Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ετσι ξαφνικά

Σελίδα : 1

Mariamakridou

# 1 στις 19/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%

Ετσι ξαφνικά

Ξερω οτι έφτιαξα και εγω αλλα δε με έπιασε ενα τεραστιο τρακ ξαφνικά και εχασα τα λογια μου..την προηγούμενη μέρα μου.έλεγε ποσο με αγαπά χτες με έβρισε με τον χειρότερο τροπο δεν εχω εμπειρία αλλα μου ειπε να μην τον ξανακαλεσω αλαλ σε μπορω θελω να ακούσω την φωνή του το Καλημέρα μας..ημουν κολλητη του αδελφή του αγάπη του τωρα απλα κάποια που μισεί

archagellos

# 2 στις 19/11/2016
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.369

Δεν πειραζει μωρε ...

Μη δινεις σημασια .

ps : εαν εγραφες κιολας τι εγινε ...

Keep Walking 
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Freesoul7

# 3 στις 19/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Καταρχην να σου πω..ουδεις αναντικαταστατος!!!Κ επειτα να ρωτησω ο λογος ποιος ηταν;Δεν τον αναφερεις...

Mariamakridou

# 4 στις 19/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη
Λιγο μακριά αλλιως θα πηγαινα

eyaggelos2

# 5 στις 19/11/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Απαντήσεις: 942

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Mariamakridou

Ετσι ξαφνικά

προηγούμενη μέρα μου.έλεγε ποσο με αγαπά χτες με έβρισε με τον χειρότερο τροπο 

ε, εχτες σου ελεγε ψεμματα

Mariamakridou

# 6 στις 19/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη

Απλα φοβήθηκα

Θα ζουσαμε μαζι αλλα μετα πάνω στο άγχος μου δεν ήξερα τι έλεγα και μετα ενα ωραιότατο βρισιδι που έφαγα..αν το έγραφα θα ηταν κουραστικό απλά πρώτη και ισως τελευταία φορά τον ακουσα έτσι..μου λείπει θελω να του μιλησω ολοι λεβε οχι

Mariamakridou

# 7 στις 19/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη
Δε ξερω πλεον με ολα αυτα που εγιναν τοσο αποτομα

IM____

# 8 στις 19/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Mariamakridou

Ετσι ξαφνικά

Ξερω οτι έφτιαξα και εγω αλλα δε με έπιασε ενα τεραστιο τρακ ξαφνικά και εχασα τα λογια μου..την προηγούμενη μέρα μου.έλεγε ποσο με αγαπά χτες με έβρισε με τον χειρότερο τροπο δεν εχω εμπειρία αλλα μου ειπε να μην τον ξανακαλεσω αλαλ σε μπορω θελω να ακούσω την φωνή του το Καλημέρα μας..ημουν κολλητη του αδελφή του αγάπη του τωρα απλα κάποια που μισεί

Ότι και να έγινε, το να σε "βρίζουν με το χειρότερο τρόπο" δε νομίζω να είναι και ότι καλύτερο, ειδικά όταν μέχρι τότε υπήρχαν οι προοπτικές συμβίωσης.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Mariamakridou
Δε ξερω πλεον με ολα αυτα που εγιναν τοσο αποτομα

Συμβαίνει κι αυτό καμιά φορά στη ζωή. Παρ' ολ' αυτά, εσύ τώρα τι στάση κρατάς; Κάθεσε αποχαυνωμένη πάνω από το κιν και περιμένεις να γυρίσουν τα παλιά; Αν ισχύει αυτό ή κάτι αντίστοιχο, σε συμβουλεύω να πιάσεις γρήγορα μια απασχόληση, ένα χόμπι.

panagiotismp90

# 9 στις 19/11/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

τι του εκανες κ σ εβρισε?

Mariamakridou

# 10 στις 20/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη
Την πρώτη μερα ναι ομολογω οτι περιμένα τηλέφωνημα του αλλα οσο πάει βλεπω ειναι τζαμπα κόπος..εχω σκοπό να αρχισω παλι την ζωγραφική που με άρεσει μετα απο αρκετο καιρο
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Mariamakridou

# 11 στις 20/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη
Απλα με έπιασε άγχος εντονο γιατι ήθελε να το σκάσουμε μαζι και απλα ειπα ναι νιώθω λιγη μαυρίλα μέσα μου απο τις τόσες σκεψεις και αυτο έγινε

IM____

# 12 στις 20/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Mariamakridou
Απλα με έπιασε άγχος εντονο γιατι ήθελε να το σκάσουμε μαζι και απλα ειπα ναι νιώθω λιγη μαυρίλα μέσα μου απο τις τόσες σκεψεις και αυτο έγινε

Από που να το σκάσετε ρε Μαρίαμακρίντου;

Σαν περίεργα μας τα λες.

Ανθρώπους δικούς σου δεν έχεις; Το περιβάλλον σου δεν σε ικανοποιεί; Γιατί να το σκάσεις;

Επίσης, πόσο καιρό τον ήξερες αυτόν και τι προοπτικές υπήρχαν για το μέλλον;

achinos

# 13 στις 20/11/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Οπως στις ταινίες;

Αρέσει στο μέλος ---tsilipirdoni---

Mariamakridou

# 14 στις 20/11/2016
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Κερκίνη
Εχω δικούς μου απλα θα τους μιλούσαμε αφού ειμασταν μαζί.εχουμε μεγαλη διαφορα ηλικίας και αυτο δε θα το καταλάβαιναν και τώρα κατάλαβα οτι θα ειχν δικιο..τον ξερω δυο χρονια αλλα ηταν σαν να γνωριζόμασταν παραπάνω.συγγνώμη τα εγραφα ολα πανω στην ταραχή μου γιατι μου ήρθε αποτομο

1Christina

# 15 στις 20/11/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ελα βρε κοριτσακι μη στεναχωριεσαι...σε αφησε επειδη μεγαλωσες πια ...ο παιδεραστης

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Mariamakridou
Εχω δικούς μου απλα θα τους μιλούσαμε αφού ειμασταν μαζί.εχουμε μεγαλη διαφορα ηλικίας και αυτο δε θα το καταλάβαιναν και τώρα κατάλαβα οτι θα ειχν δικιο..τον ξερω δυο χρονια αλλα ηταν σαν να γνωριζόμασταν παραπάνω.συγγνώμη τα εγραφα ολα πανω στην ταραχή μου γιατι μου ήρθε αποτομο

spyrakos7

# 16 στις 30/11/2016
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Κεφαλληνίας / Αγ. Ευφημία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 56

..

Ρε Μαράκι σε δικαιολογώ επειδή είσαι μικρή και ήταν ο πρώτος σου.

Όλοι έχουμε δαγκώσει λαμαρίνα με τις πρώτες σχέσεις μας. 
Μετά απο 1-2-5-10 αναποδιές και χωρισμούς, απλά το προσπερνάς και προχωράς παρακάτω.

Απο την άλλη, για σκέψου κατά πόσο θα ήθελες να κάνεις την ζωή σου με έναν άνθρωπο που την μία μέρα είναι έτσι και την άλλη μέρα αλλιώς.
Δηλαδή την μια μέρα να είναι καλός και να σε αγαπάει και την επόμενη μέρα να σε μπινελικώνει λες και του σκότωσες την μάνα.
Ο τύπος έψαχνε δικαιολογία για να στείλει, είτε γιατί βαρέθηκε είτε γιατί βρήκε κάποια άλλη.Αυτές τις εξυπνάδες να κλεφτούμε κλπ, όλοι τις περάσαμε σε κάποιο σημείο της εφηβείας μας.
Αλλά για ποιόν λόγο να κλεφτείτε; Μήπως γιατί δεν ενέκριναν αυτή την σχέση οι γονείς σου;
Επίσης, τι διαφορά ηλικίας είχατε;
Ανέλυσε λίγο την όλη κατάσταση για να μην βγούνε λάθος συμπεράσματα και σου δίνουμε λάθος απαντήσεις.

matiamou01

# 17 στις 16/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μαλλον η θεματοθετρια πρεπει αν βρεθηκε με τον κυριο...γιατι αυτοι που τα κανουν τα νταηλικια...δεν φευγουν ευκολα...για λιγο και μετα να σου σκανε μυτη για επιτοπιο νταλαβερι...δεν παιζετε σε ταινια με την βουγιουκλακη και τον παπαμιχαηλ πες του...ειμαστε στον εικοστο πρωτο αιωνα και δε μεγαλυτερος σου...λογικα θα μπορουσε να μιλησει με τους γονεις σου.Καλα εκανες...γιατι δεν ξερεις τι κυκλοφωρει εκει εξω...μια χαρα κοπελα εισαι μπορει να περασατε ωραιες στιγμες δες το σαν εμπειρια.Εισαι πολυ μικρουλα θα ζεις και αλλες ισως πιο ομορφες στιγμες.

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε