Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι τρεχει μεταξυ μας? - Χρειαζομαι feedback

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

liza_7

# 21 στις 23/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Επειδη το εχετε ξεφτιλισει το θεμα καποιοι και στους ορους για αναρτηση/απαντηση σε ποστ αναφερει ξεκαθαρα οτι πρεπει να αποφευγονται σχολια τα οποια ειναι ασχετα ή τρολ, εαν δεν εχετε να κανετε καποιο σοβαρο σχολιο τοτε βρειτε ενα τσατ και καντε την πλακα σας εκει. Να τρολλαρω ξερω και εγω και δε σας τιμα να συμπεριφερεστε ετσι (οι περισσοτεροι εχετε και διπλασια χρονια απο εμενα) εχοντας σαν προστασια την ανωνυμια σας (μαλλον εχετε λυσει ολα τα προσωπικα σας και σας ανεβαζει την αυτοπεποιθηση να κανετε σαν 5χρονα). Εαν δεν μπορειτε να βοηθησετε μπορω να βρω καποιο αλλο φορουμ με ατομα της ηλικιας μου να ρωτησω και να παρω σοβαρες απαντησεις.

eyaggelos2

# 22 στις 23/10/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Απαντήσεις: 942

τι σοβαρες απαντησεις;;; αφου και οι δυο σας παιζεται την κολοκυθια. ειμαι υπερβολικος σε αυτο που γραφω;;;

jane-do

# 23 στις 23/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τι να σου πω βρε Ενικέ μου, το  πρόβλημα είναι σοβαρό και οφείλουμε να το εξετάσουμε με προσοχή,στοργή και προδέρμ (σε άλλο θέμα όμως γιατί εδώ θα μας παντοφλιάσει στο τέλος η θεματοθέτρια και θα έχει και δίκιο δηλαδή!).

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Τα γυαλια, τα βγαζω οταν πλησιαζει θηραμα. Θελω να δει,  οτι βλεπω στοχο. Ξερεις...στυλακι "φρεγαταμ ισυ!".

Δε ξερω τι φταιει και δεν μασαει βερυκοκο καμια!

Εδω μεσα, η επιτροπη μας, δεν γινεται να με εξετασει και μενανε, οπως τοσο κοσμο που βοηθαει?

Μιλα και συ ντε, που σεχουνεαποδεξα!

Alpenglow_

# 24 στις 24/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Όλα στο μυαλό σου είναι. Τίποτα δεν έχει κάνει που να δείχνει ότι σε θέλει.

Enikos

# 25 στις 24/10/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.966

Εχει δικιο η κοπελα. Μονο για το βλεμμα του θεματος επρεπε να λεμε.

Χιλια σορια.

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από jane-do

Τι να σου πω βρε Ενικέ μου, το  πρόβλημα είναι σοβαρό και οφείλουμε να το εξετάσουμε με προσοχή,στοργή και προδέρμ (σε άλλο θέμα όμως γιατί εδώ θα μας παντοφλιάσει στο τέλος η θεματοθέτρια και θα έχει και δίκιο δηλαδή!).

liza_7

# 26 στις 24/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Oκ δεκτο αυτο που λες. Θα μπορουσες να μου το εξηγησεις αλλα χωρις να με προσβαλεις με τετοιες απαντησεις. Ο λογος που ανεβασα το ποστ ειναι διοτι ειμαι μονη μου μακρυα απο την Ελλαδα σε ενα χωρο σαν κατασκηνωση βλεποντας κυριολεκτικα τα ιδια ατομα καθε μερα. Δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικη στο τι συμβαινει γιατι σε μεγαλο ποσοστο ασχολουμαι ακριβως επειδη ειμαι μακρυα απο τα λιμερια μου..

Δε μπορω να καταλαβω τι συμβαινει απο την πλευρα του. Η' με κοροϊδευει (το πιο πιθανον) ή μπορει και να του αρεσω απλα εγω ειμαι νευρικη και επιρεαζομαι οταν τον βλεπω (ακομα και αμα εχω να τον δω 1 μηνα) , κατι που δε μου αρεσει γιατι με κανει να βγαινω εκτος προγραμματος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από eyaggelos2

τι σοβαρες απαντησεις;;; αφου και οι δυο σας παιζεται την κολοκυθια. ειμαι υπερβολικος σε αυτο που γραφω;;;

liza_7

# 27 στις 24/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Πιθανον ναι. Απλα το οτι ειμαι μονη μου με εκανε λιγο να χαθω στον κοσμο μου. Και ακομα επιρεαζομαι αμα τον δω.Ευχαριστω

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Alpenglow_
Όλα στο μυαλό σου είναι. Τίποτα δεν έχει κάνει που να δείχνει ότι σε θέλει.

Elena_90

# 28 στις 24/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λίζα νομίζω πως ο τρόπος που αντιμετωπίζεις μια τέτοια κατάσταση δεν συνάδει ουτε με την ηλικία σου ούτε με την πραγματικότητα. Και δεν στο λέω προβλητικά. Καταλαβαίνω πως το ότι είσαι σε μια ξένη χώρα μπορεί να σε κάνει πιο επηρρεπής όμως κατά τη γνώμη μου σκέφτεσαι το θέμα λάθος. Το κείμενο σου είναι γεμάτο αντιφάσεις και άμυνες. Δεν θες σχέση μαζί του, ή θα παρείς πως δεν θα πάει κάπου και τον θεωρείς τουβλο δλδ υποτμάς κατά μια έννοια τον εσωτερικό του κόσμο, όμως παρόλα αυτά τον αποφεύγεις και έχει δύναμη να  σε ρίχνει ψυχολογικά και μόνο η παρουσία του. Κατευθειαν προσπαθησες να μας ξεκαθαρίσεις ότι δεν είσαι κακομοιρα και ουτε απελπισμένη (όμως δεν είπαμε ποτέ κατι τέτοιο). Ειδικά ο έρωτας σε κάθε του μορφή ή ενθουσιασμός δεν μας κανει κακομοιρηδες. Πιστεύω πως καταβάθος φοβάσαι πως εκτέθηκες και ρεζιλέυηκες ή θα ρεζηλευτείς και για να προστατευσεις το Εγώ σου θέλεις να απομακρυνθείς για να δώσεις μια εικονα. Το πιο πιθανότερο βεβαια ολα αυτά να ναι στην φαντασία. Μπορεί αυτός να σκεφτεσαι με τρόπο που ουτε φαντάζεσαι

Oraclum

# 29 στις 27/10/2016
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9

Oraclum

Παρατηρω οτι εχεις ταυτισει το νεαρο με καποιον χαρακτηρα διακριτικης ρομαντικης ταινιας ο οποιος παρομοιαζεται ως λιγομιλητος, με εντονο μαγνητισμο στο βλεμμα του και μυστηριωδης χαρακτηρας. Η επικοινωνια με τα ματια ειναι πολυ σημαντικη και φενεται να ειναι προστατευτικος απεναντι σου. Το οτι εμφανιζεται συνεχεια στο ιδιο σημειο τις ιδιες ωρες τις οποιες εμφανως εισαι εσυ εκει δειχνει οτι θελει να βρισκεται συνεχεια στο ιδιο μερος που βρισκεσαι σιγουρα γιατι νιωθει ασφαλεια με το να παρατηρει οτι εισαι μια χαρα.

liza_7

# 30 στις 27/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Λοιπον... Σημερα οταν πηγα παλι γυμναστηριο ηταν εκει. Το προβλημα ειναι οτι τυχαινει να γνωριζουμε παρομοια ατομα. Με καταλαβε αμεσως αλλα εκανα οτι δεν τον ειδα. Σηλαδη συνεχισα τη δουλεια μου. Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι αρχικα ημουν πολυ κουλ και ανετη. Πηγα να δουλεψω σε ακριβως διαφορετικο χωρο απο εκεινον. Πολυ γρηγορα ηρθε εκει που ημουν να κανει τα δικα του. Αμεσως ηρθε ενας φιλος του ο οποιος τυχαινει να δουλευει μαζι μου καπου οποτε και πιασαμε την κουβεντα χαλαρα για λιγα λεπτα. Ο τυπος (που μου αρεσει) φανηκε να ξαφνιαστηκε. Η βλακεια  μου ειναι οτι τον απεφυγα οπως ο διαολος το λιβανι. Το καταλαβαινα οτι με κοιτουσε απο μακρυα αλλα προσπαθουσα να μην τον κοιταω. Βασικα οταν ηρθε στο χωρο μου εγω πηγα να κανω πιο μακρυα τα δικα μου και πηγα κοντα σε ατομα που νιωθω πιο ανετα. Οποτε τον εγραψα. Μεχρι και παρακαμψη εκανα για να μην τον πετυχαινω. Τελος παντων ειναι διαφορετικος οταν ειναι κοντα μου και νομιζω ισως πιστευε θα κατσω να ψαχνω το βλεμμα του αλλα μπαα.. Τωρα νιωθω λιγο ασχημα γιατι νομιζω καρφωθηκα χειροτερα αλλα το περιμενα πολυ καιρο να τον γραψω. Εαν για τους λογους του δε μπορει να κανει καποια κινηση να μου μιλησει οπως ολος ο κοσμος τοτε δεν καθομαι να χανω χρονο.

liza_7

# 31 στις 27/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Το θεμα μου ειναι οτι εαν του αρεσω ας κανει κινηση δε παθει τιποτα. Εαν παιζει μαζι μου μετα απο τοσους μηνες τοτε με το γραψιμο θα βαρεθει. Το προβλημα ειναι οτι μου αρεσει (βεβαια σιγα σιγα δεν αφηνω τα συναισθηματα που νιωθω οταν τον βλεπω να με επιρεαζουν) και δε θελω να βγαλω προς τα εξω το αντιθετο αλλα θελω να του δωσω να καταλαβει οτι αμα θελει να παιξει να βρει κατι αλλο. Θελω να δω εκεινος τι νιωθει (ισως απο επιβεβαιωση ή εγωισμο δικο μου). Εννοω αμα του αρεσω ή οχι. Δε ξερω.. Νομιζω οτι αυτα τα πραγματα οταν μεγαλωνουμε δεν πρεπει να ειναι τοσο πολυπλοκα.

Επισης προχτες που ηταν μονο ο φιλος του στο γυμναστηριο ενιωθα οτι με παρακολουθουσε (ημουν με τη φιλη μου) και ερχοταν διπλα μας.

panagiotismp90

# 32 στις 28/10/2016
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.606

τ ονομα του που το ξερεις κ τον βρηκες στο facebok?

Oraclum

# 33 στις 28/10/2016
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9

Oraclum

Αδιαφορισες για εκεινον με τον τροπο σου που σημαινει τωρα ειναι μπερδεμενος για το τι νιωθεις για εκεινον και ειναι ακομα πιο λογικο πλεον να δυσκολευτει να εκφραστει ερωτικα προς εσενα διοτι φενεται καπως εσωστρεφης ως ατομο.

Αδιαφορισες για εκεινον με τον τροπο σου που σημαινει τωρα ειναι μπερδεμενος για το τι νιωθεις για εκεινον και ειναι ακομα πιο λογικο πλεον να δυσκολευτει να εκφραστει ερωτικα προς εσενα διοτι φενεται καπως εσωστρεφης ως ατομο.
Αρέσει στο μέλος liza_7

liza_7

# 34 στις 28/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Kαι τι να κανω λοιπον? Θα τον βλεπω σχεδον καθε μερα.. Να πω οτι του ειχα κανει αιτημα στο φβ δε το δεχτηκε και το πηρα πισω. Πλεον δεν εχει φβ. Δε ξερω.. Με το να κοιταει δεν καταφερνει κατι γιατι δε με πλησιαζει? Φαινεται ιδιαιτερα εξωστρεφες ατομο (γνωριζει πολυ κοσμο ειδικα στο γυμναστηριο). Με επιρεαζει πολυ αυτη η κατασταση. Και νιωθω οτι εχω εκτεθει γιατι εχω δειξει σημαδια οτι ενδιαφερομαι αλλα ποτε δεν καταφερε να με πλησιασει σαν αντρας και εστω να μου μιλησει (χωρις να μου πει να βγουμε).

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Oraclum

Oraclum

liza_7

# 35 στις 28/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

Επισης αυτο που εκανα εχτες το εκανε και εκεινος σε εμενα στο παρελθον οταν προσπαθησα να του μιλησω (ειχα σκοπο δηλαδη). Ξεκινησε να κανει σαν κλοουν λες και παει σε αγωνα και να φωναζει (αδιαφορωντας και αποφευγοντας οπτικη επαφη λες και δεν υπαρχω στο χωρο..)

liza_7

# 36 στις 28/10/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

μου εχει δειξει το id του (λογω διαγωνισματος), ειναι και αυτος αθλητης (οποτε ειναι μικρος κυκλος και βρισκεις καποιον ευκολα) και εχουμε κοινους γνωστους και φιλους. Με δυο κολλητους του ειμαστε στο φβ φιλοι

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από panagiotismp90

τ ονομα του που το ξερεις κ τον βρηκες στο facebok?

liza_7

# 37 στις 26/11/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

update

Λοιπον, σας εχω πει οτι το ολο θεμα το ξεκινησε εκεινος περιπου φλεβαρη και ουσιαστικα απριλιο ξεκινησε το πιο εντονο φλερτ αλλα απο αρχες μαιου με σεπτεμβρη δεν ειχαμε σχολειο.

Εδω και ενα μηνα εχω γνωρισει και αλλα ατομα του κυκλου του και ΟΛΟΙ εχουν πολυ καλη αποψη για εμενα. Μου λενε πολλες φορες να βγουμε αλλα τις περισσοτερες δε θελω γιατι δεν εχω χρονο. Ο αλλος του ο φιλος μου κανει συνεχεια λαικς στο ινστα.

Τελος παντων, προχτες ενω ημουν στο γυμναστηριο και κοντευα να τελειωσω οτι εκανα ηρθε στον μπροστινο ακριβως διαδρομο μια κοπελα που μου θυμιζε κατι. ΗΤΑΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ - την καταλαβα γτ την εχω δει στο φβ (τα εχουνε 7 χρονια λολ). Ηθελα να φυγω αλλα λεω δεν παιζει να αφησω το προγραμμα μου για κανεναν.

Καθησα 1 ωρα και σε μια φαση κοιταω πισω και βλεπω απο μακρυα τον τυπο (που μου αρεσει) να κοιταει προς εμας και να εχει φρικαρει. Ητανε φανερα αναστατωμενος. Απο οτι καταλαβα ηθελε ν ερθει να της μιλησει αλλα δεν ερχοταν επειδη μαλλον ημουν εγω εκει.

Οταν τελειωσα επρεπε αναγκαστηκα να παω εκει που ηταν για να κανω διατασεις (απο πισω του). Ηταν νευρικος, κοιτουσε μια προς την κοπελα του, και συνεχως τους καθρεφτες για να με δει. Καποιες στιγμες γυρνουσε ολο του το σωμα πισω για να με δει. Κατι εγραφε στο κινητο, σε μια φαση σηκωθηκα και εφυγα και τοτε πλησιασε την κοπελα του κατι της ειπε και πηγε σε αλλο μερος του γυμναστηριου (εκει που θα πηγαινα εγω). Να πω οτι γνωριζω το προγραμμα του και ξερω ποση ωρα μενει σε καθε σημειο του γυμναστηριου.

Οταν συναντηθηκαμε λοιπον στο αλλο κομματι του γυμναστηριου με κοιτουσε (ειχε γυρισει προς εμενα), οτν κοιταξα και εφυγα αμεσως, κατεβηκα κατω. Αυτος συνεχισε να κοιταει. Ισως νομιζε οτι θα εφευγα. Αλλα μετα απο λιγα λεπτα ανεβηκα παλι πανω (και κοιτουσε ακομα και τοτε πρςο τα κατω) και τον ειδα να περπαταει σε ενα ειδικο τρακ με την κοπελα του.
Με το που με ειδε (επειδη τους ειδα) την πηρε και εφυγαν.

Δε ξερω πειτε μου εσεις. Νομιζω αμα δε παιζοταν κατι δε θα ηταν τοσο νευρικος. Δεν τον εχω δει ξανα ετσι.

Εγω δεν ξερω τι να κανω αμα τον ξαναδω. Δεν θα αφηνω παντως το προγραμμα μου. Αλλα ειναι σπαστικο γιατι εκεινος ξεκινησε να με κοιταει και ακομα και μετα απο τοσους μηνες ακομα με κοιταει και με καταλαβαινει οταν βρισκομαι στο χωρο του (ακομα και οταν ειμαι μακρυα).

Τωρα θελω να του σπασω τα νευρα! Ενας αμερικανος μου αρεσε και βγηκε @@@.

ΑΑΑ να σας πω οτι λιγη ωρα πριν δω την κοπελα του, ηρθε ενας τυπος και μου ζητησε να βγουμε αλλα εφαγε ακυρο - επρεπε να ειχε γινει αυτο ενω ηταν ο αλλος μπροστα.. Και γενικως υπαρχουν πολλα αγορια που αυτο το καιρο με κοιτανε κ με ακολουθανε παντου..

liza_7

# 38 στις 26/11/2016
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.

ααα να πω οτι η κοπελα του μενει στην αλλη ακρη της χωρα και βλεπονται καθε λιγους μηνες. Επισης εχω και εγω μια αντιστοιχη σχεση. Σταυρωστε με τωρα.

1Christina

# 39 στις 26/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω παντως ζω με τον αλλο μια ζωη και ακομη δυσκολευομαι να ερμηνευσω καποιες φορες το βλεμμα του...και οι γνωσεις μου και η δουλεια μου ειναι συναφεις με το "παρατηρω το περιβαλλον μου και προσπαθω να το αναλυσω/καταλαβω)

Εσυ βρε κοριτσι πως καταλαβαινεις τοσα και βγαζεις τοσα συμπερασματα απο τα βλεμματα...εχεις πλασει ολοκληρο μυθο...και απο οτι καταλαβαινω ειςαι δεν εισαι ενηλικη και η ζωη/δουλεια/σπουδες σου ολα ειναι αυτη η προπονηση που κανεις

Λεω οτι πρεπει να ξεκολησεις αμεσα, νομιζω να ζητησεις βοηθεια καλο θα ναι αφου μονη σου μπαινεις ολο και πιο βαθεια...μη χανεις χρονο κριμα ειναι να εγκλοβιστεις σε αυτο...η ζωη ειναι ωραια και ειναι αλλου

Καλη τυχη

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από liza_7

update

Λοιπον, σας εχω πει οτι το ολο θεμα το ξεκινησε εκεινος περιπου φλεβαρη και ουσιαστικα απριλιο ξεκινησε το πιο εντονο φλερτ αλλα απο αρχες μαιου με σεπτεμβρη δεν ειχαμε σχολειο.

Εδω και ενα μηνα εχω γνωρισει και αλλα ατομα του κυκλου του και ΟΛΟΙ εχουν πολυ καλη αποψη για εμενα. Μου λενε πολλες φορες να βγουμε αλλα τις περισσοτερες δε θελω γιατι δεν εχω χρονο. Ο αλλος του ο φιλος μου κανει συνεχεια λαικς στο ινστα.

Τελος παντων, προχτες ενω ημουν στο γυμναστηριο και κοντευα να τελειωσω οτι εκανα ηρθε στον μπροστινο ακριβως διαδρομο μια κοπελα που μου θυμιζε κατι. ΗΤΑΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ - την καταλαβα γτ την εχω δει στο φβ (τα εχουνε 7 χρονια λολ). Ηθελα να φυγω αλλα λεω δεν παιζει να αφησω το προγραμμα μου για κανεναν.

Καθησα 1 ωρα και σε μια φαση κοιταω πισω και βλεπω απο μακρυα τον τυπο (που μου αρεσει) να κοιταει προς εμας και να εχει φρικαρει. Ητανε φανερα αναστατωμενος. Απο οτι καταλαβα ηθελε ν ερθει να της μιλησει αλλα δεν ερχοταν επειδη μαλλον ημουν εγω εκει.

Οταν τελειωσα επρεπε αναγκαστηκα να παω εκει που ηταν για να κανω διατασεις (απο πισω του). Ηταν νευρικος, κοιτουσε μια προς την κοπελα του, και συνεχως τους καθρεφτες για να με δει. Καποιες στιγμες γυρνουσε ολο του το σωμα πισω για να με δει. Κατι εγραφε στο κινητο, σε μια φαση σηκωθηκα και εφυγα και τοτε πλησιασε την κοπελα του κατι της ειπε και πηγε σε αλλο μερος του γυμναστηριου (εκει που θα πηγαινα εγω). Να πω οτι γνωριζω το προγραμμα του και ξερω ποση ωρα μενει σε καθε σημειο του γυμναστηριου.

Οταν συναντηθηκαμε λοιπον στο αλλο κομματι του γυμναστηριου με κοιτουσε (ειχε γυρισει προς εμενα), οτν κοιταξα και εφυγα αμεσως, κατεβηκα κατω. Αυτος συνεχισε να κοιταει. Ισως νομιζε οτι θα εφευγα. Αλλα μετα απο λιγα λεπτα ανεβηκα παλι πανω (και κοιτουσε ακομα και τοτε πρςο τα κατω) και τον ειδα να περπαταει σε ενα ειδικο τρακ με την κοπελα του.
Με το που με ειδε (επειδη τους ειδα) την πηρε και εφυγαν.

Δε ξερω πειτε μου εσεις. Νομιζω αμα δε παιζοταν κατι δε θα ηταν τοσο νευρικος. Δεν τον εχω δει ξανα ετσι.

Εγω δεν ξερω τι να κανω αμα τον ξαναδω. Δεν θα αφηνω παντως το προγραμμα μου. Αλλα ειναι σπαστικο γιατι εκεινος ξεκινησε να με κοιταει και ακομα και μετα απο τοσους μηνες ακομα με κοιταει και με καταλαβαινει οταν βρισκομαι στο χωρο του (ακομα και οταν ειμαι μακρυα).

Τωρα θελω να του σπασω τα νευρα! Ενας αμερικανος μου αρεσε και βγηκε @@@.

ΑΑΑ να σας πω οτι λιγη ωρα πριν δω την κοπελα του, ηρθε ενας τυπος και μου ζητησε να βγουμε αλλα εφαγε ακυρο - επρεπε να ειχε γινει αυτο ενω ηταν ο αλλος μπροστα.. Και γενικως υπαρχουν πολλα αγορια που αυτο το καιρο με κοιτανε κ με ακολουθανε παντου..

mars1981

# 40 στις 3/12/2016
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 35

θα μπορούσα να γράψω ολόκληρη έκθεση αλλά δε θα κάτσω να φάω τη μπαταρία του πληκτρολόγιο απλά θα πω ένα 2 πράματα που με εκνευριζουν

πρωτα από όλα έχεις μεγάλη ιδέα για το εαυτό σου και έχεις την θέση ότι εσύ δε μπορεί να μη αρέσεις σε άνθρωπο γιατί είσαι πολύ σούπερ γκομενετοτο άλλο που είναι μεγάλη μλκ είναι ότι δεν κάνεις κίνηση χριστιανη μου αν νομίζεις ότι έχεις ελπιδες, που δεν εχεις, πάνε μιλά του γιατί δε πας θα σου πέσει ο κωλος? αλλά έτσι είναι μερικοί δεν αντέχετε την αποριψηεγω  πιστεύω ότι ούτε να σε φτυσει αλλιώς θα είχε κάνει κίνηση με τη μία οι άντρες δεν κολλάνε σε αυτά δεν είναι γυναικουλεςοσο για την άλλη που έγραψε ότι μερικοί γουστάρουν από σκλεναρικοβα και πάνω το βρίσκω καθόλα λογικό και αναμενόμενο εφόσον έχει ωραίο πρόσωπο και σώμα δε θα πάει στη κιουσπα και πίστεψε με υπάρχουν πολλές κιουσπες που νομίζουν ότι είναι μοντέλα και έχουν αξίωση να τους μιλήσει ο άλλος μόνο αν είναι Μιστερ  κοσμοςξεκαβαλιστε το καλάμι παίξτε στα κυβικά σας και χαρείτε τη ζωή και το σώμα σας όσο σας παιρνει
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε