Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν νιώθει όπως παλιά

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Kylie-

# 21 στις 24/12/2016
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 35
'Aρεσαν+: 0%
Οσα και να κανεις, πιστευω πως τελικα ειναι στο χερι της η ολη κατασταση. Δηλαδη και ναδιαφορησεις, μπορει να στραφει εναντιον σου. Και να την κυνηγησεις, μπορει να σε πει πιεστικο. Εν ολιγοις, ψαχνεται. Κι οταν ενας απο τους δυο ψαχνεται...Δυο επιλογες εχεις- οτι αντεχεις:1. Εισαι ο εαυτος σου και το πας οσο παει. Εν ολιγοις αφηνεις να ξεπεραστουν τα ορια κ η ταν ή επι τας.2. Της δινεις και ΣΟΥ ΔΙΝΕΙΣ(ετσι θα της πεις δηλαδη) ΧΡΟΝΟ με δικη σου αποφαση. Κοινως... απομακρυνεσαι. Να τεσταρεισ. Για να μην πω "χωριζετε" κι ακουστει.. βαρυ.Παντως ο χρονος αργα η συντομα θα δειξει. Καλο ειναι να μην ταφησεις να διαιωνιστει πολυ γιατι μετα η δυστυχια καταντα συνηθεια.Ειναι πολυ μικρη παντως και απειρη. Κι εσυ το ιδιο. Αν καταφερετε να ειστε μαζι για πολυ ακομα, θαστε φωτεινη εξαιρεση. Καλο ειναι ναχετε εμπειριες γενικα. Βεβαια αν ειστε τοσο αγαπημενοι, τοτε καλα θα κανετε να μεινετε για παντα μαζι. Πρεπει ομως η σχεση σας να χει βασεις γιαυτο κ ναγαπατε πραγματικα ο ενας τον αλλο.Good luck!

Loulis2015

# 22 στις 27/12/2016
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397
Διάσημε δώσε της ραντεβού 10 χλμ από εκεί που μένει και μην πας. Σίγουρα θα ασχοληθει μαζί σου.

Diashmos1995

# 23 στις 6/1/2017
author
Ανδρας / 26 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 11

Guys and girls ! Sos

Επιτέλους το παζλ συμπληρώθηκε... Την ημερα που εσκασε η βομβα ήρθε και μου ειπε αυτό που ανέφερα σε προηγούμενο ποστ (Μου είπε κλέγοντας (ότι μετά από αυτό π θα σε πω θα με συχαθεις και ότι την φλέρταρε κάποιος μέσω social media και εκείνη του απανταγε την κυνήγησε την συνάντησε και της είπε ότι είναι όμορφη ...Και μ είπε η δική μου ότι ένιωσε πολύ ωραία και γι αυτό ένιωσε τύψεις (εξού και τα κλάματα) με διαβεβαίωσε ότι δεν έγινε κτλ άλλο κ ούτε έχει σκοπό). Ένα μήνα τώρα παιδιά εφόσον γυρησε κι μ είπε θέλω να είμαστε μαζί ...είμαστε μαζί και μπορώ να πω ότι όταν βρεθούμε έξω περνάμε τέλεια ...αλλά κάτι με χαλαγε κτ συνέβαινε και πήρα την απόφαση να της εξηγηθω και ν της ζητησω να μ πει τι συμβαίνει ...ήρθε και μ είπε ότι δεν σταματησε εκείνη την ημέρα στο φλερτ ...(γι αυτήν εκεί είχε σταματήσει) αλλά μ είπε ότι εκεινος "χωρίς να τ έχει δώσει δικαίωμα " την έπιασε κ την φίλησε ...εκείνη τον έσπρωξε και του τα έψαλε και μπλα μπλα ...Προσπαθησε να αποδώσει το γεγονός στο ότι περπατάμε κρίση τον τελευταίο καιρό και την είχα παραμελημένη και αυτό είναι αλήθεια μπορώ να πω ... Αλλά και πάλι δεν είναι λύση αυτή της είπα ...anyway με παρακαλάει να είμαστε μαζί και να κάνουμε μία νέα αρχή καθώς όλο αυτό τον μήνα οπωςσας είπα περάσαμε πολύ ωραια ...βλεπω πραγματική διάφορα άλλα δεν θέλω να εμπιστευτω την κρίση μου όταν είμαι συναισθηματικά φορτισμένος... Γνώμες και συμβουλές... Σας ευχαριστώ πολύ και χρόνια πολλά.. Ευτυχισμένο το νέο έτος !

IM____

# 24 στις 6/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Diashmos1995

Guys and girls ! Sos

Σας ευχαριστώ πολύ και χρόνια πολλά.. Ευτυχισμένο το νέο έτος !

Παρακαλούμε! Χρόνια πολλά επίσης!

Diashmos1995

# 25 στις 6/1/2017
author
Ανδρας / 26 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 11

Δώσε μου την γνώμη σου και την συμβουλή σου αν θες ..

IM____

# 26 στις 6/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Diashmos1995

Δώσε μου την γνώμη σου και την συμβουλή σου αν θες ..

Καλά ντε, μη βαράς!

Πιστεύω πως για την ηλικία σας, οι σχέσεις αυτές που αναπτύσετε είναι δικαιολογημένες. Υπομονή απλά, κάποια στιγμή πιστεύω κάπου θα κατασταλάξετε, εκτός κι αν δεν μεγαλώσετε ποτέ, καθώς παίζει κι αυτό το ενδεχόμενο, αρκετά θα έλεγα γύρω μας.

IM____

# 27 στις 8/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Diashmos1995

Δεν νιώθει όπως παλιά

Καλημέρα σε όλους ...είμαι πολύ μπερδεμένος και θα ήθελα τις γνώμες σας ..Είμαι 2χρόνια και κάτι μηνες με μια κοπέλα ..Μ αρέσει που είμαι μαζί της και περνάω όμορφα ..αλλά από μεριά της τα πράγματα έχουν αλλάξει και η βόμβα έσκασε πριν μια εβδομάδα ...Μου είπε ότι με αγαπάει πολύ αλλά δεν νιώθει όπως στην αρχή .Με αποτέλεσμα να θέλει να δώσει ένα τέλος αλλά εγώ είπα να το προσπαθήσουμε .Μπορώ να πω ότι έχω κάνει λάθη καθώς την πιεσα αρκετά λόγο ανασφάλειας . Προσπάθησα να την κερδίσω ξανά φορώντας το χαμόγελο Μου και τα καλά Μου ρούχα και φλερτάροντας την από την αρχή και στο τέλος της βραδιάς έδωσα ένα τέλος ...Μετά από λίγη ώρα με πήρε τηλ και Μ είπε ότι με θέλει πίσω κ ότι μ αγαπάει πολύ και δεν θέλει να με χάσει ...προσπαθήσω μέσω 2-3 μηνυμάτων να δείξω ότι δεν είμαι σίγουρος αλλά τελικά της είπα ότι θέλω κ εγώ να είμαστε μαζί.Από την επόμενη κιόλας μέρα είδα πάλι σημάδια ότι κάτι λείπει μέσα της και το έφερε η κουβέντα να μ πει θέλω να είμαστε μαζί αλλά θέλω να υπάρχει εμπιστοσύνη μεταξύ μας και όχι σκηνικά που θα πας με ποιους κλπ. Και ότι δεν νιώθει όπως παλιά συνεχίζει να ισχύει απλά τώρα θέλει να το παλέψουμε ..Πιστεύω έχει χάσει το ενδιαφέρον της για εμένα κ το μόνο π προσπαθεί να κάνει είναι να με κρατήσει μέχρι να πατήσει σε άλλο έδαφος (αν δεν το έχει κάνει ακόμα) νιώθει ενθουσιασμό για να βγει με φίλη της και όταν βγάνει ντύνεται στην τρίχα .Είναι 18 και είμαι 21 . Τι θα με συμβουλευατε ? Θέλω να είμαι μαζί της ...αλλά νομίζω κρατάμε τον άρρωστο στην ζωή με το ζόρι ...

https://www.youtube.com/watch?v=FO46tkA-0ew

IM____

# 28 στις 8/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Diashmos1995

Δεν νιώθει όπως παλιά

Καλημέρα σε όλους ...είμαι πολύ μπερδεμένος και θα ήθελα τις γνώμες σας ..Είμαι 2χρόνια και κάτι μηνες με μια κοπέλα ..Μ αρέσει που είμαι μαζί της και περνάω όμορφα ..αλλά από μεριά της τα πράγματα έχουν αλλάξει και η βόμβα έσκασε πριν μια εβδομάδα ...Μου είπε ότι με αγαπάει πολύ αλλά δεν νιώθει όπως στην αρχή .Με αποτέλεσμα να θέλει να δώσει ένα τέλος αλλά εγώ είπα να το προσπαθήσουμε .Μπορώ να πω ότι έχω κάνει λάθη καθώς την πιεσα αρκετά λόγο ανασφάλειας . Προσπάθησα να την κερδίσω ξανά φορώντας το χαμόγελο Μου και τα καλά Μου ρούχα και φλερτάροντας την από την αρχή και στο τέλος της βραδιάς έδωσα ένα τέλος ...Μετά από λίγη ώρα με πήρε τηλ και Μ είπε ότι με θέλει πίσω κ ότι μ αγαπάει πολύ και δεν θέλει να με χάσει ...προσπαθήσω μέσω 2-3 μηνυμάτων να δείξω ότι δεν είμαι σίγουρος αλλά τελικά της είπα ότι θέλω κ εγώ να είμαστε μαζί.Από την επόμενη κιόλας μέρα είδα πάλι σημάδια ότι κάτι λείπει μέσα της και το έφερε η κουβέντα να μ πει θέλω να είμαστε μαζί αλλά θέλω να υπάρχει εμπιστοσύνη μεταξύ μας και όχι σκηνικά που θα πας με ποιους κλπ. Και ότι δεν νιώθει όπως παλιά συνεχίζει να ισχύει απλά τώρα θέλει να το παλέψουμε ..Πιστεύω έχει χάσει το ενδιαφέρον της για εμένα κ το μόνο π προσπαθεί να κάνει είναι να με κρατήσει μέχρι να πατήσει σε άλλο έδαφος (αν δεν το έχει κάνει ακόμα) νιώθει ενθουσιασμό για να βγει με φίλη της και όταν βγάνει ντύνεται στην τρίχα .Είναι 18 και είμαι 21 . Τι θα με συμβουλευατε ? Θέλω να είμαι μαζί της ...αλλά νομίζω κρατάμε τον άρρωστο στην ζωή με το ζόρι ...

Και μία συμβουλή...

https://www.youtube.com/watch?v=S6fz6_Hz6Jo

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε