Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι τρεχει μεταξυ μας? - Χρειαζομαι feedback

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

liza_7

# 1 στις 20/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Τι τρεχει μεταξυ μας? - Χρειαζομαι feedback

Σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας,

Λοιπον το παιδι αυτο ειναι στην σχολη μου, ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος, Αμερικανος και απο την πρωτη στιγμη που με προσεξε με κοιταει στα ματια (και μονο στα ματια). Τις πρωτες φορες ητανε σαν χαμενος σαν να μην το πιστευε (ενιωθα οτι τα ματια του ητανε χρυσα και φωτεινα) αλλα οσο περνουσε ο καιρος το βλεμμα γινοτανε πιο εντονο.

Tον συναντουσα στο γυμναστηριο παντα και απο ενα σημειο και μετα βρισκομασταν εκει τις ιδιες ωρες καθε μερα. Εγω μονη εκεινος με παρεα. 

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας!!

Εμφανιζοτανε κοντα στον χωρο μου και τις πρωτες φορες με κοιτουσε στα ματια λες και δε το πιστευε οτι με εβλεπε εκει (Αρχικα με ειχε δει σε μαθημα). Οποτε ειμασταν σχεδον διπλα ή εγω ή εκεινος θα εκανε κινησει να περασει κοντα απο τον αλλο αλλα χωρις να υπαρχει οπτικη επαφη μεγαλη. Υπηρχε ομως μια ελξη ενας ηλεκτρισμος στην ατμοσφαιρα.

Αυτο το ενιωσα και απο την πρωτη στιγμη που με κοιταξε. Δεν ξερω αλλα μου φαινοντουσαν πολυ φωτεινα τα ματια μου τις 3 πρωτες φορες που με κοιταξε - το εκανε φανερο οτι με κοιτουσε γιατι το βλεμα ητανε εντονο. (Ητανε λιγο σαν τη στιγμη που ο τζακ βλεπει την ροουζ πρωτη φορα στον τιτανικο - απλα ο τυπος εδω ειναι εντελως διαφορετικος).

Ε εγω στην πορεια κολλησα. Το παιδι αυτο με προσεχε παντα οταν ειμασταν σε πολυσυχναστο μερος ή οταν πλησιαζα στον χωρο του και ας ητανε αλλοι εκει.

- Παντα με κοιτουσε στα ματια οποτε τον εβλεπα και μονο εκει.

- Ητανε παντα γυρισμενος προς τα εμενα οταν με καταλαβαινε και εκανε show off περπατωντας παντα καμαρωτος (βεβαια εχει εντυπωσιακο σωματοτυπο απο τη φυση του )

Θελω να αναφερω 4 περιστατικα.

1. Μια μερα ενω εκανα κατι κοιταξα τυχαια στα αριστερα μου και τον ειδα να κανει μια ασκηση και να ειναι γυρισμενο το κεφαλι του δεξια με καρφωμενο βλεμμα σε εμενα. Γενικα και οι κινησεις του σε οτι εκανε ηταν εντονο εκεινη τη στιγμη.

2. Λιγες μερες μετα ενω βρισκομασταν στα 10 μετρα αλλα δουλευοντας σε διαφορετικα πραγματα, οταν τελειωσε γυρισε προς το μερος μου & he fixed his eyes on mine. Ανταποκριθηκα αμεσως και κλειδωσαν τα βλεμματα μας ( we locked eyes) για τουλαχιστον 6 δευτερολεπτα (τα οποια φανηκαν αιωνα) στα οποια ενω με κοιτουσε περπατουσε κυκλικα απο εμενα και προς στο μερος μου στο σημειο που νομιζα οτι θα μου μιλουσε αλλα εκανε στροφη αργα και καμαρωτος. Εγω ολη την ωρα τον κοιτουσα με αυτοπεποιθηση χωρις χαμογελα κ.α. Εκεινος εσπασε επαφη πρωτος. Υπηρχε κοσμος τριγυρω αλλα ηταν λες και δεν μας ενοιαζε αμα μας βλεπανε. Ητανε μια στιγμη που τα παντα παρα αβολη ητανε! Ενιωσα πολυ ανετα και οικια!

3. Την επομενη μερα με ειδε παλι μεσα στο πληθος και καπως σαν να αναστατωθηκε. Το ιδιο απογευμα ειχε κατσει σε ενα σημειο που συχνα πηγαινω αλλα επειδη καταλαβα οτι οι φιλοι του με κοιτουσαν και περνουσαν απο διπλα μου εγινα νευρικη με αποτελεσμα να μη τον προσεξω (ηταν η πρωτα φορα που τον ειδα να χαμογελαει και να ειναι χαλαρος ). Βασικα ειχα ενα αυστηρο υφος και εκανα σαν καθυστερημενο οταν ημουν στο μισο μετρο απο εκεινον κοιταζοντας μια εκεινον μια το πατωμα.

4. Την επομενη ημερα αποφασισα να του μιλησω οποτε πηγα στο χωρο του. Οταν εφτασα η συμπεριφορα του αλλαξε. Εγινε πιο κινητικος και εκανε οτι δεν με εβλεπε. Σαν να μην υπηρχα (ηθελα να τον κοιταξω αλλα δεν με κοιτουσε). Σε λιγα λεπτα ξεκινησε να μιλαει δυνατα και να κανει ενα τεραστιο show off (ειναι επιβλητικος γενικα γτ ειναι αθλητης) και μιλωντας πολυ δυνατα. Οι φιλοι του ηρθανε τρεχοντας και γελουσαν μαζι του. Ενας μαλιστα με κοιταξε σε φαση " τι κανει... ". Νευριασα και εφυγα αμεσως.

Απο τοτε μεσολαβησε ενα καλοκαιρι. Τωρα παλι που βρεθηκαμε καταλαβα οτι εχουμε εναν κοινο φιλο ο οποιος ειναι πολυ κοντινος ανθρωπος και στους δυο μας.

Παντα με προσεχει οταν περναω κοντα του και μαλιστα με προσεχει απο μακρυα και ετσι τον καταλαβαινω και εγω.. Στο γυμναστηριο οταν τον βλεπω με τον φιλο του δεν τον κοιταω γιατι φοβαμαι οτι εχει βαλει τον φιλο του να με κοιταει. Το παιδι που αρεσει πλεον μια θα με κοιταει μια δε θα με κοιταει.

Ο φιλος του με εχει κανει αντ στο ιντερνετ αλλα ο ιδιος οταν τον εκανα αντ δεν με δεχτηκε ποτε με αποτελεσμα να παρω πισω το αιτημα. Το ξερω οτι ειναι χαζο να ασχολουμαι με το φβ, αλλα ηθελα λογω αποστασης το καλοκαιρι να δειξω οτι ενδιαφερομαι με αυτη την κινηση.

Οποτε τον βλεπω μου κοβονται τα ποδια. Δεν ξερω τι τακτικη να ακολουθησω. Εαν τον δω στο γυμναστηριο θα τον αποφυγω γιατι φοβαμαι οτι ισως με μισει. Δεν εχει τυχει να τον γνωρισω παρα το γεγονος οτι εχουμε κοινο φιλο. Επισης θεωρω ενας αντρας που ενδιαφερεται κανει κινηση. Πλεον εχει αποχωρησει απο το φβ και τα μεσα δικτυωσης.

Δεν ειμαι καμια απελπισμενη, ισως γοητευτηκα απο το οτι με κοιταει παντα στα ματια οταν με βλεπει και εχει ενα ιδιαιτερο εντονο βλεμμα που με τραβαει. Επισης νιωθω οτι κατι οντως υπηρχε μεταξυ μας.

Μευ αυτο τον ανθρωπο νιωθω οτι μιλαμε με τα ματια και οτι ακομα και να μιλησουμε ποτε δεν θα εχουμε κατι να πουμε. Ισως ειναι και ολα στο μυαλο μου. Δεν μου αρεσουν ευκολα αντρες σε τετοιο βαθμο - ειμαι περιεργη στο ποιος μου αρεσει.

Το θεμα ειναι, μηπως επαιζε μαζι μου? Εαν δεν ξεκινουσε να με κοιταει απο την πρωτη στιγμη που με ειδε δεν θα κολλουσα ποτε.. Εκεινος το ξεκινησε. Τι σταση να κρατησω σε αυτο το εξαμηνο? Προς το παρον το παιζω αδιαφορη απο αμυνα.

inioxos52

# 2 στις 20/10/2016
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281

Tα πολλα λογια ειναι φτωχεια κοπελια.

Το τυπακι σε παιζει οπως η γατα το ποντικι, και εσυ εχεις καρακολλησει.

Μαγκακι τελικα το Αμερικανακι!!!

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Elena_90

# 3 στις 20/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Σιγά την μαγκιά ο φλωροτρέντουλας!

Λοιπόν ρίχνω υπόθεση για δύο τινά :
1) είναι συνεσταλμένος και ντροπαλός, και τώρα που έχε περάσει και ένας αιώνας που χαζοκοιτιέστε οι προσδοκίες έχουν αυξηθεί και στα ύψη. -και-
2) του αρέσει πάρα πολύ αυτο το παιχνίδι του φλερτ και γεμίζει, αλλά προτιμά να το αφήσει έτσι. Ειδικά σε κάποιους ανθρώπους αρέσει πολύ το φλερτ χωρίς απαραιτητα να αποσκοπεί και πουθενά - και αυτό επιβεβαίωνεται καλλιστα και από το γεγονός ότι δεν σε δέχθηκε στα μέσα δικτύωσης. Απλά είναι ένα ωραίο feedback για μια καλή μέρα. Και δεν επιδιώκει κάτι παραπάνω γιατί είτε αυτό θελει απο σένα κυρίως επιβεβαιωση και παιχνίδι, είτε έχει σχέση είτε το σκέφτεται για μοναχός οτιδήποτε!

Τώρα εσύ που έχεις καψουρευτεί τόσο έναν άγνωστο θα σου πω πως είναι μεγάλη βλακεια που χάνεις τόσο διάστημα της ζωής σου για μια φαντασίωση. Μπορεί κάλλιστα να τον γνωρίσεις μετέπειτα και να αντιληφθείς πως τον έχεις θεοποιήσει χωρίς λόγο, άρπαξε με το που τον ξαναδείς τη στιγμή όπου βρίσκεστε κοντά και πες του κάτι, γνωριστείτε!  Μην συνεχίζεις τη φουσκα γιατί θα μεγαλώνει και θα σκάσει και θα απογοητευτείς πλήρως! Όρμα να μάθεις

matiamou12

# 4 στις 20/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κοριτσάκι κοριτσάκι κοριτσάκι μικρό...είναι απόλυτα φυσιολογικό και το βρίσκω πολύ ρομαντικό όλα αυτά με τα βλέμματα κάπως έτσι ξεκινάνε...το οτι το ξέρουν οι φίλοι του ότι του αρέσεις οχιιι ότι θα κανει και κάτι παραπάνω..δεν είναι κακό...να ήταν Έλληναμερικανακια θα σου ελεγα προσεχε πολυ γιατι μπορει να βαλουν και bet αν θα πέσεις...εχει φυγεί λες από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης...Ούτε αυτό είναι κακό όμως κάποιος λόγος θα υπάρχει που έφυγε. Οι Αμερικανοί αν κανουν σχεση κολλάνε εύκολα σε σχέση με τους δύσκολους Ελληναραδες του εξωτερικού που ψάχνουν από σκλεναρικοβα και πάνω με μεγάλα στάνταρ.Τι κάνεις? Αχ ου το...Μιλά με κάποιον γυμναστή στο γυμναστήριο ή πιάσε κουβέντα σε κάποιον...να δεις πως θα του βγει η κινητικότητα του παιδιού...εκεί μπορεί να εκδηλωθεί...Μπορεί να σου εμφανιστεί με αλλη γιατί ήδη την είχε...χωρις να το είχες δει...οποτε θα ξέρεις..ή μπορεί  και να  σου  μιλήσει...Μαρεσε που παρομοίασες την ενταση που  έχετε   όπως την ταινία...Εγώ σας βλέπω κάπως έτσι όπως μας τα περιγράφεις

https://m.youtube.com/watch?v=lJytqFCTvZk

Enikos

# 5 στις 20/10/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.966

Και μαλιστα, active loop...

Οχι κανα μανομετρο, με σημειωμενες ενδειξεις, με μαρκαδορο για τα critical points!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από liza_7

Χρειαζομαι feedback

Αρέσει στο μέλος giorgos170

liza_7

# 6 στις 20/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Απλα να ξεκαθαρίσω κάτι . Ο λόγος που έγραψα εδώ είναι επειδή ήθελα μία γνώμη. 1. Δεν τρέχω απο πίσω του και δε δειχνω απελπισμένη κοντά του2. Αυτά γίναν ένα συγκεκριμένο διάστημα και όντως ήταν έντονα.3.Εκτος από τότε που τον κοίταξα και εγώ για αρκετή ώρα, γενικά είναι ψυχρή και απότομη και πιο πολύ τον αποφεύγω παρόλο που μου αρέσει.4. Όταν λέω μου αρέσει εννοοω εμφανισιακά. Προφανώς γνωρίζω ότι εάν μιλήσουμε μπορεί να ξενερωσω. Τώρα φαν φακτΕκτός από το ένα κοινό που έχουμε και είναι ότι ειμαστε και οι δύο αθλητές ( και δεν είμαι καθόλου άσχημα εμφανισιακά κ σωματικά νομίζω - αυτό για ένα από τα παραπάνω σχολια ), δεν υπάρχει κάτι άλλο κοινό. Ο τύπος είναι μεγαλύτερος από εμένα αλλά ήτανε φοιτητής σε ένα μάθημα το οποιο διδάσκω εγώ εργαστηριακά. Και το ξέρει αυτό. Ειναι σχετικά τούβλο και εγώ είμαι το αντίθετο. Δεν θα ήθελα σχέση μαζί του γιατί δε νομιζω οτι θα πάει πουθενά. Και όπως είπα δεν είμαι απελπισμένη, μπορεί να φάνηκαν τραγικά όπως τα περιέγραψα αλλά έχω πολλά στη ζωή μου που με γεμιζουν.Ούτε προσοχή μου λείπει, ουτε να προκαλώ μου αρέσει. Το πρόβλημα εναι ότι μου χαλάει η ενέργεια και η ψυχολογία όταν τον βλέπω και θέλω να κάνω κάτι ώστε να μην επιρεαζομαι. Δε γίνεται να χαλαω το πρόγραμμα μου το οποίο είναι πολύ συγκεκριμένο επειδή τυχαινει να είναι στον ίδιο χώρο με εμένα. Και δε θέλω να νομίζει ότι βρίσκομαι εκεί για εκείνον.

liza_7

# 7 στις 20/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Δε μου αρεσει να τα κανω αυτα. Ναι μιλαω με καποιον αμα τον δω ή αμα παμε μαζι γυμναστηριο αλλα σε αυτο το χωρο παω για συσκεκριμενο λογο και οχι για να περναω την ωρα μου. Οι φιλοι μου δεν πανε ολοι γυμναστηριο ή πανε αλλες ωρες.

Και οχι δεν ειμαι πμαζο ουτε κακομοιρα εαν αυτο εννοεις. Ειμαστε και οι δυο αθλητες - πολυ καλα σωματικα και εμφανισιακα. 

Ουτε να δειχτω θελω ουτε να προκαλεσω ειδικα οταν ειμαι σχολη και στους χωρους της σχολης. Υπαρχουν πολλα αγορια που με κοιτανε και γινονται ενοχλητικα αλλα δε καθομαι να ασχοληθω.

Νομιζω ο συγκεκριμενος πρεπει να εχει μια κοπελα χρονια η οποια ειναι αυτο που περιγραφεις οτι μαλλον ειμαι στο ποστ σου. Αντικειμενικα δεν ειναι καθολου ωραια (βασικα χαλια). Επισης απο οτι εχω δει τον τελευταιο καιρο βρισκεται στην αλλη ακρη της Αμερικης και τη βλεπει καποια χρονια 2-3 φορες/χρονο. 

Και οντως υπηρχε ενταση, και δεν θα εκανα ΠΟΤΕ για κανεναν αυτο που εκανε η τυπισσα στην ταινια.. Ελεος..

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από matiamou12

Κοριτσάκι κοριτσάκι κοριτσάκι μικρό...είναι απόλυτα φυσιολογικό και το βρίσκω πολύ ρομαντικό όλα αυτά με τα βλέμματα κάπως έτσι ξεκινάνε...το οτι το ξέρουν οι φίλοι του ότι του αρέσεις οχιιι ότι θα κανει και κάτι παραπάνω..δεν είναι κακό...να ήταν Έλληναμερικανακια θα σου ελεγα προσεχε πολυ γιατι μπορει να βαλουν και bet αν θα πέσεις...εχει φυγεί λες από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης...Ούτε αυτό είναι κακό όμως κάποιος λόγος θα υπάρχει που έφυγε. Οι Αμερικανοί αν κανουν σχεση κολλάνε εύκολα σε σχέση με τους δύσκολους Ελληναραδες του εξωτερικού που ψάχνουν από σκλεναρικοβα και πάνω με μεγάλα στάνταρ.Τι κάνεις? Αχ ου το...Μιλά με κάποιον γυμναστή στο γυμναστήριο ή πιάσε κουβέντα σε κάποιον...να δεις πως θα του βγει η κινητικότητα του παιδιού...εκεί μπορεί να εκδηλωθεί...Μπορεί να σου εμφανιστεί με αλλη γιατί ήδη την είχε...χωρις να το είχες δει...οποτε θα ξέρεις..ή μπορεί  και να  σου  μιλήσει...Μαρεσε που παρομοίασες την ενταση που  έχετε   όπως την ταινία...Εγώ σας βλέπω κάπως έτσι όπως μας τα περιγράφεις

https://m.youtube.com/watch?v=lJytqFCTvZk

eyaggelos2

# 8 στις 20/10/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Απαντήσεις: 942

πρεπει να ειναι πολυ σπουδαιος αφου μπορει να βγαλει γκομενα μονο με τα ματια

ζηλευω
Αρέσει στα μέλη Spamar1an, siopi13 και σε ακόμα 1 μέλος.

jane-do

# 9 στις 21/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε τώρα το έμαθες το κόλπο.  Άμα έχεις και ωραίο βλέμμα...τις σακάτεψες!

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από eyaggelos2

πρεπει να ειναι πολυ σπουδαιος αφου μπορει να βγαλει γκομενα μονο με τα ματια

ζηλευω

somebody961

# 10 στις 21/10/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από liza_7

- Παντα με κοιτουσε στα ματια οποτε τον εβλεπα και μονο εκει.

ισως γοητευτηκα απο το οτι με κοιταει παντα στα ματια οταν με βλεπει.

Εμένα αυτό θα με προβλημάτιζε.

giorgos170

# 11 στις 21/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.029

Πολυ μ' αρεσουν οι περιπτωσεις οπου

λαμβανονται οι αποφασεις
& εφαρμοζονται
εν ευθετω χρονω
στο διηνεκες

eyaggelos2

# 12 στις 21/10/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από somebody961

Εμένα αυτό θα με προβλημάτιζε.

αντε ρε προστυχε!!

Αρέσει στα μέλη siopi13, Enikos

Enikos

# 13 στις 22/10/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τι να το κανεις...και ωραιο βλεμμα εχω και ευθυτενης ειμαι...

Και σκετος ειμαι. 

Τζιφος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από jane-do

Ε τώρα το έμαθες το κόλπο.  Άμα έχεις και ωραίο βλέμμα...τις σακάτεψες!

wish_

# 14 στις 22/10/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.911
Νομίζω ότι από μόνη σου τα κάνεις δύσκολα.νιωθω ότι πιαστηκες από τις ματιές που στην ουσία μπορεί να μη σημαίνουν κ απολύτως τίποτα Κ να ναι ιδέα σου.επισης τα ίδια μπορεί να σκέφτεται κ εκείνος για σένα αν τα μάτια σου όπου βρισκόταν έπεφταν έστω κ διακριτικά πάνω του. Ένα χρόνο τώρα δεν πιστεύεις ότι αν ήθελε θα σου μιλούσε?έστω ένα γεια?επίσης αφού τον θεωρείς τούβλο κ δε θα κάνες σχεση μαζί του γιατί σε τσιγλαει?Πολυ αξία του έδωσες για κάποιον που ούτε μία κουβέντα δεν έχετε ανταλλάξει.οπως λες κ εσύ πολλοί σε κοιτάνε αλλά δε δίνεις σημασία.επισης άλλαξε ώρες γυμναστηρίου κ μην το έχεις τόσο στο μυαλό σου.αν για σένα δεν τρέχει τίποτα τότε θα το βγάζεις κ προς τα έξω.
Αρέσει στο μέλος liza_7

liza_7

# 15 στις 23/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Eυχαριστω πολυ για την απαντηση η οποια ητανε και σοβαρη σε σχεση με τις αλλες.

Δεν ειναι ενα χρονο αυτο που συμβαινει. Ξεκινησε Μαρτιο - Απριλιο (το Μαη τελειωσε το εξαμηνο την 1η εβδομαδα) και τωρα παλι.. Ισχυει αυτο οτι εαν ηθελε θα εβρισκε τροπο μιας και εχουμε κοινους γνωστους και φιλους. 

Νομιζω το γεγονος οτι ειμαι μακρυα απο την Ελλαδα και τους φιλους μου με εκανε να φτιαξω τη δικη μου φουσκα και να μπω μεσα. Μπορει να κολλησα ωστε να περναει η ωρα μου... Αλλαζω ωρες γυμναστηριου αλλα αρκετες φορες θα τον πετυχω και επιρεαζομαι τοσο πολυ ψυχολογικα που φευγω. Οταν τον βλεπω μετα τον σκεφτομαι ολη την ημερα.  Θα γινω πιο ψυχρη και θα πεισω τις φιλες μου να ερχονται μαζι μου ωστε να μην εχω προβλημα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από wish_
Νομίζω ότι από μόνη σου τα κάνεις δύσκολα.νιωθω ότι πιαστηκες από τις ματιές που στην ουσία μπορεί να μη σημαίνουν κ απολύτως τίποτα Κ να ναι ιδέα σου.επισης τα ίδια μπορεί να σκέφτεται κ εκείνος για σένα αν τα μάτια σου όπου βρισκόταν έπεφταν έστω κ διακριτικά πάνω του. Ένα χρόνο τώρα δεν πιστεύεις ότι αν ήθελε θα σου μιλούσε?έστω ένα γεια?επίσης αφού τον θεωρείς τούβλο κ δε θα κάνες σχεση μαζί του γιατί σε τσιγλαει?Πολυ αξία του έδωσες για κάποιον που ούτε μία κουβέντα δεν έχετε ανταλλάξει.οπως λες κ εσύ πολλοί σε κοιτάνε αλλά δε δίνεις σημασία.επισης άλλαξε ώρες γυμναστηρίου κ μην το έχεις τόσο στο μυαλό σου.αν για σένα δεν τρέχει τίποτα τότε θα το βγάζεις κ προς τα έξω.

jane-do

# 16 στις 23/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ναι, αλλάααα...τις κοιτάς στα μάτια; E; E;

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Enikos

Τι να το κανεις...και ωραιο βλεμμα εχω και ευθυτενης ειμαι...

Και σκετος ειμαι. 

Τζιφος.

Enikos

# 17 στις 23/10/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Βρε...παντου κοιταζω και στα ματια επιμονως, αλλα...

Μου λενε "τι κοιτας καλε αομματε?"

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από jane-do

Ναι, αλλάααα...τις κοιτάς στα μάτια; E; E;

jane-do

# 18 στις 23/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μήπως φοράς γυαλιά ηλίου όταν τις κοιτάς;Δεν πιστεύω να απλώνεις και το χέρι ε;

Δύσκολη η περίπτωσή σου πάντως...Χρειαζόμαστε επειγόντως εξειδικευμένα στελέχη με εμπειρία και προϋπηρεσία πολλών ετών...

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Enikos

Βρε...παντου κοιταζω και στα ματια επιμονως, αλλα...

Μου λενε "τι κοιτας καλε αομματε?"

Enikos

# 19 στις 23/10/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τα γυαλια, τα βγαζω οταν πλησιαζει θηραμα. Θελω να δει,  οτι βλεπω στοχο. Ξερεις...στυλακι "φρεγαταμ ισυ!".

Δε ξερω τι φταιει και δεν μασαει βερυκοκο καμια!

Εδω μεσα, η επιτροπη μας, δεν γινεται να με εξετασει και μενανε, οπως τοσο κοσμο που βοηθαει?

Μιλα και συ ντε, που σεχουνεαποδεξα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από jane-do

Μήπως φοράς γυαλιά ηλίου όταν τις κοιτάς;Δεν πιστεύω να απλώνεις και το χέρι ε;

Δύσκολη η περίπτωσή σου πάντως...Χρειαζόμαστε επειγόντως εξειδικευμένα στελέχη με εμπειρία και προϋπηρεσία πολλών ετών...

eyaggelos2

# 20 στις 23/10/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα

λοιπον για να μην κοροιδευομαστε, αφου κοιταει μονο στα ματια παει να πει οτι ενδιαφερεται για την ψυχη και τα εσωτερικα της χαρισματα.

ειναι πολυ απλο, θα επρεπε να το εχετε σκεφτει και εσεις.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε