Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξέρω τι να κάνω

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

vaska

# 1 στις 24/8/2016
author
Ανδρας / 37 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 33
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξέρω τι να κάνω

Καλησπέρα,ειχα μια σχέση 4 ετών με μια κοπέλα την οποία είχα εξιδανικευσει στα μάτια μου και γενικά οσοι την είχαν γνωρίσει μου ελεγαν είσαι πολύ τυχερός και τους είχε κερδίσει όλους.32 ετων εγω,29 αυτη και ημουνα ο πρωτος που ειχε σχεση και σεξουαλικες επαφες.Αρχές Ιουνίου(στις 11 κατ ακρίβεια) τσακωθήκαμε για έναν χαζό λόγο και βριστήκαμε άσχημα.Της είπα οταν σου περάσουν τα νεύρα στείλε μου.Περνούσαν οι μέρες αλλα τπτ.Αποφάσισα μετα απο 10 μέρες να της στείλω να βρεθούμε και δεν ήθελε,με παρακαλετά καταφέρα να την πείσω.Στο διάστημα αυτό απέκτησα πρόσβαση στο facebook της και ειδα μηνύματα ερωτικά με το αφεντικό της(του στυλ σε σκεφτομαι της έστελνε αυτος,πότε θα κάνουμε ντουζάκι μαζι και αυτή οχι μόνο δεν το ξέκοβε αλλα του έλεγε αν το εννοέις πες μου να ετοιμαστω και πότε θα πάμε βόλτα κλπ)το αφεντικό ειναι παντρεμένο με δύο παιδιά και είχε στείλει την γυναίκα του διακοπές στην κρήτη για όλο το καλοκαίρι.Βρισκόμαστε λοιπον με την εν λόγω και της δίνω ένα γραμμα που της λεω ποσο την αγαπαω και τι σημαινει για μενα κλπ.Την ρωταω αν υπάρχει κάποιος αλλος και μου λεει δεν σκέφτομαι καν οτι μπορω να κανω ερωτα με αλλο ανθρωπο εκτος απο εσενα και οτι δεν ειναι σε mood για γνωριμίες,δεν της ειπα τπτ για τα μηνυματα που ειχα δει γιατι εκεινη την στιγμη με κερδισε και την πιστεψα.Συνέχισαν να ανταλλασουν μηνυματα αλλα οχι οπως τα προηγούμενα και εγω μέσα μου εσκαγα.Μοιράστηκα αυτα που ηξερα με τον κολλητο μου και μου ειπε να της πω οτι ξερω.Της στελνω λοιπον μηνυμα τα ξερω ολα για σενα και αυτον και πως μπορεσες κλπ,δεν μου απαντησε καν.Την επομενη μερα παω σε ενα καφε κοντα στο σπιτι της και της λεω ελα να μιλησουμε,οχι να τσακωθουμε αλλα να μου πεις γιατι και τι πηγε λαθος και τι σε ωθησε σε αλλον,περιμενα 3 ωρες και δεν ηρθε.Την επομενη μερα παιρνω αυτον τηλεφωνο και δεν το σηκωνε και του στελνω μηνυμα να βρεθουμε να μιλησουμε σαν αντρες και μου απανταει θα φωναξει την αστυνομια.Κανω αντιγραφη ολα τα μηνυματα τους και τα στελνω στην γυναικα του.Πρόλαβε όμως αυτος να τα δει πρωτος και τα εσβησε.Ερχεται η πρωην σπιτι μου ξαφνικα και της λεω τα ξερω ολα για τα ντουζ για τα μηνυματα,ολα.Μου λεει τουλαχιστον εγω δεν θα διελυα μια οικογενεια,της λεω εισαι πορνη που πετας μια υπεροχη σχεση 4 ετων για να πας με εναν παντρεμενο.Μου λεει ελευθερη ειμαι οτι θελω θα κανω,τοσα χρονια ημουνα πιστη.Μου ειπε οτι αυτος της εδωσε περιθωριο ενα μηνα να φυγει απο την δουλεια και οτι την κατεστρεψα(πηγε να βγει και απο πανω δλδ)αυτο εγινε 7-8 ιουλιου.Απο τοτε δεν ειχαμε ξαναμιλησει μεχρι που στις 8 αυγουστου της εστειλα μηνυμα αν πιστευει οτι εχουμε την ικανοτητα να βρεθουμε και να μιλησουμε και μου απανταει οχι και οτι θελω μεσω μηνυματων.Της γραφω η αληθεια μπορει να ειναι δύσκολα διαχειρισιμη αλλα σιγουρα θα προσφερει λυτρωση και στους δυο μας και μου απανταει δεν μας χεζεις ρε βασιλη,μην μου ξαναστειλεις μηνυμα,της απανταω δεν εχω ορεξη για τσακωμο,μονο την αληθεια θελω να μαθω,δεν μου απαντησε και αυτη ηταν η τελευταια φορα που μιλησαμε.Εννοείτε οτι ειμαι σκασμενος και στεναχωρεμενος,με κατα κλυζουν οι αναμνησεις και αναμικτα συναισθηματα.Απο την μια θυμου και οργης για τον τροπο που μου φερθηκε και απο την αλλη αγαπης για ολα αυτα που περασαμε αυτα τα 4 χρονια.Τι μου προτείνεται?

tangerinedream

# 2 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...μετά απο μια υπέροχη σχέση 4 ονειρικών ετών -όπως μας τα λες- ξαφνικά για έναν ανόητο λόγο -όπως λες- τσακωθήκατε και βριστήκατε πολυ άσχημα...μετά απο μια υπέροχη σχέση 4 μαγευτικών ετών -όπως μας αφήνεις να εννοήσουμε- ανακαλύπτεις επικοινωνία με το αφεντικό της για ντουζάκια μαζυ...και εσυ επιμένεις να της δίνεις γράμματα αγάπης και μεγάλου έρωτα...μετά απο μια σχέση 4 αξέχαστων ετών -όπως προκύπτει απο τα γραφόμενά σου- συμβαίνει όλο αυτό το χάος που μας περιγράφεις με εσένα, το αφεντικό της, με εκείνη και τέλος με εσένα και τον εαυτό σου...λοιπόν καλέ μας φίλε Βασίλη τίποτα δεν φαίνεται να είναι σωστό και φυσιολογικό σε όλη αυτή την ιστορία που μας γράφεις...απολύτως τίποτα...αυτό που προκύπτει διαβάζοντάς την, είναι ότι ούτε τα 4 χρόνια ήταν όπως τα περιγράφεις, ούτε η ηρωίδα της ιστορίας ήταν έτσι όπως την περιγράφεις, ούτε εσυ ήσουν έτσι όπως ίσως θα έπρεπε να είσαι και τέλος, το τέλος είναι μάλλον το μονο φυσιολογικό που συνέβη στην ιστορία αυτή και με βεβαιότητα, ευθέως ανάλογο αυτής!!!
Εννοείται ότι δεν έχω τίποτα να προτείνω...απλά αποδέξου το τέλος της περίεργης αυτής ιστορίας και προχώρα...   

...   

vaska

# 3 στις 24/8/2016
author

Δεν είχα κανένα παράπονο για 4 χρόνια,ούτε και αυτή απο οτι μου έλεγε τουλάχιστον.
Δυο τινά τριγυρνουν στο κεφάλι μου,είτε οτι ήταν μια πολύ καλή ηθοποιός για 4 χρόνια και εγώ εντελώς ηλίθιος και δεν είχα καταλάβει τιποτα,η οτι έφαγε φρίκη λόγω του άσχημου τσακωμού και τα διέλυσε ολα.Δεν μου είχε δώσει κανένα δικαίωμα σε αυτα τα χρόνια και γι αυτό την ειχα σε τόσο μεγάλη εκτίμηση.

Δυο τινά τριγυρνουν στο κεφάλι μου,είτε οτι ήταν μια πολύ καλή ηθοποιός για 4 χρόνια και εγώ εντελώς ηλίθιος και δεν είχα καταλάβει τιποτα,η οτι έφαγε φρίκη λόγω του άσχημου τσακωμού και τα διέλυσε ολα.Δεν μου είχε δώσει κανένα δικαίωμα σε αυτα τα χρόνια και γι αυτό την ειχα σε τόσο μεγάλη εκτίμηση.

tangerinedream

# 4 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...εγώ καλέ μας φίλε Βασίλη σου έγραψα ακριβώς ότι μου έδωσε η ιστορία σου χωρίς να έχω πρόθεση να σε προσβάλλω ή να σε ειρωνευτώ ή οτιδήποτε άλλο αρνητικό...εδώ γράφω με πολυ αγάπη σε όλους τους φίλους και τις φίλες που το θέμα τους έχει ενδοιαφέρον...ακόμη και όταν γράφω "σκληρά" κάποιες φορές, γράφω πάντα με θετική σκέψη και πολυ συμπάθεια και κυρίως αγάπη...

tangerinedream

# 5 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...εσυ πιστεύεις ότι τα 4 χρόνια ήταν υπέροχα...επίσης ενώ έχεις βρεί τα μυνήματα με τον λουόμενο/αφεντικό συνεχίζεις το στρεβλό σου βλέμμα στην πραγματικότητα και τις δίνεις ερωτικά γράμματα...ακόμη και αυτή τη στιγμή που μιλάμε πιστεύω ότι δεν έχεις συνειδητοποιήσει την πραγματικότητα...

vaska

# 6 στις 24/8/2016
author

Προς θεού,δεν θεώρησα κάτι ειρωνικό η προσβλητικό.Συζήτηση κάνουμε,γνώμες θέλω να ακούσω,οσο σκληρές κι αν είναι.Αυτό που με στεναχωρεί πιο πολύ απ όλα είναι οτι δεν είχε δωσει κανένα δικαίωμα τόσα χρόνια,και ειλικρινά έπεσα απο τα σύννεφα με αυτήν την συμπεριφορά της.

tangerinedream

# 7 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...εν πάσει περιπτώση καλέ μας Βασίλη, δεν θα ήθελα να σε αμφισβητήσω σε καμμία περίπτωση...θεωρώ όμως ότι στη σχέση αυτή είχες "φτιάξει" μια όμορφη εικόνα (αιτία) την οποία συντηρούσες μέχρι που ήλθε η στιγμή του σημαντικού τσακωμού (αφορμή) και η εικόνα αυτή έπεσε απο τον τοίχο και έσπασε σε πολλά κομμάτια...τώρα εσύ κάθεσαι με απορία και κοιτάς τα κομμάτια της στο πάτωμα μη ξέροντας τι θα πρέπει να κάνεις...

tangerinedream

# 8 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...όπως σου έγραψα και πιο πάνω το καλύτερο ίσως θα ήταν να προχωρήσεις πιο πέρα...θα χρειαστεί ίσως να βιώσεις κάποιο διάστημα πόνου αλλά φρόντισε να λυτρωθείς σχετικά σύντομα και να προχωρήσεις..."έχασες" ήδη 4 χρόνια...το "έχασες" είναι θεωρητικό εφόσον έζησες και βίωσες πολλά αυτό το διάστημα και γράφοντάς το  σε εισαγωγικά, εννοώ αυτό ότι δεν σε οδήγησε πουθενά...ίσως μονο στο να βιώσεις αμέσως μετά ένα επώδυνο διάστημα "θεραπείας" και εξαγνισμού...

vaska

# 9 στις 24/8/2016
author

Η αφορμή ήταν οτι αργήσαμε να πάμε στα γενέθλια της μάνας της και αυτή νευρίασε,είχε μούτρα στην διαδρομή κλπ και τσακωθήκαμε.Εντελώς χαζός λογος το ξερω.Προφανώς τα είχα εντελώς αλλιώς στο μυαλό μου απ ότι στην πραγματικότητα ήταν,αυτο που θέλω είναι μια εξήγηση,μια σταράτη εξήγηση που δεν μπαίνει καν στον κόπο να μου δώσει.

vaska

# 10 στις 24/8/2016
author

Αυτό είναι που πονάει φίλε μου,4 χαμένα χρόνια.Μακράν η μεγαλύτερη και σημαντικότερη σχέση που είχα.Γνωρίζω οτι ο χρόνος είναι γιατρός,αλλά πως περνάει ο χρόνος?Πάνε δυο μήνες και η στεναχώρια δεν υποχωρεί.

tangerinedream

# 11 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...μην "κολλάς" στο να ψάχνεις για εξηγήσεις και απαντήσεις που πιθανόν να τόνωναν τον πληγωμένο εγωϊσμό σου...σε τέτοιες καταστάσεις δεν υπάρχει λογική κατα συνέπεια δεν θα έχεις λογικές εξηγήσεις και λογικές απαντήσεις...απλά θα αναλώνεσαι ψυχικά και διανοητικά αναζητώντας τες χωρίς ποτέ τελικά να τις έχεις...

tangerinedream

# 12 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...ένας άνθρωπος που δρά (συνεχής επικοινωνία για ανταλλαγή ντούζ κλπ με άλλον άντρα) και αντιδρά τοσο παράλογα (πολυ σοβαρός τσακωμός για κάτι πολυ μικρό και ελάχιστο) χωρίς να υπολογίζει τίποτε απο τα 4 χρόναι που περάσατε μαζύ σχεδόν ιδανικά και κυρίως χωρίς να υπολογίζει εσένα και μετά τον χωρισμό λειτουργεί σαν να μην σε γνωρίζει σημαίνει κατι...δείχνει ότι κατι άλλαξε στον ψυχισμό αυτής της γυναίκας και στη διανοητική της λειτουργία αντίληψης και επεξεργασίας που μάλλον οι αλλαγές αυτές διατάραξαν κάποιες ισορροπίες...

Enikos

# 13 στις 24/8/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.690

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από vaska

δεν μας χεζεις ρε βασιλη?

barbie200

# 14 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
O λογος που τσακωθηκατε οπως λες κ εσυ ειναι εντελως για γελια,ο καθενας καταλαβαινει οτι εψαχνε ευκαιρια να σε σουταρει με τον οποιοδηποτε τροπο...για μενα το μεγαλο λαθος σου ηταν που πηρες τηλ αυτον κ εκανες κινηση να τα πεις στη γυναικα του...αλλα απορω κιολας ενταξει 4χρονια δεν ειναι κ λιγα αλλα πως μπορεις να επιμενεις κ να τη διεκδικεις ακομα μετα απ οτι εκανε;;; μου κανει εντυπωση...δεν προκειται να ξαναγυρισει ...η που ξενερωνει που τρεχεις απο πισω της η το γουσταρει που σε παιζει κ γι αυτο απανταει στα μηνυματα

vaska

# 15 στις 24/8/2016
author

4 χρόνια δεν τα λες και λίγα,σίγουρα δεν συγκρίνονται με γάμους που διαλύονται με 20 και χρόνια αλλα και 4 χρόνια στα 32 και 29 αντίστοιχα είναι σεβαστός αριθμός.Δεν μετανιώνω που πήρα αυτόν τηλέφωνο,αυτός φέρθηκε σαν κότα αντι να με αντιμετωπίσει σαν άντρας,όσο για την γυναίκα του,αφού μου κατέστρεψε την σχέση(καταννοω οτι αν δεν ηταν αυτος θα ηταν κάποιος αλλος οπως φαίνεται,αλλα στην προκειμένη ηταν αυτος)θα του καταστρέψω την δική του.Σε διάστημα δύο μηνών μια φορά ανταλλάξαμε μηνύματα.Δεν ξέρω γιατί την διεκδικώ,ισως ο πληγωμένος μου εγωισμός,ίσως οι αναμνήσεις και τα συναισθήματα,ισως συνεχίζω να εθελοτυφλώ

1Christina

# 16 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θα σου γραψω την αποψη μου πριν διαβασω τι ειπωθηκε μετα το πρωτο ποστ

Πολυ κακως "αποκτησες προσβαση στο fb της", πολυ κακως διαβασες τα μηνυματα της, κακιστα επραξες που τα εστειλες στη γυναικα του...αλλα οκ ας πουμε οτι ηταν εν βρασμω και οτι κατανοω την κατασταση σου

Εκεινο που δεν κατανοω ειναι τι θες να συζητησεις μαζι της, ποια αληθεια ζητας να μαθεις??? μαλλον ζητας να σου πει ενα παραμυθι για να αισθανειε καλυτερα!!! Την αληθεια φροντισες και την εμαθες μονος σου...τι ψαχνεις τώρα???

Στα σοβαρα τωρα τι περιμενες? να ησουν ο πρωτος και ο τελευταιος της?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από vaska

Δεν ξέρω τι να κάνω

Καλησπέρα,ειχα μια σχέση 4 ετών με μια κοπέλα την οποία είχα εξιδανικευσει στα μάτια μου και γενικά οσοι την είχαν γνωρίσει μου ελεγαν είσαι πολύ τυχερός και τους είχε κερδίσει όλους.32 ετων εγω,29 αυτη και ημουνα ο πρωτος που ειχε σχεση και σεξουαλικες επαφες.Αρχές Ιουνίου(στις 11 κατ ακρίβεια) τσακωθήκαμε για έναν χαζό λόγο και βριστήκαμε άσχημα.Της είπα οταν σου περάσουν τα νεύρα στείλε μου.Περνούσαν οι μέρες αλλα τπτ.Αποφάσισα μετα απο 10 μέρες να της στείλω να βρεθούμε και δεν ήθελε,με παρακαλετά καταφέρα να την πείσω.Στο διάστημα αυτό απέκτησα πρόσβαση στο facebook της και ειδα μηνύματα ερωτικά με το αφεντικό της(του στυλ σε σκεφτομαι της έστελνε αυτος,πότε θα κάνουμε ντουζάκι μαζι και αυτή οχι μόνο δεν το ξέκοβε αλλα του έλεγε αν το εννοέις πες μου να ετοιμαστω και πότε θα πάμε βόλτα κλπ)το αφεντικό ειναι παντρεμένο με δύο παιδιά και είχε στείλει την γυναίκα του διακοπές στην κρήτη για όλο το καλοκαίρι.Βρισκόμαστε λοιπον με την εν λόγω και της δίνω ένα γραμμα που της λεω ποσο την αγαπαω και τι σημαινει για μενα κλπ.Την ρωταω αν υπάρχει κάποιος αλλος και μου λεει δεν σκέφτομαι καν οτι μπορω να κανω ερωτα με αλλο ανθρωπο εκτος απο εσενα και οτι δεν ειναι σε mood για γνωριμίες,δεν της ειπα τπτ για τα μηνυματα που ειχα δει γιατι εκεινη την στιγμη με κερδισε και την πιστεψα.Συνέχισαν να ανταλλασουν μηνυματα αλλα οχι οπως τα προηγούμενα και εγω μέσα μου εσκαγα.Μοιράστηκα αυτα που ηξερα με τον κολλητο μου και μου ειπε να της πω οτι ξερω.Της στελνω λοιπον μηνυμα τα ξερω ολα για σενα και αυτον και πως μπορεσες κλπ,δεν μου απαντησε καν.Την επομενη μερα παω σε ενα καφε κοντα στο σπιτι της και της λεω ελα να μιλησουμε,οχι να τσακωθουμε αλλα να μου πεις γιατι και τι πηγε λαθος και τι σε ωθησε σε αλλον,περιμενα 3 ωρες και δεν ηρθε.Την επομενη μερα παιρνω αυτον τηλεφωνο και δεν το σηκωνε και του στελνω μηνυμα να βρεθουμε να μιλησουμε σαν αντρες και μου απανταει θα φωναξει την αστυνομια.Κανω αντιγραφη ολα τα μηνυματα τους και τα στελνω στην γυναικα του.Πρόλαβε όμως αυτος να τα δει πρωτος και τα εσβησε.Ερχεται η πρωην σπιτι μου ξαφνικα και της λεω τα ξερω ολα για τα ντουζ για τα μηνυματα,ολα.Μου λεει τουλαχιστον εγω δεν θα διελυα μια οικογενεια,της λεω εισαι πορνη που πετας μια υπεροχη σχεση 4 ετων για να πας με εναν παντρεμενο.Μου λεει ελευθερη ειμαι οτι θελω θα κανω,τοσα χρονια ημουνα πιστη.Μου ειπε οτι αυτος της εδωσε περιθωριο ενα μηνα να φυγει απο την δουλεια και οτι την κατεστρεψα(πηγε να βγει και απο πανω δλδ)αυτο εγινε 7-8 ιουλιου.Απο τοτε δεν ειχαμε ξαναμιλησει μεχρι που στις 8 αυγουστου της εστειλα μηνυμα αν πιστευει οτι εχουμε την ικανοτητα να βρεθουμε και να μιλησουμε και μου απανταει οχι και οτι θελω μεσω μηνυματων.Της γραφω η αληθεια μπορει να ειναι δύσκολα διαχειρισιμη αλλα σιγουρα θα προσφερει λυτρωση και στους δυο μας και μου απανταει δεν μας χεζεις ρε βασιλη,μην μου ξαναστειλεις μηνυμα,της απανταω δεν εχω ορεξη για τσακωμο,μονο την αληθεια θελω να μαθω,δεν μου απαντησε και αυτη ηταν η τελευταια φορα που μιλησαμε.Εννοείτε οτι ειμαι σκασμενος και στεναχωρεμενος,με κατα κλυζουν οι αναμνησεις και αναμικτα συναισθηματα.Απο την μια θυμου και οργης για τον τροπο που μου φερθηκε και απο την αλλη αγαπης για ολα αυτα που περασαμε αυτα τα 4 χρονια.Τι μου προτείνεται?

achinos

# 17 στις 24/8/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

K αυτές τις κατινιές με τα φουμπου κ τα τηλέφωνα στους επόμενους μη τα ξανακάνεις.

Θα πέσει σύρμα κ

ούτε τ όνομά σου δε θα θέλουν να ακούσουν οι κοπέλες.
Τουλάχιστον χωρίς να κάνεις τέτοια καραγκιοζιλίκια
μπορεί να ξεγελάσεις κ καμία
να σε νομίζει για σοβαρό.
Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 18 στις 24/8/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.690

Μεγαλη δυναμις, η ανωσις...

MadameShuShu40

# 19 στις 24/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μετά το

"Δεν μας χεζεις ρε Βασίλη"

εγω, προσωπικά, θα σου εριχνα και μια μπούφλα στα μούτρα, έτσι για να σου γίνει μάθημα η κατινιά!!!

Όλοι οι λογαριασμοί ειναι προσωπικοί και δεν έχει ΚΑΝΕΝΑΣ, ουτε ο Θεός ο ίδιος, μη σου πω, το δικαίωμα να τους ψαχουλευει! !!

Βρε σεις, πόσο κατινες γίνεστε ορισμενοι/νες και το βαπτιζετε και αγάπη/έρωτα/ενδιαφερον!!!

archagellos

# 20 στις 24/8/2016
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.370

Σε κάποια στιγμή θα καταλαβεις οτι δεν χωρισες... Αλλά Σωθηκες!!! Και σου έχω νέα... Δεν είχε κανει μονο ντουζ με το αφεντικό αλλά και με άλλους... Εσύ ζουσες στο κοσμο σου και δεν τα έβλεπες. Καταλαθος καταλαβαινεις τι παίζει... Και αντι να την στειλεις στο διάολο... Κανεις το μέγα κατινιστικο θέμα... Πας να εδοποιησεις την γυναίκα του άλλου. Γιατί? Επειδή η δικιά σου... Την πηδαγε την μάντρα? Και εγώ σου λέω οτι αυτή του την έπεσε... Αντε ρε που κάθεσαι και ασχολησαι με την πατσαβουρα... Ασε θα φορτωθεί το παλτό κανένας άλλος... Ψηλά το κεφάλι ρε... Keep walking

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε