Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα κοριτσίστικα παπούτσια.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

tangerinedream

# 41 στις 31/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...ε εσείς με τις φωτογραφίες σας και τις ιστορίες εδώ έχετε σκοπό να με "διαλύσετε" απο την συγκίνηση...

tangerinedream

# 42 στις 31/8/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

@ "παραλια":

...το τι έχω δεί στη γερμανία στα διάφορα περάσματά μου απο εκεί αλλά και στις περιόδους παραμονής μου εκεί, δεν περιγράφεται...εννοώ ενδυματολογικά, στυλιστικά και εθιμολογικά (...γιατί περί εθίμου πλέον επρόκειτο το μονίμως αξύριστο γυναικείο πόδι ανεξάρτητα απο το ρούχο, με ελάχιστες ίσως εξαιρέσεις γυναικών στις "μεγάλες" πόλεις, οι οποίες βέβαια ήταν "δακτυλοδεικτούμενες" και χλευαζόμενες απο τις υπόλοιπες "αυθεντικές" ραντικάλ και μπιρκενστοκ-φορούσες γυναίκες... )...βέβαια έχω δεί τέρατα και σε άλλα επίπεδα αλλά δεν είναι του θέματος,,,ειδικά την περίοδο του γκρεμίσματος του τείχους και της απόβασης των ανατολικών σε κάθε πόλη και χωριό της δυτικής -ακόμη- γερμανίας και της παραμονής τους κάτω απο κάθε γεφύρι και γέφυρα που υπήρχε, τα ενδυματολογικά απίθανα των δυτικογερμανών ενισχύθηκαν πολυ δραστικά και δυναμικά απο αυτούς...το τι φορούσαν αυτοί οι "αθεόφοβοι" άνθρωποι είναι απλά απερίγραπτο!!!  

...  

Paralia48

# 43 στις 31/8/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.423
'Aρεσαν+: 0%

Eχεις δίκιο σε πολλά. Αλλά όσο αφορά την τρίχα, έχει αλλάξει το τοπίο. Τα περισσότερα πόδια είναι πλέον αποτριχωμένα, όπως και οι μασχάλες! Βέβαια είναι και ξανθότριχες και δεν πολυφαίνονται, όπως οι δικές μας οι μαύρες.
 Πάντως , κάποτε ήταν κάτι σαν ...ανήθικο να ασχοληθείς με την αποτρίχωση.
 Όταν είχα πρωτοέρθει, εποχή 1990, είχα τότε υποσχεθεί σε ένα  κορίτσι 14 ετών ,κολυμβήτρια, να της φέρω από Ελλάδα κερί ή χαλάουα (πρωτοπόροι εμείς στην αποτρίχωση) και η προπονήτριά της με μάλωσε, ότι δείχνω στα παιδιά...κακά πράγματα !

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από tangerinedream

@ "παραλια":

...το τι έχω δεί στη γερμανία στα διάφορα περάσματά μου απο εκεί αλλά και στις περιόδους παραμονής μου εκεί, δεν περιγράφεται...εννοώ ενδυματολογικά, στυλιστικά και εθιμολογικά (...γιατί περί εθίμου πλέον επρόκειτο το μονίμως αξύριστο γυναικείο πόδι ανεξάρτητα απο το ρούχο, με ελάχιστες ίσως εξαιρέσεις γυναικών στις "μεγάλες" πόλεις, οι οποίες βέβαια ήταν "δακτυλοδεικτούμενες" και χλευαζόμενες απο τις υπόλοιπες "αυθεντικές" ραντικάλ και μπιρκενστοκ-φορούσες γυναίκες... )...βέβαια έχω δεί τέρατα και σε άλλα επίπεδα αλλά δεν είναι του θέματος,,,ειδικά την περίοδο του γκρεμίσματος του τείχους και της απόβασης των ανατολικών σε κάθε πόλη και χωριό της δυτικής -ακόμη- γερμανίας και της παραμονής τους κάτω απο κάθε γεφύρι και γέφυρα που υπήρχε, τα ενδυματολογικά απίθανα των δυτικογερμανών ενισχύθηκαν πολυ δραστικά και δυναμικά απο αυτούς...το τι φορούσαν αυτοί οι "αθεόφοβοι" άνθρωποι είναι απλά απερίγραπτο!!!  

...  

Αρέσει στο μέλος anassa_

Hrist983

# 44 στις 3/9/2016
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 101

α πα πα

ο χειροτερος εφιαλτης να γουσταρει καπιος μια γιναικα να βγενει ραντεβου κ οταν ερχεται η ωρα του κρεβατιου να διαπιστωνει οτι το θειικο κορμη ειναι σκεπασμενο με γκαζον ποδια κλπ. 

Paralia48

# 45 στις 4/9/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.423

Γούστα είναι αυτά.
Αυτό που είπα παραπάνω με την κολυμβήτρια, ουδεμία σχέση έχει με άντρες. Το κορίτσι πήγαινε σε αγώνες και ντρεπόταν απλά με το γκαζόν. Αφού και άντρες κολυμβητές ξυρίζονται, πολύ περισσότερο κοπέλες. Και γω το βρήκα τότε φυσιολογικό. Θυμάστε μια εποχή που οι αθλήτριες ήταν απεριποίητες ; Ε, κάποτε ήρθε η ώρα και άλλαξε κι αυτό. Καιρός ήταν!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost