Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν αντεχω αλλο

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Psaraki1986

# 21 στις 23/9/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%
ευκολο να το λες achinos αλλα δυσκολο να το κανεις

MiltosRNLI1930

# 22 στις 23/9/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Δεν αντεχω αλλο

Ειχα γραψει και παλιοτερα!

Ειχα μια σχεση ενα μηνα και τον χωρισα.Ζηλιες απο μερους του αδιαφορια μυστικοπαθεια και εγω εγινα δεδομενο σιγουρακι ...Χωρισαμε επεισοδιακα με αυτον να μου ευχεται τα καλυτερα και εγω να μενω πισω να κλαιω και να οδυρομαι.Εχασα την αξιοπρεπεια μου τον αυτοσεβασμο μου τον ιδιο μου τον εαυτο.Προθυμη να κανω υποχωρησεις και αυτος τιποτα.Μετα απο δυο μηνες σχεδον και ειμαι στο ιδιο σημειο.Κλαιω καθημερινα και ειναι η μονη μου σκεψη.Αυτος οπως φαινεται δεν ενιωσε τα ιδια.  Προχωρα τη ζωη του χωρις να τον νοιαζει τιποτα.Βγαινει διασκεδαζει και εγω εδω να ζω με φαντασματα δεν αντεχω αλλο.Δεν με διεκδικησε ποτε με αφησε να φυγω τοσο απλα.Αλλα ελεγε . .Οτι δεν θα με αφηνε ποτε.Ισως να ακουγομαι υπερβολικη αλλα εγω ενοιωσα και εδωσα..Αλλα τιποτα δεν πηραδεν μπορω να κανω κατι απο τη στιγμη που αυτος δεν κανει καποια κινηση.Βλεπω βεβαια καποια τραγουδια που βαζει στο φβ αλλα δεν σημαινει οτι τα βαζει για μενααν με ηθελε δεν θα εκανε κατι?Δεν θα με διεκδικουσε?Θα με αφηνε να φυγω τοσο απλα??Νοιωθω χαλια .Δεν τρωω δεν κοιμαμαι.Κουραστηκα.Εχασα τον εαυτο μου.

MiltosRNLI1930

# 23 στις 23/9/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Δεν αντεχω αλλο

Ειχα γραψει και παλιοτερα!

Ειχα μια σχεση ενα μηνα και τον χωρισα.Ζηλιες απο μερους του αδιαφορια μυστικοπαθεια και εγω εγινα δεδομενο σιγουρακι ...Χωρισαμε επεισοδιακα με αυτον να μου ευχεται τα καλυτερα και εγω να μενω πισω να κλαιω και να οδυρομαι.Εχασα την αξιοπρεπεια μου τον αυτοσεβασμο μου τον ιδιο μου τον εαυτο.Προθυμη να κανω υποχωρησεις και αυτος τιποτα.Μετα απο δυο μηνες σχεδον και ειμαι στο ιδιο σημειο.Κλαιω καθημερινα και ειναι η μονη μου σκεψη.Αυτος οπως φαινεται δεν ενιωσε τα ιδια.  Προχωρα τη ζωη του χωρις να τον νοιαζει τιποτα.Βγαινει διασκεδαζει και εγω εδω να ζω με φαντασματα δεν αντεχω αλλο.Δεν με διεκδικησε ποτε με αφησε να φυγω τοσο απλα.Αλλα ελεγε . .Οτι δεν θα με αφηνε ποτε.Ισως να ακουγομαι υπερβολικη αλλα εγω ενοιωσα και εδωσα..Αλλα τιποτα δεν πηραδεν μπορω να κανω κατι απο τη στιγμη που αυτος δεν κανει καποια κινηση.Βλεπω βεβαια καποια τραγουδια που βαζει στο φβ αλλα δεν σημαινει οτι τα βαζει για μενααν με ηθελε δεν θα εκανε κατι?Δεν θα με διεκδικουσε?Θα με αφηνε να φυγω τοσο απλα??Νοιωθω χαλια .Δεν τρωω δεν κοιμαμαι.Κουραστηκα.Εχασα τον εαυτο μου.

Alpenglow_

# 24 στις 23/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από achinos

ε δεν το κατάλαβες;

εσύ πέφτεις στα πατώματα κ για τους άσχετους...

συμμαζέψου ρε συ ψάρι...

δε λέω, ωραίο είναι να πέφτεις με τα μούτρα, πεφτομουτρίαση το λέγαμε.

Αλλά άμα δεν έχει κ λίγο feedback, δεν έχει πλάκα. 

Αντε παιδί μου τώρα, πέρασε το δίμηνο, στον επόμενο.

Hrist983

# 25 στις 23/9/2016
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 101

ψαρακι

δυο μηνες τον κλες το μακαριτη του ενος μηνα σχεσει λιγο ακομα και θα του κανεις κ τρισαγιο ... !!! αν ειχατε κανονικη σχεσει για πολους μηνες θα εβαζες μαυρα του πενθους ? κοτζαμ χηρα δεν κανει ετσι ... https://youtu.be/2ZtqnhueYRA

Psaraki1986

# 26 στις 24/9/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
Hrist983ΔΗΛΑΔΗ μόνο για μακροχρονιες σχεσεις μπορούμε να εχουμρ συναισθηματα?Τι σημασια εχει αν ηταν σχεση ενος μήνα ή ενός χρόνου??Ανθρωπος ειμαι και νοιωθω!!

Hrist983

# 27 στις 26/9/2016
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

μεσα σε ενα μηνα

ειναι  αδυνατων να υπαρχει συναισθηματηκο δεσιμο, το πρωτο μηνα ειναι η εναρξη της επιφανειακης γνωριμιας , μεσα σε ενα μηνα δε νομιζω να εχετε βρεθει πολες φορες επομενος ενθουσιασμος ειναι και οχι ερως ανικατε μαχαν. εγω προσωπικα μετα απο δυο μηνες συνειδητοποιω οτι εχω σχεσει λογο οτι αμφηβαλω για το πιον της κοπελας που κανω σχεσει  πιστευω πως αυτο συμβαινει σε πολες, πολους.. 

με το να τον κλες τον μακαριτη κερδιζεις κατι ? η κρατας τη ζωη σου στασιμη χανοντας ευχεριες που περνανε μπροστα σου ? να πω την αληθεια δεν ειναι σωστο να κλεγετε καπιος /καπια για να τον,την λυπηθουν 

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Psaraki1986
Hrist983ΔΗΛΑΔΗ μόνο για μακροχρονιες σχεσεις μπορούμε να εχουμρ συναισθηματα?Τι σημασια εχει αν ηταν σχεση ενος μήνα ή ενός χρόνου??Ανθρωπος ειμαι και νοιωθω!!

Hrist983

# 28 στις 26/9/2016
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

ψαρακι

για να καταλαβεις τι εννοω για την αρχη των σχεσεων  στο παρομιασω με επισκεψη σε ζαχαροπλαστειο οταν μπενεις σε ενα ζαχαροπλαστειο βλεπεις μπροστα σου γλυκα με περιτυλιγμα , γυαλιστερα πανεμορφα χρωματα, το κειτας απο εδω το κειτας απο εκει προσπαθωντας να καταλαβεις πως ειναι μεσα ενθουσιαζεσαι με τα χρωματα ...(πρωτος μηνας). 

οταν βλεπεις το περιεχομενο αναρωτιεσε τη γευση θα εχει... ( δευτερος μηνας). οταν δοκιμασεις η θα σου αρεσει η θα σε χαλασει...(τριτος μηνας και μετα) 
https://thumbs.dreamstime.com/x/five-luxury-golden-sweets-isolated-white-16713635.jpg
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε