Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

συγκατοίκηση και γκρίνια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

syntrofissa-Klelia

# 21 στις 8/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Paralia48

κι εσύ γκρινιάρα Κλέλια μου;

απαιτητικη και παραπονιαρα με βλεπω εγω...

αλλα μπορει  και να μου χρυσωνω το χαπι...

MiltosRNLI1930

# 22 στις 9/11/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.524
'Aρεσαν+: 0%

To καπεταν-Αριστος απο που πηγαζει ? Καποτε συναντησα ενα ταξιτζη Απο την κουβεντα του φανηκε αλλο πραγμα .Με την κουβεντα μου αποκαλυψε οτι ειχε τελειωσει τη σχολη εμποροπλοιαρχων της Υδρας.

Παντρευτηκα μου λεει και ηθελε να μεινω στη στερια Τωρα βεβαια χωρισαμε μου ειπε Σηκωσα το χερι και τον μουτζωσα Δεν ειπε τιποτα γιατι ειμαστε συναδελφοι Ειχε παρει το διπλωμα υποπλοιαρχου και τα παρατησε για τη γκρινια της
Αρέσει στο μέλος ---tsilipirdoni---

star-dust

# 23 στις 9/11/2016
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 990

η γκρίνια είναι νοιάξιμο βρε συ...

όταν πιει το αμίλητο νερό, τότε να ανησυχήσεις...

http://prntscr.com/d4v2zy

Enikos

# 24 στις 9/11/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.038

Στον λογαριασμο που κανεις...καθε μερα μαστορια εχεις?

Γιαπι υπολογιζεις?

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Paralia48

Καλά έχω πεθάνει στα γέλια με τις οδηγίες. ορισμένες τις βρίσκω καλές, αλλά ...πολύ γέλιο ρε παιδί μου! ...ο αφέντης του σπιτιού!
Εγώ τα βγάζω λίγο με λογαριασμό. Εσύ δουλεύεις φίλε 12 ώρες στο μεροκάματο, εγώ έχω την υποχρέωση να εργαστώ στο σπίτι, στις υπηρεσίες, τράπεζες, μαστόρια κ.λ.π.Αν εργαζόταν η γυναίκα, το αντίστοιχο θα ίσχυε για τον...<<αφέντη>>!.
Αλλά συμφωνώ απολύτως, ότι η γρίνια σκοτώνει τον έρωτα. Επομένως, τι ρωτάς;

και για να μην πας αμέσως στα άκρα, πες της το στα ίσα <<ξέρεις, με πρήζει η γρίνια και δεν περνώ καλά μαζί σου. Αν είναι να φάμε τα μουστάκια μας και να με πρήξεις μια ζωή, ας το αφήσουμε από τώρα που είναι ακόμη νωρίς>>. Και δες πώς θα αντιδράσει

achinos

# 25 στις 9/11/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Δε μπαίνω στο θέμα γιατί μου τη δίνει. 

Γκρινιάζει ο άλλος, ο έτερος, ο οποιοσδήποτε...

άμα έχει εξαρτήσει την ικανοποίησή του από την καλή σου πίστη...κ δεν φτάνει.

Λυπάμαι καλό μου, άμα όμως δεν ικανοποιείς μόνος σου τις ανάγκες κ τις επιθυμίες σου,

αυτές που δε θέλουν ή δεν μπορούν οι άλλοι 

την πάτησες.

...κ πάντα πατημένη θα την έχεις.

syntrofissa-Klelia

# 26 στις 9/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από achinos

Δε μπαίνω στο θέμα γιατί μου τη δίνει. 

Γκρινιάζει ο άλλος, ο έτερος, ο οποιοσδήποτε...
άμα έχει εξαρτήσει την ικανοποίησή του από την καλή σου πίστη...κ δεν φτάνει.

Λυπάμαι καλό μου, άμα όμως δεν ικανοποιείς μόνος σου τις ανάγκες κ τις επιθυμίες σου,αυτές που δε θέλουν ή δεν μπορούν οι άλλοι 
την πάτησες...κ πάντα πατημένη θα την έχεις.

δωσε πονο...

sAvArA

# 27 στις 9/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καπετανιε..

Μαλλον δεν ευχαριστιεται σεχουαλικως...Οποτε βρες την ακρη Σου...Α) ειτε δεν την πολυγουσταρεις και το εχει καταλαβειΒ) ειτε δεν θελει να σε θελει και ΔΕΝ το εχει καταλαβει..Ξεκινα απο το πρωτο...

pythagoras

# 28 στις 9/11/2016
author
Ανδρας / 66 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.585

οπότε .

Δες πως θα πετύχεις την σεχουαλική σου ευχαρίστηση.

Αν δεν την πολυγουσταρεις και το έχει καταλάβει πέστης να σου βρει μια λύση, μια φίλη της πχ ή κατι άλλο.

Ή αν δεν θέλει να σε θέλει, και δεν το έχει καταλάβει, καιρός να της το πεις! Να το μάθει! πριν να πάθει!  Βρες της καποιον που να τον ... θέλει.

και όλα μέλι γάλα!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από sAvArA

Καπετανιε..Μαλλον δεν ευχαριστιεται σεχουαλικως...Οποτε βρες την ακρη Σου...Α) ειτε δεν την πολυγουσταρεις και το εχει καταλαβειΒ) ειτε δεν θελει να σε θελει και ΔΕΝ το εχει καταλαβει..Ξεκινα απο το πρωτο...

anassa_

# 29 στις 9/11/2016
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Δε  μας  είπες  κάπτεν   ποιός   δε  θέλει   σεχ   εσύ   ή   αρρεβωνιάρα  ; ... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kapetanAristos

συγκατοίκηση και γκρίνια

Εδώ και 6 μήνες μένουμε μαζί με την αρραβωνιαστικιά μου και έχουνε σπάσει τα νεύρα μου! Γυρίζω σπίτι μετά από 12 ώρες δουλειά  και με με τρώει η γκρίνια της.  Δεν έχει δουλειά και μέχρι ένα σημείο την καταλαβαίνω. Αλλά Όλο κάτι έχω κάνει λάθος, όλο κάτι ξέχασα , με το παραμικρό φασαρία! Γιατί  πάτησα με τα παπούτσια στο χαλί , γιατί δεν βοηθάω στις δουλειές , γιατί δεν παίρνω τα σκουπίδια  , λες και εγώ όλη μέρα είμαι σε κανένα μπαρ και πίνω μπύρες . σεξ  δυο φορές το μήνα στην καλύτερη γιατί τον περισσότερο καιρό ειμαστε πλακωμενοι

να τα διαλύσω όλα λόγω της γκρίνιας της ή όλες έτσι είναι ;

Paralia48

# 30 στις 9/11/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.580

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Enikos

Στον λογαριασμο που κανεις...καθε μερα μαστορια εχεις?

Γιαπι υπολογιζεις?

Mia και ρωτάς, απαντώ. Τα μαστόρια είναι πονεμένη ιστορία, εδώ τουλάχιστο που κινείται η οικοδομή και έχουν ζήτηση. Για να κάνεις μια δουλειά, πρέπει κατά κανόνα να πάρεις προσφορές. Ας πούμε 3 επισκέψεις, άντε τα στησίματα που τρως, βάλε δυο εβδομάδες. Μετά άλλες δυο, να σου στείλουν τις απαντήσεις γραπτώς. Φτάσαμε μήνα και δε ξεκινήσαμε. Αφού αποφασίσεις, τους καλείς. Σου κλείνουν ραντεβού, όποτε μπορούν και αν δεν μπορείς εσύ πάει αργ'ότερα, λοιπόν άντε άλλες τρεις εβδομάδες να βρείτε ραντεβού να ταιριάσει. Πολλές φορές σε στήνουν στο ραντεβού, άντε μια εβδομάδα ακόμη, γιατί αρρώστησε τάχα  εκείνη τη μέρα. Ας βάλουμε και τρεις μέρες τη δουλειά που σε θέλει από πάνω να ελέγχεις, έχουμε ήδη 8,5 εβδομάδες. Αν αργήσει και καμιά ακόμη, φτάσαμε την ταινία της Κιμ Μπάσιντερ.

anassa_

# 31 στις 9/11/2016
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Πω   ρε   παιδάκιμ   πες   τι  παίρνεις   και   το  μυαλό  σου  είναι   πάντα   στοοο    

εκεί    ... ντε    

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Paralia48

Mia και ρωτάς, απαντώ. Τα μαστόρια είναι πονεμένη ιστορία, εδώ τουλάχιστο που κινείται η οικοδομή και έχουν ζήτηση. Για να κάνεις μια δουλειά, πρέπει κατά κανόνα να πάρεις προσφορές. Ας πούμε 3 επισκέψεις, άντε τα στησίματα που τρως, βάλε δυο εβδομάδες. Μετά άλλες δυο, να σου στείλουν τις απαντήσεις γραπτώς. Φτάσαμε μήνα και δε ξεκινήσαμε. Αφού αποφασίσεις, τους καλείς. Σου κλείνουν ραντεβού, όποτε μπορούν και αν δεν μπορείς εσύ πάει αργ'ότερα, λοιπόν άντε άλλες τρεις εβδομάδες να βρείτε ραντεβού να ταιριάσει. Πολλές φορές σε στήνουν στο ραντεβού, άντε μια εβδομάδα ακόμη, γιατί αρρώστησε τάχα  εκείνη τη μέρα. Ας βάλουμε και τρεις μέρες τη δουλειά που σε θέλει από πάνω να ελέγχεις, έχουμε ήδη 8,5 εβδομάδες. Αν αργήσει και καμιά ακόμη, φτάσαμε την ταινία της Κιμ Μπάσιντερ.

MiltosRNLI1930

# 32 στις 9/11/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.524

Για να

μην απαντηση ο Αριστος ( σκετο ) μαλλον θα ανηκει σε γνωστο συνδικατο ντελιβεραδων.

Αρέσει στα μέλη ---tsilipirdoni---, somebody961 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 33 στις 9/11/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ελληνες μαστορους παιρνετε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Paralia48

Enikos

# 34 στις 9/11/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από MiltosRNLI1930

Για να

μην απαντηση ο Αριστος ( σκετο ) μαλλον θα ανηκει σε γνωστο συνδικατο ντελιβεραδων.

ROCK-54

# 35 στις 10/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Welcome to the club !

Kαι ολα αυτα μετα απο ολιγη συγκατοικηση...

Φαντασου αν παντρευτεις τι σε περιμενει...

Το σεξακι  μια φορα στο τριμηνο,η σφουγγαριστρα κ το ξεσκονοπανο μονο δικα σου,η γκρινια στον κυβο κ η κυρια σου μονιμως ανεργη...Και μην ξεχνας τα σκουπιδια,ε !

Η καλη η μερα απο το πρωι φαινεται...

Just do it!

sAvArA

# 36 στις 10/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οι σχεσεις...

Εχουν "ρ ο η"Οταν κανενας δεν μπορει-θελεινα κ ε ρ δ ι σ ε ι κατι&Τιποτα επισης που να χ α σ ε ι...Στις υπολοιπες περιπτωσειςΕιναι "εμπορικες συναλλαγες"& αντιστοιχα π ρ ε π ε ι να γινουν κινησεις τυπου marketing...

---tsilipirdoni---

# 37 στις 10/11/2016
author
Γυναίκα / 54 / Σε σχέση
Ν. Σάμου / Αγιος Κήρυκας
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 917

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από sAvArA

Οι σχεσεις...Εχουν "ρ ο η"Οταν κανενας δεν μπορει-θελεινα κ ε ρ δ ι σ ε ι κατι&Τιποτα επισης που να χ α σ ε ι...Στις υπολοιπες περιπτωσειςΕιναι "εμπορικες συναλλαγες"& αντιστοιχα π ρ ε π ε ι να γινουν κινησεις τυπου marketing...

matiamou01

# 38 στις 16/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν ξερω τι εκανες εν τελει...αλλα δεν απαντησες...και σε πολλα πραγματα...Γιουγκοσλαβια δηλωνεις στο προφιλ...Γιουγκοσλαβα?ή Ελληνίδα?Κατι πρεπει να πει ρε συ και αυτη ολη μερα μεσα στο σπιτι...και τι περιμενες...ηδη εκανε μεγαλο βημα να ερθει μαζι σου ισως σε μια ξενη χωρα.Μπα δεν θα την εχεις χωρισει ποιος θα σου μαγειρευει και θα σου πλενει...ασε μαγκα πες τα αλλου μια χαρα σου καθεται το σκηνικο με δωδεκαωρο που βαρας.Ηρεμησε την κι ολας ηρεμισε και εσυ γιατι ψιλο νευρικο σε βρησκω.

Anonymous1992

# 39 στις 21/12/2016
author
Ανδρας / 29 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 45

Πόσο χρονών είναι ; 

Πώς αντιδράς όταν η ίδια γκρινιάζει και σου κάνει όλα όσα σου κάνει ; 

Όχι δεν είναι όλες έτσι .. Φθηνή δικαιολογία για να πείσουμε τους εαυτούς μας ότι έτσι λειτουργούν οι γυναίκες και να μην στεναχωριόμαστε !

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kapetanAristos

συγκατοίκηση και γκρίνια

Εδώ και 6 μήνες μένουμε μαζί με την αρραβωνιαστικιά μου και έχουνε σπάσει τα νεύρα μου! Γυρίζω σπίτι μετά από 12 ώρες δουλειά  και με με τρώει η γκρίνια της.  Δεν έχει δουλειά και μέχρι ένα σημείο την καταλαβαίνω. Αλλά Όλο κάτι έχω κάνει λάθος, όλο κάτι ξέχασα , με το παραμικρό φασαρία! Γιατί  πάτησα με τα παπούτσια στο χαλί , γιατί δεν βοηθάω στις δουλειές , γιατί δεν παίρνω τα σκουπίδια  , λες και εγώ όλη μέρα είμαι σε κανένα μπαρ και πίνω μπύρες . σεξ  δυο φορές το μήνα στην καλύτερη γιατί τον περισσότερο καιρό ειμαστε πλακωμενοι

να τα διαλύσω όλα λόγω της γκρίνιας της ή όλες έτσι είναι ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε