Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

παντρεμενη με "εραστη"

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Arxontoula_

# 21 στις 7/12/2016
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744
'Aρεσαν+: 0%

Σύμφωνα με το βρετανικό site γνωριμιών Illicit Encounters, που ειδικεύεται στις εξωσυζυγικές σχέσεις, υπάρχει μια συγκεκριμένη ημέρα του χρόνου κατά την οποία οι άνθρωποι είναι πιο πιθανό να απατήσουν το ταίρι τους.

Σύμφωνα με έρευνα στην οποία συμμετείχαν 300 άτομα, το 72% υποστηρίζει ότι ήταν πιο πιθανό να απατήσουν τον σύντροφό τους στις 18 Νοεμβρίου!

Γιατί τότε; Γιατί μετά αρχίζει η εορταστική περίοδος των Χριστουγένων με πληθώρα οικογενειακών και κοινωνικών υποχρεώσεων που γεννούν και τύψεις!

Σύμφωνα με τον Christian Grant από το Illicit Encounters, η 18η Νοεμβρίου και οι λιγοστές επόμενες μέρες αποτελούν την τελευταία ευκαιρία για να ξεκλέψει κανείς χρόνο για τις παράνομες ερωτικές δραστηριότητες.

Τις επόμενες εβδομάδες απλά θα έχουν ένα σωρό υποχρεώσεις, αγορές Χριστουγέννων, διακόσμηση σπιτιού και φυσικά τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά.

Επίσης τα παιδιά δεν θα πηγαίνουν σχολείο και οι οικογενειακές υποχρεώσεις θα γίνουν προτεραιότητα.Αρκετά επισφαλές βέβαια ως συμπέρασμα, με ένα τέτοιο δείγμα, αλλά ενδιαφέρουσα άποψη τουλάχιστον για όσους ζουν στη Βρετανία.

Save the day για του χρόνου!

πηγή :askmen

IM____

# 22 στις 7/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

πρόσεξε μόνο μη κάνεις το ίδιο λάθος με αυτήν...

http://www.ethnos.gr/diethni/arthro/anakalypse_meso_facebook_oti_h_syzygos_tou_pantreutike_kai_ton_erasti_tis-64738643/

1Christina

# 23 στις 7/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν ειμαι ειδικη σε αυτα (οι σχεσεις μου "πεθαναν" απο φυσικο θανατο...οχι απο εραστη) ειμαι ομως πρακτικος ανθρωπος, οποτε θα σου πω σκεψου απλα:

Εχει ο εραστης καποιο στοιχειο που τον διαφοροποιει πολυ απο τον συζυγο...διαφοροποιουνται αυτα που αισθανεσαι για τον εραστη απο αυτα που αισθανοσουν καποτε για τον συζυγο?

Αν η απαντηση ειναι αρνητικη...που ετσι φαινεται...τοτε χωρισε τους και τους δυο και ξεκινα να ζεις, να γνωριζεις τον εαυτο σου...να ωριμασεις φιλεναδα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από kaiti26

Παιδια αν και δεν συμφωνω απολυτα δεχομαι οσα λετε,αλλα το θεμα μου ειναι ακριβως,να μην πληγωσω εναν ανθρωπο.αν δεν με ενοιαζε αυτο θα ειχα παρει ηδη την αποφαση μου.και θα ακολουθουσα αυτον που θελω.δεν φοβαμαι μετα μην μεινω μονη μου."φοβαμαι" μηπως ολες οι σχεσεις καταληγουν ετσι.οχι οι δικες μου σχεσεις αλλα γενικα.

wish_

# 24 στις 7/12/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.319

τι τους θέλετε τους γάμους από νωρίς δεν καταλαβαίνω.

και όταν παντρευόμαστε είμαστε εκεί ο ένας για τον άλλο,ειναι κάτι στο μυαλό,στην καρδιά σε όλα που δεν μας αφήνει να δούμε άλλον με άλλο μάτι.Ακόμα και ένας ωραιός να ερθει,να γελάσουμε λιγο μαζί του,να μας φλερτάρει εμείς έχουμε ένα τοιχο που δεν αφήνουμε να τον περάσει.Κατανοούμε ότι ο άλλος είναι ωραίος και ίσως πειρασμός αλλά ο τόιχος  δεν περνιέται γιατί έχεις βρει αυτόν τον ένα που δε συγκρίνεται με κανέναν.

είναι δύσκολο να διαλύσεις ένα γάμο και μάλιστα να μάθει ο άλλος ότι του τα φόρεσες,κάτσε σκέψου γιατί στο μέλλον αν το κάνες τωρα υπάρχει πιθανότητα να το ξανακάνεις και αν το πεις σίγουρα ό άλλος θα σε αφήσει.ήταν κατι της στιγμής ή την έχεις πατήσει όντως τοσο πολύ?σίγουρα ο άντρας σου θα στεναχωρεθεί αλλά θα βρει καποια που να του αξίζει περισσότερο.

Βασικά υπάρχει πιθανότητα και αυτός να βρίσκε καποια άλλη στο μέλλον έτσι που μικρός παντρευτηκε όμως αυτό δε το ξέρουμε.για την ώρα το έκανες εσύ.και αφού δεν την παλεύεις βρες έναν οποιαδήποτε άλλο λόγο αν δεν έχεις τα κότσια να του πεις την αληθεια και να σε διωξει  και φύγε και άσε τα παιδιαρίσματα.ο χωρισμος είναι χωρισμός και θα πονάει και θα στεναχωρεί ότι και να κανεις.

achinos

# 25 στις 7/12/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Βρε κ τον τοίχο να περάσει...

τι σχέση έχει αυτό με το γάμο;
ουδεμία!   

Αρέσει στο μέλος ---tsilipirdoni---

Fun_t_C

# 26 στις 7/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σε πρώτο χρόνο, έ; Σε δεύτερο, τί;

Μετά από 5 χρόνια σχέση και 1 γάμο. Να μιλήσω ή να μην μιλήσω;

Μόλις έδεσες τον γάιδαρο σου και θέλεις να πάρεις το σαμάρι που του κατσικώθηκε βόλτα ή μεγάλωσε το γαϊδουράκι  και μίκρυνε το σαμαράκι;

Ο άλλος είναι σαμαράς να υποθέσω; Καλός, έ; Ίσιωσε το σαμάρι σου κι επέστρεψε το στη θέση του αν κάνει πλέον του κακομοίρη.

paninos

# 27 στις 7/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μπορει να το πληρωσαν απο κοινου αλλα να το εγραψε στο ονομα της

υπαρχουν και τετοιοι ανεγκεφαλοι

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Lioutsia

post #11 
...ειναι δικια μου η βολεψη.ο αντρας μου δεν μιλαει με την οικογενεια του,δεν εχουν καμια επαφη και μενουμε σε δικο μου σπιτι.δεν μπορω απλα να του πω φυγε χωρις να εχει που να παει...

post #1

...εχουμε κοινο αγορασμενο σπιτι,κοινη δουλεια..

...δήλωσε η τρολοθέτρια...

Είπα κι εγώ, έχει ξεφτιλιστεί τόσο το γυναικείο φύλο πια...

kaiti26

# 28 στις 8/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το πληρωσα εγω,ειναι στο ονομα μου αλλα ειναι κοινο μας σπιτι..αγοραστηκε για εμας,για να μενουμε μαζι.δεν εχουν ολα να κανουν με τα λεφτα.το κολλημα ειναι μεσα μου,οχι στα χαρτια

macbook

# 29 στις 8/12/2016
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.579

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kaiti26

και αξιζει να το ρισκαρω?θα κρατησει?η θα ειναι σαν ολες τις σχεσεις που τελικα βαλτωνουν...βοηθηστε με σας παρακαλω

Αν εννοείς αυτή την αρχική σπίθα, τον ασυγκράτητο ενθουσιασμό για τον άλλο, τον πόθο, τότε η απάντηση είναι «όχι». Θα καταλήξεις στα ίδια μέσα σε λίγους μήνες. Και όταν γυρίσεις το κεφάλι προς τα πίσω, θα δεις τα συντρίμμια που θα έχουν αφήσει οι επιλογές σου.

Αρέσει στο μέλος spyrakos7

somebody961

# 30 στις 8/12/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Τον θεσμό τού γάμου, εμείς τον ξεφτιλίσαμε, επειδή δεν μας έμαθαν καλά το τι σημαίνει.
Σαν τη φίλη μας εδώ, πολλές και πολλοί. Ας μην ρίχνουμε επάνω της τα βέλη..

"Να μεγαλώσεις να παντρευτείς να κάνετε παιδιά".

Μας έγινε πλύση εγκεφάλου με αυτήν την τόσο κλισέ και βολική κουβέντα που μάς χάραξαν, με καλέμι στον εγκέφαλο, μεγαλώσαμε σαν προγραμματισμένα ρομποτάκια που τους έδωσαν την "εντολή".

Αποτέλεσμα;

Να μεγαλώνουμε και να θέλουμε να παντρευτούμε με έναν ΚΑΠΟΙΟΝ άνθρωπο που τον χρησιμοποιούμε ως μέσον για τον "ιερό" αυτό-σκοπό
αντί
να γνωρίζουμε έναν άνθρωπο και να έρχεται ο γάμος σαν λογική και επόμενη έκφανση ένωσης μαζί του.

Είχα πει όχι σε όλα αυτά στα 30 μου και γλίτωσα τη ζωή μου και τη ζωή ενός άλλου ανθρώπου από τα δράματα που φέρνουν οι στερεότυπες (και κατά συνέπεια, μιμητικές) συμπεριφορές.

Επειδή γνώριζα πως κάποτε,
θα έρθει η στιγμή που η ψυχή, θα μιλήσει, θα φωνάξει και θα βάλει φωτιά στα πάντα γύρω της.

Σε αυτό το φαινόμενο, στον τρόπο "εφαρμογής" τού θεσμού τού γάμου λοιπόν προτείνω τα βέλη μας.

Γιατί τα θύματα τής "ανορθογραφίας" και τού μη σωστού "τονισμού" στην εφαρμογή του είναι πολλά..

ΥΓ: Και ναι, να βάζετε τόνους. Πώς να διαβάσω το "να αναζητας το φιλι του αλλου";
Να αναζητάς το φιλί του αλλού; - αναφερόμενη στο σύζυγο,
ή
Να αναζητάς το φιλί τού άλλου; - αναφερόμενη στον εραστή.

Αρέσει στα μέλη Nononsense, Katia_80 και σε ακόμα 1 μέλος.

macbook

# 31 στις 8/12/2016
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.579

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από IM___

Συνήθως οι παντρεμένοι που δε ξενοκοιτάνε είναι καριερίστες ή έχουν άλλες ασχολίες που δεν αφορούν το σεχ ή την ερωτική συντροφιά και οι οποίες τους καλύπτουν.

Ισχύει.

Paralia48

# 32 στις 8/12/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.580

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από kaiti26

το πληρωσα εγω,ειναι στο ονομα μου αλλα ειναι κοινο μας σπιτι..αγοραστηκε για εμας,για να μενουμε μαζι.δεν εχουν ολα να κανουν με τα λεφτα.το κολλημα ειναι μεσα μου,οχι στα χαρτια

βρε κοπελιά, αφού το θέμα δεν είναι στα χαρτιά, δεν είναι πρόβλημα. Μη μας πεις τώρα ότι σε στενοχωρεί να του πεις να μετακομίσει! Εδώ έκανες σεξ με άλλον άντρα, την ώρα που έδινες το πάθος σου και τος έρωτά σου σε έναν άλλο άντρα, δε σε στενοχωρούσε, ότι πληγώνεις, .. ότι...κερατώνεις τέλος πάντων τον άντρα σου; Εφόσον η συνείδησή σου, επέτρεψε να το κάνεις, επομένως δεν έχεις ηθικό πρόβλημα. Μη μας λες ότι τον απάτησες ωραία, αλλά κολάς να τον χωρίσεις, γιατί λυπάσαι. Εδώ δε λυπήθηκες κατά τη μοιχεία!

Χώρισέ τον και νόμιμα, και πήγαινε με τον εραστή, καθαρή και δίχως τύψεις!

Εγώ αυτό θα έκανα πάντως

sAvArA

# 33 στις 9/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

υπαρχουν και κατι τετραγωνα που σε φυλακιζουν με την στερεοτητα τους
 υπαρχουν κατι τριγωνα που ειναι γλυκα σιροπιαστα
 αλλα παχαινουν
 υπαρχουν κατι ευθειες που σε πανε.. σε πανε..
κατι τεθλασμενες που σ εχουν σ' εγρηγορση...

Ματαιο-πονουμεο καθενας στο "σχημα" του...
και αναλογα με την ιδιο-συγκρασια του, τις προσλαμβανουσες του..

Ο καθεναςεχει τον αητο Τουπου τον Κ α τ α -βροχθιζει...

Καλο ειναι να τον μαθεις τον α η τ ο Σου..
κι εσυκι εγω κι αυτος-η...

Αν δεν τον ξερειςεισαι ασυνειδητος -ομορφος-ευτυχισμενος

Αν τον μαθεις παλι...
εχεις αλλη χαραπ α ρ α ξενη...

προχώρα κοπελα!!

Π έ τ α!!!
 πετα οτι δεν σε κανει να πεταςκαι πέτα!!!

πετα οτι δεν σε κανει να πεταςκαι πέτα!!!

decentintocerberon

# 34 στις 9/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τον πλήγωσες απο την ώρα που φίλησες τον εραστή σου.

jane-do

# 35 στις 9/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από somebody961

Τον θεσμό τού γάμου, εμείς τον ξεφτιλίσαμε, επειδή δεν μας έμαθαν καλά το τι σημαίνει.
Σαν τη φίλη μας εδώ, πολλές και πολλοί. Ας μην ρίχνουμε επάνω της τα βέλη..

"Να μεγαλώσεις να παντρευτείς να κάνετε παιδιά".

Μας έγινε πλύση εγκεφάλου με αυτήν την τόσο κλισέ και βολική κουβέντα που
μάς χάραξαν, με καλέμι στον εγκέφαλο, μεγαλώσαμε σαν προγραμματισμένα ρομποτάκια που τους έδωσαν την "εντολή".

Αποτέλεσμα;

Να μεγαλώνουμε και να θέλουμε να παντρευτούμε με έναν ΚΑΠΟΙΟΝ άνθρωπο που τον χρησιμοποιούμε ως μέσον για τον "ιερό" αυτό-σκοπό
αντί
να γνωρίζουμε έναν άνθρωπο και να έρχεται ο γάμος σαν λογική και επόμεν
η έκφανση ένωσης μαζί του.

Είχα πει όχι σε όλα αυτά στα 30 μου και γλίτωσα τη ζωή μου και τη ζωή ενός άλλου ανθρώπου από τα δράματα που φέρνουν οι στερεότυπες (και κατά συνέπεια, μιμητικές) συμπεριφορές.

Επειδή γνώριζα πως κάποτε,
θα έρθει η στιγμή που η ψυχή, θα μιλήσει, θα φωνάξει και θα βάλει φωτιά στα πάντα γύρω της.

Σε αυτό το φαινόμενο, στον τρόπο "εφαρμογής" τού θεσμού τού γάμου λοιπόν προτείνω τα βέλη μας.

Γιατί τα θύματα τής "ανορθογραφίας" και τού μη σωστού "τονισμού" στην εφαρμογή του είναι πολλά..

ΥΓ: Και ναι, να βάζετε τόνους. Πώς να διαβάσω το "να αναζητας το φιλι του αλλου";
Να αναζητάς το φιλί του αλλού; - αναφερόμενη στο σύζυγο,
ή
Να αναζητάς το φιλί τού άλλου; - αναφερόμενη στον εραστή.

psaromallis

# 36 στις 9/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τον "εραστή"...

...τον θέλεις και τον ορέγεσαι,
στη θαλπωρή, τη σιγουριά, την άνεση
και τη βεβαιότητά σου μέσα, κυρά κουμπάρα.

Το τίμημα
(όταν θα'ρθει η στιγμή)
είσαι έτοιμη να το πληρώσεις;;;

Για ρώτα για να μάθεις...

panagiotismp90

# 37 στις 9/12/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.780

με τον αντρα σου κανετε τιποτα ή του χισ κοψει το κοκο?

sAvArA

# 38 στις 11/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η παντρεμενη (στρατιωτης) και ο εραστης

Πραξη πρωτη- Σκηνη ΙΙΕιμαι παντρεμενη ,Εχω και εραστη!!!Ζητω ο εραστης, ο εραστης, ο εραστης!!Παρακουω τας εντολαςΧα χα χα χου χα..Ο ΣΥΖΥΓΟΣ -δεκανεας:Προσοχη!!!Τους ζυγους λυσατε...Οφειλετε να βαλετε τα οπλα χαμω6 βηματα πισωΕν δυο Εν δυο...η παντρεμενη στρατιωτηςΑς παρακουσω αρμονικα κανοντας ατομικες ασκησεις ανυπακοης))Ζητω η ελευθερια,ελευθερια,ελευθερια!!!Χα χα χου χα..

matiamou01

# 39 στις 15/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτος θα χωριζε την γυναικα του...?ρωτησε τον...μπορει να σε στηριξει?γιατι δεν θα ειναι ευκολακι...αστο κοριτσακι...εμπλεξες...αγαπας και τον αντρα σου αυτο που το πας...αν υπαρχουν παιδια μαζεψε τα μυαλα σου και στο σπιτι σου...απλα εδω υπαρχει παθος και αυτο δεν το εχεις πλεον με τον αντρα σου...γιατι το παρατησατε..και βαλτωσε κανενας δεν εκανε κατι για να υπαρχει ακομη αυτο το παθος...τι κανεις τωρα?το ζεις ως εκει που δεν παει...απλα αν δεν εχετε παιδια καλο ειναι να μην τον κρατας τον ανθρωπο θα μπορουσε να φτιαξει και αυτος την ζωη του οπως εσυ.Ηρεμισε και δες τα πραγματα λιγο πιο χαραλα...εχετε καλες ερωτικες επαφες με τον συζυγο σου?στο ρωταω γιατι ο αλλος ο ελευθερος θα αρχισει να σε διεκδικει...τοτε εκει τι κανεις?θα τον πιανει τρελα και αυτον και θα σε θελει...διαρκως...οποτε εκει τι κανεις?χωριζεις?

Συνηθως αυτες που εχουν παιδια και εραστη δεν το διαλανε γιατι ξερουν τι εχουν στο σπιτι τους...φιλελευθερα πραγματα.. δηλαδη ειναι τα πραγματα πιο χαλαρα στο σπιτι και αν ο συζυγος εχει και ονομα δεν τον παρατανε λενε οτι μπαρουφα θες στον εραστη που τους λυνει και τα ψυχολογικα τους και πανε στο σπιτι τους στον αντρα τους πακετακι καραμπινατο και δυνατο να συνεχισουν μια χαρα την ζωουλα τους...αλλα αν δεν εχουν οικογενεια με παιδια δεν το πολυσκεφτονται και το τελειωνουν το θεματακι.

Μην αφηνεις κανεναν και οι αντρες ετσι κανουν...οποτε μεινε στο σπιτι σου και συνεχισε παρανομα οτι κανεις...

https://www.youtube.com/watch?v=Ftw_M6QWmAw&index=4&list=RDd8wUKK_vskQ

Μπορει το ιδιο να κανει και ο αντρας σου..το εχεις σκεφτει?δηλαδη να εχει και αυτος μια εξησου ομορφη και σεξι κοπελα...που να νιωθει ολο αυτο το παθος που νιωθεις και εσυ τωρα...με τον αλλον...Αν εχει κατι και ο συζυγος σου θα σου ηταν πιο ευκολο να χωρησεις?το οτι σε λατρευει ο συντροφος δεν λεει κατι...

https://www.youtube.com/watch?v=d9t4kp_yXZg

Καμια φορα αν μαθεις οτι ο συζυγος ή η συζυγος σε απατα για καποιους λειτουργει αντιστροφος αναλογα...σκεψου το.Μπορει αν κανετε το ιδιο ο ενας στον αλλον και να μην το ξερετε...

Mystik_Male

# 40 στις 15/12/2016
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kaiti26

παντρεμενη με "εραστη"

ειμαι 26 χρονων και ενα χρονο παντρεμενη.παντα ειχα στο μυαλο μου,μια ηρεμη ζωη,με εναν ανθρωπο,που θα αγαπιομαστε,θα τα βρισκουμε,θα υπαρχει επικοινωνια.με τον αντρα μου λοιπον σε μια σχεση 5 χρονια,ολα κυλουσαν ομαλα,δεν ειχαμε κανενα θεμα,(ουτε σεξουαλικο)με φροντιζει,με νοιαζεται,κυριολεκτικα ειμαι ολος του ο κοσμος.εχουμε μια κοινη ζωη,και ολα εδειχναν αυτο που λεμε για παντα.εχουμε κοινο αγορασμενο σπιτι,κοινη δουλεια..

ξαφνικα γνωρισα καποιον,στην αρχη φιλικα,αλλα εξελιχθηκε σε ερωτικο,δισταζα γιατι τον αντρα μου τον αγαπαω.αλλα απο το πρωτο του φιλι,πηρα φωτια.ειχα ξεχασει πως ειναι να ποθεις τον αλλον απο ενα και μονο φιλι.ειχα ξεχασει πως ειναι να λαχταρας το φιλι του αλλου.απο τοτε το μονο που με νοιαζει ειναι να ειμαστε μαζι,βρισκεται σε καθε μου σκεψη.βρισκομαστε καθημερινα,οταν δεν ειμαστε μαζι εχω νευρα.εχουμε αρχισει να συζηταμε να χωρισω και να ειμαστε μαζι.αλλα πως να το κανω?πως να πληγωσω εναν ανθρωπο που δεν φταιει σε τιποτα?και αξιζει να το ρισκαρω?θα κρατησει?η θα ειναι σαν ολες τις σχεσεις που τελικα βαλτωνουν...βοηθηστε με σας παρακαλω

Το σίγουρο είναι ότι αν χωρίσεις από τον άντρα σου και φτιάξεις τη ζωή σου με τον άλλον, πολύ - πολύ γρήγορα όπως απομυθοποίησες τον άντρα σου στον ένα χρόνο γάμου, έτσι θα απομυθοποιήσεις κι αυτόν.

Από ' κει και πέρα, εσύ έχεις το μαχαίρι, εσύ και το καρπούζι.

Στενοχωριέμαι πάρα πολύ που τα καλά και υπάκουα παιδιά που δε φταίνε σε τίποτα, τα τρώει η μαρμάγκα...

Κανονικά θα έπρεπε να του μιλήσεις ειλικρινά αφού δε νιώθεις πια όπως ένιωθες... για να βρει ο άνθρωπος κάποια που να είναι ερωτευμένη με το χαρακτήρα του και το δώσιμό του... κι εσύ να κοιμηθείς όπως έστρωσες... και να σε δω τί θα κάνεις όταν ο πόθος, η λαχτάρα και το πάθος (σου) εξατμιστεί...

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε