Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

συναισθηματικη ανωριμοτητα

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Enikos

# 41 στις 9/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.642
'Aρεσαν+: 0%

Δεν με πιανουν τα βολια εμενα ωρε!

Τωρα εισαι ισιος, για λες κατι τετοια?

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από MeniosLeme

συντροφε σε βρηκε βολι τωρα προσφατα? μη νομιζεις και γω σε κατι δυσκολες ωρες που μαζευα τα κομματια μου, κατι τετοια ελεγα, αλλα εγω δεν τα εννοω. μετα που γινομαι καλα, ισιωνω 

Enikos

# 42 στις 9/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πωλειται αναπηρικο καροτσακι, λογω θαυματος.

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

MeniosLeme

# 43 στις 9/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

τωρα ειμαι ολοισιος. αλλα εχω περασει φαση μετα απο  μεγαλη πληγη που ημουν χολεριασμενος πως να στο πω, πολυ αρνητικος και ελεγα διαφορα. νομιζω ανθρωπινο ειναι. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Enikos

Δεν με πιανουν τα βολια εμενα ωρε!

Τωρα εισαι ισιος, για λες κατι τετοια?

MeniosLeme

# 44 στις 9/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

στην αμμοβολη χωλαινω! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από achinos

Εύγε, εσύ βλέπω κάνεις καλύτερες μεταφράσεις. 

Enikos

# 45 στις 9/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αντε, περαστικα και μακρια απο σενα παλι!

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από MeniosLeme

τωρα ειμαι ολοισιος. αλλα εχω περασει φαση μετα απο  μεγαλη πληγη που ημουν χολεριασμενος πως να στο πω, πολυ αρνητικος και ελεγα διαφορα. νομιζω ανθρωπινο ειναι. 

MeniosLeme

# 46 στις 9/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

επισης! και μακρια απ ολους μας! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Enikos

Αντε, περαστικα και μακρια απο σενα παλι!

Enikos

# 47 στις 9/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν δηλωσαμε ολοι οτι μαζευαμε τα κομματια μας και λεγαμε μαλακιες!

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από MeniosLeme

επισης! και μακρια απ ολους μας! 

Enikos

# 48 στις 9/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η παρεκτος και θελεις να πεις κατι, με αλλον τροπο, που να καταλαβει ο αλλος η να μην καταλαβει και γλυτωσεις κανα μπινελικι.

Ε?

MeniosLeme

# 49 στις 9/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

σαν τι να θελω να πω? αμα ηθελα να πω κατι στο παιδι εδω θα το ελεγα ευθεως, δε φοβαμαι τα ιντερνετικα μπινελικια, σιγα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Enikos

Η παρεκτος και θελεις να πεις κατι, με αλλον τροπο, που να καταλαβει ο αλλος η να μην καταλαβει και γλυτωσεις κανα μπινελικι.

Ε?

Enikos

# 50 στις 9/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α, δεν θες να πεις κατι αλλο...

Γκουντ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από MeniosLeme

σαν τι να θελω να πω? αμα ηθελα να πω κατι στο παιδι εδω θα το ελεγα ευθεως, δε φοβαμαι τα ιντερνετικα μπινελικια, σιγα 

matiamou12

# 51 στις 11/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μισο λεπτο διαβαζω το θεμα μαλλον δεν ειδες οτι  χρησιμοποιεισα πληθυντικο σε οτι εγραψα δεν αναφερθηκα σε εσενα συγκερκιμενα...Μονο στο οτι το ηταν ειλικρινης η κοπελα μαζι σου...τωρα αν εχεις νταλγκα ειναι αλλο αυτο.Πιστευω ομως οτι  οποιος και να σου μιλησει σε αυτην την φαση που βρησκεσαι δεν ακους κανεναν και εδω μπηκες οχι για να παρεις συμβουλες απο τον τροπο που γραφεις ξερεις τι θελεις να κανεις και θα το κανεις...οτι και αν σου πουμε...εδω μπηκες για να τα πεις καπου απροσωπα.

Τωρα οσο αφορα εμενα δεκτη η αποψη σου αλλα πιστευεις οτι αυτα που ρωτησα δεν συμβαινουν?δεν ειναι αληθεια?εισαι γελασμενος...ρωτα τις ξαδερφες σου,ρωτα την μητερα σου την ιδια...σε αυτα τα ερωτιματικα που εθεσα..γιατι μας μπερδεψατε και εσεις οι αντρες(βλεπεις παλι χρησιμοποιω πληθυντικο).Το τι ειμαι αφορα εμενα νομιζω ησουν επιθετικος μαζι μου εσυ και οχι εγω...ολος ο κοσμος πληγωνεται αλλα προχωραει...δεν σου παραθετω την ευθυνη αλλοστε ενα απλο θεμα εχεις που ειναι φως φαναρι οτι απλα δεν σε γουσταρει αλλο η κοπελα εσυ δεν το παραδεχεσαι και δεν το δεχεσαι μεσα σου.Αυτο εχει να κανει με εσενα.Οχι με εμας.

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από rusty182

Λυπαμαι για το τροπο σου και τις εκφρασεις που χρησιμοποιησες. Δεν βαλαμε τους παντες στο ιδιο σακι. Επισης δεν μπηκες στο κοπο να διαβασεις απο οσο καταλαβαινω. Πρεπει να εισαι αρκετα πληγωμενη και για αυτο κατανοω την επιθεση σου.

ALEX-ANDROS

# 52 στις 12/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Την απάντηση στην έδωσε Δεν ήταν ερωτευμένηΜην μπερδεύετε την σεξουαλική όρεξη με την σχέση και με το είμαι ερωτευμένοςΑναλυσε τα συναισθήματα σαςΧωριό που φενεται κολαουζο δε θέλειΌταν ή γυναίκα είναι ερωτευμένη κάνει υπέρβασηΤην φτυνεις και κολαειΑνωριμότητες κατά καιρούς για ολουςΉ ανωριμότητα πάει σύννεφοΚατά τα 35 και αν ωριμασουμε

metaldreamer

# 53 στις 12/10/2016
author
Ανδρας / 47 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.361
Θα συμφωνήσω με όσους είπαν ότι η κοπέλα υπήρξε ειλικρινής μαζί σου. Η κοπέλα βρίσκεται σε άλλη φάση αυτή την περίοδο (πρόσφατος χωρισμός από κάποια δυνατή σχέση ίσως), δεν σε πολυγούσταρε εξαρχής ιδιαίτερα, αλλά εκτίμησε το ενδιαφέρον και την επιμονή σου, και είπε να δώσει μια ευκαιρία. Οπως ήταν αναμενόμενο (γι' αυτήν), δεν περπάτησε...

Ξηγήθηκε όμορφα, δεν είσαι αυτό ή αυτός που ψάχνει αυτήν την περίοδο, και το σταματάει γρήγορα για να μη σε πληγώσει περισσότερο.

Το καταπίνεις αμάσητο και πας παρακάτω.

rusty182

# 54 στις 19/10/2016
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Νέα Ιωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 31

ευχαριστω ολους! ξεχασα να αναφερω οτι στη τελευταια μας συνομιλια μου ειπε οτι δε θελει να στεναχωριεμαι για πολυ καιρο ωστε να νιωθει και αυτη καλυτερα! ολα πανε καλα στη νεα μου ζωη!

Αρέσει στο μέλος Enikos

rusty182

# 55 στις 21/10/2016
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Νέα Ιωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από metaldreamer
Θα συμφωνήσω με όσους είπαν ότι η κοπέλα υπήρξε ειλικρινής μαζί σου. Η κοπέλα βρίσκεται σε άλλη φάση αυτή την περίοδο (πρόσφατος χωρισμός από κάποια δυνατή σχέση ίσως), δεν σε πολυγούσταρε εξαρχής ιδιαίτερα, αλλά εκτίμησε το ενδιαφέρον και την επιμονή σου, και είπε να δώσει μια ευκαιρία. Οπως ήταν αναμενόμενο (γι' αυτήν), δεν περπάτησε...

Ξηγήθηκε όμορφα, δεν είσαι αυτό ή αυτός που ψάχνει αυτήν την περίοδο, και το σταματάει γρήγορα για να μη σε πληγώσει περισσότερο.

Το καταπίνεις αμάσητο και πας παρακάτω.

οχι φιλε μου, απλα φερθηκε ανωριμα. οταν βλεπεις το ενδιαφερον του αλλου χωρις να ξερεις τι σου γινεται δε ξεκινας. γιατι οι ανθρωποι εχουν αισθηματα και πληγωνονται. ληξτο απο την αρχη. λεγεται ωριμοτητα. ξερεις ο καιρος εχει γυρισματα. οσο για το αμασητο, εχεις δικαιο. το καταπια , το χωνεψα και συνεχιζω, οπως ολοι μας

achinos

# 56 στις 21/10/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από rusty182

οταν βλεπεις το ενδιαφερον του αλλου χωρις να ξερεις τι σου γινεται δε ξεκινας. γιατι οι ανθρωποι εχουν αισθηματα και πληγωνονται. ληξτο απο την αρχη. λεγεται ωριμοτητα. ξερεις ο καιρος εχει γυρισματα. 

Δλδ, δεν έχεις πληγώσει καμιά σου σχέση μέχρι τώρα; 

Κ δλδ πιστεύεις πως όποιος πληγώσει τον άλλον στον έρωτα...

μια θεία δίκη τον τιμωρεί καταλλήλως;

(γράφε έξω απ την παράθεση )

rusty182

# 57 στις 21/10/2016
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Νέα Ιωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από achinos

Δλδ, δεν έχεις πληγώσει καμιά σου σχέση μέχρι τώρα; 

Κ δλδ πιστεύεις πως όποιος πληγώσει τον άλλον στον έρωτα...

μια θεία δίκη τον τιμωρεί καταλλήλως;

(γράφε έξω απ την παράθεση )

Μπορει αν και αμφιβαλλω οταν ειμουνα 20. Στα 32 σου αν δε ξερεις τι θες εισαι ανωριμος. Δεν ειναι κακο η καλο.ειναι αυτο που ειναι και εισαι συμβατος με νεοτερους(ισως) ή και με μεγαλυτερους ανωριμους.. Οχι λαθος το πηρες.μπορει οταν και αν ωριμασει να καταλαβει το φαουλ της. Δε με απασχολει η τιμωρια κανενος.δεν ειμαι κριτης.παρατηρητης ειμαι. Γραφω εξω απο τη παραθεση!?.προχωρησα...

Αρέσει στο μέλος achinos

achinos

# 58 στις 21/10/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Εχεις δίκιο, δεν μπορώ να πω τίποτα,

μια λεπτομέρεια μόνο.
Όσο ώριμος κ να είσαι

στις σχέσεις πολύ συχνά
δεν τα γλυτώνεις τα αίματα...
δεν φτάνει μόνο η ωριμότητα 
είναι κ άλλοι παράγοντες
ανεξέλεγκτοι
αστάθμητοι
απρόβλεπτοι. 

rusty182

# 59 στις 22/10/2016
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Νέα Ιωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από achinos

Εχεις δίκιο, δεν μπορώ να πω τίποτα,

μια λεπτομέρεια μόνο.
Όσο ώριμος κ να είσαι

στις σχέσεις πολύ συχνά
δεν τα γλυτώνεις τα αίματα...
δεν φτάνει μόνο η ωριμότητα 
είναι κ άλλοι παράγοντες
ανεξέλεγκτοι
αστάθμητο
απρόβλεπτοι

Καλα βεβαια. αυτο ισχυει παντα. αλλωστε για αυτο το λογο ειναι ωραια η ζωη. και οι λογοι που καποιος γινεται ωριμος ή παραμενει ανωριμος ειναι πολλοι και περιεργοι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε