Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν μπορώ να μέ καταλάβω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Iwanna_1990

# 1 στις 23/10/2016
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Κυκλάδων / Μήλος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Δεν μπορώ να μέ καταλάβω

Καλησπέρα σας!Είχα μία σχέση 2 χρόνια...Ζουσαμε μαζί από τήν αρχή σχετικά επειδή μεναμε μακριά καί δέν γινόταν, πήγα εγώ στον τόπο του λόγο ότι έχει καί ενα παιδί .Η συγκατοίκηση ήταν δύσκολη γιά μένα επειδή τά περίμενε όλα από μένα ,Δεν μέ πείραζε όμως επειδή τόν αγαπούσα παρά πολύ... Σέ γενικές γραμμές περνουσαμε καλά... Μέχρι που άρχησε νά ζηλεύει .,στην αρχή κολακευτικά αλλά γρήγορα άλλαξαν τά πράγματα ,είχε πρόβλημα μέ τά ρούχα μου μέ τους φίλος μού έψαχνε το κινητό μού ..Μία μέρα τσακωθηκαμε καί μέ χτύπησε τόν συγχωρεσα καί τό προσπέρασα ...Μετά από 2 βδομάδες μού έκανε σκηνικό ζήλιας στή δουλειά μου όταν γυρισαμε σπίτι του ζήτησα πάνω στά νεύρα μου νά χωρίσουμε και τόν εβρισα(πρώτη φόρα) τότε άλλαξε ή όψη τού μέ χαστούκισε μέ πέταξε κάτω καί άρχησε νά μέ χτυπάει μέ μπουνιές στό πρόσωπο καί τό κεφάλι, νόμιζα πώς θά μέ σκοτώσει ,τού ζητούσα συγνώμη πού τόν εβρισα καί ότι τόν αγαπώ καί δεν θά τόν αφήσω.. Τότε σταμάτησε νά μέ χτυπάει.. Τήν άλλη μέρα έκλαιγε και παρακαλούσε μετά από αυτό παράτησα τή δουλειά δεν μπορούσα νά πάω...Του ζήτησα να πάω λίγο στους γονείς μού νά ηρεμισω και έτσι έφυγα... Από τότε δεν έχει βγεί στιγμή από τό μυαλό μου.. Πώς γίνεται νά μήν μπορώ να τον ξεχάσω.. Τί να κάνω? Νά ξαναγυρισω?τόν αγαπάω ..κοντευω να τρελαθω..Θέλω σαν τρελή νά τον δω

Enikos

# 2 στις 23/10/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.640

Και σουκοψε οτι θα σε καταλαβουμε εμεις?

Για σε παρακαλω!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Iwanna_1990

Δεν μπορώ να μέ καταλάβω

Αρέσει στο μέλος 2_L8_

barbie200

# 3 στις 23/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οταν θα σε στειλει στο νοσοκομείο κ θα σ δημιουργησει κανα κουσουρι π δεν θεραπευεται τοτε πιστευω θα αρχισεις σιγα σιγα να τν ξεχνας...(Ειλικρινα μακαρι να ναι fake το θεμα)

jane-do

# 4 στις 23/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άλλη μία που ενώ την σαπίζει στο ξύλο ο τύπος, τον θέλει σαν τρελή, τον αγαπάει παράφορα  και δεν μπορεί χωρίς αυτόν.Επιδημία έχει πέσει;

Koula___

# 5 στις 23/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και ακόμη μυαλό να βάλει

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από jane-do

Άλλη μία που ενώ την σαπίζει στο ξύλο ο τύπος,

Katia_80

# 6 στις 23/10/2016
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 935

Τι να πω. Φαίνεται πως ένα σουλτάν-μερεμέτ ανά τακτά χρονικά διαστήματα, λειτουργεί ως αφροδισιακό για μερικές κυρίες... 

somebody961

# 7 στις 23/10/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Εμ τώρα κατάλαβα για ποιο λόγο δεν μπορώ να σταυρώσω μια γκόμενα τής προκοπής και εγώ.
Δεν μπορεί, κάτι ανεξήγητο συμβαίνει - έλεγα.

Μόλις δηλώνω πως δεν θα την δέρνω, πως θα την προσέχω, θα  προσπαθώ κάθε στιγμή να καλύπτω τις συναισθηματικές και άλλες ανάγκες της, θα την έχω μη βρέξει και μη στάξει

και από όλες τις επιθυμίες μου, Εκείνη πάντα είναι η μεγαλύτερη

γίνονται λούηδες...

jane-do

# 8 στις 24/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εμ δεν παντρεύεσαι (για να κάνουν ουρά οι "θαυμάστριες"), εμ δεν έχεις βαρύ χέρι,πού πας βρε Καραμήτρο;

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από somebody961

Εμ τώρα κατάλαβα για ποιο λόγο δεν μπορώ να σταυρώσω μια γκόμενα τής προκοπής και εγώ.

Μόλις δηλώνω πως δεν θα την δέρνω, πως θα την προσέχω, θα  προσπαθώ κάθε στιγμή να καλύπτω τις συναισθηματικές και άλλες ανάγκες της, θα την έχω μη βρέξει και μη στάξει

γίνονται λούηδες...

inioxos52

# 9 στις 24/10/2016
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Και μετα, παρεξηγουνται και ανατριχιαζουν μερικες- μερικες με το μουσουλμανικο

"Την γυναικα πρεπει να την δερνει ο αντρας 3 φορες την μερα, χωρις να της εξηγει και τον λογο που το κανει, αφου εκεινη ξερει"

Οπως επισης εξανιστανται μερικες-μερικες και το αρνουνται μετα βδελυγμιας οταν καποιος υποστηριζει πως ακομη και στις μερες μας, υπαρχουν γυναικες που τις γουσταρουν τις μπουφλες, διοτι τις εκλαμβανουν ως ενδειξη μεγιστης ζηλειας, και αρα μεγαλου ερωτα εκ μερους του γκομενου -"σφαλιαριστη".

Βεβαιως ολα αυτα τα εχουμε πει πολλακις, αλλα δεν κανει κακο η επαναληψη, μιας και ειναι μητηρ μαθησεως και για τα νεοεισερχομενα μελη.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

harrier23

# 10 στις 24/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να ξαναγυρίσεις... Τέτοια κελεπούρια σπανίζουν...

ROCK-54

# 11 στις 24/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πλακα μας κανεις,ελπιζω...

...που δεν καταλαβαινεις να αυτονοητα . Στο "χιουμορ σου" μονο με χιουμορ μπορω να απαντησω...

https://www.youtube.com/watch?v=18WQxC3xmmY

Elena_90

# 12 στις 24/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

΄Οσο και να σου λείπει αυτός ο ανθρωπος θα σε καταστρέψει. ειναι βίαιος και κτητικός, και αυτά δεν αλλάζουν. Δεν φταις εσύ για τη συμπεριφορά τουούτε μπορείς να διορθώσεις κάτι. Αν γυρίσεις το αποτέλεσμα είναι να γίνεις το κατοικίδιό του. Αξίζεις να σε χτυπάνε και να σε ανακρίνουν διαρκοώς?

panagiotismp90

# 13 στις 25/10/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.650

εσυ γιατι τον εβρισες? δεν ξερεις οτι καποιοι ανθρωποι εκνευριζονται αν τους βρισεις? Ετσι χανεις το δικιο σου. και αφου καταλαβες τι τον ενοχλει γιατι τα εκανες? οταν εχεις σοβαρη σχεση δε μπορει να φορας μινι και να μιλας σε αλλους αντρες ετσι ελευθερα. Λοιπον ειδες οτι οταν του πες να χωρισετε εκνευριστηκε, αρα σε θελει. στειλτου ενα μηνυμα τωρα που ηρεμησαν τα πνευματα.

jane-do

# 14 στις 26/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από panagiotismp90

εσυ γιατι τον εβρισες? δεν ξερεις οτι καποιοι ανθρωποι εκνευριζονται αν τους βρισεις? Ετσι χανεις το δικιο σου. και αφου καταλαβες τι τον ενοχλει γιατι τα εκανες? οταν εχεις σοβαρη σχεση δε μπορει να φορας μινι και να μιλας σε αλλους αντρες ετσι ελευθερα. Λοιπον ειδες οτι οταν του πες να χωρισετε εκνευριστηκε, αρα σε θελει. στειλτου ενα μηνυμα τωρα που ηρεμησαν τα πνευματα.

...είπε ο άνδρας ο σωστός, ο άνδρας ο βαρύς,ο άνδρας ο μάγκας.Καταλάβατε κοριτσάκια;Και όχι πολλά πολλά γιατί έτσι και με εκνευρίσετε σας στέλνω και στο νοσοκομείο.

MeniosLeme

# 15 στις 26/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ε θα φταιει που τα παραλες

Παράθεση:

γίνονται λούηδες...

MeniosLeme

# 16 στις 26/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να πας να κοιταχτεις οσο προλαβαινεις. ετσι κι αλλιως μπες βγες στα νοσοκομεια θα σεχει ο τυπος. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Iwanna_1990

Δεν μπορώ να μέ καταλάβω

Καλησπέρα σας!Είχα μία σχέση 2 χρόνια...Ζουσαμε μαζί από τήν αρχή σχετικά επειδή μεναμε μακριά καί δέν γινόταν, πήγα εγώ στον τόπο του λόγο ότι έχει καί ενα παιδί .Η συγκατοίκηση ήταν δύσκολη γιά μένα επειδή τά περίμενε όλα από μένα ,Δεν μέ πείραζε όμως επειδή τόν αγαπούσα παρά πολύ... Σέ γενικές γραμμές περνουσαμε καλά... Μέχρι που άρχησε νά ζηλεύει .,στην αρχή κολακευτικά αλλά γρήγορα άλλαξαν τά πράγματα ,είχε πρόβλημα μέ τά ρούχα μου μέ τους φίλος μού έψαχνε το κινητό μού ..Μία μέρα τσακωθηκαμε καί μέ χτύπησε τόν συγχωρεσα καί τό προσπέρασα ...Μετά από 2 βδομάδες μού έκανε σκηνικό ζήλιας στή δουλειά μου όταν γυρισαμε σπίτι του ζήτησα πάνω στά νεύρα μου νά χωρίσουμε και τόν εβρισα(πρώτη φόρα) τότε άλλαξε ή όψη τού μέ χαστούκισε μέ πέταξε κάτω καί άρχησε νά μέ χτυπάει μέ μπουνιές στό πρόσωπο καί τό κεφάλι, νόμιζα πώς θά μέ σκοτώσει ,τού ζητούσα συγνώμη πού τόν εβρισα καί ότι τόν αγαπώ καί δεν θά τόν αφήσω.. Τότε σταμάτησε νά μέ χτυπάει.. Τήν άλλη μέρα έκλαιγε και παρακαλούσε μετά από αυτό παράτησα τή δουλειά δεν μπορούσα νά πάω...Του ζήτησα να πάω λίγο στους γονείς μού νά ηρεμισω και έτσι έφυγα... Από τότε δεν έχει βγεί στιγμή από τό μυαλό μου.. Πώς γίνεται νά μήν μπορώ να τον ξεχάσω.. Τί να κάνω? Νά ξαναγυρισω?τόν αγαπάω ..κοντευω να τρελαθω..Θέλω σαν τρελή νά τον δω

achinos

# 17 στις 26/10/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από jane-do

...είπε ο άνδρας ο σωστός, ο άνδρας ο βαρύς,ο άνδρας ο μάγκας.Καταλάβατε κοριτσάκια;Και όχι πολλά πολλά γιατί έτσι και με εκνευρίσετε σας στέλνω και στο νοσοκομείο.

κλασικό τρολλάρισμα aladdείνιο. 

κ ξαναρωτάω, πού άφησε το χαλί;

eyaggelos2

# 18 στις 26/10/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

ο φιλος σου ειναι αρρωστος οπως και εσυ. ομως αμα μπορεσεις να ξεφυγεις απο αυτον θα κανεις ενα μεγαλο καλο στον εαυτο σου.υπαρχουν διαφορα τηλεφωνα συμβουλευτικης γυναικων που εχουν υποστει βια, μπορεις να τα βρεις ευκολα στο ιντερνετ. κανε μια δοκιμη, δεν εχεις να χασεις τιποτα, απλα να δεις τι θα σου πουνε. ειναι ανωνυμα

ο φιλος σου ειναι αρρωστος οπως και εσυ. ομως αμα μπορεσεις να ξεφυγεις απο αυτον θα κανεις ενα μεγαλο καλο στον εαυτο σου.υπαρχουν διαφορα τηλεφωνα συμβουλευτικης γυναικων που εχουν υποστει βια, μπορεις να τα βρεις ευκολα στο ιντερνετ. κανε μια δοκιμη, δεν εχεις να χασεις τιποτα, απλα να δεις τι θα σου πουνε. ειναι ανωνυμα

sAvArA

# 19 στις 26/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

α υ τ ο

Παράθεση:

...Εκείνη πάντα είναι η μεγαλύτερη

το μ ε γ α λ υ τ ε ρ η...

να το προσεξεις...

οι ανισοτητες
ανισοτητες συνεπαγονται

μαθηματικως αποδεδειγμενο!!!

jane-do

# 20 στις 26/10/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ούτε ο  αλλαντίνος δεν θα έγραφε τέτοιες ...τρολλιές.

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από achinos

κλασικό τρολλάρισμα aladdείνιο. 

κ ξαναρωτάω, πού άφησε το χαλί;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε