Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξερω τι συμβαίνει

Σελίδα : 1

takos1993

# 1 στις 3/11/2016
author
Ανδρας / 27 / Ελεύθερος
Ν. Πιερίας / Κατερίνη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 56
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξερω τι συμβαίνει

Λοιπον,το θεμα μου ειναι στις νεες γνωριμιες...εδω και 3 χρονια  δεν εχω γνωρισει καμια κοπελα που να μπει ερωτικα στη ζωη μου !!! Πριν 3 χρονια ειχα αρκετες εμπειριες...πλεον δεν ξέρω τι εχει αλλαξει...δεν μπορω να γνωρισω μια κοπελα...και πραγματικά δε νομιζω πως ειναι θεμα εμφάνισης 

Αν θελετε πειτε μου γνωμες

Enikos

# 2 στις 3/11/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.966

Μαλλον εχεις ριξει αγκυρα, εντος λιμενος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από takos1993

Δεν ξερω τι συμβαίνει

Λοιπον,το θεμα μου ειναι στις νεες γνωριμιες...εδω και 3 χρονια  δεν εχω γνωρισει καμια κοπελα που να μπει ερωτικα στη ζωη μου !!! Πριν 3 χρονια ειχα αρκετες εμπειριες...πλεον δεν ξέρω τι εχει αλλαξει...δεν μπορω να γνωρισω μια κοπελα...και πραγματικά δε νομιζω πως ειναι θεμα εμφάνισης 

_Bellezza_

# 3 στις 3/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δώσε κανένα άλλο στοιχείο.Εμφάνιση λες είναι εντάξει.Χαρακτήρας, ενδιαφέροντα, τρόπος προσέγγισης, πώς πας από αυτά?

tangerinedream

# 4 στις 4/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...η ζωή μας δεν είναι μια στατική εικόνα...ένα ακίνητο τοπίο μέσα σε μια κορνίζα...αλλάζει συνεχώς και κάθε στιγμή και αποτελείται απο κομμάτια και περιόδους χρόνου που εναλλάσσονται διαρκώς και η μαγεία της είναι ακριβώς το γεγονός ότι κανένα κομμάτι ή περίοδος δεν είναι ίδια...και εσυ τώρα είσαι σε μια διαφορετική περίοδο της ζωής σου, ένα άλλο νέο κομμάτι της που σε καμμία περίπτωση δεν μπορούν να έχουν σχέση με την προηγούμενη δηλαδή εκείνη των προ 3 χρόνων...μπορείς να "κοιτάς" πίσω και να αναλογίζεσαι την περίοδο εκείνη και να την βιώνεις νοητικά μέσω της μνήμης αλλά δεν μπορείς νομοτελειακά να την ξαναζήσεις...απλά θα πρέπει να καλοσορίσεις και να αποδεχτείς την νέα αυτή περίοδο που θα σου προσφέρει την ευκαιρία να ζήσεις και να βιώσεις καινούργια πράγματα... :-) 

tangerinedream

# 5 στις 4/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...η ζωή μας δεν είναι μια στατική εικόνα...ένα ακίνητο τοπίο μέσα σε μια κορνίζα...αλλάζει συνεχώς και κάθε στιγμή και αποτελείται απο κομμάτια και περιόδους χρόνου που εναλλάσσονται διαρκώς και η μαγεία της είναι ακριβώς το γργονός ότι κανένα κομμάτι ή περίοδος δεν είναι ίδια...και εσυ τώρα είσαι σε μια διαφορετική περίοδο της ζωής σου, ένα άλλο νέο κομμάτι της που σε καμμία περίπτωση δεν μπορούν να έχουν σχέση με την προηγούμενη δηλαδή εκείνη των προ 3 χρόνων...μπορείς να "κοιτάς" πίσω και να αναλογίζεσαι την περίοδο εκείνη και να την βιώνεις νοητικά μέσω της μνήμης αλλά δεν μπορείς νομοτελειακά να την ξαναζήσεις...απλά θα πρέπει να καλοσορίσεις και να αποδεχτείς την νέα αυτή περίοδο που θα σου προσφέρει την ευκαιρία να ζήσεις και να βιώσεις καινούργια πράγματα... :-) 

tangerinedream

# 6 στις 4/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...μια μικρή διόρθωση στο κείμενό μου...η λέξη "εναλλάσσονται" να αντικατασταθεί με τη φράση "διαδέχονται διαρκώς η μια την άλλη"...

freeman21

# 7 στις 4/11/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604

Προσπάθησε να συμφιλιωθείς με αυτήν την κατάσταση και να ξυπνάς κάθε μέρα με σκόπο να γίνεις καλύτερος από αυτόν που ήσουν χθες, όχι μόνο εμφανισιακά αλλά σε όλα τα μέτωπα. Έτσι θα αποκτήσεις περισσότερη αυτοπεποίθηση και αυτοσεβασμό, ενώ παράλληλα θα έχεις ανοιχτό μυαλό και διάθεση για νέες γνωριμίες παντού και όταν λέω παντού εννοώ παντού, ακόμα κια στον δρόμο.

Επίσης το καλοκαίρι ρίξε άγκυρα εκεί στο gold και τα άλλα κλαμπάκια μπορεί να έχεις την τύχη να γνωρίσεις κάποια κοπέλα που δεν είναι από εδώ κάτι που θα σου δώσει πολλά περισσότερα πέρα από το σεξ κ.τ.λ.
Μερικές πρόχειρες συμβουλές για να ξεφύγεις από τα γνωστά τελείως μίζερα και τεμπέλικα κατά την γνώμη μου, φέρε την φίλη του ξαδέρφου του κουνιάδου του γαμπρού του συναδέφλου μπας και την γνωρίσω γιατί ουσιαστικά δεν μπορώ αλλιώς.
Έχε ανοιχτό μυαλό!

wish_

# 8 στις 4/11/2016
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.910

ξεκίνα και εσύ τα διαδυκτιακά παιχνίδια όπως ο άλλος ΄θεματοθέτης και μπορεί να σταθείς και εσύ τυχερός.

στα τρία χρόνια ήταν και εκείνος!

eyaggelos2

# 9 στις 4/11/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από takos1993

μηπως τα τελευταια 3 χρονια εισαι ανεργος;;;αν ειναι ετσι λογικο το βλεπω. μονο ενας αντρας θα ασχολουταν με μια ανεργη γυναικα. μια γυναικα ποτε με εναν ανεργο αντρα.

ομως αν εχεις λεφτα θα πρεπει να το ξερουν και αυτες.να το δειχνεις δηλαδη.

μην ξεχνας οτι οι γυναικες ειναι τσαμπατζουδες. θα ρεπει να τις κερνας να τις ποτιζεις και να τις ταιζεις.

προσεξε μην πνιγουν γιατι ειναι και λαιμαργες

jane-do

# 10 στις 4/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θεωρητικά μιλώντας πάντα ε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από eyaggelos2

μηπως τα τελευταια 3 χρονια εισαι ανεργος;;;αν ειναι ετσι λογικο το βλεπω. μονο ενας αντρας θα ασχολουταν με μια ανεργη γυναικα. μια γυναικα ποτε με εναν ανεργο αντρα.

ομως αν εχεις λεφτα θα πρεπει να το ξερουν και αυτες.να το δειχνεις δηλαδη.

μην ξεχνας οτι οι γυναικες ειναι τσαμπατζουδες. θα ρεπει να τις κερνας να τις ποτιζεις και να τις ταιζεις.

προσεξε μην πνιγουν γιατι ειναι και λαιμαργες

siopi13

# 11 στις 4/11/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197

Περριτη η ερωτηση Ματια ειναι σταθερος ο Ευαγγελος μας   ...Παντα θεωρητικα !

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από jane-do

Θεωρητικά μιλώντας πάντα ε;

jane-do

# 12 στις 4/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μεγάλο προσόν η σταθερότητα σε έναν άνδρα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από siopi13

Περριτη η ερωτηση Ματια ειναι σταθερος ο Ευαγγελος μας   ...Παντα θεωρητικα !

siopi13

# 13 στις 4/11/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 2.197

Τυχερη αυτη που θα Τον συναντησει στο διαβα της ... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από jane-do

Μεγάλο προσόν η σταθερότητα σε έναν άνδρα.

jane-do

# 14 στις 4/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σαφώς.

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από siopi13

Τυχερη αυτη που θα Τον συναντησει στο διαβα της ... 

achinos

# 15 στις 5/11/2016
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

κ άλλος κολλημένος με ανύπαρκτη γκόμενα...

κοριιιίτσια...

Αρέσει στο μέλος eyaggelos2
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost