Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως το ερμηνεύετε;

Σελίδα : 1

venividivici

# 1 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 24 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Πως το ερμηνεύετε;

Καλησπέρα στην παρέα,

Ως φοιτητης, μια συμφοιτήτρια ρωτησε μια απορία στην ομάδα της σχολής στο facebook, και επειδή γνωριζα και με το παραπάνω ειπα να της απαντησω με μήνυμα. Αφού ξεκαθαριστηκε η απορια, και ακολουθούσαν και αλλες απορίες μετα απο καποιες μέρες μου έστειλε μετά απο λιγο καιρό λογω εξεταστικης. Ναι ξερω, 99% πιστεύω με βρήκε μ***, αλλά τελος πάντων.

Αρχισαμε κάτι ακυρες συζητήσεις περί ανεμων και υδάτων σε άκυρες ώρες που είμασταν και οι δύο ξύπνιοι. Επειδή είμαι κατά του facebook και προτιμώ οι κουβέντες και οι συζητήσεις να γινονται πέρα του ψηφιακού κόσμου(ο οποίος πιστεύω μας έχει κάνει αρκετά πιο ντροπαλούς στους γύρω μας), ειπα να προτεινω να κανουμε μια επαναληψη στο πανεπιστημιο.

Η κοπέλα δέχτηκε, και αφού την είδα μπορώ να πω ότι δεν την περίμενα τόσο γλυκιά και όμορφη! Φυσικά μου άρεσε, και η αμηχανία μου αν και κράτησε λιγότερο από 1 λεπτό αφ'ότου καθισε μπροστά μου(μετά παραδόξως αν και δεν το περίμενα ολα καλά, ήμουν άνετος και χαλαρός! - μπράβο μου!)  άρχισε η κουβέντα.

Προφανώς αρχικά ειχε λίγο μπλα μπλα και μετά αρχισε ας πουμε το μάθημα, η επανάληψη, όπως θελετε πειτε το τελος πάντων. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν όταν της μιλούσα, με κοιτούσε στα μάτια. Ειδικά οταν τις έλυνα αποριες στο χαρτί, κοιτούσε βιαστικά τι γραφω και μετά με ατένιζε. Όμοια έκανα και εγώ οταν μου μιλούσε, σε μια προσπάθεια να "κάνω παιχνίδι". Πραγματικά δεν έχω δει πιο εκφραστικά και όμορφα μάτια!

Από τον τρόπο που μιλούσε μου φάνηκε λίγο ντροπαλή, μερικες φορές γελουσε και άλλες απλά χαμογελούσε. Το ερωτηματικό μου είναι ότι σε ένα σημειο αναφέρθηκε στον γκομενο της(ειπε ο δεσμος μου δεν μου επιτρεπει ...  )

99% στο τελος θα της ζητουσα να πηγαιναμε στο καπακι για καφέ, αλλά μολις το ακουσα αυτο απογοητευτηκα. ΕΕ στο τελος χαιρετιστηκαμε και εκει εληξε η ιστορια.

Την κοπελα θα την ξαναδω σιγουρα στα μαθήματα. Υπάρχει περιπτωση να ειπε ψεμματα; Αν οντως εχει σχεση γιατι τα βλεμματα κτλ; Προς Θεού δεν ειμαι πέφτουλας ούτε πιστευω οτι εδωσα κανα σημάδι ούτε μεσω των συντομων συνομιλιων που είχαμε ούτε από κοντά. Πως προχωράω τώρα; Να πω ότι εμφανισιακά είμαι κατά πολύ άνω του μετρίου.

Καλό ξημέρωμα

Enikos

# 2 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.966

Σου εχει κατσει αυτο με την...βουρτσα.

Δεν ειναι τιποτα. Μολις φας την σουπα σου, θα στανιαρεις και μετα θα εισαι λιγοτερο "δασκαλος" με τις κοπελιτσες.

Δηλαδη, θα βρεις αλλο επαγγελμα...

1Christina

# 3 στις 24/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πεταχτα το διαβασα αλλα μου εμειναν δυο σημεια:

1) γιατι δηλαδη νοιωθεις οτι ειναι κακο να βοηθησεις εναν ανθρωπο, ειδικα μια συμφοιτητρια σου, που δυσκολευεται??? δεν εισαι ο μονος που νοιωθεις ετςι, αλλα εγω παντα απορω, γιατι να τα βαζουμε ολα στο ζυγι? ειδικα αυτο με τη βοηθεια σε πραγματα που μας ειναι πανευκολα!!! Τι εχασες δηλαδη? λιγο χρονο ε και δε νομιζω να σου λειπει τοσο 

Και εγω ενοχλουμαι οταν οι αλλοι με εκμεταλλευονται και θελω να υπαρχει μια ισορροπια δουναι και λαβειν σε ολες τις επαφες μου με ανθρωπους, αλλα βρε παιδι μου οταν αυτο που δινεις σου κοστιζει 5 και ο αλλος οφελειται 500 ε αστο να παει...να σαι γεναιοδωρος

2) γιατι να μην της πεις να πατε για καφε επειδη ειπε οτι εχει σχεση???  ηταν χαμενος κοπος? τι να πω...αφου σαρεσε ως ανθρωπος καταρχας και ηθελες να τη γνωρισεις περισσοτερο ας πηγαινες...σωνει και καλα επρεπε να σε δει αλλιως με το καλημερα???

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από venividivici

Πως το ερμηνεύετε;

Καλησπέρα στην παρέα,

Ως φοιτητης, μια συμφοιτήτρια ρωτησε μια απορία στην ομάδα της σχολής στο facebook, και επειδή γνωριζα και με το παραπάνω ειπα να της απαντησω με μήνυμα. Αφού ξεκαθαριστηκε η απορια, και ακολουθούσαν και αλλες απορίες μετα απο καποιες μέρες μου έστειλε μετά απο λιγο καιρό λογω εξεταστικης. Ναι ξερω, 99% πιστεύω με βρήκε μ***, αλλά τελος πάντων.

Αρχισαμε κάτι ακυρες συζητήσεις περί ανεμων και υδάτων σε άκυρες ώρες που είμασταν και οι δύο ξύπνιοι. Επειδή είμαι κατά του facebook και προτιμώ οι κουβέντες και οι συζητήσεις να γινονται πέρα του ψηφιακού κόσμου(ο οποίος πιστεύω μας έχει κάνει αρκετά πιο ντροπαλούς στους γύρω μας), ειπα να προτεινω να κανουμε μια επαναληψη στο πανεπιστημιο.

Η κοπέλα δέχτηκε, και αφού την είδα μπορώ να πω ότι δεν την περίμενα τόσο γλυκιά και όμορφη! Φυσικά μου άρεσε, και η αμηχανία μου αν και κράτησε λιγότερο από 1 λεπτό αφ'ότου καθισε μπροστά μου(μετά παραδόξως αν και δεν το περίμενα ολα καλά, ήμουν άνετος και χαλαρός! - μπράβο μου!)  άρχισε η κουβέντα.

Προφανώς αρχικά ειχε λίγο μπλα μπλα και μετά αρχισε ας πουμε το μάθημα, η επανάληψη, όπως θελετε πειτε το τελος πάντων. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν όταν της μιλούσα, με κοιτούσε στα μάτια. Ειδικά οταν τις έλυνα αποριες στο χαρτί, κοιτούσε βιαστικά τι γραφω και μετά με ατένιζε. Όμοια έκανα και εγώ οταν μου μιλούσε, σε μια προσπάθεια να "κάνω παιχνίδι". Πραγματικά δεν έχω δει πιο εκφραστικά και όμορφα μάτια!

Από τον τρόπο που μιλούσε μου φάνηκε λίγο ντροπαλή, μερικες φορές γελουσε και άλλες απλά χαμογελούσε. Το ερωτηματικό μου είναι ότι σε ένα σημειο αναφέρθηκε στον γκομενο της(ειπε ο δεσμος μου δεν μου επιτρεπει ...  )

99% στο τελος θα της ζητουσα να πηγαιναμε στο καπακι για καφέ, αλλά μολις το ακουσα αυτο απογοητευτηκα. ΕΕ στο τελος χαιρετιστηκαμε και εκει εληξε η ιστορια.

Την κοπελα θα την ξαναδω σιγουρα στα μαθήματα. Υπάρχει περιπτωση να ειπε ψεμματα; Αν οντως εχει σχεση γιατι τα βλεμματα κτλ; Προς Θεού δεν ειμαι πέφτουλας ούτε πιστευω οτι εδωσα κανα σημάδι ούτε μεσω των συντομων συνομιλιων που είχαμε ούτε από κοντά. Πως προχωράω τώρα; Να πω ότι εμφανισιακά είμαι κατά πολύ άνω του μετρίου.

Καλό ξημέρωμα

archagellos

# 4 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.320

Εαν θες να την βοηθησεις να το κανεις χωρις να περιμενεις τιποτα αλλο .

Εγραψες οτι δεν εισαι πεφτουλας ...οκ ...τελιωσε το θεμα .

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη anassa_, venividivici

achinos

# 5 στις 24/9/2016
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Αν είχα "κάνει δεσμό" με όλους όσους με βοηθήσαν στη σχολή ή μ αυτούς που βοήθησα...

θα ήμασταν τώρα,

μια πολύ μεγάαααλη οικογένεια.
Αρέσει στα μέλη JOHNNY_68, venividivici

wish_

# 6 στις 24/9/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.910
προφανως σου άρεσε.κ δε βοηθάς μόνο επειδή το θες αλλά ίσως κ επειδή στο πίσω μέρος του μυαλού σου ξέρεις ότι είναι ένας τρόπος να κάνεις μία καλή εντύπωση αλλά κ γιατί όχι κ γνωριμία.Σύμφωνω με τ ότι θα μπορούσες να πεις για καφέ αλλά καλά έκανες κ δεν ειπες.θα την εφερνες σε δύσκολη θέση.ασε εκείνη να σου ξαναμιλήσει ή ρώτα την εσύ για το μάθημα πως πήγε.αν έχει ή δεν έχει σίγουρα φίλο δε το ξέρουμε αλλά αν συνεχίσεις, την κουβεντα μαζί της μπορείτε να γνωριστειτε καλύτερα.τ ότι είσαι άνω του μετρίου μη ψωνιζεσαι.δε σήμαινει απαραιτήτως κάτι για μία κοπέλα.βλεπεις πόσο αταίριαστα καμια φορά εξωτερικα είναι κάποια ζευγάρια εκεί έξω.
Αρέσει στα μέλη JOHNNY_68, venividivici

barbie200

# 7 στις 24/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το οτι αναφερε στη συζητηση τον γκομενο της δεν ειναι καλο σημαδι...η δεν της αρεσες η πολυ απλα ηθελε να στο ξεκοψει για κατι παραπανω...συνεχισε να κρατας επικοινωνία μαζι της κ σε λιγες μερες αν δεις παλι χαμογελακια κλπ προτεινε τον καφε αφου σαρεσει ..αλλα ειτε βγειτε ειτε τη βοηθας στο πανεπιστημιο αν αυτη πεταει υπονοουμενα παλι για τον γκομενο της αστο μη ξανα προσπαθησεις ,τουλαχιστον για το ερωτικο κομματι τωρα αποριες κλπ μπορεις να της λυνεις

Enikos

# 8 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πρεπει και να πανε για καφε, για να καταλαβει τι εχει μεσα η σουπα?

Αφου του το ειπε!

Γιατι προτεινεις βασανα στον αθρωπο?

Ε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από barbie200
Το οτι αναφερε στη συζητηση τον γκομενο της δεν ειναι καλο σημαδι...η δεν της αρεσες η πολυ απλα ηθελε να στο ξεκοψει για κατι παραπανω...συνεχισε να κρατας επικοινωνία μαζι της κ σε λιγες μερες αν δεις παλι χαμογελακια κλπ προτεινε τον καφε αφου σαρεσει ..αλλα ειτε βγειτε ειτε τη βοηθας στο πανεπιστημιο αν αυτη πεταει υπονοουμενα παλι για τον γκομενο της αστο μη ξανα προσπαθησεις ,τουλαχιστον για το ερωτικο κομματι τωρα αποριες κλπ μπορεις να της λυνεις

Αρέσει στο μέλος venividivici

barbie200

# 9 στις 24/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Για να σιγουρευτει περισσότερο

inioxos52

# 10 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281

Ρε φιλαρακι, γιατι κολλας?  Γιατι δεν της μιλας ευθυς εξ' αρχης στα ισια?

Σου αρεσαν τα ματια της. Πες της πως "...ξερεις μπορει να στα λεω λιγο μπερδεμενα, αλλα χανω τα λογια μου επειδη εχεις πολυ ωραια ματια και φοβερο χαμογελο. Και επειδη δεν θελω να τα στερηθω τοσο συντομα, να σε κερασω ενα καφεδακι"?  Σιγα τα ωα ρε φιλαρακι...

Οσο για το γεγονος του εαν εχει σχεση η οχι, σε αυτην την φαση δεν σε αφορα, γιατι μπορει η σχεση ναναι στα τελειωματα. Το ξερεις? Οχι. Κανε λοιπον την οποια σου προταση, και εκεινη θα αποφασισει τι θα κανει με την περιπτωση σου.

Εννοειται βεβαια πως εαν σου πει πως η σχεση της ειναι σοβαρη πας πασο, αλλα της λες πως θα τριγυρνας καπου εκει γυρω σε περιπτωση που τα χαλασει με τον δικο της, γιατι σου αρεσει πολυ.

Προσεξε. Οτι της πεις επι προσωπικου, θα το πεις μια φορα μονο, και δεν θα επανελθεις με σαλια κ.λ.π εκτος και εαν σε (ξανα)ρωτησει η ιδια επ' αυτου.

Αντε...και καλο βολι...

Αρέσει στο μέλος JOHNNY_68
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

MadameShuShu40

# 11 στις 24/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ειχε ο αχινος

...κάποτε μια κρυσταλλινη σφαίρα και ερμηνευε τα παντα. 

Και ταρω, και φλυτζανια και την παλαμη ελεγε!!!

Ερμηνεύε τα πάντα ομως!!!

Enikos

# 12 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μπορεις να πεις τσι Αχινου, να με διαβασει και μενανε?

Δε μπορω να της ομιλησω αφτοπροσωπως.

Ειναι αφστηρη με μας!

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από MadameShuShu40

Ειχε ο αχινος

...κάποτε μια κρυσταλλινη σφαίρα και ερμηνευε τα παντα. 

Και ταρω, και φλυτζανια και την παλαμη ελεγε!!!

Ερμηνεύε τα πάντα ομως!!!

Enikos

# 13 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εγω δε γκζερω τιποτα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από barbie200
Για να σιγουρευτει περισσότερο

venividivici

# 14 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 24 /

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από 1Christina

Πεταχτα το διαβασα αλλα μου εμειναν δυο σημεια:

1) γιατι δηλαδη νοιωθεις οτι ειναι κακο να βοηθησεις εναν ανθρωπο, ειδικα μια συμφοιτητρια σου, που δυσκολευεται??? δεν εισαι ο μονος που νοιωθεις ετςι, αλλα εγω παντα απορω, γιατι να τα βαζουμε ολα στο ζυγι? ειδικα αυτο με τη βοηθεια σε πραγματα που μας ειναι πανευκολα!!! Τι εχασες δηλαδη? λιγο χρονο ε και δε νομιζω να σου λειπει τοσο 

Και εγω ενοχλουμαι οταν οι αλλοι με εκμεταλλευονται και θελω να υπαρχει μια ισορροπια δουναι και λαβειν σε ολες τις επαφες μου με ανθρωπους, αλλα βρε παιδι μου οταν αυτο που δινεις σου κοστιζει 5 και ο αλλος οφελειται 500 ε αστο να παει...να σαι γεναιοδωρος

2) γιατι να μην της πεις να πατε για καφε επειδη ειπε οτι εχει σχεση???  ηταν χαμενος κοπος? τι να πω...αφου σαρεσε ως ανθρωπος καταρχας και ηθελες να τη γνωρισεις περισσοτερο ας πηγαινες...σωνει και καλα επρεπε να σε δει αλλιως με το καλημερα???

Εντάξει, μάλλον είμαι λάθος.Δεν εννοούσα ακριβώς αυτό. Ο λόγος που πολύ απλά δεν ζήτησα ηταν για να μην την φέρω σε δύσκολη θεση. Πιστεύω βέβαια καλό θα ήταν να εξέφραζα οτι ήθελα εξαρχής και να μην περιμένω την επόμενη φορά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από wish_
προφανως σου άρεσε.κ δε βοηθάς μόνο επειδή το θες αλλά ίσως κ επειδή στο πίσω μέρος του μυαλού σου ξέρεις ότι είναι ένας τρόπος να κάνεις μία καλή εντύπωση αλλά κ γιατί όχι κ γνωριμία.Σύμφωνω με τ ότι θα μπορούσες να πεις για καφέ αλλά καλά έκανες κ δεν ειπες.θα την εφερνες σε δύσκολη θέση.ασε εκείνη να σου ξαναμιλήσει ή ρώτα την εσύ για το μάθημα πως πήγε.αν έχει ή δεν έχει σίγουρα φίλο δε το ξέρουμε αλλά αν συνεχίσεις, την κουβεντα μαζί της μπορείτε να γνωριστειτε καλύτερα.τ ότι είσαι άνω του μετρίου μη ψωνιζεσαι.δε σήμαινει απαραιτήτως κάτι για μία κοπέλα.βλεπεις πόσο αταίριαστα καμια φορά εξωτερικα είναι κάποια ζευγάρια εκεί έξω.

Δεν είναι οτι ψωνιζομαι. το ακριβώς αντίθετο. Μετά απο τόσα άκυρα είπα να κάτσω από μια διαφορετική οπτική γωνια να κρίνω γιατι κάποια να μην με επιλέξει. Και ομορφος ειμαι, γυμναστικη κανω, μορφωμένος και αλλα πολλά. Ο μόνος λόγος που το ανέφερα είναι διοτι βλέπω τις κοπελες τις ηλικιας που να κολλάνε και να έχουν σχέσεις με κλαρινογαμπρους πουθενάδες και ρεμάλια της κοινωνίας. Τώρα αυτό ειναι αλλουνου παπά ευαγγέλιο, αλλα ετσι ειναι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από inioxos52

Ρε φιλαρακι, γιατι κολλας?  Γιατι δεν της μιλας ευθυς εξ' αρχης στα ισια?

Σου αρεσαν τα ματια της. Πες της πως "...ξερεις μπορει να στα λεω λιγο μπερδεμενα, αλλα χανω τα λογια μου επειδη εχεις πολυ ωραια ματια και φοβερο χαμογελο. Και επειδη δεν θελω να τα στερηθω τοσο συντομα, να σε κερασω ενα καφεδακι"?  Σιγα τα ωα ρε φιλαρακι...

Οσο για το γεγονος του εαν εχει σχεση η οχι, σε αυτην την φαση δεν σε αφορα, γιατι μπορει η σχεση ναναι στα τελειωματα. Το ξερεις? Οχι. Κανε λοιπον την οποια σου προταση, και εκεινη θα αποφασισει τι θα κανει με την περιπτωση σου.

Εννοειται βεβαια πως εαν σου πει πως η σχεση της ειναι σοβαρη πας πασο, αλλα της λες πως θα τριγυρνας καπου εκει γυρω σε περιπτωση που τα χαλασει με τον δικο της, γιατι σου αρεσει πολυ.

Προσεξε. Οτι της πεις επι προσωπικου, θα το πεις μια φορα μονο, και δεν θα επανελθεις με σαλια κ.λ.π εκτος και εαν σε (ξανα)ρωτησει η ιδια επ' αυτου.

Αντε...και καλο βολι...

Εδώ συμφωνώ, δεν ξερω σε τι φάση ειναι. Αφήνω ανοικτό το ενδεχόμενο να το ανέφερε και αθελα της(λεω τωρα).Την κινηση θα την έκανα αλλά μολις το ακουσα αυτό εβαλα την ουρα κατω απ τα σκελια . Οταν την ξαναδω θα ζητησω καφε και θα ειμαι πιο ευθής.

anassa_

# 15 στις 24/9/2016
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.135

Αγόρι  ...  το  αίμα  σας  βράζει   !

Λίγο   φλερτάκι  και  μάλιστα  αθώο  και  αυθόρμητο  έγινε   ...  και  το μυαλό  

επανήλθε  γρήγορα  στον δεσμό  της  αφού  υπάρχει  και  μπορεί  να  υπάρχουν  και  αισθήματα  ! 

Ίσως αν  δεν  υπήρχε  κάτι  στη  ζωή   της  , όλο  το  αυθόρμητο  αυτό  παιχνίδισμα  να  σας  ... ένωνε  

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από venividivici

Πως το ερμηνεύετε;

Καλησπέρα στην παρέα,

Καλό ξημέρωμα

panagiotismp90

# 16 στις 24/9/2016
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.606

Αδερφε μπορεις να δεις στο φβ με ποιον τα χει? Για τσεκαρε τις φωτο και τα λαικς, να δουμε με ποιον τα χει.

matiamou12

# 17 στις 24/9/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κλασσικός αιγώκερος...του ναι μεν αλλα...ριχνεις και μια δοση αυτοπεποιθησης στο τελος και δικαιολογεις συνεχεια τον εαυτο σου...στο τωρα...την γουσταρεις...και θελεις να την διεκδικησεις στο τελος...με το να ρωτησας πως θα προχωρησεις...αλλα προς θεου δεν εισαι πεφτουλας.

Εδω ειπατε τοσα πολλα...σου ειναι δυσκολο να μαθεις αν ειναι αληθεια αυτο για την σχεση της?οταν σε ξανα δει με μια ματια.πιο αισθησιακα...θα βαλεις τον ηθικο φραγμο μπορστα?δεν νομιζω.Κανε αυτο που θελεις...και μαλλον ηδη καταστρωνεις σχεδιο...πως θα μαθεις πραγματα για αυτην...κανε οτι νιωθεις ομως να ξερεις να αναλαβεις και τις ευθυνες..ξερεις γκρινιες γιατι την εστισες...στην μεταξυ σας κρυφη σχεση...γιατι για κατι τετοιο το βλεπω να θελει αυτη να θελεις και εσυ και απλα  να συμβει...ομως να υπαρχει και ο μ..κακας που δεν θα ξερει τιποτα..μεχρι αυτη να το τελειωσει για να ειναι μαζι σου.Θελεις κατι τετοιο?δεν σε προσβαλω απλα αναφερω μια εκδοχη της καταστασης σου...μπορει και να μην κανετε τιποτα.

venividivici

# 18 στις 25/9/2016
author
Ανδρας / 24 /

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από panagiotismp90

Αδερφε μπορεις να δεις στο φβ με ποιον τα χει? Για τσεκαρε τις φωτο και τα λαικς, να δουμε με ποιον τα χει.

Έψαξα, στις φωτό μόνο με τις φιλες τις έχει(τις οποίες ειχε σε ομαδική συζητηση όταν μου εστειλε μια φωτο). Εψαξα προφιλ από αλλους που τις εχουν κανει λαικ όπως ειπες, καμία φωτογραφια από αυτούς, ενώ ουτε τους εχει κανει λαικ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από matiamou12

Κλασσικός αιγώκερος...του ναι μεν αλλα...ριχνεις και μια δοση αυτοπεποιθησης στο τελος και δικαιολογεις συνεχεια τον εαυτο σου...στο τωρα...την γουσταρεις...και θελεις να την διεκδικησεις στο τελος...με το να ρωτησας πως θα προχωρησεις...αλλα προς θεου δεν εισαι πεφτουλας.

Εδω ειπατε τοσα πολλα...σου ειναι δυσκολο να μαθεις αν ειναι αληθεια αυτο για την σχεση της?οταν σε ξανα δει με μια ματια.πιο αισθησιακα...θα βαλεις τον ηθικο φραγμο μπορστα?δεν νομιζω.Κανε αυτο που θελεις...και μαλλον ηδη καταστρωνεις σχεδιο...πως θα μαθεις πραγματα για αυτην...κανε οτι νιωθεις ομως να ξερεις να αναλαβεις και τις ευθυνες..ξερεις γκρινιες γιατι την εστισες...στην μεταξυ σας κρυφη σχεση...γιατι για κατι τετοιο το βλεπω να θελει αυτη να θελεις και εσυ και απλα  να συμβει...ομως να υπαρχει και ο μ..κακας που δεν θα ξερει τιποτα..μεχρι αυτη να το τελειωσει για να ειναι μαζι σου.Θελεις κατι τετοιο?δεν σε προσβαλω απλα αναφερω μια εκδοχη της καταστασης σου...μπορει και να μην κανετε τιποτα.

Συμφωνώ σε όλα! Δεν ειπαμε και τόσα πάντως...τωρα μου ηρθε μια παρομοιωση γαι αυτό, οταν θες να παρεις ενα νεο αυτοκινητο δεν πρεπει να δοκιμασεις το άλλο πρώτα; πως θα γινει δηλαδή;

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost