Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τέλος παράλληλης σχέσης

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

giorgos170

# 21 στις 12/11/2016
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.432
'Aρεσαν+: 0%

να τα πρωτοκολλουμε

με παραβολο

μην πηγαινουν ετσι αδοξα

ε ..?

να Καταγραφονται τα Γεγονοτα

στο Βιβλιο Συμβαντων

της Υπηρεσίας ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από achinos

Δε θέλω να τους "φωτογραφίσω". 

Αλλά το "polyamory" δεν τόχεις ακούσει εκεί στα ξένα που ζεις;

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Annio-

# 22 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 9
Μου έστειλε μήνυμα ο νόμιμος να πάω σπίτι του να μιλήσουμε τι κάνω??? Φοβάμαι τόσο πολύ την αντίδραση του και τι να του πω πλέον τα έχει μάθει όλα δεν μπορώ να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα αλλά δεν θέλω να τελειώσουμε έτσι.τι με συμβουλεύεται να κάνω και τι να του πω;

MadameShuShu40

# 23 στις 12/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Νομιζω πως

...πέραν της αλήθειας δεν εχεις και πολλά περιθώρια. 

Αν και την ανασκοπηση στο παρελθον πλεον τη θεωρω ανευ ουσιας.

Πες ενα συγνωμη για την ταλαιπωρία και την ψυχική οδύνη που τον εξαναγκασες και φυγε.

Εντελώς!!!

(Του στυλ" δεν θελω να τελειωσουμε ετσι", &"σ'αγαπω" κλπ κλπ  καν'τα γαργαρα και μην τα αναφερεις καν)

1Christina

# 24 στις 12/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να μην πας σπιτι του!!! Αν θελετε να τα πειτε υπαρχουν και οι ανοικτοι δημοσιοι χωροι

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Annio-
Μου έστειλε μήνυμα ο νόμιμος να πάω σπίτι του να μιλήσουμε τι κάνω??? Φοβάμαι τόσο πολύ την αντίδραση του και τι να του πω πλέον τα έχει μάθει όλα δεν μπορώ να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα αλλά δεν θέλω να τελειώσουμε έτσι.τι με συμβουλεύεται να κάνω και τι να του πω;

achinos

# 25 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

όπου θα του πεις, πως δεν μπορούσες αλλιώς γιατι τους αγαπάς κ τους δυο.

την αλήθεια δλδ

κ όποιος μείνει

έμεινε 

να καταλάβουμε κ μεις επιτέλους ποια ήταν η παράλληλη σχέση, με τον νόμιμο η με τον παράνομο

(φυσικα αυτό με τη νομιμοπαρανομιμοφροσύνη το χρησιμοποιώ για να τους ξεχωρίσω συντακτικώς, ηθικώς δεν διακρίνω καμιά διαφορά, να εξηγούμεθα)

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Paralia48

# 26 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.090

προσοχή, με τίποτα μην πας σπίτι του! Θα σου δώσει αυτό που σου αξίζει, δηλαδή ένα χέρι γερό ξύλο, μην πω και χειρότερα !  Σοβαρά τώρα, χωρίς πλάκα, μην τυχόν και πας !

Συναντηθείτε έξω, σε χώρο πολυσύχναστο, αν το θέλεις τόσο πολύ.
Εγώ πάντως αν ήμουν στη θέση σου, δε θα πήγαινα ούτε έξω. Θα εξαφανιζόμουν με συνοπτικές διαδικασίες. Τι να κάνω, τι να του πω, τι να μου πει; Ότι τα είχα και με άλλον; Το ξέρει ήδη! Να δικαιολογηθώ; Δεν υπάρχει δικαιολογία! Μόνο αν του πρότεινα το σενάριο με τους τρεις. Αυτός θα ήταν λόγος να τον συναντήσω

Αρέσει στο μέλος rosalinda88

1Christina

# 27 στις 12/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλα τωρα αυτη η ιστορία για τρίο παει σιγουρα!!!

Σιγά που δεν ήξερε ο παράνομος για τον νόμιμο! Ουτε στη Σανγκάη ουτε σε αλλο πλανήτη να ζούσαν δεν έπαιζε τέτοια περίπτωση ! Οποίος θελει να μάθει μαθαίνει ποσώ μάλλον που αν θυμάμαι καλα ο παράνομος ήταν και απο τη δουλειά

Ο νόμιμος οκ δικαιολογείται να είχε άγνοια Γι αυτο φιλενάδα αυτόν πρόσεχε τον

achinos

# 28 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

o νόμιμος θα το σκεφτεί δυο φορές

γιατί δεν τη χάνεις για βλακείες την κότα (αυτήν ντε με τ αυγά)

εγώ νομίζω πως θα παίξει πάλι τελεσίγραφο
δλδ ή τον παρατάς τον συνάδερφο, ή χωρίζουμε
όπως κ είχε ξαναγίνει 
αλλά αυτή τη φορά καλύτερα, γιατί παραγνωριστήκαν
Αρχίζει η δεύτερη σαιζόν.

ή τρίτη; 

Paralia48

# 29 στις 12/11/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από achinos

o νόμιμος θα το σκεφτεί δυο φορές

γιατί δεν τη χάνεις για βλακείες την κότα (αυτήν ντε με τ αυγά)

εγώ νομίζω πως θα παίξει πάλι τελεσίγραφο
δλδ ή τον παρατάς τον συνάδερφο, ή χωρίζουμε
όπως κ είχε ξαναγίνει 
αλλά αυτή τη φορά καλύτερα, γιατί παραγνωριστήκαν
Αρχίζει η δεύτερη σαιζόν.

ή τρίτη; 

τι στοίχημα πάει, ότι θέλει να την δείρει; Γιατί την προσκαλεί σπίτι;

εσύ ποντάρεις στο : νέο τελεσίγραφο και συνέχεια

εγώ στο : ξύλο (μια φορά υποχωρεί ο άνθρωπος. Μετά καταλαβαίνει τι παίζει)

Πάντως ξαναλέω κορίτσι : Μην τυχόν και πας, αλλοιώς αύριο θα σε διαβάσουμε σε καμιά κυριακάτικη

Katia_80

# 30 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 935

Τάξις και ηθική λέμε!

Εσύ φιρί φιρί το πας για πρώτο καζάνι πίστα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από achinos

, δεν ξύπνησε ακόμα η λουκά...

να μας στείλει όλους σούμπιτους στην κόλαση

να κάνουμε κανένα πάρτυ

είναι κ ζεστά εκεί τώρα. 

Αρέσει στα μέλη methismeno_troufaki, achinos

Katia_80

# 31 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση

Βρε κορίτσια, βρε κορίτσια, το ένα δεν αποκλείει το άλλο! να πέσει πρώτα ένα μπερντάχι (τουτέστιν μαύρη στο ξύλο) και κατόπιν και ένα... (ξέρετε εσείς) για να το απολαύσει καλύτερα το κορίτσι. Το σενάριο δε που δεν πήγε κανενός το μυαλό, είναι να την περιμένουν εκεί και οι δύο...

Αρέσει στα μέλη methismeno_troufaki, Paralia48

achinos

# 32 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Katia_80

Βρε κορίτσια, βρε κορίτσια, το ένα δεν αποκλείει το άλλο! να πέσει πρώτα ένα μπερντάχι (τουτέστιν μαύρη στο ξύλο) και κατόπιν και ένα... (ξέρετε εσείς) για να το απολαύσει καλύτερα το κορίτσι. Το σενάριο δε που δεν πήγε κανενός το μυαλό, είναι να την περιμένουν εκεί και οι δύο...

για ένα κολασμένα εορταστικό διήμερο...

Αρέσει στα μέλη siopi13, Katia_80

Katia_80

# 33 στις 12/11/2016
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση

ΑΚΡΙΒΩΣ! Μου αρέσει που καταλαβαίνετε αμέσως το πνεύμα μου, αγαπητή!

Αρέσει στο μέλος siopi13

katerinaT

# 34 στις 12/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Νομίζω πως το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σπίτι ,να μιλησεις ανοιχτα για τους λόγους που σε εκαναν δυο!!! φορες να εχεις παραλληλη σχεση. Να πεις οτι ΔΕΝ εχεις ακομη συνειδητοποιησει ποσο κακο έκανες σε δυο άντρες ταυτόχρονα ,να μαζεψεις τα πράγματα σου και να φυγεις με οσο αξιοπρέπεια σου έχει απομείνει!Να μείνεις μονη σου αρκετο διάστημα και να αναλογιστεις που έχεις κανει τα λαθη σου και μετα σιγα σιγα να βρεις εναν ανθρωπο που πραγματικα θα τον αγαπας.Γιατι -μεταξυ μας-δεν αγαπουσες κανεναν.Ευχομαι μονο η ζωη να μην σε τιμωρήσει πληρωνοντας σε με το ιδιο νόμισμα γιατι δυστυχως η ζωη κάνει κύκλο φίλη.Καλή επιτυχία!

Paralia48

# 35 στις 12/11/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από katerinaT

Νομίζω πως το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σπίτι ,να μιλησεις ανοιχτα για τους λόγους που σε εκαναν δυο!!! φορες να εχεις παραλληλη σχεση. Να πεις οτι ΔΕΝ εχεις ακομη συνειδητοποιησει ποσο κακο έκανες σε δυο άντρες ταυτόχρονα ,να μαζεψεις τα πράγματα σου και να φυγεις με οσο [color=#339966]αξιοπρέπεια σου έχει απομείνει[/color]

δηλαδή κάτσε ρε Κατερίνα, τώρα σοβαρά, ποιοι θα μπορούσαν να είναι αυτοί οι λόγοι;

όσο και να σπάω το κεφάλι μου, δεν μπορώ να σκεφτώ έναν τέτοιο λόγο, ειλικρινά!

Τώρα δεν αφήνουμε την αξιοπρέπεια, πήγε έτσι κι αλλοιώς περίπατο, να σώσουμε το κεφάλι μας, λέω εγώ; Εκείνη δε σώζεται έτσι κι αλλοιώς, χειρότερα θα τα κάνει, αν ψάχνει να βρει δικαιολογίες για μια κατάσταση που δε δικαιολογείται.

Επαναλαμβάνω για τέταρτη φορά, μην πας κοπελιά !

Nononsense

# 36 στις 12/11/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 872

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Annio-

Τέλος παράλληλης σχέσης

Αργά η γρήγορα θα γινόταν...και έγινε...

Έχω μια σχέση 10 χρόνων και μια παράλληλη σχέση 6 ετών όπως έχω ξαναγράψει κάποια στιγμή μαθεύτηκε αλλά με συγχωρησαν και οι δυο. Και συνέχισα την παραλληλη σχεση και με τους δυο κρυφά και από τους δυο παλι.χτες το βραδυ όμως ενώ ήμουν με τον παράνομο ξαφνικά είδα μπροστά μου τον νόμιμο ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί αλλά δυστυχώς δεν άνοιξε βγήκα από το αμάξι και άρχισα να τρέχω σαν την τρελή στους δρόμους και να κλαίω τελείωσαν όλα αυτή την φορά δεν υπάρχει περίπτωση συγχώρεσης και ειδικά από την στιγμή που ήμουν παρούσα στην αποκάλυψη.Ο παράνομος μου έστειλε μήνυμα και με έβριζε με το δίκιο του φυσικά και μου είπε ότι όταν έφυγα αυτοί μείνανε ήρεμα και πολιτισμένα και τα είπαν όλα ο ένας στον άλλον τα έμαθαν λοιπόν ΌΛΑ. Το ξέρω ότι θα μου πείτε όλοι ότι μου άξιζε αυτό που έπαθα και μου άξιζε φυσικά. δεν ήθελα να γίνει έτσι είχα αποφασίσει να αφήσω τον παράνομο και να μείνω με τον μόνιμο αλλά δεν πρόλαβα να το κάνω δεν βρήκα το θάρρος να το κάνω.και τώρα τι κάνω από εδώ και πέρα θελω να μιλησω στον νόμιμο αλλά τι να του πω;να του ζητήσω έστω μια συγνωμη αλλά δεν ξέρω πως θα αντιδράσει με μισεί και ξέρω ότι θα πληρώσω για ότι του έκανα δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα του Όταν μας είδε

Αχ κακομοιρο κοριτσι,τι τραβηξες απο τους αλητες.Πιστευω πρεπει να σου ζητησουν και οι δυο γονατιστοι συγγνωμη που σε αφησαν ετσι στα κρυα του λουτρου.

Αρέσει στο μέλος MariosDRK

methismeno_troufaki

# 37 στις 13/11/2016
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.540

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Katia_80

Εμένα το και οι δύο εκεί δεν μου φαίνεται απίθανο να πω την αλήθεια. Τώρα για το μπερντάκι και σεξάκι (θου Κύριε, γιατί θα περάσει την βόλτα του κι ο Ατακτος κάποια στιγμή) δεν είμαι και πολύ σίγουρη! Όχι τίποτε άλλο μετά με τους 3 τους, το μπερντάκι και το σεξάκι (θου Κύριε, μην τα ξαναλέμε) πάει αλλού το πράγμα. 

Αρέσει στο μέλος Katia_80

Annio-

# 38 στις 13/11/2016
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 9
Πρέπει να πάω σπίτι του μετά από τόσα χρόνια που είμαστε μαζί υπάρχουν ένα σωρό πράγματα που πρέπει να διευθετήσουμε και φυσικά θέλω να του ζητήσω και μια συγγνώμη δεν γινεται να εξαφανιστώ έτσι απλά.Θα το καθυστερησω όμως μέχρι να βρω την δύναμη να το κάνω και να έχει ηρεμήσει κι εκείνος(αν μπορεί να γίνει βέβαια αυτό).

Paralia48

# 39 στις 13/11/2016
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Annio-
Πρέπει να πάω σπίτι του μετά από τόσα χρόνια που είμαστε μαζί υπάρχουν ένα σωρό πράγματα που πρέπει να διευθετήσουμε και φυσικά θέλω να του ζητήσω και μια συγγνώμη δεν γινεται να εξαφανιστώ έτσι απλά.Θα το καθυστερησω όμως μέχρι να βρω την δύναμη να το κάνω και να έχει ηρεμήσει κι εκείνος(αν μπορεί να γίνει βέβαια αυτό).

αφού τρώγεσαι και το θες οπωσδήποτε, συναντηθείτε τουλάχιστο έξω, σε ένα ήσυχο μπαράκι...

MariosDRK

# 40 στις 13/11/2016
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8

Εγω λεω να πας, αν ηταν να του ειχε ερθει κεραμιδα και να ειχε νευρα θα σε ειχε "ξεσκισει" απο την πρωτη στιγμη. Μαλλον τα ηξερε ολα κι αυτος και ο αλλος απο την αρχη και απλα σε ειχαν για σεξακι

Να εισαι σιγουρη οτι σου εχουν ριξει το κερατο της ζωης σου και οι 2 μαζι οποτε το τριο που προτειναν μερικοι δεν ειναι και κατι απιθανο, το σιγουρο ειναι οτι δεν σε ειχε κανενας για κατι σοβαρο

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Annio-

Αρέσει στο μέλος JOHNNY_68
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε