Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Διάλυση παρέας-Παραμένω μπακούρι

Σελίδα : 1

tsimisde

# 1 στις 5/11/2016
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα στην παρέα. Στη σχολή μου απο το πρώτο κιόλας έτος είχα την τύχη να ενταχθώ σε μία ανάμεικτη παρέα. Βγαίναμε, περνούσαμε καλά και με κάποια μέλη της παρέας ακόμα και τώρα όταν βρισκόμαστε περνάμε σούπερ.

Η τύχη όμως αυτή με εγκατέλειψε μέσα στο καλοκαίρι όπου διάφορα μέλη της παρέας βρήκαν ταίρια και οι υπόλοιποι μείναμε μπουκάλα. Το χειρότερο δε είναι οτι φορές που βγαίνουμε μαζί (σπανιότατα πλέον), οι μπακουρέϊσον της υπόθεσης κρατάμε το φανάρι στους ερωτοχτυπημένους της παρέας με αποτέλεσμα να νιώθουμε ακόμα χειρότερα που είμαστε μόνοι σαν το λεμόνι. Όσο το έχω ρίξει σε δραστηριότητες και διάφορα χόμπι για να μην τριγυρνάει στο μυαλό μου στο οτι είμαι ελεύθερος, όταν βρίσκουμε τα ζευγαράκια να μπαλαμουτιάζονται με παίρνει απο κάτω :/ . Δεν ξέρω πόσο ακόμα μπορώ να αντέξω αυτή την κατάσταση. Έχω τις επαφές μου με την παρέα αλλά το θέμα κοπέλα μου έχει στοιχειώσει το μυαλό. Δεν υποφέρεται αυτή η ξεραϊλα ρε παιδιά. Έχω κάνει νύξη σε κάποια απο τα άτομα της παρέας για κάποια νέα γνωριμία αλλά δυστυχώς δεν βλέπω ανταπόκριση :/. Πρέπει να κινηθώ ατομικά απ'οτι φαίνεται. Έχω φίλους για να βγαίνω αλλά η έλλειψη μιας γυναικείας φιγούρας απο τη ζωή μου με τρελαίνει. Είχαμε την παρέα, είχα αλληλεπίδραση με το άλλο φύλο και ήμασταν οκ. Τώρα όμως έχουν περιοριστεί τα πράγματα. Στην παρούσα φάση και εμένα,δεν μου κάνει κλικ κάποια κοπέλα αλλά απ'οτι φαίνεται ούτε εγώ κάνω κλικ σε κάποια :/ ... Πείτε μου τη γνώμη σας γιατί θα σαλτάρω :/ ...

eyaggelos2

# 2 στις 5/11/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο στον κοσμο απο μια αντροπαρεα ειδικα σε αυτη την ηλικια.

δεν πρεπει να σε ενοχλει αυτο.
Αρέσει στο μέλος tsimisde

Enikos

# 3 στις 6/11/2016
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.966

Κατσε οπως εισαι.

Ξερεις ποσες φορες θα εισαι 21?

Αρέσει στο μέλος tsimisde

QuietMan_1972

# 4 στις 7/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Φιλαράκο πολύ σπας το κεφάλι σου.
Ζήσε την ζωή σου, βρες τίποτε νέες παρέες τώρα που είσαι μικρός και όλα θα έρθουν στην ώρα τους.

pythagoras

# 5 στις 3/12/2016
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.442

εμ τσιμις. Δεν σε εγκατέλειψε η τύχη.

εσύ δεν έκανες τίποτα ενώ οι άλλοι ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tsimisde

Καλησπέρα στην παρέα. Στη σχολή μου απο το πρώτο κιόλας έτος είχα την τύχη να ενταχθώ σε μία ανάμεικτη παρέα. Βγαίναμε, περνούσαμε καλά και με κάποια μέλη της παρέας ακόμα και τώρα όταν βρισκόμαστε περνάμε σούπερ.

Η τύχη όμως αυτή με εγκατέλειψε μέσα στο καλοκαίρι όπου διάφορα μέλη της παρέας βρήκαν ταίρια και οι υπόλοιποι μείναμε μπουκάλα. Το χειρότερο δε είναι οτι φορές που βγαίνουμε μαζί (σπανιότατα πλέον), οι μπακουρέϊσον της υπόθεσης κρατάμε το φανάρι στους ερωτοχτυπημένους της παρέας με αποτέλεσμα να νιώθουμε ακόμα χειρότερα που είμαστε μόνοι σαν το λεμόνι. Όσο το έχω ρίξει σε δραστηριότητες και διάφορα χόμπι για να μην τριγυρνάει στο μυαλό μου στο οτι είμαι ελεύθερος, όταν βρίσκουμε τα ζευγαράκια να μπαλαμουτιάζονται με παίρνει απο κάτω :/ . Δεν ξέρω πόσο ακόμα μπορώ να αντέξω αυτή την κατάσταση. Έχω τις επαφές μου με την παρέα αλλά το θέμα κοπέλα μου έχει στοιχειώσει το μυαλό. Δεν υποφέρεται αυτή η ξεραϊλα ρε παιδιά. Έχω κάνει νύξη σε κάποια απο τα άτομα της παρέας για κάποια νέα γνωριμία αλλά δυστυχώς δεν βλέπω ανταπόκριση :/. Πρέπει να κινηθώ ατομικά απ'οτι φαίνεται. Έχω φίλους για να βγαίνω αλλά η έλλειψη μιας γυναικείας φιγούρας απο τη ζωή μου με τρελαίνει. Είχαμε την παρέα, είχα αλληλεπίδραση με το άλλο φύλο και ήμασταν οκ. Τώρα όμως έχουν περιοριστεί τα πράγματα. Στην παρούσα φάση και εμένα,δεν μου κάνει κλικ κάποια κοπέλα αλλά απ'οτι φαίνεται ούτε εγώ κάνω κλικ σε κάποια :/ ... Πείτε μου τη γνώμη σας γιατί θα σαλτάρω :/ ...

Βρες λοιπον κανενα κοριτσακι, όλο και καποια θα υπάρχει. Θα δεις μετα τι καλα θα περνας...

Είναι και ... μακριά τα "σπίτια" στας Σέρρας!

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε