλικρινά σ΄αυτές τις περιπτώσεις πας 1-2 εβδομάδες διακοπές, φύση, ηρεμία, μπάνιο στη θάλασσα, κομένοι οι  άντρες, δηλαδή αποτοξίνωση όπως λέει ο Μίλτος και θα δεις σιγά σιγά, πώς όλα θα γίνονται καλύτερα...
Το μαγιώ δε χρειάζεται να είναι πιτσιλωτό απαραίτητα.

Elena_90

# 20 στις 30/7/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Βρε κορίτσι μου θα μας τρελάνεις.
Τι απελπσία και βλακείες. Μιλάμε για ενός μήνα σχέσης, ΕΝΟΣ μήνα!!!
Ξέρεις πόσες περιπέτειες ενός μήνα θα περάσεις μέχρι να αντιληφθείς ότι ο απέναντι δεν είναι ο κατάλληλος σύντροφος??
Μέσα σ ένα μήνα τι ακριβώς έδωσες που νιώθεις ότι έδωσες πολλά?
Ότι τον έπαιρνες διαρκώς εσύ τηλέφωνο, ότι πήγαινες να τον βρεις εσύ διαρκώς, ότι ασχολιόσουν για τη σχέση σας εσύ κυρίως?

Ψαράκι έχω περάσει παρόμοια ιστορία 2 μηνών που πραγματικά ήταν πολύ έντονη για μένα αλλά πάντα εγώ τον κυνηγούσα, εγώ πήγαινα να τον βρω, εκείνος απλά μου λεγε στα λόγια πόσο ερωτευμένος είναι αλλά οι πράξεις του ήταν μερικά ψίχουλα. Τρεις φορες τον χώρισα γιατί ένιωθα μια διαρκή δυσφορία, ότι διαρκώς ζητιάνευα και στην τρίτη που τον χώρισα δεν τον ένοιαζε καν. Στην αρχή ενιωθα τέτοια αχαριστία και τέτοιο πόνο. Μετά ήρθε η ανακούφιση και χαρά. Όταν τον ξανασυνάντησα αντιλήφθηκα πως όλη αυτή η ιστορία ήταν μια φούσκα.
 Έμαθα να αναζητώ ανθρώπους που να με κανουν να νιώθω ωραία, να υπάρχει ουσιαστική επαφή και όχι αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Στην περπτωσή σου πρέπει να ξεπεράσεις τον ναρκισισμό σου και να μην πιστεύεις στα πρόωρα λόγια του καθένα. Επενδυσεόπου αξίζει!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε